Rokas Grajauskas

R. Grajauskas. Lietuvoje netaupo nei valdžia, nei gyventojai (10)5 val.

Nors pastaruoju metu valdžia susilaukia daug kritikos dėl to, kad netaupo ir 2016-aisias vėl ketina išlaidauti, problema glūdi ne tik valdžios sektoriuje.
Dizaineris savo gerbėjui pagamino ugniagesio kirvį

Dizaineris savo gerbėjui pagamino ugniagesio kirvį6 val.

Vienas Niujorko dizaineris iš medienos ir kirvio galvutės, kurią atsiuntė vienas jo darbų gerbėjas, pagamino autentišką ugniagesio kirvį.
Vladimiras Putinas

Rusija imasi Turkijos: traukia naujus ginklus (713)7 val.

Reaguodama į Turkijos karinių oro pajėgų numuštą rusų bombonešį Sirijoje Rusijos valdžia nusprendė apriboti prekių iš Turkijos importą.
Dumpių sąvartynas

Sostinėje gali gerokai brangti atliekų tvarkymas (17)7 val.

Artimiausiu metu Vilniaus miesto tarybai turėtų būti teikiamas pasiūlymas gerokai didinti vadinamąjį sąvartyno vartų mokestį - jis, „Lietuvos žinių“ duomenimis, gali didėti nuo 33 eurų iki 70 eurų. Valdantieji sostinės politikai mokesčio augimą sieja su netrukus pradėsiančia veikti atliekų rūšiavimo gamykla. Jos operatoriai tvirtina, kad savivaldybė taip pridengia savo interesus.
Iš rinkos surenkami nesaugūs amerikietiški maisto papildai

Iš rinkos surenkami nesaugūs amerikietiški maisto papildai (3)8 val.

Klaipėdos valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos sprendimu, UAB „Aivaro Sportas” (Taikos pr. 20, Klaipėda) uždrausta prekiauti amerikietiškais maisto papildais „OxyElite Pro”, kurių sudėtyje nurodyta Europos Sąjungoje neleidžiama naudoti medžiaga – aegelinas, rašoma Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos pranešime spaudai.
Rimantas Šadžius

R. Šadžius: subalansuoto biudžeto galima tikėtis 2017 metais (26)8 val.

Subalansuoto Lietuvos biudžeto galima tikėtis 2017 metais, tikina finansų ministras. Anot Rimanto Šadžiaus, tai lems geresnis mokesčių administravimas.
Vladimiras Putinas

Rusija Turkijai pateikė bauginimus, jau naudotus Lietuvai (204)11 val.

Daugiau nei prieš metus Rusijai paskelbus embargą maisto produktams iš Europos Sąjungos, Rusijoje buvo skleidžiama informacija, kad nuo to itin nukentės tiek pačios Europos Sąjungos, tiek Lietuvos ekonomika.
Kaune daliai dirbančių savarankiškai mažės mokesčiai

Kaune daliai dirbančių savarankiškai mažės mokesčiai (4)22 val.

Nuo ateinančių metų pradžios Kaune ženkliai mažėja verslo liudijimų kainos auklėms, slaugytojoms, treneriams bei medalių gamyba, dviračių nuoma ir kitais darbais užsiimantiems žmonėms.
Alus parduotuvių lentynose

Siūloma trumpinti prekybos alkoholiu laiką, o degalinėse prekiauti tik silpnais gėrimais (80)23 val.

Prieš porą savaičių patvirtinusiam, kad degalinėse nuo kitų metų sausio negalės būti prekiaujama alkoholiu, Seimui siūloma prie šio klausimo grįžti ir vis tik leisti degalinėse prekiauti silpnais - iki 15 laipsnių alkoholiniais gėrimais, pavyzdžiui, alumi, vynu ar sidru.

Rinkoje pasirodė nesaugi turkiška kramtomoji guma ir granatai (42)23 val.

Vilniaus ir Kretingos valstybinių maisto ir veterinarijos tarnybų inspektoriai, vykdydami valstybinę maisto kontrolę, nustatė nesaugias turkiškos kramtomosios gumos bei turkiškų granatų vaisių partijas, rašoma VMVT pranešime spaudai.
Seimo nariai toliau narsto naująjį Darbo kodeksą

Seimo nariai toliau narsto naująjį Darbo kodeksą (17)1 d.

