PriceOn komanda Ispanijoje

Šiuolaikinė darbo stovykla davė nelauktų rezultatų (54)   4 val.

Rizikingas eksperimentas maisto kainų palyginimą teikiančiam startuoliui „PriceOn“ atsipirko kelis kartus. Šešioms savaitėms į Ispanijos kurortą programuotojus išvežusi kompanija pasiekė nemažų produktyvumo ir efektyvumo rezultatų. „PriceOn“ direktorius Jurijus Lanecijus pasakoja, kaip darbo stovykloje pavyko motyvuoti darbuotojus ir kokios problemos iškilo kartu apsigyvenus devyniems vyrams.
Romualdas Spulis

Šakočių karaliaus sėkmės paslaptis (37)11 val.

17 metų darbo patirties, 60 šakočių receptų, 2 tonos produkcijos per parą. Apie kelionę iki tokių rezultatų, pirmąsias pamokas, idėjas bei sėkmingo verslo receptą kalbamės su šakočių karaliumi – UAB „Romnesa“ įkūrėju ir vadovu Romualdu Spuliu.
Kaip Velykinę prekybą paveikė pavasariški orai

Kaip Velykinę prekybą paveikė pavasariški orai15 val.

Šiltas Velykų savaitgalis džiugino prekybininkus. Šiemet žmonės gausiau pirko ne tik kiaušinių, bet beveik dvigubai daugiau šviežių daržovių, mėsos ir žuvies.
Aleksandras Lukašenka

A. Lukašenka žada išvengti Baltarusijos rublio devalvacijos (23)16 val.

Baltarusijos prezidentas Aleksandras Lukašenka nemato pagrindo ir sąlygų, kuriomis turėtų įvykti triuškinanti šalies valiutos devalvacija.
Iš pareigų nušalintas kredito unijos „Panevėžio regiono taupomoji kasa“ valdybos pirmininkas

Iš pareigų nušalintas kredito unijos „Panevėžio regiono taupomoji kasa“ valdybos pirmininkas (4)16 val.

Kredito unijoje „Panevėžio regiono taupomoji kasa“ nustačiusi Buhalterinės apskaitos ir Kredito unijų įstatymų pažeidimų tvarkant grynuosius pinigus ir jų apskaitą, Lietuvos banko Priežiūros tarnyba priėmė griežtus sprendimus. Nutarta šios unijos administracijos vadovą ir valdybos pirmininką Valdą Savicką nušalinti nuo administracijos vadovo ir valdybos nario (valdybos pirmininko) pareigų ir (arba) nutraukti su juo sudarytą darbo sutartį.
Finasta

„Finastos“ pardavimas – finišo tiesiojoje (10)17 val.

Lietuvos bankas priėmė bendrovės „Mokilizingas“ prašymą leisti įsigyti banko „Finasta“, finansų maklerio įmonės „Finasta“ ir bendrovės valdymo įmonės „Finasta Asset Management“ akcijų paketus ir pradeda vertinti pateiktus dokumentus.
V. Putinas puolė gelbėti Krymo atostogų sezoną

V. Putinas puolė gelbėti Krymo atostogų sezoną (109)   19 val.

Antradienį Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas pasirašė dekretą, kuriuo nurodoma nuo 2014 metų birželio 1 d. atšaukti pridėtinės vertės mokestį (PVM), taikomą orlaivių skrydžiams į Krymo federalinę apygardą. Apie tai rašo laikraštis "Kommersant".
Tadas Vizgirda

T. Vizgirda apie tai, į ką pirmiausiai žiūri investuotojai (3)20 val.

Kompanijos, svarstančios investuoti Lietuvoje, atsižvelgia ir į korupcijos lygį šalyje, „Transparency International“ Lietuvos skyriaus ir „Žinių radijo“ laidoje „Skaidrumo linija“ teigė Amerikos prekybos rūmų valdybos pirmininkas Tadas Vizgirda. Anot jo, galimi investuotojai, be kitų veiksnių, abejoja Lietuvos teismų skaidrumu ir baiminasi korupcijos viešuosiuose pirkimuose.
Dmitrijus Medvedevas

D. Medvedevas: Rusija pasiruošusi (210)20 val.

Rusija pasirengusi naujoms Vakarų sankcijoms dėl Ukrainos, pareiškė vyriausybės vadovas Dmitrijus Medvedevas.

