J. Statkevičius: laimė – kai gali vartytis su draugais lovoje ir nevaidinti, kad filmuojiesi kažkokioje laidoje

 (7)
Tokio interviu garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius dar nėra davęs. Besimėgaudamas šampanu ir besivartydamas lovoje su laidos „Legendinės legendos“ vedėjais ir žurnalistais, J. Statkevičius leipo iš juoko klausydamasis vedėjų postringavimų ir dalijosi išminties perlais apie laimę, stilių bei tinkamiausią krūtinės dydį, rašoma TV3 pranešime spaudai.
Juozas Statkevičius
© Asmeninio albumo nuotr.

Viename prabangiausių sostinės viešbučių dizainerį Juozą Statkevičių pamatę laidos „Legendinės legendos“ vedėjai Džilda ir Orestas Vaigauskai neslėpė susijaudinimo: „Kokia charizma! Aš per atstumą tą charizmą jaučiu“, – negalėjo atsistebėti Orestas.

Kai galiausiai laidos vedėjams pavyko patekti į Juozo kambarį, pokalbis sukosi apie Juozo karjeros pradžią: esu iš Kauno, iš Vilijampolės – banditų rajono. Visi sėdi kalėjime, o aš sėdžiu čia“, – juokėsi Juozas.

„Mados mano gyvenime atsirado labai paprastai. Žinoma, aš mokėjau piešti, paskutinius sąsiuvinių puslapius vis pripiešdavau ir mama vis pykdavo. Tuo metu turėjau pusseserę Čikagoje. Tai teta man sakydavo – nupiešk man, ko nori, ir aš tau atsiųsiu. Aš su didžiausiu skrupulingumu piešdavau kokius nors marškinėlius ar džinsus. Taip atsirado mano piešiniai“, – apie polinkį piešti pasakojo Juozas.

Vėliau tuos piešinius mama su drauge dailininke nunešė į tuometinį Stepo Žuko technikumą, kur labai trūko studijuojančių vaikinų, todėl Juozui net buvo padarytos kelios nuolaidos, kad tik jis ten įstotų.
Pasaulyje žinomas legendinis Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius visuomet išsiskyrė drąsiais pareiškimais ir atvirai išsakoma nuomone, kuri galbūt ir ne visiems patinka.

„Aš esu iš grožio planetos ir darau gražuoles. Aš esu istorija“, – sako Juozas ir tikina neišgyvenantis dėl to, jog turbūt turi priešų. Dizaineris neslėpė ir savo nuomonės apie Džildos stilių. Jo teigimu, didelių krūtinių mada jau praėjo: „Dabar jau nauja mada: visos tos, kurios turėjo didelę krūtinę, daro mažą, nes maža krūtinė tave padaro mergaite. Ir svarbiausia, su maža krūtine tu visada atrodai liekna, o su didele tu kaip choro boba“, – rėžė dizaineris, smarkiai supykdydamas Džildą.

Tačiau atlėgus pykčiui Džilda nusprendė pavaišinti Juozą turguje pirkta rūkyta mėsa ir šis poelgis atskleidė dizainerio paprastumą. Noriai čiupęs duonos ir mėsos gabalą, jis nepasibaisėjo ne itin estetišku maisto pateikimu ir laidos vedėjus tikino, jog vaišės puikiai tik prie prabangaus šampano. Paklaustas, kas yra laimė, Juozas tik nusijuokė: „Laimė – kai gali vartytis su draugais lovoje ir nevaidinti, kad filmuojiesi kažkokioje laidoje“.

Ką Džilda su Juozu dviese aptarė viešbučio tualete? Ką mato ir kokių istorijų iš savo klienčių išgirsta Juozas, ir kas nutiktų, jeigu jas surašytų autobiografinėje knygoje? Ar garsusis dizaineris turi priešų ir ar vis dar svajoja užkariauti Paryžių? Daugybė intymių detalių, drąsūs pareiškimai ir atviri pokalbiai jau šį vakarą 20 val. gyvenimo būdo laidoje „Legendinės legendos“.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

TV

Dukrą nuo ketverių į mažųjų Mis konkursus lydinti lietuvė: ar grožis padės dukrai gyvenime? Faktas! (5)

Dirbtinis įdegis, kuriuo kūnas gausiai nupurškiamas prieš konkursą, priklijuojamos blakstienos, nagai, masyvios dirbtinės plaukų sruogos ir, aišku, ryškus makiažas bei kūnelį vos dengiantys drabužiai. Taip grožio konkursui puošiamos ne suaugusios moterys, o mažos mergaitės. Tokį vaizdą kasmet galima pamatyti kone kiekviename Didžiosios Britanijos regione.

