Arvydas Anušauskas

A. Anušauskas: „Lietuvos geležinkeliai“ vykdo savo pačių užsienio politiką (43) 3 val.

Bendradarbiaudami su Rusijos koncernu, susijusiu su karine pramone, „Lietuvos geležinkeliai“ vykdo savo pačių užsienio politiką, pareiškė Seimo Nacionalinio saugumo ir gynybos komiteto nariai. Jie mano, kad prasta valstybės valdomos įmonės veiklos kontrolė yra didžiausia problema, ir ją reikia nedelsiant spręsti.
Degalinėje mokėjo atlyginimus neoficialiai

Degalinėje mokėjo atlyginimus neoficialiai (16) 3 val.

Vakarų Lietuvoje registruota mažmenine degalų prekyba užsiimanti bendrovė darbuotojams už viršvalandžius mokėjo neoficialius atlyginimus. Operatoriai gaudavo 2,32 euro už valandą, dujų balionų pildytojai – 2,45 euro. Įmonė Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos (FNTT) akiratyje atsiduria ne pirmą kartą. Ji minima FNTT tebetęsiamame tarptautiniame tyrime.
Lietuvos verslininkai jau pajautė „Brexit“ pasekmes

Lietuvos verslininkai jau pajautė „Brexit“ pasekmes (3) 3 val.

Nors Didžiosios Britanijos pasitraukimo iš Europos Sąjungos procesas kol kas dar nevyksta ypač aktyviai, tačiau naujausia Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) atlikta 150 didžiausių Lietuvos įmonių vadovų apklausa rodo, kad dalis Lietuvos verslo jau pajuto netiesioginį „Brexit“ poveikį įmonės veiklai, o kitąmet su tuo susijusios rizikos tik didės.
Vitas Vasiliauskas

Lietuvos bankas siunčia gerą žinią gyventojams (11) 4 val.

Europos Centrinio Banko (ECB) valdančiajai tarybai nusprendus tęsti Eurosistemos išplėstinę turto pirkimo programą ir po 2017 metų kovo, artimiausiais metais išsilaikys palankios finansavimosi sąlygos Lietuvai, jos įmonėms ir gyventojams.
Į Lietuvą žengia naujas sporto klubų tinklas

Į Lietuvą žengia naujas sporto klubų tinklas (12) 4 val.

Baltijos šalyse veikiantis sveikatingumo klubų tinklas „MyFitness“ kitais metais žada žengti į Lietuvą. Šiuo metu bendrovė valdo 21 klubą Estijoje ir Latvijoje.
Panevėžyje atidaroma „Lidl“ parduotuvė

Panevėžyje atidaroma „Lidl“ parduotuvė (23) 4 val.

Kitą savaitę, gruodžio 15-ąją, ketvirtadienį, Panevėžyje, adresu Kosmonautų g. 14, 8 val. duris pirkėjams atvers pirmoji prekybos tinklo „Lidl“ parduotuvė šiame mieste – jau 22-oji „Lidl“ prekybos vieta Lietuvoje.
Stasys Dailydka

Kiek iš tiesų uždirbdavo S. Dailydka (490) 9 val.

„Lietuvos geležinkelių“ vadovybės gaunamos algos iki šiol buvo skelbiamos neįskaitant jiems skiriamų premijų. DELFI pavyko išsiaiškinti, kiek iš tiesų jie uždirbdavo, o paskirtasis premjeras Saulius Skvernelis teigia, kad ateityje šią informaciją skelbti viešai bus privaloma.
Padidinus ligos išmokas, padidėjo ir sergančiųjų skaičius

Padidinus ligos išmokas, padidėjo ir sergančiųjų skaičius (28) 20 val.

Pernai padidinus ligos išmokas, maždaug trečdaliu padidėjo oficialiai sergančiųjų skaičius. Tačiau šiemet, pasak „Sodros“, susirgimų papildomai nepadaugėjo.
Zara parduotuvė

Garsių prekės ženklų savininkai kaltinami „nusukę“ šimtus milijonų eurų (18) 20 val.

Europos Parlamente paskelbtas tyrimas, parodęs, kad korporacija, kuriai priklauso žinomi prekių ženklai, tarp kurių – „Zara“, „Bershka“, „Massimo Dutti“, pasinaudojusi agresyvioms mokesčių vengimo schemomis išvengė sumokėti mažiausiai 585 milijonus eurų mokesčių.

Į Lietuvą neįleido turkiškų sulčių (4) 22 val.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba uždraudė importuoti beveik 3 tūkst. litrų nesaugių turkiškų vynuogių sulčių.
ECB priėmė netikėtą sprendimą

ECB priėmė netikėtą sprendimą (8) 23 val.

