L. Tamulytė-Stončė apie savo vaikystę: mane klupdydavo į kampą ir liepdavo skaityti katekizmą

 (1)
„Mane klupdydavo į kampą ir liepdavo skaityti katekizmą“ – ir juokais, ir rimtai dalinsis prisiminimais juokus mėgstanti laidyti „Lietuvos ryto“ televizijos laidos „Moterų balsas“ vedėja Laima Tamulytė–Stončė (37). Lietuvoje kylanti ne tik emocijų, bet ir mėginimų rasti išeitį banga, rodos, itin asmeniškai palietė visas pokalbių laidos vedėjas – Nataliją Bunkę (33), Agnę Zuokienę (45) ir Editą Užaitę (35).
Laimos Tamulytės vestuvės
© DELFI / Šarūnas Mažeika

Kuo skiriasi vaikų drausminimas nuo smurto? Kur ta plonytė linija? Kaip visgi auklėti vaikus? Nuoskaudų už vaikystėje gautas bausmes Laima nesinešioja, nors kiekvieną kartą, kai nuo tėčio gaudavo šokdyne per kojas arba ranka per užpakalį, ji prisimena. Prisimena ir kambario kampą, į kurį klupdydavo mama ir liepdavo skaityti katekizmą.

„Mūsų vaikystėje sunkiai rastum žmogų, kuris nuo tėvų nėra gavęs į kailį“, – sako Laima ir priduria, jog skųstis, anuomet, net nebuvę kam.

Beržinės košės pamokas gerai išmokęs ir politikas Petras Gražulis (58). Jis įsitikinęs, kad beržinė košė jį užaugino žmogumi, tačiau pats jis labiau prisimena tėvo pamokymus žodžiu. „Mano vaikai beržinės košės irgi yra gavę“, – neslepia.

Agnė Zuokienė tikina, kad jų šeimoje rankos prieš vaikus nėra niekas pakėlęs. Tiesa, kartą už rūkymą paauglystėje, ji sūnui liepusi perrašyti Evangeliją. „Gal tokių ranka perrašytų niekas daugiau ir neturi“, – šypsosi ir tikina, kad bausmė buvusi veiksminga, sūnaus su cigaretėmis tėvai daugiau niekuomet nepagavę.

„Kai nežinau, ką daryti, kreipiuosi į psichologus, – laidos filmavime atvirai prisipažino dainininkė Natalija Bunkė. – Mano sūnus labai aktyvus berniukas, kartais viešose vietose dėl jo išdaigų pasijuntu nesmagiai. Ypač, kartą, kai dar mažesnis, jis nugriuvo ant parduotuvės grindų ir nesavu balsu rėkdamas, reikalavo jam patikusio žaislo. Ar galite įsivaizduoti, kokia buvo žmonių reakcija ir su kokiu susidomėjimu jie visi laukė, kaip aš elgsiuosi?“

Tobulų tėvų nebūna, tačiau laimi tie, kurie nebijo klausti, kurie domisi ir ieško išeičių. Tuo visiškai tikra laidos „Moterų balsas“ viešnia, Paramos vaikams centro įkūrėja ir vadovė, knygų „Ką kiekvienas vaikas turi žinoti apie smurtą“ ir „Kaip užauginti žmogų“ autorė, vaikų ir paauglių psichologė Aušra Kurienė .

„Vaikai yra tokios pat vertės kaip ir suaugę, jie mažesni, bet tokios pat vertės“, – laidos filmavime sakė psichologė. Ji neabejoja, kad pykčio dažniausiai yra pritvinkę tie, kurie vaikystėje patyrė fizinį ir psichologinį smurtą. „Suaugęs kelti rankos prieš suaugusį nedrįsta, nes supranta, kad šis gali duoti atgal, o vaikas mažesnis, silpnesnis, be to, jis besąlygiškai myli savo artimuosius“, – kalbėjo Paramos vaikams centro kūrėja.

Ir ji, ir visuomenines akcijas prie Seimo rūmų organizavusi aktorė Elžbieta Latėnaitė (30) įsitikinusios, kad situacija pasikeistų, jei mūsų valstybėje būtų priimtas smurto apibrėžimas, kad būtų pasakyta, jog kiekvienas vaikas yra įstatymo saugomas. „O jau tuomet – kurkime krizių centrus, teikime paslaugas“, – laidoje kalbėjo psichologė Aušra Kurienė.

