Įvaizdį pakeitusios Rasos Kaušiūtės naujoje dainoje - dramatiški išgyvenimai

Dainininkė Rasa Kaušiūtė nutraukė bene pusmetį trukusią kūrybinę pertrauką ir gerbėjams pristato naują dainą „Pasaulį savo palikom“, o kartu su ja – ir fotosesiją, kurioje pozavo legendinės Amy Winehouse stiliumi.
Rasa Kaušiūtė. Deimantės Rudžinskaitės-Laki nuotr.

Naujausia R.Kaušiūtės daina „Pasaulį savo palikom“ – asmeninės kūrybos vaisius, kurį įkvėpė nutrūkę santykiai su buvusiu mylimuoju.

„Daina gimė labai greitai, ją parašiau po Valentino dienos. Pirmiausia gimė dainos melodija, tiksliau, rėksmingas priedainis – matyt, norėjosi išrėkti visas susikaupusias emocijas. Jis gimė akimirksniu, vairuojant automobilį bei klausant radijo. Gerai, kad buvau netoli namų, - skubėjau greitai parbėgti, kad užsirašyčiau staiga šovusią idėją“, - pasakoja R.Kaušiūtė.

Žodžius kūriniui atlikėja pasakoja parašiusi vos per valandą – tiek jausmų širdyje prisikaupė. Prodiuseriui Arvydui Martinėnui-Vudžiui kūrinį beliko tik aranžuoti.

„Tik įrašyti dainą užtruko – vis neradau tam tinkamos nuotaikos. O jei nuotaika ne ta, balse tai girdisi. Siekiau geriausio rezultato“, - šypsosi atlikėja.

Nauju kūriniu ji pasakoja ištisą istoriją. „Ši daina pasakoja apie merginą, kuri stengiasi puoselėti santykius – daug ką atleidžia, vis tikisi pokyčių, bet jų nėra, ir santykiai nutrūksta. Jiems pasibaigus pradingsta ir komforto zona: mergina turi iš naujo kurti savo pasaulį, tačiau dabar jame yra viena“, - paaiškina.

Naują dainą ji skiria kiekvienam, kas kada nors patyrė nesėkmę kuriant santykius: „Priedainyje skamba tokie žodžiai – „pasaulį savo palikom, nejau per greit susitikom“. Juk kartais žmonės taip nori būti mylimi ir patys mylėti, nors dar nėra išsprendę klausimų savyje, „neišsilaižę žaizdų po ankstesnių patirčių, kad eina į kompromisus, nors ir jaučia, kad partneris nebūtinai yra tas tikrasis, tas vienintelis. Deja, bet tie kompromisai ne visada pasiteisina, ir labai greitai tampa aišku, kad santykiai – pasmerkti.“

Pastarieji santykiai su mylimuoju nutrūko. Ar dabar R.Kaušiūtė turi antrąją pusę? „Dėmesio, neslėpsiu, atsirado. Ir nemažai. Tačiau rimto draugo šiuo metu vis dar neturiu – širdis laisva“, - atvirauja dainininkė.

Kartu su nauja daina R.Kaušiūtė gerbėjams pristato ir naują, pakitusį savo įvaizdį – fotosesijoje pozavo it kultinė britų atlikėja A.Winehouse. Nuotraukose dainininkę įamžino fotografė Deimantė Rudžinskaitė- Laki.

„Man labai patinka ryškūs charakteriai, šukuosenos, makiažai. Ieškodama „dramatiškos lėlės“ įvaizdžio šiai dainai bei žinodama, kad man tinka įspūdingos šukuosenos su retro elementais, dėmesį atkreipiau į legendinės Amy Winehouse įvaizdį, kuriuo nuo seno žavėjaus. Nesistengiau jos įkūnyti, atkartoti – juk aš tikrai kitokia. Tačiau A.Winehouse mane įkvėpė. Žaviuosi šia originalia atlikėja, jos pasaulėjauta man yra artima. Ji puikiai žinojo, apie ką dainavo, visos jos dainos tarsi parašytos krauju... Kai tuo tarpu jos ryškus impozantiškas įvaizdis tarsi skleidė gyvenimo džiaugsmą bei amžiną šventę“, - šypsosi R.Kaušiūtė.

