PPO vadovas pareiškė nesivelsiąs į diskusijas su D. Trumpu

PPO vadovas pareiškė nesivelsiąs į diskusijas su D. Trumpu (6) 17 val.

Pasaulio prekybos organizacijos (PPO) vadovas Roberto Azevedo trečiadienį pareiškė neketinantis veltis į diskusijas su JAV respublikonų partijos kandidatu į šalies prezidentus Donaldu Trumpu, kuris neseniai pareiškė JAV gali pasitraukti iš PPO.
„Twitter bandys pritraukti daugiau pinigų iš reklamos

„Twitter" bandys pritraukti daugiau pinigų iš reklamos (1) 18 val.

Šią savaitę pasaulis prisiminė, kas nutinka sušlubavusio populiarumo interneto bendrovėms, pavyzdžiui, kadaise interneto žvaigždyne žibėjusi „Yahoo“ atsiliko nuo „Google“ bei „Facebook“ ir galop jai teko tapti tik dar vienu „Verizone“ padaliniu, o štai dabar „The New York Times“ atkreipia dėmesį į dar vieną potencialią atkaklios kovos dėl vietos po saule internete auką – „Twitter“.
Protestai Londone prieš referendumo rezultatus

Sumažinta Airijos ekonomikos augimo prognozė (7) 18 val.

Airijos centrinis bankas, atsižvelgdamas į galimus „Brexit“ padarinius, sumažino šalies ekonomikos augimo prognozę, praneša „Financial Times“. Banko ekonomistai nurodo, kad dėl neigiamas referendumo rezultatas Airijos ūkiui turės tiek trumpalaikių, tiek ilgalaikių pasekmių.
„Lidl suinteresuota, kad visa parduodama produkcija būtų pagaminta Lietuvoje

„Lidl" suinteresuota, kad visa parduodama produkcija būtų pagaminta Lietuvoje (84) 19 val.

Žemės ūkio ministerija siekia, kad parduotuvių lentynose atsidurtų daugiau lietuviškos produkcijos. Ministrė Virginija Baltraitienė, trečiadienį susitikusi su prekybos tinklo „Lidl“ generaliniu direktoriumi Radostinu Dimitrovu Roussev-Peine'u, išgirdo patikinimą, kad šis tinklas suinteresuotas, jog visa parduodama produkcija būtų pagaminta Lietuvoje
LVK ir DELFI skelbia konkursą paslaugų įmonėms

LVK ir DELFI skelbia konkursą paslaugų įmonėms (2) 19 val.

Paslaugų, prekybos ir aukštųjų technologijų įmones atstovaujanti Lietuvos verslo konfederacija (LVK) jau trečią kartą organizuoja nacionalinius verslo apdovanojimus „Metų paslauga 2016“.
EK siūlo nebausti deficito kamuojamų Ispanijos ir Portugalijos

EK siūlo nebausti deficito kamuojamų Ispanijos ir Portugalijos (1) 20 val.

Trečiadienį susirinkę Europos komisarai rekomendavo nebausti Ispanijos ir Portugalijos, niekaip negalinčių susidoroti su aukštu biudžeto deficitu, praneša „Frankfurter Allgemeine Zeitung“.
Palangos kavinių bėdos – ne tik bloga vasara

Palangos kavinių bėdos – ne tik bloga vasara (113) 20 val.

Inspektoriai į kurorto įmones dažniausiai ateina nepalankiausiu metu.
Lenkijoje pasigedo tūkstančių apkrėstų kiaulių, neatmetama, kad jų mėsą galėjo parduoti

Lenkijoje pasigedo tūkstančių apkrėstų kiaulių, neatmetama, kad jų mėsą galėjo parduoti (20) 21 val.

Lietuvos mėsos perdirbėjų asociacijos direktorius Egidijus Mackevičius tikina, kad Lietuvos mėsos perdirbėjai labai kruopščiai tikrina įvežamos mėsos dokumentus ir nerizikuoja, tačiau nesveikų kiaulių mėsa iš Lenkijos gali patekti per turgaus prekeivius.
Tokio pasitikimo tikrintojai tikrai nesitikėjo

Tokio pasitikimo tikrintojai tikrai nesitikėjo (89) 21 val.

Dėl nemokamų atlyginimų tikrinti įmonės Panevėžyje atvykę darbo inspektoriai sulaukė netikėto pasipriešinimo – nustumtiems nuo laiptų pareigūnams prireikė medikų pagalbos.

