Nespėjusiems pateikti deklaracijų – paskutinės minutės VMI pasiūlymas

Nespėjusiems pateikti deklaracijų – paskutinės minutės VMI pasiūlymas (23) 1 val.

Valstybinė mokesčių inspekcija (VMI) informuoja, kad šeštadienį Vilniaus, Kauno ir Klaipėdos miestų aptarnavimo padaliniuose mokesčių specialistai padės gyventojams pildyti deklaracijas, rašoma pranešime spaudai.
Alytaus politikai panaikino mokestį už prekybą lauko kavinėse

Alytaus politikai panaikino mokestį už prekybą lauko kavinėse (2) 1 val.

Šalies valdžiai užsimojus uždrausti prekybą alkoholiu lauko kavinėse, Alytaus politikai žengė netikėtą žingsnį – visai panaikino mokestį už lauko staliukus.
Mindaugas Rutkauskas

M. Rutkauskas palieka „Litexpo“ vadovo pareigas papildyta 2 val.

Didžiausio Baltijos šalyse parodų ir kongresų centro „Litexpo“ direktorius Mindaugas Rutkauskas traukiasi iš posto. Laikinai centrui vadovaus jos antrinės įmonės „Litexpo Events“ direktorius Justinas Bortkevičius.
ECB vadovas Mario Draghi praneša apie naują euro zonos ekonomikos skatinimo programą

Euro zonos ekonomika atsigauna (8) 3 val.

Europos centrinis bankas (ECB) ketvirtadienio posėdžio metu nusprendė nekeisti dabartinių palūkanų normų, nes infliacija vis dar nesiekia tikslinio reguliuotojo nustatyto rodiklio, tačiau atvirai pripažino, kad euro zonos ekonomika atsigauna ir rodo geriausius rezultatus nuo pasaulinės finansų krizės laikų, informuoja „Reuters“.
Ar Londono finansinis centras išgyvens „Brexit“?

Ar Londono finansinis centras išgyvens „Brexit“? (45) 5 val.

Po „Brexit“ į Londono Sičio finansines aveles jau žvalgosi alkanas vilkas. Kol kas niekas nežino, kokias galimybes dirbti Europos Sąjungos (ES) bendrojoje finansų rinkoje turės Jungtinėje Karalystėje įsikūrusios įmonės.
Tyrėja: grįžusiems emigrantams tenka prisiminti lietuviškų vadovų ypatybes

Tyrėja: grįžusiems emigrantams tenka prisiminti lietuviškų vadovų ypatybes (191) 7 val.

Dauguma grįžusių emigrantų susiduria su sunkumais, kai jie pradeda dirbti su Lietuvos įmonių vadovais, nes užsienyje būna pripratę prie kitokios lyderystės kultūros, teigia Islandijos universiteto tyrėja Inga Minelgaitė-Snaebjornsson.
Benediktas Vanagas

„Boso valanda su S. Jovaišu”: B. Vanagas apie tai, kas jam padeda atsitiesti po nesėkmių (9) 18 val.

Laidos „Boso valanda su S. Jovaišu” svečias lenktynininkas Benediktas Vanagas lietuviams labiausiai žinomas iš Dakaro lenktynių.
Diana Vilytė

D.Vilytė apie baseinų konkursus: tiekėjoms galioja nekaltumo prezumpcija, bet teisėsauga turi tarti žodį (9) 18 val.

Sostinės savivaldybei nusprendus kreiptis į teisėsaugą dėl potencialių Lazdynų bei Fabijoniškių baseinų konkursų laimėtojų, šios teigia savivaldybės veiksmų nesureikšminančios. Tuo tarpu Viešųjų pirkimų tarnybos (VPT) vadovė Diana Vilytė sako, kad šiuo atveju galioja nekaltumo prezumpcija, nors oficialiai savo išvadas turės pateikti teisėsauga.
FNTT

Vilniaus vystymo kompanijos vadovas A. Velutis traukiasi iš pareigų (10) 19 val.

Sostinės savivaldybės nekilnojamojo turto projektus prižiūrinčios Vilniaus vystymo kompanijos (VVK) vadovas Andrius Velutis traukiasi iš pareigų.

Verslininkai įpyko dėl planuojamų draudimų: grasina didesnėmis kainomis (302) 19 val.

