Pinigai

Perspėjimas: su „Brexit“ susijęs rinkų svyravimas turės neigiamų pasekmių (12)

Didžiojo septyneto šalių finansų ministrai ir centrinių bankų vadovai perspėjo, kad Didžiosios Britanijos sprendimas išstoti iš Europos Sąjungos gali turėti „neigiamų pasekmių“ po to, kai svaro kursas JAV dolerio atžvilgiu smuko iki žemiausio lygio per 30 metų, o akcijų rinkose kilo sumaištis.
Analitikai: po „Brexit“ ekonomikos stabilumas – politikų rankose

Analitikai: po „Brexit“ ekonomikos stabilumas – politikų rankose (26)

Jungtinei Karalystei apsisprendus palikti daugiau nei 0,5 mlrd. gyventojų vienijančią Europos Sąjungą, analitikai teigia, kad ekonomikos stabilumas priklausys nuo Bendrijos politikų sprendimų. Pasak jų, katastrofiškų padarinių tikėtis nereikėtų, tačiau rinką gali paveikti nežinomybė.
Kinija ragina ES ir Britaniją kaip galima greičiau susitarti dėl tolesnių santykių

Kinija ragina ES ir Britaniją kaip galima greičiau susitarti dėl tolesnių santykių (11)

Penktadienį Kinijos valdžia paragino Britaniją ir Europos Sąjungą kaip galima greičiau pasiekti susitarimą dėl tolesnių santykių po to, kai britai pareiškė norą atsisakyti narystės. Pekinas teigė vis dar sieksiantis skatinti Kinijos bendradarbiavimą su Londonu, praneša „Reuters".
Londono finansų rinkose chaosas: akcijos ir svaro vertė sparčiai krinta

Londono finansų rinkose chaosas: akcijos ir svaro vertė sparčiai krinta (40)

Londono akcijų rinkoje vertybinių popierių kainos po britų referendumo penktadienį krito daugiau kaip 8 proc. Jau prekybos sesijos pradžioje FTSE 100 indeksas prarado 500 punktų ir sumenko iki 5808,72 punkto, praneša BBC.
Gitanas Nausėda

G. Nausėda: finansų pasaulis žengs į padidinto neapibrėžtumo laikotarpį (56)

Jungtinei Karalystei nubalsavus išsototi iš Europos Sąjungos pasaulio finansų rinkos pasinėrė į nežinomybę. Mintimis apie referendumą ir jo pasekmes savo Facebook paskyroje pasidalino ir G. Nausėda.
D. Britanijos ekonomika įžengė į nežinomybės zoną

D. Britanijos ekonomika įžengė į nežinomybės zoną (12)

Didžiosios Britanijos ekonomika penktadienį įžengė į nežinomybės zoną po to, kai šalis, remiantis negalutiniais rezultatais, nubalsavo už išstojimą iš Europos Sąjungos.
Svaras ritasi į bedugnę

Svaras ritasi į bedugnę (285)

Jungtinei Karalystei referendume nusprendus palikti Europos Sąjungą, svaras ritasi žemyn. Per trumpą laiką kursas smuko iki 1,3305 dolerio. Tai reiškia, kad Jungtinės Karalystės nacionalinės valiutos vertė jau smuko 10 proc. – to nebuvo jau 31 metus, praneša BBC.
Finansų rinkose - chaosas

„Brexit“: finansų rinkose – chaosas (123)

Paskelbus pirminius Didžiosios Britanijos referendumo dėl tolimesnio likimo Europos Sąjungoje rezultatus (pirmauja pasisakantieji už išstojimą), finansų rinkose prasidėjo chaosas, skelbia CNN.
Seimo posėdis

Užuot apsisprendę dėl „Sodros“ reformos, parlamentarai išskubėjo švęsti Joninių (68)

Seimas ketvirtadienį nepriėmė galutinio sprendimo dėl „Sodros“ reformos. Priimti ją numatantį Valstybinio socialinio draudimo įstatymą Seime ketvirtadienį pritrūko kvorumo, todėl Seimas apsispręs kitą savaitę.

