Kaune aptiko nelegalią prekyvietę ir garsių prekių ženklų klastočių

Kaune aptiko nelegalią prekyvietę ir garsių prekių ženklų klastočių (30) 11 val.

Kaune, Aleksote, Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos Nusikaltimų nuosavybei tyrimo valdybos 1-ojo skyriaus pareigūnai atskleidė nelegaliai veikiančią prekyvietę, rašoma policijos pranešime spaudai.
Jau netrukus – alkoholis parduotuvėse tik su dokumentu

Jau netrukus – alkoholis parduotuvėse tik su dokumentu (674) 12 val.

Nuo rugsėjo 2-osios daugumoje šalies parduotuvių, perkant alkoholinius gėrimus, teks parodyti asmens amžių liudijantį dokumentą, rašoma Lietuvos prekybos įmonių asociacijos pranešime spaudai.
Svaro sterlingų vertė – aukščiausia per pastarąsias tris savaites

Svaro sterlingų vertė – aukščiausia per pastarąsias tris savaites (18) 13 val.

Pasirodžius geresniems, nei tikėtasi, Didžiosios Britanijos ekonomikos rezultatams, šalies valiutos svaro sterlingų vertė iškopė į trijų pastarųjų savaičių aukštumas, praneša „Bloomberg“.
Kinija patvirtino leidimą Lietuvos pieno produktų eksportui

Kinija patvirtino leidimą Lietuvos pieno produktų eksportui (14) 13 val.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad Kinijos sertifikavimo ir akreditavimo tarnyba (CNCA) patvirtino septyniolikos Lietuvos pieno perdirbimo įmonių, kurioms yra suteikiama teisė eksportuoti pieno produktus į šią Azijos valstybę, sąrašą.
London

Dėl „Brexit“ nuo D. Britanijos bankų žada nusisukti nemažai Europos bendrovių (2) 14 val.

Rinkos tyrimų bendrovės „Greenwich Associates“ atliktų apklausų duomenimis, Didžiajai Britanijai nusprendus išstoti iš Europos Sąjungos (ES), maždaug ketvirtadalis senojo žemyno įmonių smarkiai apribos santykius su šalies bankais, praneša „Bloomberg“.
Nerijus Mačiulis

N. Mačiulis: lūžis Lietuvos ekonomikoje įvyks kitos krizės metu (267) 15 val.

Tuo metu kai visas pasaulis yra ant labai svarbių pokyčių slenksčio, Lietuvos ekonomika išgyvena vidurio amžiaus krizę, teigia „Swedbank“ vyriausiasis ekonomistas Nerijus Mačiulis. Jis mano, kad iš sąstingio šalis išsivaduos po kito didelio išorinio šoko, kuris įvyks per artimiausius 5 metus.
Giedrė Švedienė

Lietuvos pramonininkų konfederacijos direkcijai vadovaus Giedrė Švedienė (10) 15 val.

Nuo rytdienos, rugpjūčio 25-osios, darbą pradeda Lietuvos pramonininkų konfederacijos (LPK) vykdomoji direktorė Giedrė Švedienė, rašoma išplatintame pranešime spaudai.
Rasa Budbergytė

R. Budbergytė: su mokestiniais sukčiais reikia kovoti baisiau nei G. Vagnoriaus laikais (132) 15 val.

Socialdemokratų partijos deleguota finansų ministrė Rasa Budbergytė neatsisako ketinimų subalansuoti valdžios sektoriaus finansus ir tvirtina, kad viešųjų finansų tvarumas yra būtina sąlyga, siekiant mažinti socialinę atskirtį ir išvengti mokesčių augimo ateityje.
Vilnietei apkarto „Lidlo“ kaimynystė

 Vilnietei apkarto „Lidlo“ kaimynystė (365) 17 val.

Su šypsenomis Lietuvoje vokišką prekybos tinklą „Lidl“ sutikę gyventojai pradeda nerimti: tai jie neranda parduotuvėse prekių su akcijomis, tai nerimauja dėl bendruomeninių erdvių statant naujas parduotuves. O štai Vilniuje gyvenanti Aistė piktinasi iš „Lidl“ parduotuvės sklindančiu rytiniu triukšmu.

Lietuva ruošiasi bylinėjimuisi su V. Antonovu (76) 17 val.

Buvusiam pagrindiniam žlugusio banko „Snoras“ akcininkui Vladimirui Antonovui pateikus ieškinį prieš Lietuvą, Vilniuje numatoma sudaryti specialią darbo grupę, kuri spręstų, ar Lietuvai turėtų būti atstovaujama šioje byloje ir kaip. Joje turėtų dirbti įvairių ministerijų ir institucijų atstovai.
Vidaus pašto siuntų apimtis išaugo penktadaliu

Vidaus pašto siuntų apimtis išaugo penktadaliu (5) 19 val.

