„Paslapčių namai“

Sukčiavimu kaltinta dizainerė išsigando policijos ir grąžino pinigus  (32)
2015 m. vasario 20 d. 11:01
Ketvirtadienį į naujienų portalo DELFI redakciją kreipėsi pasipiktinusi skaitytoja Edita. Moteris pasakojo, kad iš buvusios realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvės, dizainerės Avgustinos Issengel panoro įsigyti striukę. Ji klientės namus turėjo pasiekti per tris dienas. Praėjus trim savaitėms moteris negauna nei trokštamo gaminio, nei atgauna pinigų. Pasijutusi apgauta, skaitytoja grasino kreiptis į policiją.
Dizainerės A. Issengel apgauta mergina kreipsis į policiją  (42)
2015 m. vasario 19 d. 18:59
TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ išgarsėjusiai, o vėliau drabužius kurti pradėjusiai Avgustinai Issengel jos klientės klijuoja ne visai sąžiningos verslininkės etiketę. Į naujienų portalo DELFI redakciją kreipėsi dar viena A. Isssengel klientė, kuri skundėsi negaunanti nei internetu užsakyto gaminio, nei sumokėtų pinigų.
Kas sieja A. Grigaliūnienę, O. Pikul-Jasaitienę ir I. Jankauskaitę?  (162)
2015 m. sausio 10 d. 09:18
Inga Jankauskaitė , Agnė Grigaliūnienė ir Oksana Pikul -Jasaitienė, - kas sieja šias tris žavias pramogų pasaulio moteris? Pasirodo, labai daug dalykų.
Dizainerė Avgustina: Kaunas - didesnis kaimas už Lentvarį!(INTERVIU)  (17)
2014 m. rugsėjo 23 d. 09:48
„Jaučiuosi tragiškai! Nieko įdomaus nevyksta, visi žmonės kažkokie moliai, gatvėse duobės, nerandu normalių kavinių“, – vos ne srūvančiomis ašaromis guodžiasi Avgustina. Pastarieji metai jai šiek tiek primena tremtį, kurioje niekada nebuvo, gal truputį net kalėjimą, kuriame, ačiū Dievui, dar irgi nesilankė. Visas tas blogis, apie kurį kalba – tai Kaunas, miestas, į kurį gyventi persikėlė dėl mylimojo krepšininko Edvin Butkevič. Vaikinas čia sportuoja ir studijuoja, o Avgustina nedaro nieko.
Drabužius kurianti Avgustina neatsigina kritikos: klientai skundžiasi nekokybiškais apdarais, nemaloniu bendravimu  (159)
2014 m. vasario 20 d. 16:12
TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ išgarsėjusi Avgustina Issengel nėrė į mados verslą. Mergina kuria kailinius, sukneles, šortus, kepures. Tiesa, ši Avgustinos veikla sulaukė ne tik pagyrų, bet ir kritikos bangos dėl neva nekokybiškų drabužių, nemalonaus bendravimo ir vėluojančių užsakymų. Viena pasipiktinusi Avgustinos klientė kreipėsi į DELFI redakciją.
Radži neigia gyvenęs su V. Končiumi: jis minėjo mano vardą ir iš to norėjo užsidirbti  (172)
2014 m. vasario 6 d. 15:06
Ketvirtadienį savo noru iš gyvenimo pasitraukė realybės šou „ Paslapčių namai “ dalyvis Valdas Končius. Iš daugiavaikės šeimos kilęs šiaulietis į šou atėjo su paslaptimi, kad trejus metus neva gyveno su dainininku Radži . DELFI susiekus su Radži Aleksandrovičiumi, vyras tikino, kad su Valdu tikrai kartu negyveno, o vaikino paslaptis buvo sugalvota šou prodiuserių.
Prieš pasitraukdamas iš gyvenimo V. Končius išsiuntė D. Meškaitei žinutę su prašymu pasikalbėti  (79)
2014 m. vasario 6 d. 13:46
Ketvirtadienį savo noru iš gyvenimo pasitraukė realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvis Valdas Končius. Šiaulietis į šou atėjo su paslaptimi, kad trejus metus gyveno su dainininku Radži .
