54 km asmeninėse lenktynėse laikui Lietuvos dviratininkas 8 minutes ir 42 sekundes pralaimėjo antrą pergalę šių metų lenktynių etapuose iškovojusiam vokiečiui Tony Martinui.

„20-ojo lenktynių etapo, asmeninių lenktynių laikui, rezultatai tokie kokių ir buvo galima laukti. Šiandien visus dviratininkus buvo galima suskirstyti į tris grupes, pirmoje – dviratininkai siekiantys geriausio savo rezultato ir kovojantys dėl aukštų vietą bendroje lenktynių įskaitoje, antroje – sportininkai, kurie siekė laimėti šios dienos etapą ir trečioji grupė, kuriai priklauso daugelis dviratininkų, tai dauguma kurie neturi didelių šansų nugalėti ir nekovojo dėl aukštų vietą bendroje įskaitoje“, – apie etapą BNS pasakojo Lietuvos dviračių sporto federacijos techninis direktorius Karolis Einikis.

„Etapą laimėjęs Tony Martinas patvirtino savo pasaulio čempiono vardą ir daugiau nei užtikrintai – net pusantros minutės – laimėjo prieš visus. Kovoje dėl pirmų vietų bendroje lenktynių įskaitoje didelių pasikeitimų neįvyko, italo Vincenco Nibali aukšta vieta tik patvirtino jo formą. Dėl prizinių vietų bendroje įskaitoje kovojęs ispanas Alejendro Valverde liko prancūzams už nugaros, kurie pirmą kartą nuo 1984 metų dviese stovės ant prizininkų pakylos. Vertinant Ramūno Navardausko laiką, tai jis tikrai gali geriau, tiesiog po vakar pergalingos dienos nespėjo atsigauti. Sekmadienį paskutiniame etape pradžioje matysime, kaip „Astana“ komanda gers šampaną ir švęs pergalę šių metų lenktynėse, o pabaigoje išvysime kovą, kurioje, manau, ir vėl matysime aktyvų R. Navardauską“, - sakė K. Einikis.

Dvidešimtojo etapo lyderių rikiuotė:

1. Tony Martin (Vokietija), „Omega Pharma“ 1 val. 06 min. 21 sek.
2. Tom Dumoulin (Olandija), „Giant“ atsiliko 1 min. 39 sek.
164.Luca Paolini (Italija), „Katiuša“ 12:28

Bendroje įskaitoje po dvidešimtojo etapo R. Navardauskas liko 140-as ir lenktynių lyderiui italui Vincenzo Nibaliui, kuris šeštadienį finišavo ketvirtas, pralaimi daugiau nei puspenktos valandos.

Likus vienam etapui iki lenktynių finišo V. Nibalis į antrąją vietą pakilusį prancūzą Jeaną-Christophe'ą Peraud'ą lenkia jau 7 minutėmis ir 52 sekundėmis.