Pieno produktų mylėtojams – puikios žinios

Pieno produktų mylėtojams – puikios žinios (41)11 val.

Pieno produktai artimiausiu metu turėtų atpigti apie 10 proc., „Žinių radijui“ antradienį sakė UAB „Maxima LT“ komunikacijos vadovė Renata Saulytė:
Rūta Vainienė

R. Vainienė. Dainuojanti, Rožių ir Oranžinė. Šiandiena (4)12 val.

Kažkada buvome draugiškos broliškos respublikos: Lietuva, Gruzija ir Ukraina. Atrodė, po anos sąjungos griūties, ir po Dainuojančios, Rožių ir Oranžinės revoliucijų turėjome dar labiau suartėti. Net supanašėti - pagal ekonominės gerovės lygį. Juk visur – lyg ir rinkos ekonomika, lyg ir - nebe socializmas. O juk nesupanašėjome, Lietuva – akivaizdžiai priekyje, Ukraina – tik kelio pradžioj.
Federica Mogherini

Europos Sąjunga - Rusijai: strateginė partnerystė baigėsi (14)13 val.

Europos Sąjungos (ES) vyriausybės sprendimą dėl naujų sankcijų Rusijai paketo priims penktadienį, Europos Parlamentui antradienį sakė Italijos užsienio reikalų ministrė Federica Mogherini.
Rusiją paliks be pinigų

Rusiją paliks be pinigų (74)13 val.

Dėl papildomų sankcijų, kurių ketinama imtis prieš Maskvą, investuotojams iš Europos gali būti uždrausta pirkti naujas valstybines Rusijos obligacijas.
Po siurblių – ir kitų buitinių prietaisų draudimai

Po siurblių – ir kitų buitinių prietaisų draudimai (92)14 val.

Didelio galingumo plaukų džiovintuvai pateko į elektros prietaisų, kuriuos Europos Sąjunga (ES) ketina uždrausti, sąrašą. Šio draudimo tikslas – sumažinti suvartojamos elektros energijos kiekį.
Iš Talino - į Kauną: bus naujų darbo vietų

Iš Talino - į Kauną: bus naujų darbo vietų (18)14 val.

Suomių bendrovė „Fazer“ planuoja perkelti duonos gamybą į Lietuvą ir Latviją. Tai sukurs iki 80 naujų darbo vietų Lietuvoje ir Latvijoje.
Šveicarijos frankas ir euras

Šveicarijos ekonomika silpsta (3)14 val.

Šveicarijos ekonomikoje antrąjį šių metų ketvirtį buvo registruojama stagnacija, rodo antradienį pateikiami duomenys. Vidutiniam augimo tempui ir vartojimui vidaus rinkoje nepavyko kompensuoti nuosmukio įrenginių eksporto sektoriuje, susidariusio dėl menkos paklausos Europos rinkose. Apie tai praneša BBC.
Japonijoje – itin spartus atlyginimų augimas

Japonijoje – itin spartus atlyginimų augimas (4)15 val.

Atlyginimų didėjimas Japonijoje netikėtai pasiekė aukščiausią augimo tempą nuo pat 1997 metų. Toks pokytis palaiko vyriausybės bandymus kovoti su šaliai gresiančia defliacija. Apie tai praneša BBC.
Didžiausi bankrotai - tarp transporto ir logistikos įmonių

Didžiausi bankrotai - tarp transporto ir logistikos įmonių (5)15 val.

Per pirmus aštuonis šių metų mėnesius bankrutavusios statusą įgijo 1043 įmonės. Tai 2 proc. daugiau nei pernai tuo pačiu laikotarpiu. Iš jų 93 įmonės bankrutuojančios statusą gavo rugpjūčio mėnesį.

Apsilankymas naujoje kavinėje – šansas bedarbiams (9)16 val.