A. Grigaliūnienė apie anapilin pasitraukusį „Paslapčių namų“ dalyvį: jis gyveno nepakankamai atvirai  (49)
2014 m. vasario 6 d. 13:32
Ketvirtadienį iš gyvenimo pasitraukė realybės šou dalyvis Valdas Končius . „Paslapčių namuose“ 24-erių iš Šiaulių kilusio jauno vyro paslaptis buvo ta, jog jis trejus metus gyveno su vaikinu. Anot „Paslapčių namų“ vedėjos Agnės Grigaliūnienės , Valdas turbūt tiesiog pavargo kovoti su savo paslaptimis.
Iš gyvenimo pasitraukė TV realybės šou „Paslapčių namai“ dalyvis  (410)
2014 m. vasario 6 d. 13:19
Savo noru iš gyvenimo pasitraukė buvęs televizijos TV3 realybės šou „ Paslapčių namai “ dalyvis, 24 metų šiaulietis Valdas Končius . Socialinio tinklo „Facebook“ paskyroje vaikinas bičiuliams parašė atsisveikinimo laišką.
Realybės šou išgarsėjusi Avgustina kuria prabangius kailinius  (73)
2014 m. sausio 21 d. 06:56
TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ išgarsėjusi Avgustina Issengel nėrė į mados verslą. Mergina kuria prabangius kailinius, kuriais nori puoštis vis daugiau merginų. „Tai man pagrindinis darbas. Tikiuosi taip bus labai ilgai“, - DELFI kalbėjo Avgustina.
Kaip tampama žvaigžde Lietuvoje: 8 skirtingos žymių Lietuvos moterų sėkmės istorijos  (211)
2013 m. lapkričio 17 d. 12:36
Vieni kelią į šlovę ir pripažinimą skinasi sunkiu darbu ir talentais, kitiems patekti į žiniasklaidos akiratį padėjo įvairūs realybės šou, santuokos su turtingais vyrais ir kiti laimingi sutapimai. DELFI pristato aštuonias skirtingas populiarių ir žinomų Lietuvos moterų sėkmės istorijų.
Dainininkė nepabūgo subtiliai apsinuoginti naujame TV3 muzikiniame šou  (5)
2013 m. rugsėjo 11 d. 14:58
„Aš – Dileta, bet muzikoje tikrai ne diletantė. Ir tai įrodysiu“, – tvirtina 20-metė dainininkė, populiariausiame muzikiniame projekte Lietuvoje „X Faktorius“ ir realybės šou „Paslapčių namai“ išgarsėjusi TV3 laidų vedėja Dileta Meškaitė.
Paaiškėjo, kas naujajame TV3 sezone taps D. Meškaitės partneriu  (15)
2013 m. rugpjūčio 1 d. 14:23
Žmonės stebi žvaigždžių gyvenimus taip, tarsi jos būtų jų artimiausi giminaičiai, todėl jau šį rudenį naujajame TV3 sezone sužibės dar viena nauja eterio spalva – intriguojanti premjera ,,Žvaigždžių dešimtukas“.
„X Faktoriuje“ išgarsėjusi Dileta televizinę karjerą tęs naujoje laidoje  (63)
2013 m. liepos 29 d. 13:04
Televizijos projekte “ X Faktorius ”, o vėliau ir realybės šou „Paslapčių namai“ išgarsėjusi Dileta Meškaitė visą vasarą su Justinu Jankevičiumi vedė pramoginę laidą „ŽIŪRĖK! GERAS!“. Televizijos prodiuseriams patiko charizmatiškosios merginos darbas eteryje, todėl ji sulaukė dar vieno darbo pasiūlymo.
Projekto „Paslapčių namai“ dalyvis Šarūnas: kiekvieną dieną susirašinėju su smalsiais projekto žiūrovais  (27)
2013 m. birželio 25 d. 10:56
DELFI Piliečio reporterė Greta Kondrataitė pakalbino televizijos projekto „Paslapčių namai“ dalyvį Šaruną Tamulį. Jis merginai papasakojo apie tai, ką veikia po projekto, bei pasidalijo prisiminimais iš žaidimo.
