Ekonominių bėdų turinti Rusija tiesia ranką Baltarusijai

Ekonominių bėdų turinti Rusija tiesia ranką Baltarusijai (44)11 val.

Rusijos vyriausybė pritarė projektui skirti Baltarusijai 1,5 mlrd. dolerių valstybinę paskolą, teigiama teisinės informacijos portale paskelbtame dokumente. Rusijos finansų ministerija ir užsienio reikalų ministerija įgaliotos pasirašyti sutartį, neįtraukdamos į ją jokių esminių pakeitimų.
Prie DNB banko ir vėl rinkosi nepatenkinti buvę klientai

Prie DNB banko ir vėl rinkosi nepatenkinti buvę klientai (19)11 val.

Prieš krizę DNB banko siūlytomis investicinėmis schemomis susigundę žmonės, užuot padoriai uždirbę, dabar vaikšto po teismus ir dėl įsiskolinimų bankui bijo netekti visko.
Neilas Cooperis

Aiškinasi, kodėl nutrauktas tyrimas dėl N. Cooperio (39)15 val.Generalinis prokuroras Darius Valys nurodė išsiaiškinti, ar sprendimas nutraukti ikiteisminį tyrimą dėl bankrutavusio banko „Snoras“ administratoriaus Neilo Cooperio veiksmų buvo pagrįstas.
Rūta Vainienė

R. Vainienė. Maratonas, balvonas ir komendanto valanda (25)17 val.

Sekmadienį Vilniaus senamiesčio svečiams ir gyventojams teko patirti komendanto valandos nuožmumą. Vilniuje vyko graži šventė - bėgimo maratonas, todėl nuo 9 ryto nežinomam laikui buvo uždaryti absoliučiai visi įvažiavimai ir išvažiavimai į didžiąją senamiesčio dalį.
 Vygaudas Ušackas

V. Ušackas: Maskvos izoliavimasis pakenks ir Europos, ir Rusijos ekonomikoms (19)18 val.

Maskvos žingsniai izoliuojant save nuo likusio pasaulio pakenks tiek Europos, tiek pačios Rusijos ekonomikai, antradienį Vilniuje perspėjo Europos Sąjungos (ES) ambasadorius Rusijoje Vygaudas Ušackas.
Priminė apie bylinėjimąsi su DNB

Priminė apie bylinėjimąsi su DNB (7) 18 val.

Prie Norvegijos ambasados ir banko DNB būstinės Vilniuje vyko piketas, kur daugiau nei 10 žmonių priminė savo nesėkmingas investicijas.
Išsiaiškino, kaip slaugos namuose buvo slepiami mokesčiai

Išsiaiškino, kaip slaugos namuose buvo slepiami mokesčiai (3)21 val.

Kauno apskrities valstybinė mokesčių inspekcija (Kauno AVMI) įvertinus pasitikėjimo telefonu 1882 gautą informaciją dėl „vokeliuose“ mokamų atlyginimų, atliko operatyvų patikrinimą slaugos paslaugas teikiančioje privačioje bendrovėje.
Valiutų kursai
 • USD
  2,67090 LTL0,00200
 • RUB
  0,06894 LTL-0,00133
 • PLN
  0,82257 LTL0,00082
 • JPY
  0,02490 LTL0,00003
 • GBP
  4,32340 LTL-0,01110
A.Butkevičius tikisi, kad valdžia palaimins palankų investuotojams skalūnų apmokestinimą

A.Butkevičius tikisi, kad valdžia palaimins palankų investuotojams skalūnų apmokestinimą (32)21 val.

Premjeras Algirdas Butkevičius tikisi, kad Vyriausybė ir Seimas šį rudenį patvirtins naują, investuotojams palankią skalūnų dujų gavybos apmokestinimo tvarką ir bus galima skelbti naują konkursą.
„Rosneft“ vadovas Igoris Sečinas ir Vladimiras Putinas

Vienas įtakingiausių V. Putino aplinkos žmonių ėmėsi „Gazprom“ (12)22 val.

Rusijos naftos milžinės "Rosneft" prezidentas Igoris Sečinas pasiūlė šalies premjerui Dmitrijui Medvedevui pakeisti nepriklausomų dujų gamintojų prieigą prie "Gazprom" dujotiekio sistemos, pertvarkyti tarifų sistemą ir sustiprinti monopolijos kontrolę. Tokią informaciją antradienį praneša laikraštis "Vedomosti".
„Gazprom“ teikėsi paaiškinti, kas vyksta su dujų tiekimu

„Gazprom“ teikėsi paaiškinti, kas vyksta su dujų tiekimu (26)23 val.

Neseniai reversinį dujų tiekimą Ukrainai vykdančios šalys susidūrė su Rusijos dujų milžinės „Gazprom“ tiekiamų gamtinių dujų kiekio sumažėjimu.
Artėjančio šildymo sezono kainos - neprognozuojamos

Artėjančio šildymo sezono kainos - neprognozuojamos (28)

Artėjančio šildymo sezono kainos yra neprognozuojamos, sako Lietuvos šilumos tiekėjų asociacijos prezidentas Vytautas Stasiūnas.
Santa Mitkienė (kairėje) ir Monika Aramavičienė

Už naują butą Vilniaus centre studentei gali tekti sumokėti dar kartą (41) 1 d.