Alanas Chošnau sudirbo pačio antrininke tapusią Aistę Lasytę (2)

Šį šeštadienio vakarą grupės „Liūdni slibinai“ narė Aistė Lasytė priims iššūkį virsti įsikūnijimų projekto komisijos naru Alanu Chošnau. „Man „Naktinių personų“ muzika kelia nostalgiją“, - prieš pasirodymą „Muzikinėje kaukėje“ pripažins A. Lasytė, neslėpsianti, jog tai bus tikras iššūkis. Garsios moters panašumas nustebins ir patį A. Chošnau. Tiesa, jis turės ir priekaištų.

Atvirai prakalbusi apie juodžiausią santuokos periodą, I. Stonkuvienė nesulaikė ašarų (40)

Šeštadienį 17.30 val. naujausioje LNK „Bus visko“ laidoje – išskirtinis žinomos pramogų pasaulio poros – Manto ir Indrės Stonkų – interviu apie skaudžius išgyvenimus, ašaras ir net depresiją, kai Indrei vienai teko rūpintis namais, atžalomis ir tuo pat metu palaikyti nesibaigiančiuose darbuose pervargusį vyrą.

50 kg atsikračiusios dainininkės Justinos sporto ir dietos rezultatai netenkino: teko gultis ant operacinio stalo (21)

Merginų grupės „Dija“ dainininkė Justina dar visai neseniai kentė patyčias dėl savo išvaizdos ir svorio, mat mergina svėrė net šimtą keturiolika kilogramų.

J. Statkevičius: laimė – kai gali vartytis su draugais lovoje ir nevaidinti, kad filmuojiesi kažkokioje laidoje (7)

Tokio interviu garsiausias Lietuvos dizaineris Juozas Statkevičius dar nėra davęs. Besimėgaudamas šampanu ir besivartydamas lovoje su laidos „Legendinės legendos“ vedėjais ir žurnalistais, J. Statkevičius leipo iš juoko klausydamasis vedėjų postringavimų ir dalijosi išminties perlais apie laimę, stilių bei tinkamiausią krūtinės dydį, rašoma TV3 pranešime spaudai.

I. Norkutę 10 metų pakeitė neatpažįstamai: paviešinti seni kadrai (28)

Jau dešimtmetį skaičiuojantis bene populiariausias visų laikų TV3 serialas „Moterys meluoja geriau“ – vis dar itin mylimas žiūrovų. Tačiau net ištikimiausiems serialo gerbėjams labai smalsu prisiminti, kaip jų numylėti aktoriai atrodė serialui vos prasidėjus.

Archyvinėse nuotraukose - 23 kg daugiau sverianti V. Genytė: atrodo, lyg būtų visai kitas žmogus! (27)

Įspūdingo vokalo savininkė Vaida Genytė išpopuliarėjo dar vaikystėje, vėliau ji pasitraukė iš scenos, bet prieš dešimt metų sugrįžusi į muzikinį Lietuvos gyvenimą, jame žiba iki šiol. Per šį laikotarpį stebėjome sėkmingai kylančią muzikinę karjerą, už kurią LNK laidoje „Bus visko“ Vaida prisipažins esanti dėkinga LNK ir projektui „Žvaigždžių duetai“, kurie atlikėją prikėlė iš pelenų.

„2 Barų" išlikimo kovą pralaimėjusi Gabija lieja ašaras: tikrai maniau, kad laimėsiu (3)

Vakar tiesiogiai iš pajūrio vykusi TV3 vasaros realybės šou „2 Barai" išlikimo kova kai kuriems dalyviams buvo negailestinga – su teise laimėti pagrindinį prizą atsisveikino net trys barmenai. Kol pergalę vos tūkstančio balsų persvara išplėšęs Martinas galėjo džiaugtis pelnytu triumfu, savo jėgomis nuoširdžiai tikėjusi Gabija liejo liūdesio ašaras.

