Rusijos parduotuvė

Pasinaudojo proga - Rusijai kainas pakėlė 60 proc. (152)12 val.

Prekybinės sankcijos, kurių ėmėsi Rusija, suteikė progą kai kuriems tiekėjams iš užsienio itin padidinti gaunamas pajamas.
Nerimą keliantys duomenys iš euro zonos

Nerimą keliantys duomenys iš euro zonos (45)13 val.

Euro zonos privačiojo verslo augimas rugpjūtį smuko daugiau nei buvo tikėtasi, nors bendrovės ir mažino kainas. Ketvirtadienį pateikta ataskaita parodė, kad apdirbamosios pramonės ir paslaugų sektoriaus atstovų pozicijos susilpnėjo, praneša "Reuters".
Vladimiras Žirinovskis

Išsipildė V. Žirinovskio žodžiai dėl „McDonald's" (521)13 val.

Rusijos vartotojų teisių apsaugos tarnyba „Rospotrebnadzor“ trečiadienį sustabdė keturių greito maitinimo restoranų „McDonald's“ Maskvoje veiklą, konstatavusi „daugybinius sanitarinių normų pažeidimus“, tačiau šis sprendimas buvo priimtas tvyrant didelei įtampai tarp Maskvos ir JAV dėl krizės Ukrainoje.
Suomijoje vidutinė alga viršijo 12 tūkst. Lt

Suomijoje vidutinė alga viršijo 12 tūkst. Lt (117)13 val.

Vidutinis mėnesinis atlyginimas, gaunamas Suomijos privataus sektoriaus darbuotojų praėjusių metų spalio mėnesį, pasiekė 3 tūkst. 503 eurus (12 tūkst. Lt), nurodo Suomijos statistikos centras. Skirtumas tarp vidutinio vyrų bei moterų gaunamo atlyginimo siekia 845 eurus (2918 Lt), praneša "Reuters".
Įsiūlė verslą už litą

Įsiūlė verslą už litą (5)15 val.

Klaipėdos valdžios planas traukti smulkiuosius verslininkus iš šešėlio mažomis verslo liudijimų kainomis pasiteisino. Žmonių, išsiėmusių verslo liudijimus nepopuliarioms veikloms, šiemet padvigubėjo.
Rusijos parduotuvė

Po Kaliningrado parduotuves pasidairius (257)16 val.

Nuo to momento, kai Rusija įvedė atsakomąsias sankcijas, praėjo beveik dvi savaitės. Per tą laiką kaimyninių valstybių žiniasklaida Kaliningrado srities parduotuvėse spėjo pastebėti ištuštėjusias lentynas ir puolė prognozuoti išaugusį pirkėjų iš Kaliningrado skaičių pasienio rajonuose.
Indrė Genytė-Pikčienė

I. Genytė-Pikčienė. Apdirbamoji pramonė nepraranda pagreičio, bet ateitis gąsdina (4)16 val.

Statistikos departamento duomenimis, Lietuvos apdirbamosios pramonės produkcija šių metų liepos mėn. buvo 3,9 proc. didesnė nei prieš metus. Tačiau atmetus rafinuotų naftos produktų gamybos įtaką, kurios svoris bendrojoje apdirbamosios pramonės produkcijoje yra ženklus ir iškraipo jos dinamiką, augimas siekė net 9,6 proc. Šių metų sausio-liepos mėn. apdirbamosios gamybos produkcija be rafinuotų naftos produktų padidėjo 9 proc. palyginti su atitinkamu laikotarpiu prieš metus.
Serbija sukruto: Rusijos sankcijos - unikali galimybė

Serbija sukruto: Rusijos sankcijos - unikali galimybė (17)17 val.