Alytuje praėjusią savaitę duris atvėrė dar viena kavinė. „Idėja yra minimaliomis sąlygomis pradėti verslą. Tai nėra brangu, reikia tik noro“, - kalbėjo kavinės atidaryme dalyvavęs Lietuvos televizijos žurnalistas Edmundas Jakilaitis, prisidėjęs prie naujo verslo atsiradimo Alytuje.
Vykstantys į Romą turės pakratyti pinigines

Vykstantys į Romą turės pakratyti pinigines (6)16 val.

Italijos sostinė Roma didina vadinamąjį "pagalvės mokestį". Nuo pirmadienio turistai už naktį viešbutyje turės mokėti iki 7 eurų (24 Lt) didesnę sumą, savo svetainėje internete skelbia miesto valdžia, kuria remiasi agentūra AFP.
Valiutų kursai
 • USD
  2,62940 LTL0,00640
 • RUB
  0,07037 LTL-0,00066
 • PLN
  0,81945 LTL0,00255
 • JPY
  0,02525 LTL-0,00002
 • GBP
  4,37230 LTL0,02070
Dalius Misiūnas ir Algirdas Butkevičius

A. Butkevičius: atominė elektrinė - tik su regioniniais partneriais (16)18 val.

Ministro pirmininko Algirdo Butkevičiaus teigimu, atominė elektrinė Lietuvoje gali būti statoma tik su regioninių partnerių indėliu.
Vladimiras Putinas

Rusija pradeda „stambiausią pasaulyje dujotiekio projektą“ (458) 1 d.

Prezidentas Vladimiras Putinas stebėjo, kaip pradedama tiesti milžinišką dujotiekį, kuris galės transportuoti iki 400 mlrd. dolerių vertinamų dujų į Kiniją per tris dešimtmečius, kai dujos ims tekėti 2019 metais.
Rusija susitarė su Kinija

Rusija susitarė su Kinija (22)1 d.

Per ceremoniją Sibiro mieste Jakutske, Rusija ir Kinija susitarė dėl dujotiekio, jungsiančio dvi šalis, statybų, skelbia BBC.
K. Daukšys: laiku nepradėdami statyti VAE, paskatinome statyti baltarusius

K. Daukšys: laiku nepradėdami statyti VAE, paskatinome statyti baltarusius (50)

Netrukus turėsime išgirsti prezidentės nuomonę ir apie naująjį energetikos ministrą. Po to, kai Lenkų rinkimų akcijos deleguotas Jaroslavas Neverovičius neteko Energetikos ministro posto, o Lenkų rinkimų akcija išprašyta iš valdančiosios koalicijos, Energetikos ministerija teko Darbo partijai. Dalios Grybauskaitės santykius su šia partija galima vadinti komplikuotais.
Piko metu – nuomininkus nuviliančios kainos

Piko metu – nuomininkus nuviliančios kainos (79)

Rugpjūtis ir rugsėjis – didysis kraustymosi metas Vilniuje. Taip šį laikotarpį vertina nekilnojamojo turto (NT) agentai.
Edmondas Saliklis

Iš JAV eksperto lūpų – komplimentai kontroversiškiems statiniams Lietuvoje (60) 

Vilniaus Gedimino technikos universitete ne pirmą vasarą Lietuvos ir užsienio studentams dėstantis JAV Kalifornijos politechnikos universiteto „CalPoly“ profesorius Edmundas Saliklis stebisi Lietuvoje nevertinamu architektūriniu turtu.
Statyba iš žemės maišų

Rado itin pigų statybos būdą: 80 kv. m – už 1 500 Lt (158) 

Alternatyvūs statybos būdai pamažu įsitvirtina Lietuvoje: prieš keletą metų ėmė sparčiau dygti pastatai iš šiaudų, o dabar jau renčiamas ir pastatas iš žemės ir molio mišiniu pripildytų maišų. Toks statybos būdas labiau yra paplitęs šiltuose kraštuose, kur ieškoma pigesnių mūro alternatyvų, tačiau tinkamas iš atšiauresniu klimatu.
Būsto nuoma: kodėl tenka mokėti ne tik šeimininkui?