Atlikėja tikina nuolat siekianti savo dainas pristatyti originaliai bei individualiai, jai itin svarbu, kad atliekama muzika derėtų su įvaizdžiu.

„Jau tapo tradicija, kad savo fotosesijoms visad ieškau originalesnių šukuosenų ar makiažo pavyzdžių, kuriuose, kaip taisyklė, persipina retro bei modernumas, kas, leidžiu sau manyti, man tinka“, - sako ji ir nepamiršta pagirti šukuosenų meistrės Rūtos Dičkienės bei vizažistės Gintarės Valaitienės ( „Beauty Day Out“).

Dainininkė džiaugiasi fotosesijos rezultatais. „Dėka nuostabios komandos man pavyko sukurti norimą įvaizdį ir charakterį, kurie atspindi šią dainą. Dabar su jauduliu širdyje pristatau kūrinį, kuris kupinas giliausių išgyvenimų, klausytojams. Tikiuosi, kad daina ras atgarsį jūsų širdyse“, - sako R.Kaušiūtė, ir kviečia dainos pasiklausyti.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Muzika

E. Dragūnas apie 25-ąjį SEL gimtadienį: įspūdingą šou galės pamatyti ne visi

Gruodžio 2-ąją Kaune savo 25-ąjį gimtadienį grandioziniu koncertu minės grupė SEL. Jos lyderis Egidijus Dragūnas atskleidžia vis daugiau detalių apie pasirodymą. „Tai bus dvidešimtmečio šou, kokio Lietuva nematė“, - sako ką tik grandiozinius koncertus Klaipėdoje ir Vilniuje surengęs SEL lyderis.

Besibaigiančia vasara kauniečiai mėgaujasi naktinių klubų linksmybių sūkuryje (1)

Penktadienio naktį sausakimšame Kauno klube „Taboo“ įvyko išskirtinės renginių serijos „Devotion“ vakarėlis. Šis vakaras nustebino net ir viską mačiusius lankytojus.

Naktinės linksmybės Vilniuje: karštos merginos ir aistringi ritmai

Penktadienio vakarą, pasibaigus darbo savaitei, trankių ir aistringų vakarėlių išsiilgęs jaunimas rinkosi į „Vilnius Mojo Lounge“.

Vėsias vasaros naktis Kaune kaitina naktinių klubų linksmybės (4)

Penktadienio vakarą „Taboo“ klube bei nakties „lounge“ terasoje susirinko didelis būrys pasaulinės klubinės kultūros mėgėjų. Ypatingai daug svečių susirinko iš 10-tųjų Pasaulio lietuvių sporto žaidynių, kurios šį kartą vyksta Kaune.

Klaipėdiečiai vasariškas linksmybes perkėlė į Danės pakrantę (1)

Esminis Klaipėdos elektroninės šokių muzikos renginys „Absolut Kodas“ sutraukė klubinėtojus į naują erdvę.

Sostinės LGBT klube „Soho“ – ugningoji K. Tray (1)

Savaitgalį populiariausias sostinės LGBT klubas „Soho“ atidarė vasaros sezoną ir scenoje pristatė vieną ryškiausių Britanijos naujosios kartos „drag“ šou žvaigždžių – ugningąją Kitty Tray.

K. Perry pasidalijo vaizdo įrašu, kuriame matyti, kaip ji buvo „patiekta kanibališkiems pietums“ (1)

Katy Perry pasidalijo vaizdo klipo dainai „Bon Appetit“ filmavimo užkulisiais, kuriuose matyti, kaip buvo ruošiamas įrašas, kuriame pati Katy buvo patiekta it patiekalas, rašo Dailymail.co.uk.

