„Politico nurodo, į ką atkreipti dėmesį laukiant Europos bankų streso testų rezultatų

„Politico" nurodo, į ką atkreipti dėmesį laukiant Europos bankų streso testų rezultatų (1) 22 val.

Tiek Europos, tiek ir kitoms pasaulio rinkoms su nekantrumu ir nerimu laukiant penktadienį paaiškėsiančių Europos bankų streso testų rezultatų, „Politico“ atkreipia dėmesį į keletą esminių detalių.
Hillary Clinton ir Billas Clintonas

„Moody's“ įvertino, kaip JAV ekonomiką paveiktų H. Clinton ir D. Trumpas (38) 1 d.

Įgyvendinus Hillary Clinton ekonomikos planą, paspartėtų ekonomikos augimas ir atsirastų milijonai naujų darbo vietų, praneša CNN, cituodama tyrimų bendrovę „Moody's Analytics“. Donaldas Trumpas neteikia optimizmo.
Gitanas Nausėda

G. Nausėda: negalime pasigirti, kad suvaldome skurdo problemą (312) 1 d.

Jei valstybės pajamų perskirstymo politika neveikia, turtingi žmonės ima gauti dar daugiau pinigų, LRT RADIJUI sako ekonomistas Gitanas Nausėda. Deja, priduria jis, Lietuvoje yra būtent taip, tad pas mus yra daug žmonių, kurie sunkiai suveda galą su galu, ir visuomenė labai susisluoksniavusi.
Ispanijos BVP išaugo 0,7 proc.

Ispanijos BVP išaugo 0,7 proc. (2) 1 d.

Antrąjį šių metų ketvirtį Ispanijos BVP išaugo 0,7 proc. Kaip praneša „Forbes“, augimas atitiko daugelio analitikų prognozes. Praėjusį ketvirtį šalies ekonomika ūgtelėjo 0,8 proc.
Antrąjį ketvirtį JAV BVP pakilo 1,2 proc.

Antrąjį ketvirtį JAV BVP pakilo 1,2 proc. (4) 1 d.

Antrąjį šių metų ketvirtį JAV BVP išaugo 1,2 proc. „The Wall Street Journal“ nurodo, kad toks augimo rodiklis nepatenkino daugelio ekonomistų, prognozavusių bent 2,6 proc. augimą, lūkesčių.
„Bloomberg“: „Deutsche Bank“ planuoja nutraukti doleriais vykdomas operacijas kai kuriuose Latvijos bankuose

„Bloomberg“: „Deutsche Bank“ planuoja nutraukti doleriais vykdomas operacijas kai kuriuose Latvijos bankuose (7) 1 d.

Agentūros „Bloomberg“ neoficialiais šaltiniais gautais duomenimis, didžiausias Vokietijos bankas „Deutsche Bank“ ketina nutraukti doleriais vykdomus pervedimus per Latvijoje veikiančius bankus, rašoma rus.DELFI.lv.
Petro Poroshenko

Ukraina įtraukė 243 Rusijos įmones į „juodąjį sąrašą“ (41) 1 d.

Ukrainos valdžia pristabdė savo teritorijoje 243 Rusijos įmonių veiklą, pranešama Ukrainos saugumo tarnybos tinklapyje.
Pasitraukė Vilniaus vystymo kompanijos valdybos pirmininkas G. Dusevičius

Pasitraukė Vilniaus vystymo kompanijos valdybos pirmininkas G. Dusevičius (2) 1 d.

Giedrius Dusevičius atsistatydino iš Vilniaus vystymo kompanijos (VVK) valdybos pirmininko pareigų.
Naujųjų Kindle Fire pristatymas

„Forbes“: „Amazon“ vadovas – trečias turtingiausias pasaulyje 1 d.

Smarkiai išaugus „Amazon“ pelnui ir šoktelėjus įmonės akcijų vertei, didžiausios internetinės mažmenininkės pasaulyje įkūrėjas ir generalinis direktorius Jeffas Bezos tapo trečiu turtingiausiu pasaulyje žmogumi, rodo „Forbes“ duomenys.

Turtingiausieji Lietuvoje: milijardierius tik vienas (241) 1 d.

„Vilniaus prekybos“ grupės didžiausias akcininkas Nerijus Numavičius yra turtingiausias verslininkas Lietuvoje, skelbiama savaitraščio „Veidas“ penktadienį publikuotame turtingiausių Lietuvos verslininkų trisdešimtuke.
„Brexit“ griauna britų gamintojų pasitikėjimą

„Brexit“ griauna britų gamintojų pasitikėjimą (2) 1 d.

Ketvirtadienį paviešinti duomenys parodė, kad po Britanijoje birželio 23-iąją vykusio referendumo smuko šalies gamintojų pasitikėjimas.
 • GBP
  0.844000
  0.0018
 • JPY
  114.8300
  -1.3100
 • PLN
  4.363000
  -0.0006
 • RUB
  74.48800
  0.8130
 • USD
  1.111300
  0.0023
Jūros šventės mugė

Jūros šventės mugė prasidėjo: įvertinkite kainas (313) 1 d.

