Pieno produktų vartotojai galės sužinoti pieno kilmę

Pieno produktų vartotojai galės sužinoti pieno kilmę (8) 4 val.

Šalies vartotojai jau nuo kitų metų sausio 1-osios galės sužinoti, iš kokioje šalyje primelžto pieno Lietuvoje pagamintus pieno produktus jie valgo.
Belgija vilkina ES ir Kanados prekybos susitarimą

Belgija vilkina ES ir Kanados prekybos susitarimą (3) 4 val.

Vėlyvą ketvirtadienio vakarą įvykusio pasitarimo metu nebuvo prieitas susitarimas dėl Europos Sąjungos ir Kanados prekybos susitarimo, Belgijos Valonijos regionui dar kartą išsakius savo prieštaravimus, praneša BBC.
Euro vertė nukrito į žemiausią lygį nuo kovo mėnesio

Euro vertė nukrito į žemiausią lygį nuo kovo mėnesio (39) 5 val.

Euras nukrito į žemiausią lygį nuo šių metų kovo mėnesio po to, kai ketvirtadienį Mario Draghi pranešė, kad Europos Centrinio Banko (ECB) kiekybinio atpalaidavimo politika nebus „staiga“ nutraukta, praneša „Bloomberg“.
Vytenis Kudinskas ir Saulius Jovaišas

„Boso valanda su S. Jovaišu“: V. Kudinskas apie tai, kaip vadovauti efektyviai (2) 18 val.

„Vadovas yra pagrindinis įmonės resursas, todėl ir jo darbo efektyvumas - vienas svarbiausių veiksnių kiekvienai įmonei“, - sako šios savaitės „Boso valanda su S. Jovaišu“ svečias verslo valdymo konsultacijų bendrovės „Mažeika ir partneriai“ partneris Vytenis Kudinskas. Tad ir kasdieniame savo darbe pašnekovui daugiausiai tenka ieškoti priemonių, kaip palengvinti vadovų dalią ir kartu padėti išspręsti verslą kamuojančius valdymo klausimus ir ir taip padidinti ne tik konkurencingumą, pelningumą, bet ir darbo efektyvumą.
Londonas

Londonas nori glaudžių santykių su ES ir po „Brexit" (16) 21 val.

Londonas ir po planuojamo šalies pasitraukimo iš Europos Sąjungos (ES) sieks glaudaus ryšio su Bendrija, praneša agentūra „Reuters“.
F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos

F. Hollande'as: jei Th. May nori kieto „Brexit“, tai ir derybos bus kietos (32) 23 val.

Prancūzijos prezidentas Francois Hollande'as ketvirtadienį perspėjo Didžiosios Britanijos ministrę pirmininkę Theresa May – jeigu ji nori kieto „Brexit“, tuomet derybos dėl Britanijos pasitraukimo iš ES taip pat bus kietos.
 • GBP
  0.895700
  0.0023
 • JPY
  113.7600
  0.2700
 • PLN
  4.328200
  0.0102
 • RUB
  68.54100
  -0.0810
 • USD
  1.098000
  0.0001
Idėja taupiems: kaip iš senų laikraščių pasigaminti staliuką

Idėja taupiems: kaip iš senų laikraščių pasigaminti staliuką (47)

Nauja yra neatrasta sena. Ko gero, daugelis nežinome, kaip panaudoti įvairius buities daiktus. Dizaino salono „Interjero erdvė“ įkūrėjas Giedrius Bučas tiki, kad turint idėjų ir laiko kai kurių daiktų tikrai nereikia išmesti. Jie gali tapti puikiais interjero elementais.
Pirkėjos patirtis: kaip nuolaida batams tapo pabrangimu

Pirkėjos patirtis: kaip nuolaida batams tapo pabrangimu (47)

IT sistemos klaidos gali ne tik rinkėjus priversti ilgiau laukti balsavimo rezultatų, bet ir atnešti finansinių nuostolių. Nuolat vienoje internetinėje parduotuvėje apsiperkanti pirkėja pastebėjo, kaip įmonės siūloma 21 proc. nuolaida virto pabrangimu.
Infografikas. Labiausiai pabrangę ir pigę maisto produktai

Infografikas. Labiausiai pabrangę ir pigę maisto produktai (32)

Kas savaitę ar kelis kartus per savaitę į parduotuves užsukantys gyventojai stebi, kaip keičiasi kainos. Nors spalio pradžioje palyginus su praėjusių metų spaliu kai kurie maisto produktai brangesni, pirkėjai gali džiaugtis kai kurių daržovių mažesnėmis kainomis nei prieš metus.
Prie PVM lengvatos šildymui Seimas grįš lapkritį

Prie PVM lengvatos šildymui Seimas grįš lapkritį (19)

Nesusirinkus pakankamai parlamentarų, Seimas prie pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatos pratęsimo šildymui ir karštam vandeniui klausimo sugrįš lapkritį.
Astravyets N-plant in Belarus

Baltarusijos noras gauti informacija apie Ignalinos AE susijęs su Astravo AE (24)

Baltarusijos prašymas suteikti oficialios informacijos apie Ignalinos atominės elektrinės (AE) uždarymo eigą yra susijęs su Lietuvos keliamais klausimais dėl kaimyninėje šalyje statomos Astravo AE, teigia Aplinkos ministerijos atstovas.
Seimas svarstys, ar palikti PVM lengvatą šildymui

