Saudo Arabijos naftos ministras Ali al-Naimi

Saudo Arabija: naftos kainų kritimas – laikinas (31)

Pastaruoju metu registruoti naftos kainų nuosmukiai greičiausiai tėra laikinas reiškinys, ketvirtadienį pareiškė Saudo Arabijos, laikomos viena stambiausių Naftą eksportuojančių šalių organizacijos (OPEC) gamintojų, naftos ministras, praneša BBC.
Energetikos sektorius – po parlamentarų lupa

Energetikos sektorius – po parlamentarų lupa (4)

Seimas pavedė Seimo Energetikos komisijai atlikti parlamentinį tyrimą dėl energetikos sektoriuje veikiančių asmenų finansinės komercinės veiklos 2009-2014 metais.
Niujorko valstija uždraus vykdyti skalūnų dujų ir naftos gavybą savo teritorijoje

Niujorko valstija uždraus vykdyti skalūnų dujų ir naftos gavybą savo teritorijoje (19)

Niujorko valstijos gubernatorius Andrew Cuomo trečiadienį paskelbė uždrausiantis naudoti hidraulinį uolienų plėšymą valstijos teritorijoje, argumentuodamas, kad prieštaringai vertinamas naftos ir dujų gavybos metodas potencialiai kelia pavojų žmonių sveikatai.
Naftos pramonė „ties kracho riba

Naftos pramonė „ties kracho riba" (40)

Didžiosios Britanijos naftos pramonę krečia "krizė", krintant naftos kainoms, BBC tarnybai pareiškė nepriklausomų tyrėjų asociacijos "Brindex" pirmininkas Robinas Allanas.
Maskva

Paskolų turintiems rusams – baisus metas (199)

Penktadienį Maskvos centre į gatves išėjo apie šimtas rusų, kurie, smukus rublio kursui, skundžiasi smarkiai padidėjusiomis būsto paskolų įmokomis. Rusijos žmonės prašo valdžios šią problemą išspręsti, skelbia themoscowtimes.com.
Trečiosios verslo burės maketas

Vilniuje žada dar vieną „burę“ (22)
2014 gruodžio mėn. 12 d. 17:10

Nors teigiama, kad verslo ir gyventojų lūkesčiai tampa niūresni, nekilnojamojo turto vystytojai ir valdytojai optimizmo nepraranda. Po poros metų verslui žadama pasiūlyti dar 13 tūkst. kv. m biurų ploto.
Ieškantiems būsto paskelbė nuviliančią naujieną

Ieškantiems būsto paskelbė nuviliančią naujieną (100)
2014 gruodžio mėn. 12 d. 10:07

Vilniuje būsto įperkamumas toliau mažėjo, kaip ir Taline, o Rygoje – augo, konstatuoja „Swedbank“ skaičiuodamas Baltijos šalių sostinės gyventojų galimybes.
Paskutinis priminimas užuomaršoms milijonieriams

Paskutinis priminimas užuomaršoms milijonieriams (14)

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) primena, kad gyventojai, kuriems atsiranda prievolė mokėti 1 procento nekilnojamojo turto mokestį, deklaraciją turi pateikti ir mokestį sumokėti iki gruodžio 15 dienos.
Sekmadienį vairavimą apsunkino plikledis

Sekmadienį vairavimą apsunkino plikledis atnaujinta  1 d.

Kelininkai pranešė, kad sekmadienio rytą eismo sąlygas vairuotojams apsunkins plikledis. Tiesa, įsidienojus eismo sąlygos pagerėjo.
Norvegijos oro uoste buvo įstrigę lietuviai

Norvegijos oro uoste buvo įstrigę lietuviai atnaujinta  (13) 1 d.

Šeštadienį į Lietuvą sugrįžti norėję lietuviai buvo priversti kelionės šiek tiek ilgiau palaukti.
Įspėja vairuotojus: kelyje formuojasi plikledis

Įspėja vairuotojus: kelyje formuojasi plikledis (7)2 d.

Radviliškio ir Kelmės rajonuose ant kelių dangų formuojasi plikledis, barstomi magistraliniai, krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai.
Čekijoje įstrigę „Air Lituanica“ keleiviai: neturime nei vandens, nei maisto

Čekijoje įstrigę „Air Lituanica“ keleiviai: neturime nei vandens, nei maisto (66)

Penktadienio naktį į DELFI kreipėsi iš Čekijos į Lietuvą su „Air Lituanica“ oro linijomis norėjusi keliauti lietuvė. Mergina su kitais keliautojais buvo įstrigusi Prahos oro uoste.
Investuotojams vis patrauklesnės tampa iškastinių išteklių bendrovių akcijos

Investuotojams vis patrauklesnės tampa iškastinių išteklių bendrovių akcijos9 val.

Praeita savaitė Europos akcijų rinkose baigėsi be vieningos tendencijos. Didžiausių pagal kapitalizaciją bendrovių indeksas Euro Stoxx 50 neigiamai koregavosi -0,40 proc., tuo tarpu aktyviausiai prekiaujamų Europos bendrovių indeksas Stoxx Europe 600 vertę pakėlė 0,37 proc. Penktadienį Vokietijoje buvo paskelbtas GfK instituto vartotojų pasitikėjimo ekonomika indeksas, kuris pralenkė prognozes (8,8) ir pakilo nuo 8,7 iki 9,0. Nors tai buvo teigiamas pokytis, tačiau tai nesužadino Vokietijos investuotojų optimizmo, indeksui DAX krentant -0,25 proc. Taip pat penktadienį investuotojai atsigręžė į bendroves, kurių veikla siejama su iškastiniai ištekliais, indeksui Stoxx Europe 600 Basic Resources tarp visų sektorių kylant aktyviausiai ir fiksuojant 2,2 proc. šuolį.
Kaimo galvočius parodė turtus

Kaimo galvočius parodė turtus (35)1 d.

Jonavos rajono Gurelių kaimo ūkininko Jono Chaladausko technikos parke nėra nė vieno traktoriaus ar padargo, kurio auksinių rankų meistras nebūtų patobulinęs ar perdaręs.
Paršeliai

Kiaulių augintojai gviešėsi prisiteisti beveik 700 tūkstančių litų tariamų nuostolių (3)1 d.

2006-ųjų ge­gu­žės vi­du­ry­je Aly­taus ra­jo­ne, Alo­vės se­niū­ni­jo­je, Il­gų kai­me, re­gist­ruo­ta ben­dro­vė „Il­gai“ iki pra­ėju­sių me­tų bir­že­lio pa­bai­gos čia įsi­gy­tuo­se tvar­tuo­se nuo­lat lai­ky­da­vo apie 3 tūkst. kiau­lių. Dar iki šiai te­ri­to­ri­jai pa­ten­kant į Vals­ty­bi­nės mais­to ir ve­te­ri­na­ri­jos tar­ny­bos pa­skelb­tą af­ri­ki­nio kiau­lių ma­ro pa­vo­jaus zo­ną, „Il­gai“ iš­sker­dė Il­gų kai­me lai­ko­mas kiau­les.
Kam Kalėdos – pats darbymetis

Kam Kalėdos – pats darbymetis (6)

Daiva ir Rolandas Kavaliauskai iš Paulių kaimo (Jurbarko r.) apie šventines dovanas dar neturi kada galvoti. Visos jų dienos dabar užimtos, nes prieš Kalėdas ir Naujuosius metus paukščių augintojams – tikras darbymetis.