Už ilgalaikį darbą vienoje darbovietėje siūlomos papildomos atostogos

Už ilgalaikį darbą vienoje darbovietėje siūlomos papildomos atostogos (24)12 val.

Už ilgalaikį darbą vienoje darbovietėje bei sunkias darbo sąlygas siūloma suteikti papildomų atostogų, o jų skyrimo tvarką nustatytų Vyriausybė, o ne darbdaviai ir darbuotojai kolektyvinėse sutartyse.
 Christine Lagarde

Ch. Lagarde: Ukrainai gresia netekti TVF paramos (42)13 val.

Dėl nevykdomų reformų Ukrainai gresia netekti Tarptautinio valiutos fondo (TVF) paramos, praneša agentūra „Reuters".
Verslo akcentai 2016: kodėl svarbu reguliariai atlikti vidinę organizacijos diagnostiką?

Verslo akcentai 2016: kodėl svarbu reguliariai atlikti vidinę organizacijos diagnostiką?14 val.

Vadovas visuomet turi žinoti, kur yra jo stipriosios ir silpnosios pusės ir būtent 360º tyrimas padeda jam tai padaryti. Kokie vadovai yra efektyviausi? Kodėl organizacijoms svarbu nuolat atlikti minėtą tyrimą?
Vladimiras Putinas, Barackas Obama

Rusija bando įgelti JAV (46)15 val.

Kaip naujienų agentūrai „Interfaks“ patvirtino Rusijos federalinės veterinarijos ir fitosanitarijos priežiūros tarnybos „Rosselchoznadzor“ atstovas Aleksejus Aleksejenka, nuo vasario 15 d. bus draudžiama į šalies teritoriją iš JAV įvežti kukurūzus ir soją. Anksčiau ši tarnyba jau buvo apkaltinusi amerikiečių gamintojus Rusijos fitosanitarinių reikalavimų nevykdymu.
Patvirtintas Vilniaus biudžetas

Patvirtintas Vilniaus biudžetas papildyta 18:52  (12)15 val.

Vilniaus miesto savivaldybės taryba patvirtino deficitinį šių metų sostinės biudžetą, kuriame planuojamos išlaidos pajamas viršija daugiau kaip 24,6 milijono eurų.
Daugiau uždirbantiems ruošia pokyčius

Daugiau uždirbantiems ruošia pokyčius (42)16 val.

Naujajame Darbo kodekse siūloma lanksčiau reguliuoti darbo sąlygas tiems darbuotojams, kurie dėl jų poreikio rinkoje turi didesnes galimybes išsiderėti palankesnes sąlygas bei didesnį darbo užmokestį.
Sergejus Lavrovas

S. Lavrovas: dabar ateina tiesos akimirka (408)16 val.

Rusijos užsienio reikalų ministras Sergejus Lavrovas interviu laikraščiui „Moskovskij komsomolec“ pareiškė, kad sankcijų karas su Vakarais gali trukti ilgai.
Paskelbė, kur Vilniuje iškils prabangus „Marriot“ viešbutis

Paskelbė, kur Vilniuje iškils prabangus „Marriot“ viešbutis (35)18 val.

Artimiausiais metais numatoma intensyvi Vilniaus koncertų ir sporto rūmų bei buvusio Žalgirio stadiono teritorijos plėtra. Šioje vietoje iškils keturi nauji viešbučiai, jų tarpe tokie tarptautiniai vardai kaip „Hilton“, „Marriot“, „Accor“, rašoma Vilniaus turizmo informacijos centro ir konferencijų biuro pranešime spaudai.
Aptiko nelegalų cechą, iš kurio mėsa keliavo į turgų

Aptiko nelegalų cechą, iš kurio mėsa keliavo į turgų (68)18 val.

Finansinių nusikaltimų tyrimo tarnybos Šiaulių apygardos valdybos tyrėjai kartu su Šiaulių valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos ir Šiaulių apskrities valstybinės mokesčių inspekcijos specialistais išaiškino sodų bendrijoje „Žibutė“, esančioje Šiauliuose, nelegaliai veikusią mėsos perdirbimo gamyklėlę, rašoma pranešime spaudai.

Taupyti nusprendusį vilnietį nustebino banko sąlyga (172)19 val.

Prieš kurį laiką internetu indėlį DnB banke pasidėjęs vyras nustebo, kai paaiškėjo, kad už popierinę, pasirašytą indėlio sutartį reikia papildomai susimokėti. Bankas tikina, kad prisijungus prie elektroninės bankininkystės sistemos galima atsispausdinti dokumentą, įrodantį, kad indėlis banke padėtas.
Smukus rublio kursui į Rusiją plūsta turistai iš Kinijos

Smukus rublio kursui į Rusiją plūsta turistai iš Kinijos20 val.