Projekto „Paslapčių namai“ nugalėtojas Gintautas: ėjau laimėti  (22)
2013 m. birželio 6 d. 15:21
DELFI Piliečio reporterė Greta Kondrataitė pakalbino projekto „Paslapčių namai“ nugalėtoją Gintautą Katulį. Jis papasakojo apie tai, kaip šiuo metu jaučiasi bei ką ketina veikti ateityje.
„Paslapčių namų“ dalyvė Laura: sunkiausia buvo nežinoti, kaip gyvena mano artimi žmonės  (39)
2013 m. birželio 5 d. 12:31
DELFI Piliečio reporterė Greta Kondrataitė pakalbino televizijos projekto „Paslapčių namai“ dalyvę Laurą Kuliešaitę. Ji papasakojo, ar sunku buvo įminti kitų dalyvių paslaptis, dalyvauti projekte bei pasidalijo ateities planais.
Marinistinis stilius išryškino Agnės Grigaliūnienės grožį  (62)
2013 m. birželio 1 d. 14:48
Pasibaigus televizijos sezonui laidų vedėja Agnė Grigaliūnienė nusimetė prabangias sukneles ir įšoko į laisvalaikio drabužius – pasirodo, toks stilius realybės šou „Paslapčių namai“ vedėjai tinka gal net labiau nei televizijos stilistų parenkamos suknelės.
„Paslapčių namų“ fiasko įrodė – realybės šou formatas lietuviams nebeįdomus  (74)
2013 m. gegužės 30 d. 15:59
TV3 praėjusią savaitę lengviau atsiduso – baigėsi pompastiškai pristatytas, tačiau televizijos reitingų lentelėse triuškinantį pralaimėjimą patyręs realybės šou „Paslapčių namai“.
Būsima Radži žmona Ilona netiki, kad dainininkas trejus metus gyveno su kitu vyru  (359)
2013 m. gegužės 29 d. 15:39
„Radži ieško žmonos“ laimėtoja Ilona dėkoja likimui, kad turėjo galimybę sudalyvauti minėtame realybės šou. Mergina užkariavo savo svajonių jaunikio – Radži širdį ir planuoja su juo tolimesnę ateitį.
„Paslapčių namų“ laimėtojas Gintautas prabilo apie savo slaptą žaidimo taktiką  (86)
2013 m. gegužės 27 d. 13:38
Tris mėnesius trukusio grandiozinio TV3 realybės šou „ Paslapčių namai “ šeštadienį vykusiame superfinale didele žiūrovų balsų persvara nugalėtoju pripažintas Gintautas Katulis. Kol vaikino gerbėjų minia džiūgavo, likusių finalistų – Lauros, Karolinos ir Šarūno – palaikymo komandos piktinosi: kaip detektyvinį realybės šou galėjo laimėti žmogus, neišsaugojęs savo paslapties ir neatskleidęs nei vienos iš keturiolikos dalyvių paslapčių?
„Paslapčių namai“ - fiasko patyręs realybės šou!  (153)
2013 m. gegužės 27 d. 09:44
Prieš beveik tris mėnesius per TV3 kanalą prasidėjo naujas realybės šou – „ Paslapčių namai “. Jo rengėjai dar prieš prasidedant šou skelbė žinią, kad šis šou bus intriguojantis, unikalus, naujiena po Lietuvos dangumi. Tai daugumą sudomino, taip, kaip ir žaidimo pavadinimas – „Paslapčių namai“.
„Paslapčių namų“ nugalėtojas Gintautas: jei būčiau pralaimėjęs, liūdesį skandinčiau savo priklausomybėje  (531)
2013 m. gegužės 25 d. 19:04
Šeštadienio vakarą baigėsi grandiozinis, tris mėnesius trukęs TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ . Tiesioginės transliacijos metu paaiškėjo, kuris iš likusiojo ketvertuko - Karolina, Laura, Šarūnas ar Gintautas - pavergė daugiausia žiūrovų širdžių. Realybės šou ir 50 tūkst. litų laimėjo Gintautas.