„Barclays“ vadovas Lietuvoje žino, iš kur gauti 2 mlrd. Lt (54)21 val.

Informacinių technologijų (IT) centrui „Barclays“ Lietuvoje vadovaujantis Giedrius Dzekunskas sako, kad į šalį pritraukus dar 20 tokių įmonių kaip „Barclays“, Lietuvos biudžetas papilnėtų dviems mlrd. litų.
Laura Galdikienė

L. Galdikienė. Besitraukianti apdirbamoji gamyba ir eksportas – pavojaus varpai šalies ekonomikai? (9)21 val.

Kovo mėnesį ir toliau tęsėsi apdirbamosios gamybos apimties mažėjimo tendencija – lyginant su tuo pačiu laikotarpiu praėjusiais metais apdirbamoji gamyba susitraukė 10,4 procentais. Lietuvos prekių eksporto duomenys taip pat nedžiugina. Kyla klausimas, ar tai laikina korekcija, ar Lietuvos gamintojai iš tiesų susiduria su rimtais iššūkiais?
Valiutų kursai
 • USD
  2,50170 LTL0,00300
 • RUB
  0,07010 LTL-0,00024
 • PLN
  0,82469 LTL-0,00050
 • JPY
  0,02442 LTL0,00002
 • GBP
  4,20530 LTL0,01050
Tauragiškiams – viltinga perspektyva

Tauragiškiams – viltinga perspektyva (12)

Ministras pirmininkas Algirdas Butkevičius penktadienį lankosi Tauragėje, kur numatyti susitikimai su gyventojais, verslininkais ir savivaldybės atstovais. Susitikime su miesto vadovais premjeras aptarė šilumos ūkio pertvarkos klausimus.
Už apgavystę - 224 tūkst. JAV dolerių bauda

Už apgavystę - 224 tūkst. JAV dolerių bauda (4)

Buvęs Didžiosios Britanijos naftos koncerno „BP“ darbuotojas sumokės kiek daugiau nei 224 tūkst. JAV dolerių baudą už viešai neskelbiamos informacijos naudojimą prekyboje išvestinėmis finansinėmis priemonėmis. Apie tai praneša BBC.
„Gazprom“ šokdina ir didžiuosius

„Gazprom“ šokdina ir didžiuosius (11)

Rusijos naftos koncernas „Gazprom" neketina tartis dėl dujų kainos su Turkija bendrovės valdybos pirmininko Aleksejaus Milerio vizito šalyje metu. Tokią informaciją naujienų agentūrai ITAR-TASS nurodo vizitą derinantis anoniminis šaltinis.
Šilumininkams leido vėl liestis prie šilumos punktų

Šilumininkams leido vėl liestis prie šilumos punktų (41)

Seimas leido su šilumininkais susijusioms įmonėms nuo birželio grįžti į šilumos punktų priežiūros verslą.
Žvilgsnis į geidžiamiausių Lietuvos specialistų darbo stalą

Žvilgsnis į geidžiamiausių Lietuvos specialistų darbo stalą (128)  

Jų reikia visiems. Jų trūksta. Juos prisivilioti vien dideliu atlyginimu nepavyks.
Panevėžio Projektuotojų gatvė

Įstūmė į tokią absurdišką padėtį, kad net nebejuokinga (19)

Ką galvotumėte vieną dieną atsitiktinai išgirdę, kad gyvenate ne tuo adresu, kokiu naudojotės daugelį metų – ne tik kitu numeriu pažymėtame name, bet ir kitoje gatvėje?
Austėja Kazlauskytė

A. Kazlauskytė. Kuriems Lietuvos piliečiams uždraus pirkti žemę? (70)

Seimas balsų dauguma pritarė žemės saugiklių įstatymui, iki absurdo apribosiančiam lietuvių galimybes įsigyti žemės. Kol kas tai – tik tarpinis balsavimo rezultatas. Jeigu įstatymui bus pritarta ir priėmimo etape, nuo gegužės žemę bus galima įsigyti tik valdžios išrinktiesiems. Kas tie išrinktieji, kuriems valdžia leis pirkti žemę?
Minskas ieško investuotojų grandioziniam projektui

Minskas ieško investuotojų grandioziniam projektui (17)

Minsko miesto vykdomasis komitetas skelbia konkursą ir ieško investuotojo ar statytojo, norinčio padėti realizuoti didžiulį investicinį projektą "Daugiafunkcinis centras "Minsk-Citi". Apie tai praneša Baltarusijos ambasada Lietuvoje.
Duris atvers Smiltynės jachtklubas

Duris atvers Smiltynės jachtklubas (2)1 d.