Europos centrinis bankas (ECB) netikėtai nusprendė sumažinti aktyvų supirkimo apimtis nuo 80 mlrd. iki 60 mlrd. eurų per mėnesį nuo 2017 m. balandžio, informuoja naujienų agentūra „Reuters“.
 • GBP
  0.850000
  -0.0010
 • JPY
  122.6100
  0.1900
 • PLN
  4.454000
  0.0260
 • RUB
  68.19000
  -0.2020
 • USD
  1.076200
  0.0032
Prekės kaina Senukuose

Pirkėjai tampa detektyvais: prekybos centruose vis sunkiau išsiaiškinti tikrąją prekės kainą (220)

Pirkėjai vis dažniau įsitikina, jog prekybos centruose turi būti itin atidūs, nes skelbiamos prekės kainos neretai yra nurodomos taip, kad vartotojas gali apsigauti ir už pirkinį sumokėti brangiau nei planavo.
Norite didesnio atlyginimo? Klaida, kurią daro didelė dalis darbuotojų

Norite didesnio atlyginimo? Klaida, kurią daro didelė dalis darbuotojų (387)

Statistika džiugina Lietuvoje augančiais atlyginimais: Lietuvos bankas skaičiuoja, kad šiemet atlyginimai augs 6,8 proc., kitąmet – 5,6 proc. Vis dėlto gyventojai skundžiasi, kad ne visi jaučia didėjantį darbo užmokestį. Vieną iš galimų to priežasčių atskleidžia DELFI užsakymu atlikta „Spinter tyrimų“ apklausa.
Kainos Depo prekybos centre

Paslapčia Lietuvoje atidarytas prekybos centras jau sulaukė pirkėjų pasipiktinimo (357)

Penkias dienas veikiantis, pirmasis Lietuvoje Latvijos statybinių medžiagų ir buities prekių parduotuvių tinklo „Depo“ prekybos centras jau sulaukė pirkėjų pasipiktinimo ir skundo, kurį tiria atsakingos institucijos. Jos aiškinasi, ar prekybos centre galimai vykdoma nesąžininga komercinė veikla.
Liūdnoji statistika: kas antras viršvalandžius dirba už dyką

Liūdnoji statistika: kas antras viršvalandžius dirba už dyką (34)

Daugiau nei pusė Lietuvos dirbančiųjų pluša ir po darbo, tačiau net kas antram už tai nieko nemokama, rodo specialistų paieškos portalo cvmarket.lt atliktas tyrimas.
Astravo AE statybos aikštelėje – dar vieno darbininko žūtis

Astravo AE statybos aikštelėje – dar vieno darbininko žūtis (13)

Netoli Vilniaus statomos Astravo atominės elektrinės statybos aikštelėje įvykdo dar vienas žmogaus mirtimi pasibaigęs incidentas, skelbia Baltarusijos žiniasklaida.
„Klaipėdos naftos krova šiemet gerokai viršijo praėjusių metų duomenis

„Klaipėdos naftos" krova šiemet gerokai viršijo praėjusių metų duomenis

Naftos ir Suskystintų gamtinių dujų (SGD) terminalų operatorė AB „Klaipėdos nafta" nuo metų pradžios perkrovė 17,2 proc. daugiau naftos produktų, o SGD terminale suskystinta ir į gamtinių dujų perdavimo sistemą patiekta 3,1 karto daugiau dujų nei pernai per tą patį laikotarpį.
ESO siūlys naują paslaugą

ESO siūlys naują paslaugą (10)

Elektros ir dujų skirstymo bendrovė „Energijos skirstymo operatorius“ (ESO) nuo 2017 metų pradžios klientams, norintiems įsivesti elektrą ar dujas, pradės siūlyti vidaus tinklo įrengimo paslaugas.
Išaugus abejonėms dėl OPEC susitarimo veiksmingumo, pinga nafta

Išaugus abejonėms dėl OPEC susitarimo veiksmingumo, pinga nafta (6)

Naftos kainos antradienį sumažėjo, nes stiprėja abejonės dėl OPEC susitarimo veiksmingumo, ypač atsižvelgus į didėjantį gręžimo platformų skaičių JAV. Apie tai informuoja „Reuters“.
V. Matijošaitis Kaune prisiminė P. Escobaro metodus

V. Matijošaitis Kaune prisiminė P. Escobaro metodus (136) 1 d.

Plomo o plato? Tokia legendine fraze – pinigai ar kulka – vadovavosi Kolumbijos narkobaronas Pablo Escobaras. Panašu, kad interpretuotai ši frazė taikoma ir Kaune. Laikinosios sostinės valdžia pradėjo taikyti politiką „meduolis arba bizūnas“. Taip Kauno meras Visvaldas Matijošaitis stoja į kovą su neprižiūrimų ir miesto vaizdą darkančių fasadų šeimininkais. Rezultatas jau matomas.
Užsislaptinęs turtuolių kvartalas žengia naują žingsnį: atveria savo vartus

Užsislaptinęs turtuolių kvartalas žengia naują žingsnį: atveria savo vartus (221) 1 d.

Vilniaus Laurų gyvenvietė transformuojasi ir pamažu keičia uždaro, šeimyniniais ryšiais pagrįsto, tik privilegijuotiesiems skirto rajono įvaizdį. Nekilnojamojo turto brokeriai pastebi, kad ilgai save nuo smalsuolių akių saugojusiais Laurais domisi prabangaus, vertę išlaikančio būsto ieškantys bei saugumą ir privatumą vertinantys pirkėjai.
Vilniaus valdantieji išbraukė klausimą dėl arenų NT mokesčio

Vilniaus valdantieji išbraukė klausimą dėl arenų NT mokesčio (2) 2 d.