Reaguodama į aktualijas, LNK laida „Valanda su Rūta“ keičia šio vakaro temą.
B. Gruževskis: du scenarijai, kas laukia Lietuvos

B. Gruževskis: du scenarijai, kas laukia Lietuvos (357) 19 val.

2060 m. Lietuvoje bus apie 2 mln. gyventojų, iš kurių netoli pusės bus pensinio amžiaus. Visuomenė sparčiai senės, todėl trūks kvalifikuotos darbo jėgos. Tokias liūdnas prognozes pateikia sociologas prof. dr. Boguslavas Gruževskis.
 • GBP
  0.844200
  -0.0048
 • JPY
  121.2700
  -0.0800
 • PLN
  4.221600
  -0.0025
 • RUB
  62.07800
  0.3230
 • USD
  1.088100
  -0.0012
Apklausa: kur galima apsipirkti pigiausiai

Apklausa: kur galima apsipirkti pigiausiai (136)

Jei tikėtume visuomenės apklausa, didžiausia dalis lietuvių pigiausiai apsipirkti eina į „Lidlą“ ir „Norfą“. Galbūt neatsitiktinai „Maxima“ pradėjo taikyti mažiausios kainos reklamos kampaniją, o kiti tinklai ruošiasi susijungti.
PayPal

Lietuviai internetu dažniausiai perka drabužius, išleidžia mažiau nei europiečiai (7)

Lietuvos gyventojai vis labiau įpranta pirkti internete ir čia išleidžia vis daugiau pinigų. Tyrimai rodo, kad dažniausiai perkame drabužius, papuošalus ir aksesuarus.
Neveikiantys restoranai Druskininkuose

Kurorto svečiai nustebo radę antrąją Velykų dieną uždarytus restoranus papildyta restorano komentaru  (137)

Jeigu pirmąją šv. Velykų dieną dauguma lietuvių švenčia namie, tai antrąją jau tapo įprasta lankyti gimines ir draugus arba išsiruošti į netolimą kelionę. Druskininkų kurortas jau ne vienerius metus yra viena mėgiamiausių šalies didmiesčių gyventojų savaitgalio ar vienos dienos išvykų krypčių, tačiau antrąją Velykų dieną čia apsilankę poilsiautojai negali atsistebėti vietinio verslo nerangumu.
DELFI paaiškina: kaip deklaruoti pajamas pardavus būstą

DELFI paaiškina: kaip deklaruoti pajamas pardavus būstą (18)

Gegužės 2-oji – paskutinė diena, iki kurios gyventojai gali deklaruoti pajamas ir mokėtinus mokesčius be delspinigių.
Siūloma pertvarkyti energetikos srities valstybės įmones

Siūloma pertvarkyti energetikos srities valstybės įmones (7) 1 d.

Siekiant didinti veiklos efektyvumą ir racionaliau naudoti valstybės pinigus, Energetikos ministerija siūlo pertvarkyti energetikos srities valstybės įmones (VĮ).
Šildymo sezonas baigsis tik gegužę

Šildymo sezonas baigsis tik gegužę (22) 1 d.

Šiemet šildymo sezonas bus rekordiškai ilgas. Per pastaruosius 17 metų Klaipėdoje vėliausiai šildymo sezono pabaiga buvo paskelbta 2010-aisiais. Tuomet klaipėdiečiai šildytis baigė balandžio 26 d. Pasak valdininkų, akivaizdu, kad šiemet be gegužės šildymo nutraukti nepavyks.
„Statoil“ jau pradėjo keistis

„Statoil“ jau pradėjo keistis (54) 1 d.

Degalinių tinklas „Statoil“ pradėjo keisti pavadinimą į „Circle K“. Į prekės ženklo keitimą tinklo operatorė „Circle K Lietuva“ šiemet investuos 4 mln. eurų, o didžioji investicijų dalis teks degalinių išorės konstrukcijų atnaujinimui, rašoma pranešime spaudai.
Seime - idėja PVM šildymui lengvatą pratęsti iki 2019 metų birželio

Seime - idėja PVM šildymui lengvatą pratęsti iki 2019 metų birželio atnaujinta  (31)

Seimui gali tekti grįžti prie pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos centriniam šildymui palikimo svarstymų.
Sodybos Dzūkijoje

Jaunimas neperka sodybų: gandralizdis ant stogo ir šviežiai nupjautos žolės kvapas nekelia jokių sentimentų (582) 1 d.

Pavasarį bundanti gamta primena poilsines sodybas prie ežerų ir miškuose turintiems miestiečiams, kad jau metas galąsti vejapjovės peilius, išsivalyti po žiemos apdulkėjusias kepsnines ir atsakinėti į draugų klausimus, kada planuoja kūrenti pirtį. Sodybomis Dzūkijoje prekiaujantys nekilnojamojo turto agentūrų atstovai teigia, kad lietuvių laisvalaikio pomėgiai sparčiai keičiasi – jaunos šeimos neturi jokių sentimentų kaimui ir užsidirbę pinigų mieliau leidžia juos kelionėms ir kitoms pramogoms, bet neperka sodybų.
Statyti Lazdynų baseiną pretenduoja „Mitnija“ kartu su „Irdaiva“ ir „Axis Industries“

Statyti Lazdynų baseiną pretenduoja „Mitnija“ kartu su „Irdaiva“ ir „Axis Industries“ (30) 1 d.