Kol Rusijos santykiai su Vakarais lieka įtempti, tarp turistų, lankančių garsiausius Maskvos objektus, vis dažniau galima išgirsti mandarinų kalbą. Po trumpo pasivaikščiojimo po Raudonąją aikštę ir būtinų fotografijų prie Kremliaus sienos kai kurie kinų turistai pasuka į sostinės centre esančias parduotuves.
 • GBP
  0.773300
  -0.0062
 • JPY
  129.4200
  0.3500
 • PLN
  4.428900
  -0.0241
 • RUB
  88.56000
  0.1650
 • USD
  1.125700
  0.0021
Nuolaidų kortelės nenulemia lojalumo

Nuolaidų kortelės nenulemia lojalumo (45)

Prekybos tinklai ir vaistinės, viliodamos klientus, keičia lojalumo programas. Deklaruojama, kad klientai gauna ne tik lojalumo kortelės teikiamą naudą, bet gali tikėtis tik jiems pritaikytų nuolaidų ar pasiūlymų. Rinkodaros specialistai perspėja, kad pirkėjai neturėtų tikėtis to, ką žada pardavėjai, nes net ir deklaruodami, kad teikia asmeninius pasiūlymus, tinklai ir vaistinės teikia tik subendrintus nuolaidų pasiūlymus.
Lietuviai Londone gali džiūgauti: atidaryta parduotuvė, kur visos prekės kainuoja ketvirtį svaro

Lietuviai Londone gali džiūgauti: atidaryta parduotuvė, kur visos prekės kainuoja ketvirtį svaro (141)

Britai ir Didžiojoje Britanijoje gyvenantys lietuviai gali džiūgauti. Vakarų Londone atidaryta pirmoji pilotinė parduotuvė, kur visos prekės kainuoja po 25 pensus (apie 0,33 euro).
Darbuotojai sunerimo: svarsto, ar už šventines dovanas neteko sumokėti patiems

Darbuotojai sunerimo: svarsto, ar už šventines dovanas neteko sumokėti patiems (236)

Pasitikrinę paskutinius algalapius žinomo prekybos centro darbuotojai nustėro. Pasak jų, už šventines dovanas sumokėjo ne darbdavys, o patys darbuotojai. Prekybininkai dievagojasi, kad dovanų verte atlyginimai darbuotojams nebuvo sumažinti.
Akibrokštas apsiperkantiems Lenkijoje: lietuviai sutaupyti keliauja į Norvegiją

Akibrokštas apsiperkantiems Lenkijoje: lietuviai sutaupyti keliauja į Norvegiją (638)

Jau ketverius metus vilnietis Ervinas su žmona Lietuvoje neperka jokių drabužių. Šeima pasakoja, kad viena išvyka per metus į Norvegiją jiems leidžia apsirūpinti drabužiais ir avalyne visiems metams, o kartu sutaupyti nemažą sumą.
Rusijos gelbėjimo planas kirs vairuotojams

Rusijos gelbėjimo planas kirs vairuotojams (63)

Rusijos finansų ministerija siūlo didinti benzino ir dyzelino akcizus. Tai kuluaruose patvirtino partijos „Vieningoji Rusija“ žvaigždė, šalies finansų ministras Antonas Siluanovas.
Sprendimai Lietuvoje paskatins „Gazprom“ peržiūrėti strategiją?

Sprendimai Lietuvoje paskatins „Gazprom“ peržiūrėti strategiją? (577)

Auganti suskystintų gamtinių dujų (SGD) dalis Lietuvos rinkoje ir mažėjanti priklausomybė nuo rusiškų dujų yra geras signalas šalies vartotojams, sako ekspertai.
Naftos kainai grasina JAV dolerio vertė

Naftos kainai grasina JAV dolerio vertė (2)

Žaliavinės naftos kainos penktadienį Azijos regiono rinkose beveik nepakito. Tam nemažai įtakos turėjo nusilpęs JAV doleris, praneša „Dow Jones“.
Dujos, Gazprom, tiekimas

Lietuva vis labiau nusisuka nuo „Gazprom“ (386)

Valstybės valdoma dujų importo bendrovė „Lietuvos dujų tiekimas“ dujas pirks iš Norvegijos „Statoil“.
Maskva

Smūgis nuomos kainoms Maskvoje (78)

Būtų nuomos kainos Rusijos sostinėje 2016 metais sminga žemyn. „Komsomolskaja pravda“ paskaičiavo, kad net populiariausi ekonominės klasės butai atpigo maždaug 10–15 proc.
Prestižiniame rajone nusipirko kotedžą, kuriame niekas negali gyventi