Būsto nuoma: kodėl tenka mokėti ne tik šeimininkui? (77)

Vienkartinį agentūros mokestį taikyti nuomininkui, jei butas tinka, yra neteisinga, susimokėti turėtų būsto savininkas, teigia NT agentūros „RE/MAX Lietuva“ atstovė Džiuginta Daujotaitė-Glėbienė.
Šeštadienį dalyje Vilniaus draudžiamas eismas

Šeštadienį dalyje Vilniaus draudžiamas eismas keičiasi autobusų maršrutai  (9)

šeštadienį, vykstant „The Color Run Vilnius“ bėgimui, nuo 6 val. iki 19 val. draudžiamas transporto eismas visoje bėgimo trasoje.
Vilniuje keičiasi 29 stotelių pavadinimai

Vilniuje keičiasi 29 stotelių pavadinimai atsiras Dž. Dudajevo ir S. Batoro stotelės  (55)

Savivaldybės įmonė „Susisiekimo paslaugos“ informuoja, kad nuo rugsėjo 1 dienos keisis 29 viešojo transporto stotelių pavadinimai, bus įrengtos 5 naujos stotelės.
Avialinijos Germanwings

„Germanwings“ atšaukia skrydžius (1)

„Lufthansa“ pigių skrydžių bendrovė „Germanwings“ penktadienį atšaukė 116 skrydžių pilotams pranešus šešių valandą streiką, skelbia „Bloomberg“.
Stulbinantis tiltas dviračiams

Stulbinantis tiltas dviračiams (86) 

Eindhovene, Nyderlanduose, jau porą metų veikia žiedinis dviračių tiltas. „Ipv Delft“ suprojektuotas vantinis tiltas dviratininkams ir pėstiesiems siūlo stulbinamą pasivažinėjimą. Tiek dieną, tiek naktį tiltas atrodo įspūdingai ne tik dėl techninio sprendimo, bet itin traukia akį savo išskirtiniu dizainu ir apšvietimu.
Paaiškino, kodėl ūkininkai masiškai naikins derlių

Paaiškino, kodėl ūkininkai masiškai naikins derlių (330)17 val.

"Pirkėjas mažesnių maisto produktų ar daržovių kainų nesulauks", - sakė Lietuvos žemės ūkio rūmų pirmininkas Andriejus Stančikas.
Ką miestiečių šeima veikia kaime be kanalizacijos ir su būriu žąsų?

Ką miestiečių šeima veikia kaime be kanalizacijos ir su būriu žąsų? (17)1 d.

Maloniai sutampa, kad, ieškodama įdomesnio susitikimo, vis sutinku į Utenos savivaldybės kaimus atsikėlusius vilniečius, kurie ne šonų kaitinti vasarą atvyksta iš sostinės, o ūkininkauti.
Ignalinos rajone - dar vienas kiaulių maro židinys

Ignalinos rajone - dar vienas kiaulių maro židinys (9)1 d.

Valstybinė maisto ir veterinarijos tarnyba informuoja, kad šalyje patvirtintas jau šeštasis afrikinio kiaulių maro (AKM) atvejis kiaulių ūkyje. Naujausias ligos židinys nustatytas ūkyje, esančiame apie 1-1,5 km nuo Baltarusijos sienos.
Dėl galimų naujų sankcijų Rusijai rinkos dalyviai - budrūs

Dėl galimų naujų sankcijų Rusijai rinkos dalyviai - budrūs (1)

Savaitgalį ES lyderiai aptarė naujų sankcijų Rusijai pritaikymo galimybes ir įsipareigojo, situacijai Ukrainoje negerėjant, per artimiausią savaitę apie papildomus apribojimus Rusijai paskelbti viešai.