Du šou „2 Barai“ dalyviai užtikti lovoje: jausmų neslėpė (20)

Projekto „2 Barai“ gyvenimas jau įsibėgėjo – kol vieni aiškinasi tarpusavio konfliktus, kiti nebeslepia šiltų jausmų. Nors nuo pirmųjų projekto dienų poruojami nuoširdžioji Meda ir merginų numylėtinis Martin apie savo jausmus daug kalbėti nenori, porelės veiksmai – iškalbingesni už žodžius. Praėjusią naktį jiedu meiliai praleido vienoje lovoje.

Praėjus vos kelioms dienoms nuo „2 Barai“ pradžios vienam projekto dalyvių jau gresia pašalinimas (1)

Panašu, kad vos prasidėjus populiariausiam TV3 vasaros realybės šou „2 Barai“ dalyviai pajuto kylančią įtampą. Praėjus vos kelioms dienoms nuo šou pradžios vienam projekto vaikinų – virėjo specialybę turinčiam Juozui – gresia pašalinimas. Po vakarėlio ryte žadintas vaikinas į savo vadovą Vitalijų Cololo paleido keiksmų laviną, dėl to jam buvo parodyta geltona kortelė.

Modelis K. Toleikytė pabijojo atskleisti, ką padarė jos suknelę pradanginusiai kolegei (2)

Žinomas modelis Karolina Toleikytė ir Instagramo modeliu save vadinanti Karolina Mechino tikina, kad modelio darbas labai sunkus. Merginos turi po pusę šimto tūkstančių sekėjų socialiniuose tinkluose, jas kartais įkyriai persekioja gerbėjai, kurie be užuolankų siūlo tuoktis, tačiau vis dėlto baisiausias dalykas, jų teigimu, yra merginų konkurencija.

M. Šedžiuvienė apie priaugtus kilogramus: net gydytojai sakė „pristabdyk“ (2)

Aktorė Larisa Kalpokaitė atsikratė ne vieno kilogramo, dėl to moteris sako, kad teko patekti ir į komiškas situacijas, kuomet jos neatpažindavo žmonės. Tuo tarpu Monika Šedžiuvienė atskleidžia, kaip atsikratė nėštumo metu priaugų 20 kg.

Laukiasi dar viena buvusių „Mokinukių“ narė (1)

Neseniai visai Lietuvai apie savo nėštumą paskelbė dvi buvusios garsios grupės „Mokinukės“ narės, seserys Irūna ir Ineta Puzaraitės. „Lietuvos ryto“ televizijos laidoje „Auksinė daina“, skirtoje mamyčių dienai, apie tai prabilo dar viena buvusi „Mokinukių“ narė Ieva Vaitiekūnienė (28). Ji labai džiaugėsi savo nėštumu ir sakė, kad to džiaugsmo net negali nupasakoti.

Tam, kad suprastų, jog Elegijus jos žmogus, Dž. Butkutei prireikė vos vienos nakties (51)

„Duobėje, kurioje buvau, man buvo labai sunku. Aš meldžiau Dievo, kad gyvenčiau. Niekada nebūčiau pakėlusi rankos prieš save, nors man jau buvo labai negerai su sveikata... Tačiau kažkaip Dievas man davė šansą, išsikapsčiau. Atsiradus Elegijui, dviese viską nugalėjome...“, - jau šį pirmadienio vakarą 20.25 val. LNK gyvenimo būdo laidoje „Nuo... Iki...“ pasakos dainininkė Džordana Butkutė.

M. Šedžiuvienei teko nelengva užduotis: apsinuoginti ir lįsti į vonią su kitu vyru (6)

Priešpaskutinėje BTV „Muzikinio iššūkio“ laidoje Monika Šedžiuvienė uždainuos su Audriumi Janoniu. Kartą jau pasirodę masažo salone, atlikėjai šį šeštadienio vakarą kūrinį „Laužai“ atliks vonioje.
Sk grd. 17d.
-3°...4°
Pr grd. 18d.
-5°...4°
An grd. 19d.
-6°...4°
Tr grd. 20d.
-5°...4°
Kt grd. 21d.
-5°...6°