Rusijos ekonomika toliau smunka (126)

Praėjusį mėnesį Rusijos sukurtas bendrasis vidaus produktas (BVP) – 0,8 proc. mažesnis nei praėjusių metų gegužės, pranešė Ekonomikos ministerija, remdamasi išankstiniais duomenimis.
Alfas Ivanauskas ir Saulius Jovaišas

„Boso valanda su S. Jovaišu“: A. Ivanauskas apie didelius tikslus ir nuolatinę motyvaciją

Laidos vedėjas verslo konsultantas Saulius Jovaišas pripažįsta, kad versle dažnai kaip mene, tenka ieškoti įkvėpimo sėkmės istorijose. Šiandien laidoje viena tokių - „Virtuvės mitų griovėjų“ įkūrėjo, daugelio kulinarinių žurnalų redaktoriaus ir idėjininko Alfo Ivanausko sėkmės istorija.
 • GBP
  0.807500
  0.0415
 • JPY
  113.2300
  -7.1500
 • PLN
  4.455000
  0.0979
 • RUB
  72.62800
  -0.3270
 • USD
  1.106600
  -0.0323
Rasa Budbergytė

Naujoji finansų ministrė žada NT ir automobilių mokesčius (711)

Paskirtoji finansų ministrė Rasa Budbergytė teigia, kad ekonomikos augimo nestabdantys nekilnojamojo turto bei automobilių mokesčiai Lietuvoje anksčiau ar vėliau turės būti įvesti.
B. Gateso idėja, kaip išgyventi už 2 JAV dolerius per dieną

B. Gateso idėja, kaip išgyventi už 2 JAV dolerius per dieną (101)

Įsivaizduokime, kad Billas Gatesas nenubudo vieną rytą ir nesusivokė, kad jo turtų vertė siekia 76 mlrd. JAV dolerių (66,80 mlrd. eurų).
Moteris neteko amo pabandžiusi apsimauti „H&M“ džinsus

Moteris neteko amo pabandžiusi apsimauti „H&M“ džinsus (89)

Lidso universiteto studentė Ruth Clemens neteko amo, kai neįlindo į 16 (44 europietiško) dydžio „H&M“ džinsus, nors dėvi 14 dydį (42 europietišką). Ji parašė drabužių milžinei laišką socialiniame tinkle „Facebook“, praneša independent.co.uk.
Savaitgalis Palangoje: kiek pinigų pasiimti?

Savaitgalis Palangoje: kiek pinigų pasiimti? (287)

Savaitgalis prie jūros gali gerokai patuštinti piniginę, nes išsiversti be 100 eurų vienam žmogui gali būti sunku. Tiesa, nebijantys rizikuoti ir nesivaikantys didelių patogumų išsiversti gali ir su mažesne suma.
Nerijus Mačiulis

N. Mačiulis: „Lietuvos dujų“ pardavimo sutartis lėmė bylos su „Gazprom“ baigtį (192)

Lietuvai nepalankų Stokholmo arbitražo sprendimą lėmė iš dalies ir tai, kad „Lietuvos dujų“ akcijų pardavimo Rusijos koncernui „Gazprom“ sutartis buvo per daug abstrakti - pagal ją nebuvo įmanoma pasakyti, kas yra teisinga dujų kaina, sako „Swedbank“ vyriausias ekonomistas Nerijus Mačiulis.
Andrius Kubilius

A. Kubilius kaltina Vyriausybę dėl pralaimėjimo prieš „Gazprom“ (174)

Stokholmo arbitražui paskelbus, kad Lietuva iš „Gazprom“ neatgaus 1,4 mlrd. eurų permokos už dujas, buvęs premjeras, konservatorius Andrius Kubilius, kuriam vadovaujant buvo inicijuotas ieškinys prieš „Gazprom“, kaltina dabartinę Vyriausybę, kad ši nesugebėjo laimėti bylos.
Gazprom vadovas Aleksejus Milleris ir Vladimiras Putinas

Lietuva bylinėdamasi su „Gazprom“ išleido 9 mln. eurų (203)

Bylinėjimasis su Rusijos dujų koncernu „Gazprom“ Stokholmo arbitraže dėl maždaug 1,4 mlrd. eurų permokos už dujas Lietuvai per ketverius metus kainavo apie 9 mln. eurų, BNS informavo energetikos ministro patarėjas Mantas Dubauskas.
Arvydas Sekmokas

A. Sekmokas: Stokholmo arbitražui Lietuvos ir „Gazprom“ byla buvo pernelyg sudėtinga (49)

Stokholmo arbitražo sprendimas, pagal kurį Lietuva neatgaus 1,4 mlrd. eurų permokos už dujas iš „Gazprom“ rodo, kad arbitražas tiesiog nepriėmė jokio sprendimo, sako buvęs energetikos ministras, iniciavęs bylinėjimąsi su buvusiu vieninteliu dujų tiekėju Lietuvai.
Būstas naujuose daugiabučiuose pigo 4,6 proc.