Trečiadienį Seimo Socialinių reikalų ir darbo komitetas toliau nagrinėjo naująjį Darbo kodekso (DK) projektą. Susirinkę parlamentarai sklaidė enciklopedijos storio dokumentų pluoštus, nes turi užduotį aptarti per 600 užregistruotų pasiūlymų.
 • GBP
  0.701800
  -0.0044
 • JPY
  129.9400
  -0.5800
 • PLN
  4.260300
  -0.0004
 • RUB
  69.73400
  -0.7130
 • USD
  1.058600
  -0.0065
A. Užkalnis valgė lietuviškus grybus ir verkė iš laimės

A. Užkalnis valgė lietuviškus grybus ir verkė iš laimės (357)

Gedimino prospektą nuo Lukiškių aikštės iki Žvėryno tilto aš laikau kulinarine dykyne. Gal baisūs Seimo pastatai, primenantys Minsko ir negražiausių Briuselio vietų mišinį, atbaido žmones ir restoranų savininkus.
Pasidalijo Vokietijos „Lidl“ kvitu: kiek už tą patį sumokėtume Lietuvoje?

Pasidalijo Vokietijos „Lidl“ kvitu: kiek už tą patį sumokėtume Lietuvoje? (962) 

Daugelio emigrantų pamėgta Vokietija vilioja darbuotojus ne tik penkis kartus didesniu vidutiniu atlyginimu nei Lietuvoje, bet ir maisto produktų kainomis. Bent toks įspūdis susidaro palyginus Vokietijoje „Lidl“ parduotuvėje apsilankiusio Eriko pirkinių krepšelio kainą su panašių produktų kainomis Lietuvoje.
JAV paskelbtas pavojingiausių žaislų vaikams dešimtukas

JAV paskelbtas pavojingiausių žaislų vaikams dešimtukas

Dinozauro letenų rinkinys, greitai sulankstomas batutas šešerių metų vaikams ir laidynę primentis prietaisas, galintis iššauti šovinius 30 metrų, pateko į trumpąjį šio sezono pavojingiausių žaislų sąrašą, trečiadienį, lapkričio 18 dieną, pranešė viena žaislų stebėjimo organizacija.
Bankai nesidžiaugia ruošiama naujove klientams

Bankai nesidžiaugia ruošiama naujove klientams (248)

Lietuvos bankui paskelbus apie siūlymą įvesti bankų ir kredito unijų klientams pagrindinės sąskaitos paslaugą, kur būtiniausios paslaugos būtų teikiamos už reguliuojamą kainą, bankų klientų atstovai teigia lauksiantys Seimo pritarimo. Tuo metu komercinių bankų atstovai teigia, kad pasiūlymai veržia kilpą ant kaklo bankams bei konkurencijai sektoriuje.
Rusai grasina Turkijai ir dėl energetikos

Rusai grasina Turkijai ir dėl energetikos (49)1 d.

Po incidento su rusų bombonešiu „Su-24" Rusija galėtų atsisakyti bendradarbiauti su Turkija ekonominėje ir humanitarinėje sferoje, pavyzdžiui, nutraukti projektą „Turkijos srautas". Tokią nuomonę išsakė Rusijos pramonininkų ir gamintojų sąjungos (RSPP) vadovas Aleksandras Šochinas.
Rusijos prezidentas Vladimiras Putinas ir „Gazprom“ vadovas Aleksejus Mileris

„Gazprom“ sustabdė dujų tiekimą Ukrainai atnaujinta  (564)1 d.

Rusijos valstybinė dujų eksporto monopolininkė „Gazprom“ trečiadienį paskelbė sustabdžiusi dujų tiekimą Ukrainai, kai Kijevas neatliko išankstinio mokėjimo už energetikos išteklius.
EK: rusiškų dujų tranzito per Ukrainą išsaugojimas yra vienas iš prioritetų

EK: rusiškų dujų tranzito per Ukrainą išsaugojimas yra vienas iš prioritetų (11)1 d.

Europos Komisijos (EK) pirmininko pavaduotojas Marošas Šefčovičius teigia, kad rusiškų dujų tranzito per Ukrainą išsaugojimas yra vienas iš jo vadovaujamos ES energetikos sąjungos prioritetų.
Pasirašyta sutartis su vokiečiais, tikimasi, padės uždirbti iš SGD

Pasirašyta sutartis su vokiečiais, tikimasi, padės uždirbti iš SGD (55)

Vokietijos suskystintų gamtinių dujų (SGD) transportavimo bendrovės „Bomin Linde LNG GmbH KG“ generalinis direktorius Mahinde Abeynaike ir AB „Klaipėdos nafta“ generalinis direktorius Mantas Bartuška pasirašė jungtinės veiklos sutartį, rašoma pranešime spaudai.
Virtuvė ir svetainė sujungtos į vieną erdvę

Kauniečių tikslas pasiektas: mažame būste daugiau erdvės ir jaukumo (47)