Šių metų pirmąjį pusmetį per Lietuvos paštą išsiųsta ir gauta daugiau nei 27 mln. siuntų. Palyginti su tuo pačiu laikotarpiu pernai, beveik penktadaliu išaugo šalyje siunčiamų siuntų skaičius.
 • GBP
  0.851300
  -0.0087
 • JPY
  112.9500
  -0.5300
 • PLN
  4.303900
  -0.0087
 • RUB
  73.05600
  -0.1440
 • USD
  1.126800
  -0.0071
Mokesčių inspekcija ragina per savaitę susimokėti skolas: po to imsis išieškojimo

Mokesčių inspekcija ragina per savaitę susimokėti skolas: po to imsis išieškojimo (43)

52 tūkst. mokesčių mokėtojų deklaravo, bet nesumokėjo gyventojų pajamų mokesčio už 2015 metus. Už praėjusius metus gyventojai valstybei turi sumokėti 4 mln. eurų.
12 blogiausių įpročių su pinigais ir kaip jų atsikratyti

12 blogiausių įpročių su pinigais ir kaip jų atsikratyti (33)

Kiekvienas iš mūsų turime vieną ar kelis blogus įpročius, tačiau Didžiausių problemų kelia įpročiai, kenkiantys finansams – pradedant išlaidavimu iki vėlavimo sumokėti sąskaitas, rašo „The Business Insider“.
Batus grąžinti nusprendusią pirkėją nustebino parduotuvės pasiūlymas

Batus grąžinti nusprendusią pirkėją nustebino parduotuvės pasiūlymas (91)

Defektą turintį daiktą įsigiję pirkėjai kartais susiduria su gana neįprasta situacija – jiems gali būti pasiūlytas savotiškas dovanų čekis. Kokį sprendimą tokiu atveju priimti?
Indaplovė

Tai pakeis jūsų gyvenimą: genialūs darbai, kuriuos gali atlikti indaplovė (48)

Protinga indaplovė gali išplauti kur kas daugiau nei vien tik puodus ir keptuves. Pasirodo, joje netgi galima nuplauti bulves.
Vytautas Lansbergis

V. Landsbergis apie Astravo AE: jei bombą reikia įtaisyti virš Vilniaus, tai vadas lieps eiti iki galo (543) 1 d.

Prezidentė Dalia Grybauskaitė, Aukščiausiosios Tarybos-Atkuriamojo Seimo pirmininkas profesorius Vytautas Landsbergis ir prezidentas Valdas Adamkus pabrėžia, kad Astrave statomos atominės elektrinės saugumas yra bendras visos Europos saugumo klausimas.
Dalia Grybauskaitė

D. Grybauskaitė išreiškė susirūpinimą dėl Astravo AE (27) 1 d.

Baltarusijoje statoma Astravo atominė elektrinė prieš Baltijos šalis gali būti panaudota nekonvenciniu būdu, sako prezidentė Dalia Grybauskaitė.
Alytus kreipėsi į teismą dėl šilumos ūkio sugrąžinimo

Alytus kreipėsi į teismą dėl šilumos ūkio sugrąžinimo (22)

Alytaus miesto savivaldybės valdoma įmonė UAB „Alytaus šilumos tinklai“ praėjusią savaitę kreipėsi į Kauno apygardos teismą siekdama, kad Alytaus miestui būtų sugrąžintas šilumos ūkis, kurį pastaruosius 15 metų valdo UAB „Litesko“, rašoma savivaldybės pranešime spaudai.
Ukraina planuoja antrą žiemą iš eilės apsieiti be rusiškų dujų

Ukraina planuoja antrą žiemą iš eilės apsieiti be rusiškų dujų (75)

Ukraina, gamtinių dujų iš Rusijos neimportuojanti nuo praėjusių metų lapkričio, be jų gali apsieiti ir artėjančią žiemą, pareiškė valstybinio energetikos holdingo „Naftogaz“ vadovas, kurį cituoja šalies žiniasklaida.
Vilniuje iškilo dar vienas prekybos centras

Vilniuje iškilo dar vienas prekybos centras (123) 1 d.