„Coca-Cola“ ketvirčio pajamos smuko 5,1 proc. (2) 22 val.

JAV gaiviųjų gėrimų gamintojos „Coca-Cola“ pastarojo ketvirčio pajamos smuko 5,1 proc.
 • GBP
  0.838800
  0.0017
 • JPY
  116.2300
  1.5600
 • PLN
  4.373300
  0.0104
 • RUB
  72.54600
  -0.3460
 • USD
  1.099100
  -0.0006
Po „Lidlo“ atidarymo pirkėjas sulaukė pasiūlymo iš „Maximos“

Po „Lidlo“ atidarymo pirkėjas sulaukė pasiūlymo iš „Maximos“ (559)

Į redakciją kreipėsi skaitytojas, pastebėjęs, kad šalia naujos „Lidl“ parduotuvės veikianti „Maxima“ kiekvienam apsipirkimui siūlo pastebimą papildomą nuolaidą. Panašių priemonių ėmėsi ir kiti tinklai. Tačiau prekybininkai tikina, kad tokie veiksmai nebūtinai susiję su rinkos naujoko iš Vokietijos atsidarymu.
Įspėjimas gyventojams: aukso kalnų siūlytojai ėmė suktis Lietuvoje

Įspėjimas gyventojams: aukso kalnų siūlytojai ėmė suktis Lietuvoje (194)

Lietuvoje galimai pradėjo veikti nauja finansinė piramidė, perspėja Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba. DELFI žiniomis, įtartinus pasiūlymus platina „Kairos Planet“ atstovai.
Vyriausybė nepritarė siūlymui NPD prilyginti minimaliai algai

Vyriausybė nepritarė siūlymui NPD prilyginti minimaliai algai (31)

Vyriausybė trečiadienį nepritarė siūlymui iki minimalios algos (MMA) dydžio padidinti neapmokestinamąjį pajamų dydį (NPD), kuris dabar yra 200 eurų. MMA siekia 380 eurų. Finansų ministrė Rasa Budbergytė sako, kad ministrų kabinetas jau yra nusprendęs nuo kitų metų padidinti NPD iki 310 eurų.
Pakelta minimali alga tūkstančiams kirs per kišenę

Pakelta minimali alga tūkstančiams kirs per kišenę (730)

Padidinus minimumą ir neapmokestinamą pajamų dydį, mažiausiai uždirbančių gyvenimas, regis, turėtų pagerėti. Tačiau kai kurioms šeimoms yra priešingai: dėl tokių valdžios sprendimų jų padėtis tik pablogėja.
Nordbalt

Vėl sugedo „NordBalt“, įjungtas Kruonis (37) 1 d.

Vėlų antradienio vakarą atsijungus elektros jungčiai su Švedija „NordBalt“ buvo aktyvuotas Kruonio hidroakumuliacinės elektrinės (Kruonio HAE) teikiamas avarinis rezervas.
Aleksandras Lukašenka

Ar įmanomas pokalbis dėl Astravo su A. Lukašenka? (131) 1 d.

Žinios apie vos už 50 kilometrų nuo Vilniaus statomoje Astravo atominėje elektrinėje (AE) įvykusius incidentus kelia vis didesnį nerimą. Prie to prisidėjo ir antradienį Baltarusijos energetikos ministerijos patvirtinta informacija, kad dar liepos 10 dieną iš 2–4 metrų aukščio nukrito 330 tonų sveriantis reaktoriaus korpusas. Sklandant gandams apie šios AE saugumą, gvildenama idėja surengti Lietuvos ir Baltarusijos vadovų susitikimą, kuriame būtų galima paklausti Baltarusijos prezidento Aliaksandro Lukašenkos, ar Astravo AE saugi bei atitinka tarptautinius reikalavimus.
Astravyets nuclear power plant

Baltarusija patvirtino apie „neeilinę situaciją“ Astravo AE papildyta 19.22  (165) 1 d.