„Paslapčių namų“ finalistas Šarūnas: meluoju, jog esu baigęs aukštąjį mokslą  (68)
2013 m. gegužės 23 d. 15:24
Vienuolika su puse savaitės TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ po devyniais užraktais saugojęs savo paslaptį Šarūnas, likus vos trims dienoms iki projekto pabaigos, demaskuotas. „Visi juoksis, kai sužinos mano paslaptį“, – prasitarė Šarūnas.
„Paslapčių namų“ finalistas Šarūnas: meluoju, jog esu baigęs aukštąjį mokslą  (12)
2013 m. gegužės 23 d. 15:16
Vienuolika su puse savaitės TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ po devyniais užraktais saugojęs savo paslaptį Šarūnas, likus vos trims dienoms iki projekto pabaigos, demaskuotas. „Visi juoksis, kai sužinos mano paslaptį“, – prasitarė Šarūnas.
„Paslapčių namus“ palikęs Valdas: nesitikėjau, kad Lietuva – tokia tolerantiška  (294)
2013 m. gegužės 22 d. 13:25
Beveik prieš tris mėnesius prasidėjusiame TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ buvo atskleista viena, tačiau itin intriguojanti paslaptis: „Trejus metus gyvenau su Radži.“ Penkiolika dalyvių, gyvendami ir bendraudami 24 valandas per parą, šios paslapties nei atskleidė, nei priskyrė konkrečiam dalyviui. Telikus vienam žingsneliui iki projekto superfinalo, kuris – jau šį šeštadienį 19.00 val. tiesiogiai per TV3 ir per TV3 Play, užvėręs „Paslapčių namų“ duris, Valdas žiūrovams pripažino, jog ši paslapties formuluotė priklauso kaip tik jam.
Teisėjui į atlapus kibęs Vilniaus lygos krepšininkas sulaukė griežtų sankcijų  (18)
2013 m. gegužės 21 d. 15:42
Vilniaus krepšinio lygoje (VKL) prieš teisėją smurtavęs „Melingos keliai“ ekipos krepšininkas Andrius Braziulis sulaukė griežtų sankcijų. Krepšininkas, kuris dalyvavo realybės šou „Paslapčių namai“ , tačiau balandžio pradžioje iš šou iškrito, beveik pusantrų metų negalės rungtyniauti jokiose Vilniaus miesto mėgėjų krepšinio lygose bei pirmenybėse.
Į gyvenimo realybę sugrįžusi egzotiškoji Avgustina: viską radau taip, kaip palikau  (46)
2013 m. gegužės 21 d. 13:46
Likus vos žingsneliui iki TV3 realybės šou „Paslapčių namai“ superfinalo, po beveik trijų mėnesių gyvenimo paslaptinguose namuose, juos paliko viena ryškiausių – ir savo išvaizda, ir charakteriu – dalyvių – Avgustina. Net projekto vedėjas Marijus Mikutavičius šeštadieniais tiesioginio eterio metu sunkiai atsilaikydavo prieš egzotiškąją Tiną, vadindamas merginą juodąja gulbe.
„X Faktoriuje“ išgarsėjusiai Diletai – vedėjos amplua su dviem garsiais vyrais  (44)
2013 m. gegužės 20 d. 16:11
Nuo pirmadienio iki ketvirtadienio su žiūrovais sveikinsis naujos nuotaikingos pramoginės laidos „Žiūrėk! Geras!“ laidų vedėjai - „X Faktoriuje“ išgarsėjusi dainininkė Dileta Meškaitė ir charizmatiškasis Justinas Jankevičius. Duetas kartais net virs trijule, mat į laidos vedėjų gretas įsilies ir, kaip juokauja Dileta su Justinu, „trečias brolis“ – Džiugas Siaurusaitis.