Vilniuje, Ukmergės gatvėje, rugpjūčio 30 dieną duris atvers nekilnojamojo turto projektų įmonės VPH išvystytas prekybos centras, kurio didžiąją ploto dalį užims maisto ir namų apyvokos prekių parduotuvė „Rimi Hypermarket“, rašoma išplatintame pranešime spaudai.
Vestminsteris

Dėl „Brexit“ Didžiojoje Britanijoje prognozuojami būsto kainų pokyčiai (9)

Po Didžiosios Britanijos sprendimo išstoti iš Europos Sąjungos (ES) rinkoje atsiradus netikrumui, kitąmet šalyje, greičiausiai, smuks būsto kainos. Apie tai praneša britų dienraštis „The Independent“, cituodamas nekilnojamojo turto agentūros „Countrywide“ prognozes.
Portugalijoje pakeltas mokestis už butus su puikiu vaizdu pro langą

Portugalijoje pakeltas mokestis už butus su puikiu vaizdu pro langą (12)

Portugalijos valdžia nusprendė pakelti mokestį už nekilnojamąjį turtą, esantį puikiame bei vaizdingame rajone, informuoja „Portugal Resident“.
Hanner viešbutis vietoj buvusio Žalgirio stadiono

Vietoj buvusio Žalgirio stadiono „Hanner“ pradeda viešbučio statybas (33)

Investicijų į nekilnojamąjį turtą bendrovė „Hanner“ gavo leidimą viešbučio statybai ir pradeda įgyvendinti pirmąjį projektą buvusioje Žalgirio stadiono teritorijoje, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
„Velomaratono“ metu bus ribojamas eismas

„Velomaratono“ metu bus ribojamas eismas eismo žemėlapis  (2)

Šį sekmadienį, rugpjūčio 21 dieną, Vilniuje vyks didžiausiu Baltijos šalyse vadinamas dviračių renginys „Velomaratonas“. Nors dviratininkų šventė vyks sostinės širdyje, o 10 kilometrų trasa drieksis arterinėmis gatvėmis, įvažiuoti į Vilniaus centrą ar iš jo bus galima, rašoma organizatorių pranešime spaudai.
Dėl susidūrimo su paukščiu priverstinai leidosi „Qatar Airways“ keleivinis lėktuvas

Dėl susidūrimo su paukščiu priverstinai leidosi „Qatar Airways“ keleivinis lėktuvas (1)

Kataro oro bendrovės „Qatar Airways“ keleivinis lėktuvas ketvirtadienį buvo priverstas nutūpti avariniu būdu Stambulo Atatiurko tarptautiniame oro uoste, kai dėl įtariamo susidūrimo su paukščiu užsidegė vienas iš orlaivio variklių, pranešė aviacijos pareigūnai ir vežėjas.
Didžiausias pasaulyje orlaivis pakilo pirmajam skrydžiui

Didžiausias pasaulyje orlaivis pakilo pirmajam skrydžiui

Orlaivis, vadinamas didžiausiu pasaulyje, trečiadienį pakilo pirmajam skrydžiui, praėjus keturioms dienoms po ankstesnio mėginimo, nutraukto dėl techninių priežasčių. Orlaivis „Airlander 10“, lėktuvo ir dirižablio hibridas, pakilo į padangę skambant džiaugsmingiems šūksniams ir plojimams, kai didelė žiūrovų minia susirinko Kardingtono aerodrome Vidurio Anglijoje.
Pokyčiai žiedinėse sankryžose – menkniekis, lyginant su tuo, kas laukia

Pokyčiai žiedinėse sankryžose – menkniekis, lyginant su tuo, kas laukia (268)

Dėl dviejose Vilniaus žiedinėse sankryžose atsiradusių naujovių kilę ginčai – tik pradžia. Ateityje Olandų žiedą ketinama paversti keturšale sankryža, tačiau ši mintis turi priešininkų. Geriausio sprendimo pasirinkimą apsunkina ir vilniečių vairavimo kultūra.
Penktadienį daugumoje finansų rinkų išsilaikė neigiamos nuotaikos

Penktadienį daugumoje finansų rinkų išsilaikė neigiamos nuotaikos

Penktadienį Europoje vyravo pesimistinės nuotaikos, investuotojams slegiant Vokietijos DAX indeksą -0,55 proc., o Stoxx Europe 600 dieną baigiant su -0,81 proc. smukimu.
Investuotojams nerimą kelia Italijos bankų būklė

Investuotojams nerimą kelia Italijos bankų būklė

Europos akcijų biržos savaitę užbaigė kritimu („Stoxx Europe 600“ smuktelėjo 0,81 procento).
Nepamena tokių blogų metų: sušlapęs derlius graso nuostoliais

Nepamena tokių blogų metų: sušlapęs derlius graso nuostoliais (149)

Ilgą laiką merkiantis lietus ūkininkus varo į neviltį. Laukuose nepjauti javai, skęstančios daržovės, augalus puolančios ligos verčia žemdirbius skaičiuoti nuostolius.
Po JAV centrinio banko pareigūnų komentarų auksas pinga

Po JAV centrinio banko pareigūnų komentarų auksas pinga raginamas kuo greičiau didinti palūkanų normas  (7)

Po savaitinio augimo aukso kainos penktadienį mažėja, reaguodamos į kai kurių JAV federalinio atsargų banko pareigūnų komentarus, sustiprinusius rinkos lūkesčius dėl palūkanų normų didinimo dar šiais metais, informuoja naujienų agentūra „Reuters“.