Būstas naujuose daugiabučiuose pigo 4,6 proc. (12)

Pirmą šių metų ketvirtį, palyginti su praėjusių metų pastaruoju ketvirčiu, būstas pabrango 0,8 proc. Ankstesnės statybos būstai pabrango 1 proc. Iš jų butai daugiabučiuose namuose pabrango 1,5 proc., o vienbučiai ir dvibučiai namai atpigo 0,6 proc.
Ieškantiems būsto pagalbos ranką tiesia skaitmeninės NT agentūros

Ieškantiems būsto pagalbos ranką tiesia skaitmeninės NT agentūros (7)
2016 birželio mėn. 17 d. 22:15

Ieškantiems nekilnojamojo turto nuomai į pagalbą siūlosi, ne tik agentai, bet ir interneto svetainės. Jų rinkos senbuviai priskaičiuoja ne vieną dešimtį, o stipriausias išskiria dvi. Rinkoje paslaugas siūlo ir viena naujokė, tačiau turto pardavėjai ir nuomotojai pataria nenurašyti ir tradiciškai dirbančių brokerių.
Klaipėdoje pradedama Jūrinio slėnio mokslo laboratorijų statyba

Klaipėdoje pradedama Jūrinio slėnio mokslo laboratorijų statyba (4)
2016 birželio mėn. 17 d. 07:13

Klaipėdoje penktadienį pradedama Jūrinio slėnio mokslo laboratorijų statyba, vyks iškilminga kapsulės įkasimo ceremonija.
Lentvario dvaras, Laimutis Pinkevičius

Siūlo Vyriausybei siekti perimti anksčiau L. Pinkevičiui priklausiusį dvarą (15)

Seimo Švietimo, mokslo ir kultūros komitetas (ŠMKK) siūlo Vyriausybei imtis spręsti Trakų rajone griūvančių Lentvario rūmų problemą ir siekti šį architektūros ansamblį perimti valstybės žinion.
Deformuotas kelias Vilnius-Utena

Karšti orai kelia pavojų keliams, gali būti ribojamas greitis (30)

Nusistovėjus aukštai oro temperatūrai, asfaltuotuose keliuose ar jų ruožuose galima pastebėti reiškinį, vadinamą bitumo išplaukimu.
Pristatė, kiek darbų dar liko Vilniaus vakariniame aplinkkelyje

Pristatė, kiek darbų dar liko Vilniaus vakariniame aplinkkelyje (7)

Svarbiausiame pastarojo meto kelių infrastruktūros objekte sostinėje – Vilniaus Vakariniame aplinkkelyje – eismas bus paleistas dar šiemet. III-ojo aplinkkelio etapo darbus atliekanti AB „Kauno tiltai“ kartu su partneriais darbus atlieka laiku, o kai kur netgi lenkia numatytą darbų grafiką.
Kinų turistai

Lietuviai nori vežti kinų turistus į Europą (2)

Valstybinio Kinijos Liaudies Respublikos viceprezidento p. Li Yuanchao vizito į Lenkiją metu, kartu Europoje besilankanti antros pagal dydį šalies Henano provincijos vyriausybės delegacija atvyko į Lietuvą, rašoma pranešime spaudai.
Ryanair vadovas Michaelas O'Leary

„Brexit“ pavojus išprovokavo „Ryanair“ vadovą fotosesijai (3)

Airijos pigių skrydžių bendrovės „Ryanair“ vadovas Michaelas O'Leary ragina britus likti Europos Sąjungoje (ES). Norėdamas prisidėti prie agitacijos prieš „Brexit“ jis ryžosi nuotaikingai fotosesijai.
Rinkoms įsitempus prieš britų referendumą, kyla naftos kaina

Rinkoms įsitempus prieš britų referendumą, kyla naftos kaina

Ketvirtadienį Azijos rinkose pakilo naftos kainos.
Investuotojų dėmesį toliau kausto numatomas D. Britanijos referendumas

Investuotojų dėmesį toliau kausto numatomas D. Britanijos referendumas (2)

Paskutiniai Didžiosios Britanijos apklausų duomenys parodė, kad didesnė dauguma šalies piliečių pasisako už likimą Europos Sąjungoje.
Sumažėjusi „Brexit“ scenarijaus tikimybė išlaiko investuotojų optimizmą

Sumažėjusi „Brexit“ scenarijaus tikimybė išlaiko investuotojų optimizmą

Europos akcijų indeksai pirmadienį stipriai augo. Artėjant ketvirtadienį vyksiančiam referendumui dėl Jungtinės Karalystės narystės Europos Sąjungoje, Europos akcijų biržose vakar vyravo optimizmas („Stoxx
Europe 600“ +3,65 proc.; apyvarta 48 proc. viršijo 30 dienų vidurkį).
Vytautas Valvonis

Prokurorai pradėjo tyrimą dėl galimo V. Valvonio šmeižto (11)

Prokuratūra pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl galimai melagingos informacijos paskleidimo per „Lietuvos ryto“ žiniasklaidos grupės priemones apie Lietuvos banko Priežiūros tarnybos vadovą Vytautą Valvonį. Grupės paskleistuose telefono pokalbiuose V. Valvonis ir tenisininkas Andrius Labunskas esą kalbėjo apie kyšį.