Statyti naują 50 metrų ilgio baseiną Vilniuje, Lazdynuose, pretenduoja mažiausią kainą pasiūliusi koncerno „MG Baltic“ valdoma statybų bendrovė „Mitnija“ kartu su partnerėmis - teisėsaugos akiratyje esančia Vilniaus statybų įmone „Irdaiva“, koncerno „Icor“ valdoma pramonės ir energetikos projektų įmone „Axis Industries“ ir su Gargždų statybos bendrovės „Hidrostatyba“ vadovais susijusi Vilniaus statybos bendrovė „HSC Baltic“.
Nelaimė „PepsiCo“ gamykloje Rusijoje: per miestą tekėjo sulčių upės

Nelaimė „PepsiCo“ gamykloje Rusijoje: per miestą tekėjo sulčių upės (61)

Į Rusijos Lipecko srityje esančio Lebedianės miesto gatves išsiliejo tonos sulčių. Nelaimės priežastis – bendrovei „PepsiCo“ priklausančioje gamykloje „Lebedianskij“ įvykęs incidentas.
Vilniaus valdžia nereikalaus „Hanner“ plėtojamame sklype statyti stadioną

Vilniaus valdžia nereikalaus „Hanner“ plėtojamame sklype statyti stadioną (39)

Vilniaus valdžia nereikalaus, kad kad buvusio „Žalgirio“ stadiono vietoje būtų statomas stadionas. Šioje teritorijoje verslininko Arvydo Avulio valdoma nekilnojamojo turto plėtros bendrovė „Hanner“ stato viešbutį „Courtyard by Marriott“ ir verslo centrą.
Vežėjų konkursą Vilniuje vėl laimėjo latvių ir lietuvių konsorciumas

Vežėjų konkursą Vilniuje vėl laimėjo latvių ir lietuvių konsorciumas (8)

Vilniaus savivaldybės skelbtą privataus vežėjo konkursą laimėjo trijų Latvijos įmonių ir Lietuvos bendrovės „Transrevis“ konsorciumas.
Atmesta „Nissan“ ir „Mitsubishi“ susijungimo galimybė

Atmesta „Nissan“ ir „Mitsubishi“ susijungimo galimybė (1)

Japonijos automobilių gamybos koncerno „Nissan Motor“ ir bendrovės „Mitsubishi Motors“ susijungimas nesvarstomas, antradienį pareiškė abiejų bendrovių direktorių tarybos pirmininkas Carlos Ghosnas, praneša „Reuters“.
Nesumokėję baudų rizikuoja likti bei vairuotojo pažymėjimo

Nesumokėję baudų rizikuoja likti bei vairuotojo pažymėjimo (31)

Seimas linkęs įteisinti, kad asmenims, nesumokėjusiems visų jiems paskirtų baudų už padarytus Kelių eismo taisyklių pažeidimus, nebūtų išduodamas ir keičiamas vairuotojo pažymėjimas.
Pradėjo tyrimą dėl „Peugeot Citroen“ dyzelinių variklių taršos emisijos

Pradėjo tyrimą dėl „Peugeot Citroen“ dyzelinių variklių taršos emisijos

Prancūzijos prokuratūra pradėjo automobilių gamintojos „PAS Peugeot Citroen“ veiklos tyrimą dėl galimo teršalų emisijų testų metu gaunamų duomenų iškreipimo, informuoja BBC.
Donaldas Trumpas

D. Trumpui pristačius mokesčių reformą, JAV akcijų rinka smunka (4) 1 d.

JAV akcijų rinka trečiadienio vakare smuko, nes abejojama dėl JAV prezidento Donaldo Trumpo pasiūlytos mokesčių reformos tikslingumo – pagal siūlomą reformą numatyta sumažinti įmonių pelno mokestį nuo 35 iki 15 proc. Rinkos abejonės nustelbė stiprių įmonių ataskaitų poveikį, informuoja „Reuters“.
Andrius Navickas

G. Landsbergio padėjėjas pažeidė etiką (115) 1 d.

Seimo nario Gabrieliaus Landsbergio padėjėjas, žurnalo „Kelionė“ redaktorius, vienas portalo 8diena.lt kūrėjų Andrius Navickas pažeidė Lietuvos visuomenės informavimo etikos kodeksą, trečiadienį nusprendė Visuomenės informavimo etikos komisija.
Kompiuteris

„Diena media news“ naujienų portalai patyrė kibernetinę ataką (2) 1 d.

Naujienų portalai kauno.diena.lt, klaipeda.diena.lt ir diena.lt antradienį patyrė kibernetinę ataką.
Deimantas Jastramskis

Lietuva krenta žiniasklaidos laisvės indekse, ekspertai perspėja dėl stambiojo verslo interesų (6)

Organizacijos „Reporteriai be sienų“ tradiciniame Pasaulio žiniasklaidos laisvės indekse Lietuva nukrito viena pozicija į 36 vietą, ekspertai teigia, kad riziką kelia menkas žiniasklaidos ekonominis pajėgumas ir stambiojo verslo interesai.