Kai ateina laikas atnaujinti būstą, retas ryžtasi viso gyvenamojo ploto kapitaliniam remontui. Dažnai žmonės atnaujinimo imasi neskubėdami, pradeda nuo vienos patalpos.
Išskirtinis pastatas Jonavos gatvėje Kaune

Išskirtinio pastato Kaune šeimininkai: fasadą keistume kiekvieną mėnesį (31)

„Galvoje tiek minčių, kad pastato fasadą galėtume keisti kad ir kiekvieną mėnesį“, - sako menininkė Oksana Blaževičienė.
Arnas Markevičius

A. Markevičius. Ko reikalauti banke imant būsto paskolą? (6)

Imdami banko paskolą, finansiškai įsipareigojate keliems ar net kelioms dešimtims metų.
„Hanner“ – permainos

„Hanner“ – permainos (13)

Lietuvos nekilnojamojo turto vystymo grupė „Hanner“, atliekanti operacijas Lietuvoje, Ukrainoje, Rusijoje, Latvijoje ir Rumunijoje, ketina atskirti pinigų srautus generuojančius projektus ir įkurti naują bendrovę „Hanner RE“, praneša LETA/BNS.
Arsenijus Jaceniukas

Ukrainos atsakas Rusijai atnaujinta  (213)1 d.

Ukraina uždraudė visų Rusijos oro bendrovių tranzitinius skrydžius šalies oro erdvėje, trečiadienį pranešė premjeras Arsenijus Jaceniukas.
„Lufthansa skrydžių palydovai nebestreikuos

„Lufthansa" skrydžių palydovai nebestreikuos1 d.

Stambiausia Vokietijos oro transporto bendrove laikomos „Lufthansa" skrydžių palydovai pareiškė lapkričio 26-27 dienomis planuoto streiko nebevykdysią.
Afrikoje įkaitais tapę lietuviai: nematome šviesos tunelio gale

Afrikoje įkaitais tapę lietuviai: nematome šviesos tunelio gale (37) 1 d.

17 Lietuvos jūrininkų, laivu „Voruta“, kuris priklauso valstybės įmonei „Lietuvos jūrų laivininkystė“ (LJL), atplaukę į Pusiaujo Gvinėjos Batos uostą, tapo įkaitais. Laivas sulaikytas, iš jūrininkų atimti pasai, todėl jie net negali išlipti ant kranto, vyrai jau renka lietaus vandenį ir skaičiuoja paskutinius maisto produktus.
Žemaitijoje yra slidžių ruožų

Žemaitijoje yra slidžių ruožų

Šiaulių, Skuodo ir Kretingos rajonuose yra slidžių kelių ruožų, perspėja Automobilių kelių direkcija.
DELFI TV – žiūrimiausia televizija internete

DELFI TV – žiūrimiausia televizija internete (17)1 d.

Atsinaujinusi DELFI TV spalį buvo žiūrimiausia televizija internete. Tai rodo naujausi interneto rinkos tyrimų bendrovės „Gemius Baltic" gemiusStream tyrimo duomenys.
Mobiliuosiuose, planšetėse ir kompiuteriuose daugiausia laiko skiriama DELFI naujienoms

Mobiliuosiuose, planšetėse ir kompiuteriuose daugiausia laiko skiriama DELFI naujienoms (29)1 d.

Lietuvos interneto vartotojai, skaitydami naujienas internete, daugiausia laiko praleidžia pagrindiniame Lietuvoje naujienų portale DELFI. Iš viso naujienoms skaityti skiriamo laiko beveik pusė laiko praleidžiama skaitant DELFI naujienas.
Naftos platforma

Įtampa Artimuosiuose Rytuose kelia juodojo aukso kainą (3)1 d.

Išaugusi geopolitinė įtampa apkartino Senojo žemyno investuotojų nuotaiką. Žinia apie tai, kad Turkija numušė Rusijos karo lėktuvą prie sienos su Sirija, ir Rusijos prezidento Vladimiro Putino komentaras, jog šis incidentas turės rimtų pasekmių šalių tarpusavio santykiams, nusmukdė pagrindinių Europos akcijų indeksų vertę daugiau negu 1 proc. (EURO STOXX -1,04 proc., Vokietijos DAX -1,43 proc., Prancūzijos CAC 40 -1,41 proc.).
Investuotojai aktyviai reagavo į Turkijos numuštą lėktuvą

Investuotojai aktyviai reagavo į Turkijos numuštą lėktuvą (4)

Europos akcijų rinkas antradienį sudrebino informacija, kad Rusijos lėktuvas, pažeidęs Turkijos oro erdvę, nereagavo į perspėjimus ir buvo numuštas.