Seimas svarstys, ar palikti PVM lengvatą šildymui (12)

Seimas antradienį ypatingos skubos tvarka apsispręs, ar palikti 9 procentų pridėtinės vertės mokesčio (PVM) lengvatą šildymui 2017 metams.
Nord Stream

D. Grybauskaitė: „Nordstream“ projekto plėtra - ES energetikos politikos „šrioderizacija“ (32)

Lietuvos prezidentė Dalia Grybauskaitė sako, jog Rusijos ir Vokietijos dujotiekio „Nord Stream“ plėtra - Europos Sąjungos (ES) energetikos politikos „šrioderizacija“.
Visas daugiabutis susivienijo ir padavė „Hanner“ į teismą

Visas daugiabutis susivienijo ir padavė „Hanner“ į teismą (701) 12 val.

Sostinėje, Kviečių g. 4, esantis daugiabutis jau skaičiuoja dešimtuosius metus, tačiau namo gyventojai vis dar negali pamiršti daugiabutį stačiusios bendrovės.
Svajonių namo statybos apkarto: iškart supratau, kad kažkas ne taip

Svajonių namo statybos apkarto: iškart supratau, kad kažkas ne taip (241) 1 d.

Energiją taupantį namą pasistatyti pasiryžęs Mindaugas Malinauskas įsipainiojo į nemalonią situaciją. Po ilgų bandymų įrodyti savo tiesą vyras nusprendė istorija pasidalinti: nori įspėti ateityje besistatysiančius namus gyventojus būti atidesnius.
Panevėžyje – ambicingi užmojai

Panevėžyje – ambicingi užmojai (60) 1 d.

Panevėžio valdžia užsimojo visiškai pakeisti miesto centro veidą ir jau kurpia grandiozinius planus. Miesto meras Rytis Mykolas Račkauskas ir architektė Daiva Gasiūnienė ambicingas idėjas pristatė verslininkams. Tiesa, kai kurie iš jų tokių užmojų sėkme abejoja.
NT vystytojai iš sostinės gręžiasi į Kauną

NT vystytojai iš sostinės gręžiasi į Kauną (134)

Iki šiol Kaune verslininkams galvos skausmas buvo rasti didžiulį biurą, o tokio beieškantys jau įsikūrė „Žalgirio“ arenos patalpose, daugiabučių kvartaluose ar darbuotojus „išmėtė“ po kelis pastatus.
MAZ sunkvežimis

„Maz“ gamykloje – nepavydėtina situacija (134)

Minsko automobilių gamykla, garsėjanti sunkiaisiais krovininiais automobiliais ir autobusais, gerokai mažina gamybos apimtis.
Vilniaus oro uoste valandai bus atnaujinta sienų kontrolė

Vilniaus oro uoste valandai bus atnaujinta sienų kontrolė (15)

Vilniaus oro uoste pasieniečiai surengs vidaus sienų kontrolės atnaujinimo pratybas. Per jas bus tikrinami ir iš Šengeno šalių vidaus reisais atskrendančių asmenų dokumentai.
Keičiasi šviesoforinis eismo reguliavimas ties Vilniaus arkikatedra

Keičiasi šviesoforinis eismo reguliavimas ties Vilniaus arkikatedra (9)

Vilniaus miesto savivaldybė informuoja, jog nuo šiandien, spalio 18 d., keičiasi šviesoforinis eismo reguliavimas ir valdymas Gedimino pr. – Šventaragio – T. Vrublevskio g. sankryžoje ties Vilniaus arkikatedra bazilika, rašoma Vilniaus miesto savivaldybės pranešime spaudai.
Ryanair vadovas Michaelas O'Leary

Kritus svaro vertei, „Ryanair“ sumažino pelno prognozes (1)

Skrydžių bendrovė „Ryanair“ sumažino visų metų pelno prognozę, kaltindama po balsavimo dėl „Brexit“ nuvertėjantį svarą, praneša BBC.
V. Jankevičiaus nuotr.

Kinijos ekonomika stabilizuojasi, naftos kainos kyla (5)

Antroji pagal dydį pasaulio ekonomika rodo stabilizavimosi ženklus, tačiau finansų rinkose vyrauja atsargumas, informuoja „Bloomberg“.
Trąšos už dyką – Dzūkijos krašto ūkininkams

Trąšos už dyką – Dzūkijos krašto ūkininkams (14)

Jau antri metai iš bendrovės „Dzūkijos vandenys“ Pietų Lietuvos krašto ūkininkai nemokamai gali gauti išdžiovinto nuotekų dumblo, kuris daugelyje šalių naudojamas kaip pakankamai efektyvi trąša, rašoma bendrovės pranešime spaudai.
Kinija

Kinijos ekonomikos augimas atitiko lūkesčius

Paskelbus JAV infliacijos duomenis, aiškumo dėl palūkanų normų kėlimo nepadaugėjo. JAV vartotojų kainų indeksas rugsėjį, palyginti su praėjusiu mėn., pakilo 0,3 proc. – tiek, kiek ir buvo prognozuota.