Prestižiniame rajone nusipirko kotedžą, kuriame niekas negali gyventi (124)

Sakoma, kad batsiuvys − be batų. Dauguma architektų ir interjero dizainerių taip pat pateisina šį posakį: savo geriausiais darbais jie gali pasidžiaugti tik likusiose nuotraukose ir brėžiniuose. „Righetto“ studijos architektų komanda nusprendė nelikti be batų ir įsirengė eksperimentinę erdvę savo darbams pristatyti.
Nuomos kainos veja į bankus imti kreditų

Nuomos kainos veja į bankus imti kreditų (23)

Ar mokėti 100 eurų už buto nuomą, ar paėmus paskolą būstui įsigyti, tiek pat mokėti bankui? Toks klausimas šiandien, ko gero, kyla ne vienam alytiškiui, matančiam stipriai išaugusias butų nuomos kainas Dzūkijos sostinėje.
Ieškantiems buto nuomai: kaip neapsigauti skaitant skelbimą

Ieškantiems buto nuomai: kaip neapsigauti skaitant skelbimą (92)

„Senamiestis“ – tai Vilniaus rajonas, kuris prasideda maždaug prie oro uosto, o baigiasi prie pat Perkūnkiemio. Tokį apibūdinimą pateikia butų skelbimus nagrinėjusi vilnietė Akvilė Kavaliauskaitė.
Didžiojoje Lietuvos dalyje keliai šlapi

Didžiojoje Lietuvos dalyje keliai šlapi (2)1 d.

Didžiojoje Lietuvos dalyje antradienio vakarą magistraliniai, krašto ir didesnio eismo intensyvumo rajoniniai keliai buvo šlapi, tik pietryčiuose jie drėgni.
Rytų Lietuvoje eismo sąlygas sunkina plikledis

Rytų Lietuvoje eismo sąlygas sunkina plikledis (3)1 d.

Antradienio rytą Rytų Lietuvoje eismo sąlygas sunkina plikledis, čia barstomi valstybinės reikšmės keliai.
Į Vilnių gali grįžti „mikriukai“, bet ne tokie, kokius pamenate

Į Vilnių gali grįžti „mikriukai“, bet ne tokie, kokius pamenate (125)

Vilniaus miesto savivaldybė artimiausiu metu ketina skelbti konkursą privačiam vežėjui, kuris prisijungtų prie sostinės viešojo transporto sistemos. Planuojama, kad mieste turėtų atsirasti privežamieji maršrutai, kuriuos aptarnautų mažos talpos autobusai, daugelio keleivių dar vadinami „mikriukais“.
Vilkikai Baltarusijos pasienyje

Tarptautinėje jūrų perkėloje – vilkikų eilės (32)

Tarptautinėje jūrų perkėloje – vilkikų eilės. Iš Rusijos į Vakarų Europą prekes gabenantys vairuotojai eilėje į keltą prastovi net iki savaitės. Vilkikų eilės jūrų perkėloje susidarė Rusijai ir Lenkijai niekaip nesusitariant dėl dvišalių leidimų.
Visos sveikos gyvensenos naujienos – naujame DELFI FIT kanale

Visos sveikos gyvensenos naujienos – naujame DELFI FIT kanale (7)18 val.

Sveikai gyvenantys ar svajojantys prisijungti prie sveikuolių gretų skaitytojai nuo šiol visas naujienas, patarimus apie sportą, sveiką mitybą ras naujame sveikatingumo ir sporto kanale – DELFI FIT.
Janet Yellen

Rinkos dalyviai laukia FED vadovės pranešimo Kongresui (2)19 val.

Padangė Senojo žemyno akcijų rinkose neprašviesėjo ir antradienį (EURO STOXX 50 -1,75 proc., Vokietijos DAX -1,11 proc., Prancūzijos CAC 40 -1,69 proc.).
Didieji Europos indeksai toliau krito

Didieji Europos indeksai toliau krito19 val.

Antradienį Stoxx Europe 600 indeksas dieną baigė traukdamasis -1,58 proc., o jį aktyviausiai slėgė sudėtyje esantys sektoriai: pagrindinių išteklių (Basic Resources -5,38 proc.), bankų (Banks -3,97 proc.) bei naftos ir dujų (Oil&Gas -3,16 proc.).
Fantazijai ribų nėra: kaip išgalvotos šventės tuština pinigines

Fantazijai ribų nėra: kaip išgalvotos šventės tuština pinigines (26)

Šv. Valentino diena jums – tik komercinė šventė? Gali būti, tačiau milijonai žmonių visame pasaulyje vis tiek ją švęs.