Vilniaus taryba trečiadienį nesvarstė nekilnojamojo turto mokesčio lengvatų arenoms ir koncertų salėms klausimo. Opozicija tvirtino, kad atleisti nuo mokesčio numatyta tik vieną iš 10-ties objektų - „MG Baltic“ akcininkų valdomą Vito Gerulaičio teniso akademiją. Vilniaus meras Remigijus Šimašius tai pavadino technine klaida.
Specialistai pataria, kaip tvarkytis su valstybiniu nekilnojamuoju turtu

Specialistai pataria, kaip tvarkytis su valstybiniu nekilnojamuoju turtu (1)

Naujausiais Valstybės turto informacinės paieškos sistemos (VTIPS) duomenimis, valstybė turi daugiau nei 30 000 nekilnojamojo turto objektų, kurių bendras plotas siekia beveik 17 mln. kv. m. Įsibėgėjus valstybinio nekilnojamojo turto (NT) registravimui tapo akivaizdu, kad valstybė patiria nuostolių dėl neefektyvaus jo valdymo. Pasak nekilnojamojo turto ekspertų, sprendžiant šią problemą, pirmiausia reikia inventorizuoti visą turtą, parduoti perteklinį, o likusiam taikyti nuomos principą. Tokiu būdu valstybinės institucijos būtų skatinamos atsakingai naudoti nekilnojamąjį turtą, rašoma "Newsec" pranešime spaudai.
Kai kurie šalies keliai slidūs

Kai kurie šalies keliai slidūs (3) 8 val.

Penktadienio rytą keliai daugiausia šlapi, tik mažesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai didžiojoje šalies dalyje padengti prispausto sniego sluoksniu, provėžoti, slidūs, informuoja Automobilių kelių direkcija.
Europos Komisija imasi veiksmų prieš Lietuvą

Europos Komisija imasi veiksmų prieš Lietuvą (26) 23 val.

Ketvirtadienį Europos Komisija (EK) nusprendė imtis veiksmų prieš 7 valstybes nares, taip pat ir Lietuvą, dėl neįvykdytų įsipareigojimų pagal Europos Sąjungos (ES) transporto priemonių tipo patvirtinimo teisės aktus, praneša EK atstovybė Lietuvoje.
Čiuožykla virtusiam Vilniui žada tik trumpą atokvėpį

Čiuožykla virtusiam Vilniui žada tik trumpą atokvėpį (9) 23 val.

Vilniaus miestą iš plikledžio gniaužtų vaduojantys valytojai turi gerų žinių. Tačiau trumpam, praneša bendrovė „Mano aplinka“.
Lietuvos geležinkeliai švenčia 25 m. jubiliejų

Po kritikos lavinos „Lietuvos geležinkeliai“ susigriebė (5)

Daug kritikos dėl neskaidrių vidaus sandorių sulaukę valstybės valdomi „Lietuvos geležinkeliai“, kurie ketvirtadienį pranešė stabdantys naujų vidaus sandorių procedūras, artimiausiu metu konsultuosis ne tik su Viešųjų pirkimų tarnyba (VPT) ir naujuoju susisiekimo ministru, bet ir su premjeru, kitomis institucijomis.
Lapkričio mėnesį Kinijos importas kilo sparčiau nei eksportas

Lapkričio mėnesį Kinijos importas kilo sparčiau nei eksportas (1) 1 d.

Europos indeksai trečią dieną iš eilės demonstravo ženklius vertės kilimus investuotojams laukiant šiandien vyksiančio ECB susitikimo, kurio metu, tikimasi, kad bus pranešta apie kiekybinio skatinimo politikos pratęsimą.
Investuotojai aktyviai kėlė bankų akcijas

Investuotojai aktyviai kėlė bankų akcijas

Antradienį Europoje bankinis sektoriaus buvo lyderis Stoxx Europe 600 sudėtyje kildamas net 4,38 proc. ir pasiekdamas aukščiausią lygį nuo pat šių metų sausio mėnesio.
„Biržos laikmatis“: JAV akcijų indeksų vertės grįžo prie istorinių aukštumų

„Biržos laikmatis“: JAV akcijų indeksų vertės grįžo prie istorinių aukštumų

Vakar akcijų rinkose vyravo ramios, labiau teigiamos nuotaikos, kuriomis šįryt gyvena ir Azijos rinkos. Pagrindinių Japonijos ir Kinijos akcijų indeksų vertės auga 0,5 – 0,9 procento. Pasirodžius naujienoms, kad trečiąjį ketvirtį Australijos ekonomika susitraukė labiausiai nuo 2008 metų, pinga šios šalies valiuta.
Komisija spręs, ar bausti LRT už reklamos pažeidimus

Komisija spręs, ar bausti LRT už reklamos pažeidimus (4)

Lietuvos radijo ir televizijos komisija (LRTK) svarstys, ar skirti nuobaudą LRT atstovams dėl reklamos pažeidimų.