Baltarusijos energetikos ministerija antradienį patvirtino, jog netoli Lietuvos statant Astravo atominę elektrinę buvo susidariusi „neeilinė situacija“.
Rokas Masiulis

R. Masiulis: Nukritusį Astravo AE reaktoriaus korpusą reikia grąžinti gamintojui (44)

Pasitvirtinus informacijai, kad statomoje Baltarusijos Astravo atominėje elektrinėje (AE) nukrito montuojamo reaktoriaus korpusas, jis turėtų būti grąžintas gamintojui ir suremontuotas, sako Lietuvos energetikos ministras. Lietuvos užsienio reikalų ministerija teigia atidžiai stebinti padėtį Baltarusijoje.
Arvydas Avulis

A. Avulis apibūdino, kas dažniausiai perka prabangius butus (72)

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovės „Hanner“ atstovai pastebi, kad dėl kylančių atlyginimų, besikuriančių paslaugų centrų ir augančios ekonomikos šiemet suaktyvėjo vidurinės klasės būsto pirkėjai, anksčiau besirinkę ekonominį būstą, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
Pusė socialinių būstų neatitinka priešgaisrinės saugos reikalavimų

Pusė socialinių būstų neatitinka priešgaisrinės saugos reikalavimų (4)

Socialinės rizikos šeimų būstus tikrinę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) pareigūnai pusę jų rado neatitinkančius priešgaisrinės saugos reikalavimų.
Iš JAV į gimtąjį Kauno rajoną grįžusi moteris pasibaisėjo vaizdu

Iš JAV į gimtąjį Kauno rajoną grįžusi moteris pasibaisėjo vaizdu (223)

Kaunas sunkiai vaduojasi iš sovietinio paveldo.
LSMU Kauno klinikos

Prie Kauno klinikų iškils daugiaaukštė automobilių aikštelė (17)

Automobilių parkavimo problemas prie Lietuvos sveikatos mokslų universiteto ligoninės Kauno klinikos numatyta išspręsti pastačius daugiaaukštę stovėjimo aikštelę. Jos statybas numatoma pradėti kitų metų vasarą.
„Turkish Airlines“ atleidžia per 200 darbuotojų

„Turkish Airlines“ atleidžia per 200 darbuotojų (1) 1 d.

Turkijos oro linijų bendrovė paskelbė atleisianti daugiau nei 200 darbuotojų.
Herkaus Manto gatvė Vilniuje

Atidaryta šalia Kalvarijų turgaus esanti H. Manto gatvė (6)

Herkaus Manto gatvėje šalia sostinės Kalvarijų turgaus jau vyksta eismas. Liepą baigtas šios turgavietei strategiškai svarbios gatvės pirmasis rekonstrukcijos etapas. Remonto metu atnaujinta 80 procentų visos H. Manto gatvės ilgio - apie 180 metrų iš 226.
Vietomis eismo sąlygas sunkins rūkas

Vietomis eismo sąlygas sunkins rūkas

Antradienio rytą Lietuvoje magistraliniai, krašto ir rajoniniai keliai buvo sausi, tik rytinėje šalies dalyje, pasak kelininkų, dėl buvusių ar besitęsiančių kritulių valstybinės reikšmės kelių dangos yra šlapios, vietomis - drėgnos.
„Ryanair“ paskelbė apie savo planus po „Brexit“

„Ryanair“ paskelbė apie savo planus po „Brexit“ (8)

Airijos pigių skrydžių bendrovė „Ryanair“ neigia kitų biudžetinių oro vežėjų teiginius, esą nusilpus svarui ir padažnėjus teroristiniams išpuoliams mažėja klientų – bendrovės atstovai sako, kad paklausa auga kaip ant mielių, skelbia „The Guardian“.
V. Jankevičiaus nuotr.

Krentanti naftos kaina žemyn nusitempė JAV akcijų indeksus (1)

„Brent“ rūšies naftos kaina nukrito žemiau 45 JAV dolerių už barelį ribos, paskui patraukė ir JAV bendrovių akcijų kainos („Dow Jones“ -0,42 proc., „S&P 500” -0,30 proc., NASDAQ -0,05 procento).
Pluoštinės kanapės

Iš miesto persikėlė į kaimą ir pradėjo auginti kanapes (22)

Verslas iš smalsumo. Taip savo avantiūrą vadina Ukmergės rajone įsikūrusi Kęstučio ir Monikos Zinkevičių šeima: nieko bendra su žemės ūkiu neturėję žmonės metė darbus, iš miesto persikėlė į kaimą ir augina pluoštines kanapes.
Krinta aukso kainos

Krinta aukso kainos (23)

Kaip praneša „Market Watch“, kylant viltims, kad JAV federalinis atsargų bankas padidins palūkanų normas, krinta aukso kainos.
Baigėsi rekordinis augimas JAV akcijų biržose

Baigėsi rekordinis augimas JAV akcijų biržose (1)

Pirmadienį JAV akcijų biržose sustojo kaip niekada didelis augimas.