Automobilių gamykla

Ar „Brexit“ atvilios automobilių gamintojus į Lietuvą? (27) 1 d.

Per 2015 metus Didžiojoje Britanijoje buvo pagaminta apie 1,5 mln. automobilių. Didesnioji jų dalis (57,7 proc.) buvo eksportuota į Europos Sąjungos (ES) šalis, tad pastebima, kad britų sprendimas išstoti iš bendrijos gali jiems atnešti nemažai finansinių nuostolių ir neigiamai paveikti vietos ekonomiką.
Darius Jonušis (dešinėje) ir Fabio Ravaioli (viduryje) pristatė TCR planus Lietuvoje

Palangoje pristatyta nauja pasaulinė lenktynių serija, bet rengti ją Lietuvoje nėra kur (6)

Pernai debiutavusi nauja kėbulinių automobilių lenktynių serija TCR įkels koją ir į Lietuvą. Tiksliau, įkels tik mažąjį pirštelį. Rengti regionines varžybas kaip Vokietijoje ar Švedijoje TCR čia, regis, nė negalėtų, nes šalyje nėra joms tinkamos trasos. TCR vadovai domėjosi kariniu Kazlų Rūdos oro uostu, kurį ketino transformuoti į lenktynių žiedą, bet vėliau tokių planų atsisakė.
Triumfuojantys nugalėtojai

Permainingose „ENEOS 1006 km lenktynėse“ triumfavo geriausią taktiką pasirinkusi komanda atnaujinta 21.37  (120)

Šeštadienį Palangoje surengtose septynioliktosiose iš eilės „ENEOS 1006 km lenktynėse“ triumfavo „General Financing by Pitlane“ komandos pilotai Jonas Gelžinis, Sebastiaanas Bleekemolenas ir Benediktas Vanagas. Iš trečiosios pozicijos juodu „Porsche 911 GT3 Cup“ startavę lenktynininkai permainingose varžybose pasitelkė sumanią taktiką ir negedusią techniką – šie faktoriai leido jiems pranokti visus varžovus.
General Financing by Pitlane komandos bolidas

Prieš lenktynes – naujas variklis B. Vanago, J. Gelžinio ir S. Bleekemoleno „Porsche“ (5)

Penktadienį vykusi „ENEOS 1006 km lenktynių“ kvalifikacija pareikalavo aukų ir „General Financing by Pitlane“ komandoje. Jos pilotas Benediktas Vanagas savo paskytoje feisbuke paskelbė, kad ekipos mechanikams naktį teko pakeisti automobilio variklį, kurio tepale po kvalifikacinių važiavimų buvo rasta atplyšusių dalių.
Audi e-tron

Trečdalis „Audi“ investicijų keliaus viena kryptimi (5)

Kompanija „Audi“ ruošiasi skirti trečdalį tyrimų ir vystymo biudžeto elektromobiliams, skaitmeninėms paslaugoms bei autonomiško automobilių valdymo sistemoms. Remdamasi šaltiniais įmonės viduje apie tai skelbia naujienų agentūra „Reuters“.
Vytis Šliažas ir Rokas Vežikauskas siekia rekordo

Palangoje startavę vairuotojai siekia naujo Lietuvos rekordo

„ENEOS 1006 km“ lenktynių atidaryme Palangoje į kelią buvo išlydėtas dar vienas ekipažas, kurio laukia kur kas ilgesnis nei 1000 km kelias. Standartiniu 2008 m. gamintu „Volkswagen Passat“ su 3,2 litro varikliu į kelionę aplink Lietuvą išvyko Vyčio Šliažo ir Roko Vežikausko duetas, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Porsche 911 Turbo S

Sostinės gatves papuošė netradicinės spalvos itin galingas „Porsche“ (117)

Vilnius ir toliau sparčiai vejasi Vakarų Europos miestus, kurių gatvėmis rieda įvairiausi superautomobiliai. Mūsų šalies sostinėje jau užfiksuoti naujas „Lamborghini Aventador“ bei „McLaren 650S“, o šią savaitę pro žvitrias DELFI fotografo akis nepraslydo naujutėlis „Porsche 911 Turbo S“ modelis.
Automobilio šviesos naktį

Keliaujančius į užsienį gali nustebinti ir automobilio žibintams keliami reikalavimai (30) 1 d.

Atostogų pikui įsibėgėjant vis daugiau Lietuvos gyventojų keliauja į užsienį, dalis jų renkasi kelionę nuosavu automobiliu. Pasirinkusiems tokį keliavimo būdą ekspertai rekomenduoja pasilikti pakankamai laiko pasiruošimui – suplanuotas turi būti ne tik kelionės maršrutas, bet ir paruoštas automobilis, atsižvelgus į reikalavimus svečiose šalyse, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Netinkamo remonto pasekmė

Patikra atskleidė nusikalstamai atsainaus remonto pasekmes (51) 1 d.

Techninė apžiūra atskleidė nusikalstamai atsainaus remonto pasekmes. Defektas automobilyje, kurį remonto dirbtuvės išleido į kelią po nerūpestingo meistrų darbo, galėjo baigtis tragiškai, rašoma pranešime žiniasklaidai. Laimei, kelią liūdnoms pasekmėms užkirto techninė apžiūra.
Oslas

Sugalvojo efektyvų būdą, kaip išvaryti automobilius iš miesto centro (50)

Pasirodžius pranešimams apie Norvegijos planus iki 2025 metų uždrausti benzinu ir dyzeliniu kuru varomų automobilių pardavimą, panašu, kad ši Skandinavijos valstybė jau ėmėsi priemonių, kaip iš Oslo centro išgyvendinti apskritai visus automobilius.
Grahamas

Sukūrė žmogų, išgyvensiantį avarijas (27)

Susipažinkite su Grahamu. Kaip teigia jo kūrėjai, Grahamo kūnas specialiai pritaikytas išgyventi net ir šiurpiausią avariją. Neįtikėtinai tikroviška ir šiurpoka skulptūra sukurta ir pagaminta naujai Australijos saugos keliuose kampanijai.
Facebook draugai