R. Žvagulio sužadėtinė L. Navikaitė uždainavo ispaniškai: būtent ši daina atspindi mano sielą (11)

„Visada buvau ispanų muzikos mylėtoja, nuo pat mažų dienų svajojau ir vis kartojau, kad vieną dieną koncertuosiu su gyva grupe ir atliksiu ispaniškas dainas. Šiuo metu esu kūrybiniame procese ir netveriu džiaugsmu, nes jau turiu ispaniškų dainų koncertinę programą“, - sako Laura Navikaitė.

HIT merginos pristato dainą „50 atspalvių“: gėdos jausmas miršta (23)

Visai neseniai merginų grupė HIT debiutavo nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Pasibaigus konkursui, merginos nestovi vietoje ir žada daug naujų staigmenų savo klausytojams. Pirmoji – nauja grupės daina su daug žadančiu pavadinimu „50 atspalvių“.

Už neįvykusį renginį pinigų negrąžinantys Karklės festivalio organizatoriai skelbia naują datą

Praėjusių metų vasarą paženklino bene didžiausias sukrėtimas Lietuvos muzikos istorijoje – žinia, jog neįvyks 7-asis festivalis „Karklė Live Music Beach". Nusivylusiems melomanams liejant nuoskaudas dėl atšaukto renginio, organizatoriai visgi tvirtai pažadėjo, kad festivalis sugrįš 2017-aisiais ir visi anksčiau įsigyti bilietai galios. Šiandien jau aišku ne vien tai, kad pažadas pildomas – oficialiai paskelbta festivalio data. „Karklė Live Music Beach" legenda sulauks tęsinio šių metų rugpjūčio 18-20 d.

G. Michaelo atminimą Sasha Song pagerbė gėjų klube (3)

Antrą kartą bandantis gauti progą atstovauti mūsų šalį „Eurovizijos“ dainų konkurse Kijeve dainininkas Sasha Song vasario 3 d. populiariausiame Lietuvoje gėjų klube „Soho“ surengė George’o Michaelo garbei skirtą „gyvo“ garso koncertą „Sasha Song tribute to George Michael“.

Anželos Adamovič metamorfozė: išlaisvinusi savo seksualumą atsigręš į trankią muziką (2)

Anžela Adamovič nusprendė žengti naują žingsnį ir tęsti savo solinę karjerą. Ryškumas, pašėlę muzikos ritmai, seksualumas - „X Faktoriuje“ prieš kelerius metus išgarsėjusi Anžela žada naujus vėjus Lietuvos scenoje.

Nauja Andriaus Mamontovo daina išgirsk kūrinį ir tu (3)

Andrius Mamontovas Lietuvos žiniasklaidos kanalams pristato naują kūrinį „Raudonas ruduo”. Ši daina tapo penktuoju radijo singlu iš praėjusiais metais pasirodžiusio albumo „Degančios akys”.

Dainininkui Mino pažerti komplimentai (5)

Šį penktadienį televizijos laidos „Auksinė daina“ scenoje – visiems gerai pažįstamas dainininkas Mindaugas Mickevičius-Mino. Išgarsėjęs muzikiniame projekte „Kelias į žvaigždes“ atlikėjas taip ir nedingo iš scenos. Nors visi jį puikiai prisimena dėl to, kad mėgo dainuoti itališkai, šiandien Mino teigia, kad itališkos dainos užima viso labo 10 procentų jo repertuaro, o labiausiai mėgaujasi atlikdamas savo kūrybą. Salėje susirinkę jo draugai pranašavo, kad laimės „Mergaitė, kuri kvepia braškėm“ arba „Be meilės mirt galiu“.

Metų hitą įrašiusiam Vaidui Baumilai – gražuolių dėmesys (8)

Nors 2016-ieji dar nesibaigė, tačiau panašu, kad didžiausias lietuviškos muzikos hitas jau yra aiškus.
Pn rgs. 22d.
12°...22°
Št rgs. 23d.
11°...20°
Sk rgs. 24d.
10°...19°
Pr rgs. 25d.
10°...19°
An rgs. 26d.
10°...18°