Jūros šventės mugę, kuri prasidėjo penktadienį perpiet, iškart užplūdo minios žmonių. Vieni jų tik dairėsi, kiti piktinosi kainomis, o kiti pirko į jas net nežiūrėdami. Prekybininkai tikino, jog prekių kainų nekelia jau kelerius metus, nors prekybos vietos vis brangsta.
Tax system

Į šalį toliau plūsta emigrantų pinigai (19)

Pirmą šių metų pusmetį Lietuvos pašte gauta net iš 128 pasaulio šalių siųstų pinigų perlaidų. Daugiau nei po 1 mln. eurų į Lietuvą atkeliavo iš Jungtinės Karalystės, Airijos, Vokietijos ir Jungtinių Amerikos Valstijų. Iš Lietuvos daugiausia pinigų išsiųsta į Rusiją ir Ukrainą, rašoma Lietuvos pašto pranešime spaudai.
A. Užkalnis: naujasis Neapolio restoranas daugiau pasako apie mus, negu apie Italiją

A. Užkalnis: naujasis Neapolio restoranas daugiau pasako apie mus, negu apie Italiją (211)

Tai bus prisiminimų laikas, jeigu leisite. Jeigu neleisite, koks skirtumas. Čia aš rašytojas, o ne jūs.
Peržiūrėjo žuvies kainas pajūryje: įvertinkite patys

Peržiūrėjo žuvies kainas pajūryje: įvertinkite patys (330)

Pajūrio verslininkai šįmet gyvena skirtingomis nuotaikomis: vieni džiaugiasi verslo vaisiais, kiti skundžiasi ir skaičiuoja menką pelną.
Astravo grėsmė: ką daryti lietuviams išgirdus sirenas?

Astravo grėsmė: ką daryti lietuviams išgirdus sirenas? (755) 1 d.

„Neeilinės situacijos“ Astravo atominės elektrinės (AE) statybų aikštelėje jau tampa rutina. Kol Vyriausybė ieško būdų kaip užtikrinti, kad vos už 50 kilometrų nuo Vilniaus statomas projektas būtų saugus, DELFI primena, ką gyventojams reikėtų žinoti branduolinės avarijos atveju.
Aleksandras Lukašenka

Dėl pavojingo incidento Astravo AE – Lietuvos reakcija (53)

Lietuvos Vyriausybė ketvirtadienį įteikė notą Baltarusijos diplomatei dėl incidento statomoje Astravo atominėje elektrinėje (AE) ir kreipėsi į Briuselį, prašydama Europos Sąjungos (ES) įsitraukimo.
Astravyets nuclear power plant

Kas gresia Lietuvai, jei pradės veikti Astravo AE? (215)

„Jei nepavyko pasiekti, kad Baltarusija nestatytų savo atominės elektrinės Astrave, tai dabar Lietuva turėtų padaryti viską, kad ši pavojingoje vietoje statoma jėgainė nebūtų eksploatuojama. Tokių pavyzdžių Europoje būta“, – įsitikinęs Vytauto Didžiojo universiteto rektorius, Ignalinos atominės elektrinės branduolinės saugos ir Lietuvos energetikos instituto komitetų narys Juozas Augutis.
Kęstutis Trečiokas

K. Trečiokas nenori Lietuvos politikų vizito į Astravą (12)

Lietuvos aplinkos apsaugos ministras sako, kad į Astravo atominės elektrinės (AE) statybvietę pirmiausia turėtų patekti tarptautinės atominės energetikos agentūros TATENA ekspertai, o ne Lietuvos politikai. Anot „tvarkiečio“ Kęstučio Trečioko, jeigu Lietuvos valdžios atstovai vyktų įsitikinti Astravo AE saugumu ir jį aptarinėtų su Baltarusijos prezidentu, šalis tai išnaudotų savo naudai - „rezultatas būtų tik propagandinis“.
Šiurpūs vaizdai D. Britanijoje: paviešino imigrantų gyvenimo sąlygas

Šiurpūs vaizdai D. Britanijoje: paviešino imigrantų gyvenimo sąlygas (189)

Šiaurės vakarų Londone, Wembley rajone, keturių miegamųjų name buvo rastas susigrūdęs gyvenantis 31 migrantas.
Prokurorai ir tyrėjai atskleidė gudrią prekybos sklypais schemą

Prokurorai ir tyrėjai atskleidė gudrią prekybos sklypais schemą (47)

Kauno apygardos prokuratūros Antrojo baudžiamojo persekiojimo skyriaus prokuroras Gintaras Eidukevičius perdavė nagrinėti teismui dvi baudžiamąsias bylas dėl didelės vertės svetimo turto pasisavinimo, rašoma Generalinės prokuratūros pranešime spaudai.
Arvydas Avulis