Serbijos valdžia tiki, kad kilusi galimybė eksportuoti į Rusiją savo maisto produkciją - "unikali galimybė", kuria būtina pasinaudoti. Tokią nuomonę išsakė žemės ūkio bei aplinkosaugos ministrė Snežana Bogosavlevič-Boškovič, nurodo šalies naujienų portalas "Kurir".
Pavlas Šeremeta

Ukrainos ekonomikos ministrui nusviro rankos atnaujinta  (30)17 val.

Ukrainos ekonomikos ministras Pavlas Šeremeta teigia iš posto besitraukiantis dėl be jo žinios paskirto ministerijos pareigūno, informuoja Ukrainos "Interfax".
Valiutų kursai
 • USD
  2,60370 LTL0,00900
 • RUB
  0,07169 LTL0,00007
 • PLN
  0,82435 LTL-0,00062
 • JPY
  0,02509 LTL-0,00007
 • GBP
  4,31870 LTL0,00650
Statoil

Lietuva pirks dujas ne tik iš „Gazprom“ atnaujinta  (74)20 val.

Valstybės dujų tiekimo bendrovė „Litgas“ ir Norvegijos „Statoil“ ketvirtadienį pasirašo suskystintų gamtinių dujų (SGD) tiekimo sutartį, pranešė Vyriausybė.
Dalis Vilniaus buvo be elektros

Dalis Vilniaus buvo be elektros atnaujinta  (13)1 d.

Sostinės Naujosios Vilnios rajone trečiadienio pavakarę dingo elektra. Dėl to buvo sutrikęs parduotuvių darbas.
Gavo tūkstantinę sąskaitą už šildymą

Gavo tūkstantinę sąskaitą už šildymą (116) 1 d.

Dažnas vilnietis sąskaitų už šildymą vasarą laukia ramia širdimi. Tačiau Kalvarijų gatvėje įsikūrusio bendrabučio gyventojas gerokai nustebo pamatęs, kiek jam reikės sumokėti už liepą.
Gazprom

Ukraina ruošiasi sunkiai žiemai (47)

Praėjusį antradienį Kijeve įvykusioje spaudos konferencijoje Ukrainos energetikos ir anglies pramonės ministras Jurijus Prodanas pranešė, kad Ukraina galės patenkinti daugiau nei 50 proc. šalies importuojamų dujų poreikio iš Europos Sąjungos (ES) šalių narių reversiniu būdu tiekiamų gamtinių dujų. Ukrainiečiai skaičiuoja, kiek dujų turės prasidedant žiemai, taip pat vystomi biokuro projektai.
Lietuviai įsisuko Latvijoje

Lietuviai įsisuko Latvijoje (22)

Kol Latvijoje ginčijamasi, ar dėl laikinų leidimų gyventi šalyje išdavimo programos užsieniečiai gali iškraipyti Latvijos nekilnojamojo turto rinką, lietuviai vis aktyviau veržiasi į Kuržemę, praneša Lsm.lv su nuoroda į Latvijos radiją.
Pardavė visą kaimą

Pardavė visą kaimą (9)

Didžiojoje Britanijoje, Devono grafystėje, visas kaimas su paplūdimiu, parduotuve, istoriniais kotedžais, net golfo klubu parduotas už mažesnę kainą, negu kainuotų kai kurie namai Londone, – maždaug už 14 mln. svarų (60 mln. Lt).
Kambarių nuoma Palangoje

Palanga laimėjo prieš Krymą (45)

Įsigytas nekilnojamasis turtas Lietuvos pajūryje pirkėjams tampa ir antruoju būstu, ir galimybe užsidirbti. Nekilnojamojo turto agentūrų atstovai pastebi, kad antrąjį būstą įsigyja vis daugiau žmonių. Daugiausia pirkėjų – lietuviai, tačiau šią vasarą suaktyvėjo baltarusiai.
2016 metais britai džiaugsis unikalia apžvalgos aikštele

2016 metais britai džiaugsis unikalia apžvalgos aikštele (3)