Šią vasarą, po beveik 4 metus trukusios rekonstrukcijos, duris turėtų atverti Smiltynės jachtklubas. Laivų jame tilps kiek ir anksčiau – 65, nes praplėsti uostelio kol kas nepavyko.
Vyriausybės atstovas pasipiktinęs lengvatomis senjorams: kodėl tik 10 Lt per metus?

Vyriausybės atstovas pasipiktinęs lengvatomis senjorams: kodėl tik 10 Lt per metus? (66)

Vilniaus savivaldybės įvesto senjorų bilieto lengvatos diskriminuoja Sausio 13-osios nukentėjusius bei jaunesnius nei 80 metų asmenis, teigia Vyriausybės atstovas Vilniaus apskrityje Audrius Skaistys.
Dauguma Europos valstybių turi „žaliajį“ mokestį už automobilių keliamą taršą

Kelyje Vilnius-Kaunas – spūstis (19)

Kelyje Vilnius–Kaunas–Klaipėda ties remontuojamu Palemono viaduku netoli Kauno penktadienį susidarė spūstis, pranešė Automobilių kelių direkcija.
Stasys Dailydka

Po A. Butkevičiaus pažadų - „Lietuvos geležinkelių“ atsakas (20)

Po naftos perdirbimo bendrovės „Orlen Lietuva“ skundų dėl esą jiems taikomų didesnių vežimo tarifų ir premjero Algirdo Butkevičiaus pažado juos sumažinti, „Lietuvos geležinkeliai“ išdėstė savo poziciją.
Delfi.lt

DELFI TV augimas – sparčiausias internetinių televizijų rinkoje (12)22 val.

Pagrindinio naujienų portalo interneto televizijos DELFI TV lankomumas auga sparčiausiai iš visų šalies internetinių televizijų: per mėnesį jos lankomumas paaugo 11,02 proc. punkto.
Pošventinė prekyba Azijoje - be aiškesnės krypties

Pošventinė prekyba Azijoje - be aiškesnės krypties1 d.

JAV biržose vakar vyravo optimistinės nuotaikos – tęsiantis bendrovių veiklos rezultatų skelbimo laikotarpiui DOW JONES ir S&P500 kilo atitinkamai 0,25 proc. ir 0,38 procento. Pinganti jena (102,65 jenos už JAV dolerį) ir toliau yra teigiamas veiksnys Japonijos biržose kotiruojamoms eksportuojančių bendrovių akcijoms. NIKKEI indekso reikšmė šįryt (8 val. Lietuvos laiku) didėja 0,17 procento. Vertinant bendrai nuotaikas Azijos biržose, rinkos dalyviai laukia rytoj skelbiamo HSBC banko skaičiuojamos gamybos sektoriaus pasitikėjo rodiklio.
Andrius Kasparavičius

A. Kasparavičius. Ryšių su visuomene reputacija šiandien (4)1 d.

Taip jau nutiko, jog dažnai įvairių profesijų atstovai vadovaujasi patarle: „Batsiuvys be batų“. Dažniausiai taip jau būna, kad pas laikrodininką neveikia laikrodis, o pas batsiuvį – suplyšę batai. Ne išimtis ir ryšiuose su visuomene. Nors ši veikla – tai reputacijos kūrimas ir nuolatinis konsultavimas jos klausimais, pati ryšių su visuomene profesija visuomenėje turi pakankamai prastą reputaciją. Tik nedidelė jos dalis suvokia, kad ši veikla yra gera ir tinkama.
Artūras Višnevskis

Sendaikčių pardavėjas neslepia, kiek uždirba iš išmestų daiktų (113)  

Seni banknotai, sovietmečio laikų knygos, įvairių laikotarpių ženkliukai ir etiketės. Smetoniniai žurnalai, laikrodžiai, praėjusio amžiaus nuotraukos. Įvairiausios smulkmenos, į kurias daugelis turgaus pirkėjų nesivargintų ir galvą pasukti. Buvęs ilgametis Žemaitijos skautų vadas Artūras Višnevskis, prekiaujantis viskuo, kas daugeliui tapo nebereikalingu šlamštu, pirkėjų suranda.