Kuo skiriasi drausminimas nuo smurto? Kodėl daugybė nusikaltimų vyksta tyliai? Ar savo vaikus muša tik visuomenės užribyje atsidūrę tėvai? Ar užauginsime kartą, kuri sugebės apsiginti? Kuo pakeisti fizines bausmes? Daugybė klausimų, į kuriuos atsakymų Natalija Bunkė, Agnė Zuokienė, Laima Tamulytė–Stončė ir Edita Užaitė ieškos jau šį ketvirtadienį, 21.30 val. naujoje „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Moterų balsas“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

TV

Atvirai prakalbusi apie juodžiausią santuokos periodą, I. Stonkuvienė nesulaikė ašarų (38)

Šeštadienį 17.30 val. naujausioje LNK „Bus visko“ laidoje – išskirtinis žinomos pramogų pasaulio poros – Manto ir Indrės Stonkų – interviu apie skaudžius išgyvenimus, ašaras ir net depresiją, kai Indrei vienai teko rūpintis namais, atžalomis ir tuo pat metu palaikyti nesibaigiančiuose darbuose pervargusį vyrą.

50 kg atsikračiusios dainininkės Justinos sporto ir dietos rezultatai netenkino: teko gultis ant operacinio stalo (21)

Merginų grupės „Dija“ dainininkė Justina dar visai neseniai kentė patyčias dėl savo išvaizdos ir svorio, mat mergina svėrė net šimtą keturiolika kilogramų.

J. Statkevičius: laimė – kai gali vartytis su draugais lovoje ir nevaidinti, kad filmuojiesi kažkokioje laidoje (7)

Tokio interviu garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius dar nėra davęs. Besimėgaudamas šampanu ir besivartydamas lovoje su laidos „Legendinės legendos“ vedėjais ir žurnalistais, J. Statkevičius leipo iš juoko klausydamasis vedėjų postringavimų ir dalijosi išminties perlais apie laimę, stilių bei tinkamiausią krūtinės dydį, rašoma TV3 pranešime spaudai.

I. Norkutę 10 metų pakeitė neatpažįstamai: paviešinti seni kadrai (26)

Jau dešimtmetį skaičiuojantis bene populiariausias visų laikų TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ – vis dar itin mylimas žiūrovų. Tačiau net ištikimiausiems serialo gerbėjams labai smalsu prisiminti, kaip jų numylėti aktoriai atrodė serialui vos prasidėjus.

Archyvinėse nuotraukose - 23 kg daugiau sverianti V. Genytė: atrodo, lyg būtų visai kitas žmogus! (27)

Įspūdingo vokalo savininkė Vaida Genytė išpopuliarėjo dar vaikystėje, vėliau ji pasitraukė iš scenos, bet prieš dešimt metų sugrįžusi į muzikinį Lietuvos gyvenimą, jame žiba iki šiol. Per šį laikotarpį stebėjome sėkmingai kylančią muzikinę karjerą, už kurią LNK laidoje „Bus visko“ Vaida prisipažins esanti dėkinga LNK ir projektui „Žvaigždžių duetai“, kurie atlikėją prikėlė iš pelenų.

„2 Barų" išlikimo kovą pralaimėjusi Gabija lieja ašaras: tikrai maniau, kad laimėsiu (3)

Vakar tiesiogiai iš pajūrio vykusi TV3 vasaros realybės šou „2 Barai" išlikimo kova kai kuriems dalyviams buvo negailestinga – su teise laimėti pagrindinį prizą atsisveikino net trys barmenai. Kol pergalę vos tūkstančio balsų persvara išplėšęs Martinas galėjo džiaugtis pelnytu triumfu, savo jėgomis nuoširdžiai tikėjusi Gabija liejo liūdesio ašaras.

Du šou „2 Barai“ dalyviai užtikti lovoje: jausmų neslėpė (20)

Projekto „2 Barai“ gyvenimas jau įsibėgėjo – kol vieni aiškinasi tarpusavio konfliktus, kiti nebeslepia šiltų jausmų. Nors nuo pirmųjų projekto dienų poruojami nuoširdžioji Meda ir merginų numylėtinis Martin apie savo jausmus daug kalbėti nenori, porelės veiksmai – iškalbingesni už žodžius. Praėjusią naktį jiedu meiliai praleido vienoje lovoje.