Ar vos 20 metų sulaukusi studentė galėjo teisėtai įsigyti daugiau kaip puse milijono litų įvertintą naują butą Vilniaus centre? Prokurorai įsitikinę, kad ne.
Palanga ruošia iššūkį Druskininkams

Palanga ruošia iššūkį Druskininkams (52)

Jeigu šiuo metu nuobodžiaujate Nidos paplūdimyje, grįždami apžiūrėkite „Vilnelę“ – prabangiausią nekilnojamojo turto (NT) projektą visoje Neringoje. O jei dabar rymote ant Palangos tilto ir vangiai stebite, kaip asmenukes pleškina įkaušusi porelė, imkitės įdomesnės veiklos – siūlome apžiūrėti, kaip vyksta Kuršių vilų statybos darbai, ir pagalvoti apie tai, kad gal vertėtų pataupyti.
Statybininko patarimai: geriausias metas užsisakyti remonto darbus

Statybininko patarimai: geriausias metas užsisakyti remonto darbus (43)

DELFI portale daugėjant skaitytojų nusiskundimų dėl apgaudinėjančių ar alkoholiu piktnaudžiaujančių statybininkų, su portalu savo patirtimi ir patarimais sutiko pasidalinti 15 metų šioje srityje dirbantis statybininkas Vytautas.
Naujojo ECB komplekso vizualizacija (ecb.europa.eu nuotr.)

Statinys už daugiau nei 4 mlrd. Lt (41) 

Vokietijoje įsikūręs Europos centrinis bankas (ECB), prie kurio sprendimų nuo sausio prisidės ir Lietuva, ruošiasi didžiosioms kraustynoms.
TIR byloja skaudų Rusijos smūgį vežėjams

TIR byloja skaudų Rusijos smūgį vežėjams (17)1 d.

Rusijos ekonomikos bėdos bei rugpjūtį įvestas Rusijos Federacijos embargas Europos Sąjungos prekėms skaudžiai atsiliepė vežėjų verslui – lyginant šių ir praėjusių metų rugsėjo duomenis, ketvirtadaliu sumažėjo išduotų TIR knygelių skaičius, praneša Lietuvos nacionalinė vežėjų automobiliais asociacija „Linava“.
Nepasisekė antradienį skrendantiems su „Lufthansa“

Nepasisekė antradienį skrendantiems su „Lufthansa“ (1)1 d.

Antradienį oro linijų bendrovė „Lufthansa“ aštuonioms valandoms nutrauks darbą Frankfurto oro uoste.
Palangos oro uostas

Palangos oro uosto planai virsta realybe (27)1 d.

Kelerius metus vykę ginčai ir skambėję pažadai, jog iš Tarptautinio Palangos oro uosto padaugės skrydžių krypčių pamažu tampa realybe. Tikėtina, kad nuo kitų metų pagerės susisiekimas tarp Vakarų Lietuvos regiono ir Londono.
„Air France pilotai pradėjo streiką

„Air France" pilotai pradėjo streiką (3)

Pirmadienį Prancūzijos oro linijų bendrovė „Air France" pranešė, kad jos pilotai pradėjo savaitės trukmės streiką. Bendrovė atšauks daugiau kaip 50 proc. savo skrydžių, praneša BBC.
FED posėdis prasideda. Ar sulauksime naujų užuominų dėl JAV palūkanų normų kilimo?

FED posėdis prasideda. Ar sulauksime naujų užuominų dėl JAV palūkanų normų kilimo? (1)21 val.

Vakar paskelbta, kad JAV pramonės produkcija rugpjūčio mėnesį (palyginti su liepa) ne augo 0,3 proc., kaip tikėtasi, o smuktelėjo 0,1 proc., automobilių gamintojams sulėtinus tempą. Šiandien prasideda JAV Federalinių rezervų banko (FED) dviejų dienų posėdis, kuriame, neabejojama, bus nuspręsta palikti galioti dabartines palūkanų normas (0-0,25 proc. ribose) ir toliau mažinti kiekybinio skatinimo programos apimtis (iki 15 mlrd. JAV dolerių).
Kinijos makroekonominiai rodikliai paveikė Europos akcijų rinkų tendencijas

Kinijos makroekonominiai rodikliai paveikė Europos akcijų rinkų tendencijas22 val.

Pirmadienį Europos akcijų rinkas slėgė dar savaitgalį paskelbta informacija, kad Kinijos pramonės produkcijos augimas sumažėjo nuo 9,0 proc. iki 6,9 proc. ir tai buvo didesnis susitraukimas nei analitikai prognozavo (8,8 proc.). Svarbu paminėti, kad tai žemiausias šio rodiklio lygis nuo pat 2008 metų gruodžio mėnesio.
Lietuvoje mažėja rusiškų televizijos kanalų reklamos apimtys

Lietuvoje mažėja rusiškų televizijos kanalų reklamos apimtys (12)22 val.

Lietuvoje transliuojami rusiški televizijos kanalai praranda dalį reklamos dėl šiemet jiems taikytų sankcijų ir besiformuojančios neigiamos viešosios nuomonės, o drastiškesni pokyčiai rusiškų kanalų reklamos rinkoje gali atsirasti 2015 metais, antradienį rašo dienraštis „Verslo žinios“.
Latvijos veterinarinė tarnyba: šernų naikinimas jų populiacijos pakankamai nesumažins

Latvijos veterinarinė tarnyba: šernų naikinimas jų populiacijos pakankamai nesumažins

Latvijos maisto prekių ir veterinarijos tarnybos generalinis direktorius Maris Balodis, kalbėdamas nacionalinės šalies televizijos laidoje "Ryto panorama", pareiškė, kad kovojant su afrikiniu kiaulių maru (AKM) taikomas šernų šaudymas šių populiacijos pakankamai nesumažins.