Per pastaruosius du dešimtmečius Braitono paplūdimys tapo viena iš tų vietų, kur vyksta smagiausi ir didžiausi vakarėliai. Panašu, kad jau labai greitai šio šalies pietinės pakrantės miesto laukia dar didesnis populiarumas – dizaineriai kalba apie pirmąją pasaulyje vertikaliai pakeliamą apžvalgos aikštelę.
JAV uždraudė komercinius skrydžius virš Sirijos

JAV uždraudė komercinius skrydžius virš Sirijos

Federalinė aviacijos administracija (FAA) visoms JAV komercinėms oro linijoms dėl "potencialios grėsmės" uždraudė skristi virš Sirijos oro erdvės, informuoja "Reuters".
Monarch Airlines ir Ryanair

Atleis tūkstantį darbuotojų, kad galėtų konkuruoti su „Ryanair"

Didžiosios Britanijos oro linijų bendrovė "Monarch Airlines" gali iš darbo atleisti iki tūkstančio savo darbuotojų.
Skirmantas Skrinskas

S. Skrinksas apie eismo saugumą: bėgant laikui žmonės apsipranta su didesnėmis baudomis (47)

Pastarojo meto nelaimingų eismo įvykių gausa verčia vėl rimtai susimąstyti apie saugų eismą. Kokių priemonių imamasi, kokių trūksta, kas dar nepadaryta stabdant karą keliuose? Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovas Skirmantas SKRINSKAS pastebi, kad technologinių resursų siekiant didinti eismo saugą dar yra. Tačiau ir vairuotojai, ir pėstieji pirmiausia turi būti sąmoningi – kitaip karas tęsis, o laimėtojų jame nebus.
Suomių akibrokštas: lietuviai liko be J. Kairio ir Kuršių nerijos

Suomių akibrokštas: lietuviai liko be J. Kairio ir Kuršių nerijos (164) 

Pasirodo, Lietuva neturi unikalaus gamtos kampelio – Kuršių nerijos, o pasaulyje žinomas akrobatinio skraidymo meistras Jurgis Kairys tarptautiniame Suomijos aviacijos šou ketina atstovauti Rusijai.
Suskaičiavo Rusijos sankcijų kainą - kalbama apie šimtus milijonų

Suskaičiavo Rusijos sankcijų kainą - kalbama apie šimtus milijonų (21)18 val.

Žemės ūkio ministrės Virginijos Baltraitienės skaičiavimais, dėl Rusijos įvesto maisto produktų embargo Lietuvos pieno ir mėsos gamintojai gali patirti iki 500 mln. litų nuostolių.
Tokios kainos, kad svarsto, ar verta rinkti derlių

Tokios kainos, kad svarsto, ar verta rinkti derlių (21)21 val.

VšĮ „Versli Lietuva“ duomenimis, per pirmąjį šių metų pusmetį pagal eksporto apimtis litais antra vieta teko daržovėms, nors lietuviškos nesudarė nė 1 proc. (didžioji dalis eksporto – reeksportas: per Lietuvą keliaujantis kitų šalių daržovių derlius).
Lietuviams - išbandymas neregėtomis kainomis

Lietuviams - išbandymas neregėtomis kainomis (214)23 val.

Daržovių valgytojai gali džiūgauti - Lietuvoje bene perpus atpigo pomidorai ir agurkai, sumažėjo morkų, bulvių, burokėlių kainos. Tiesa, kol kas apie kainų mažėjimą kalba augintojai ir didmenininkai, bet ir prekybos centruose jau galima pastebėti iki 2 Lt kainuojančių pomidorų.
Nepritarė kompensacijoms

Nepritarė kompensacijoms atnaujinta 16.19  (41)

Vyriausybė trečiadienį nepritarė Žemės ūkio ministerijos siūlymui pieno ir mėsos perdirbėjams, nukentėjusiems dėl Rusijos sankcijų, praradimus kompensuoti biudžeto lėšomis.