A. Avulis apibūdino, kas dažniausiai perka prabangius butus (76)

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovės „Hanner“ atstovai pastebi, kad dėl kylančių atlyginimų, besikuriančių paslaugų centrų ir augančios ekonomikos šiemet suaktyvėjo vidurinės klasės būsto pirkėjai, anksčiau besirinkę ekonominį būstą, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
Pusė socialinių būstų neatitinka priešgaisrinės saugos reikalavimų

Pusė socialinių būstų neatitinka priešgaisrinės saugos reikalavimų (4)

Socialinės rizikos šeimų būstus tikrinę Priešgaisrinės apsaugos ir gelbėjimo departamento (PAGD) pareigūnai pusę jų rado neatitinkančius priešgaisrinės saugos reikalavimų.
Jūros šventės metu – gausybė eismo ribojimų

Jūros šventės metu – gausybė eismo ribojimų

Liepos 28–31 dienomis Klaipėdoje vyksiančios Jūros šventės 2016 metu keisis transporto eismas. Kelių policijos tarnyba prašo eismo dalyvių laikytis laikinų kelio ženklų reikalavimų, rašoma policijos pranešime.
Teroro išpuoliai Prancūzijoje smukdo „Air France“ pajamas

Teroro išpuoliai Prancūzijoje smukdo „Air France“ pajamas (1)

Prancūzijos aviacijos bendrovės „Air France“ pajamos antrąjį šių metų ketvirtį, lyginant su tuo pačiu praėjusių metų ketvirčiu, smuko 5 proc. iki 6,22 mlrd. eurų, finansiniams rezultatams neabejotinos įtakos turėjo pastaruoju metu padažnėję teroro išpuoliai šalyje, informuoja BBC.
Geležinkelio atkarpa Klaipėdoje

Parduodamas mistinis geležinkelis (92)

Klaipėdos savivaldybė paskelbė aukciono būdu nori parduoti dvi nedideles 2008 m. nutiestas privažiuojamojo geležinkelio atšakas Liepų gatvėje.
Į Panamos kanalo sieną įsirėžus laivui, vėl kilo diskusijos dėl kanalo dizaino

Į Panamos kanalo sieną įsirėžus laivui, vėl kilo diskusijos dėl kanalo dizaino (7)

Kinijos konteinervežiui atsitrenkus į neseniai praplatinto Panamos kanalo sieną, atsinaujino susirūpinimas dėl to, kad kanale trūksta vietos manevrams ir kad jis gali būti nesaugus, praneša BBC.
Vytautas Benokraitis

DELFI paneigia gandus: turinio apmokestinti neplanuojame (89) 1 d.

Žiniasklaidoje pasklidusi informacija apie apmokestinamą portalo DELFI turinį yra neteisinga ir klaidina skaitytojus. Portalas DELFI informuoja, kad tokių planų šiuo metu bendrovė neturi ir problemas, susijusias su reklamos blokavimu, sprendžia kitais būdais.
Anykščių rajone – ketvirtas AKM protrūkis ūkyje

Anykščių rajone – ketvirtas AKM protrūkis ūkyje (5) 1 d.

Šią savaitę Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) specialistams užkrėstoje teritorijoje imant mėginius tyrimams dėl afrikinio kiaulių maro (AKM), liga diagnozuota smulkiame ūkyje Anykščių rajono Čeponių kaime. Čia buvo laikomos 3 kiaulės, kurių vienai nustatytas AKM. Visos jos nugaišintos, ūkyje atlikta dezinfekcija.
Gausus javų derlius užsienyje lemia mažesnes supirkimo kainas Lietuvoje

Gausus javų derlius užsienyje lemia mažesnes supirkimo kainas Lietuvoje (15) 1 d.

Vis labiau įsibėgėjant javapjūtei jau antra savaitč superkamas naujas derlius. Prognozuojama, kad bus prikulta 6,5 mln. tonų grūdų – tiek pat, kiek ir pernai. Kviečių supirkimo kainos šiemet kiek mažesnės nei pernai javapjūtės pradžioje. Esą tai lemia gausus javų derlius ir kitose šalyse. Lietuva, eksportuojanti daugiau nei pusę užaugintų kviečių, taip pat patiria tarptautinių rinkų spaudimą.
Inovatyviojoje „Apple TV” bus rodoma DELFI TV

Inovatyviojoje „Apple TV” bus rodoma DELFI TV (17)

Populiariausias portalas Lietuvoje DELFI – pirmasis internetinės žiniasklaidos kanalas Lietuvoje, kurio turinį bus galima matyti ir naudojantis „Apple TV” įrenginiais. Žiūrovų čia lauks svarbiausių pasaulio įvykių video užkulisiai, tiesioginės transliacijos, originalūs reportažai, svarbiausios dienos naujienos ir vertinga kasdienė informacija.