Praėjus vos kelioms dienoms nuo „2 Barai“ pradžios vienam projekto dalyvių jau gresia pašalinimas (1)

Panašu, kad vos prasidėjus populiariausiam TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ dalyviai pajuto kylančią įtampą. Praėjus vos kelioms dienoms nuo šou pradžios vienam projekto vaikinų – virėjo specialybę turinčiam Juozui – gresia pašalinimas. Po vakarėlio ryte žadintas vaikinas į savo vadovą Vitalijų Cololo paleido keiksmų laviną, dėl to jam buvo parodyta geltona kortelė.

Modelis K. Toleikytė pabijojo atskleisti, ką padarė jos suknelę pradanginusiai kolegei (2)

Žinomas modelis Karolina Toleikytė ir Instagramo modeliu save vadinanti Karolina Mechino tikina, kad modelio darbas labai sunkus. Merginos turi po pusę šimto tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose, jas kartais įkyriai persekioja gerbėjai, kurie be užuolankų siūlo tuoktis, tačiau vis dėlto baisiausias dalykas, jų teigimu, yra merginų konkurencija.

M. Šedžiuvienė apie priaugtus kilogramus: net gydytojai sakė „pristabdyk“ (2)

Aktorė Larisa Kalpokaitė atsikratė ne vieno kilogramo, dėl to moteris sako, kad teko patekti ir į komiškas situacijas, kuomet jos neatpažindavo žmonės. Tuo tarpu Monika Šedžiuvienė atskleidžia, kaip atsikratė nėštumo metu priaugų 20 kg.

Laukiasi dar viena buvusių „Mokinukių“ narė (1)

Neseniai visai Lietuvai apie savo nėštumą paskelbė dvi buvusios garsios grupės „Mokinukės“ narės, seserys Irūna ir Ineta Puzaraitės. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Auksinė daina“, skirtoje mamyčių dienai, apie tai prabilo dar viena buvusi „Mokinukių“ narė Ieva Vaitiekūnienė (28). Ji labai džiaugėsi savo nėštumu ir sakė, kad to džiaugsmo net negali nupasakoti.

Tam, kad suprastų, jog Elegijus jos žmogus, Dž. Butkutei prireikė vos vienos nakties (51)

„Duobėje, kurioje buvau, man buvo labai sunku. Aš meldžiau Dievo, kad gyvenčiau. Niekada nebūčiau pakėlusi rankos prieš save, nors man jau buvo labai negerai su sveikata... Tačiau kažkaip Dievas man davė šansą, išsikapsčiau. Atsiradus Elegijui, dviese viską nugalėjome...“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė Džordana Butkutė.

M. Šedžiuvienei teko nelengva užduotis: apsinuoginti ir lįsti į vonią su kitu vyru (6)

Priešpaskutinėje BTV „Muzikinio iššūkio“ laidoje Monika Šedžiuvienė uždainuos su Audriumi Janoniu. Kartą jau pasirodę masažo salone, atlikėjai šį šeštadienio vakarą kūrinį „Laužai“ atliks vonioje.

52 metų K. Kaikarienė neslepia savo veido raukšles paliekanti medikų kabinete (44)

Grožis yra subjektyvu. Kas gražu vienam, kitam – nebūtinai. Tačiau visuotinai priimti grožio standartai egzistuoja ir galbūt ateis laikas, kai visos moterys bus tiesiog labai gražios: tobulas smakras, putlios lūpos, nedidelė, tiesi nosis, jokio pagurklio ir riebalų ten, kur jų nereikia. Argi ne ten vystosi plastinė chirurgija? Ar gali būti, kad net ir tos moterys, kurios garsiai rėkia prieš plastines operacijas, slapta pasvajoja rasti chirurgą, kuris ją padarytų tobulą. Ir kad nė šuo nesulotų.

TV3 eteryje – A. Jagelavičiūtės parodija (1)

Antrojoje „Pakartok!“ laidoje kvatosis ir tie, kurių niekada nežavėjo parodijos žanras. Projekto scenoje pasirodys keturi aktoriai, kurių pasirodymus vertins aktoriai Robertas Aleksaitis ir Kristina Kazlauskaitė, humoristas Mantas Katleris. Komisija negailės tiek aštrių kritikos strėlių, tiek saldžių pagyrų.
Tr spa. 25d.
-1°...13°
Kt spa. 26d.
0°...12°
Pn spa. 27d.
2°...11°
Št spa. 28d.
0°...10°
Sk spa. 29d.
4°...9°