Pavarų dėžių lenktynės (asociatyvi nuotr.)

„Honda“ patentavo intriguojančią technologiją (81)

Siekdami pagerinti automobilių ekonomiškumą gamintojai pastaruoju metu įsivėlė į įdomias lenktynes, kurdami vis daugiau pavarų turinčias automatines greičių dėžes, rašo „Autoevolution“. Štai, „General Motors“ neseniai paskelbė apie „Chevrolet Camaro ZL1“ modelyje montuojamą 10 laipsnių dėžę, nuo kitų metų tokios transmisijos variaciją turės ir „Ford F-150“ serijos pikapai.
Volkswagen Amarok

„Volkswagen“ svarsto apie naują visureigį (9)

Koncerno „Volkswagen“ vadovybė svarsto galimybę sukurti naują septynvietį visureigį. Teigiama, kad jis būtų kuriamas atnaujinto pikapo „Amarok“ pagrindu. Apie tai rašo leidinys „Motoring“, remdamasis kompanijos komercinių automobilių padalinio Australijoje vadovu Carlosu Santosu.
Opel Ampera-e debiutuos Paryžiuje

„Opel“ pristatys galingą elektromobilį nedidelei šeimai (17)

Spalio 1–16 dienomis lankytojams duris atversiančioje tarptautinėje Paryžiaus automobilių parodoje „Opel“ iš naujo pristatys elektrinį mobilumą, skelbiama Vokietijos gamintojo pranešime žiniasklaidai. Elektromobilis „Opel Ampera-e“ bus pirmą kartą pristatytas viešai.
Naujojo Kia Rio eskizas

„Kia Rio“ rengiasi pasaulinei premjerai Paryžiuje (1)

Visiškai naujas ketvirtos kartos „Kia Rio“ modelis ruošiasi pasaulinei premjerai. Nuo jo uždanga bus pakelta rugsėjo 29 d. Paryžiuje vyksiančioje tarptautinėje automobilių parodoje (Mondial de l’Automobile).
Harley-Davidson CVO Street Glide

„Harley-Davidson“ pristato naujus galingus turistinius motociklus

Daugiau galios. Daugiau komforto. Daugiau kontrolės. „Harley Davidson“, pristatydami visiškai naują „Milwaukee-Eight“ variklį, jau devintąjį „Big Twin“ per visą savo istoriją, iš naujo kuria motociklų turizmą. Taip rašoma šio gamintojo pranešime žiniasklaidai.
Atnaujintos „Tesla“ parametrai tiesiog verčia iš koto

Atnaujintos „Tesla“ parametrai tiesiog verčia iš koto (119)

Elektromobilių koncernas „Tesla“ sukūrė greičiausią savo automobilį. Ne, tai nėra naujas modelis, o tik visiems jau puikiai pažįstamo „Tesla Model S“ sedano versija su įspūdinga 100 kilovatvalandžių baterija. Tačiau ir taip greito automobilio nauji parametrai tiesiog verčia iš koto – dabar „Tesla Model S P100D“ su pasirinktu „Ludicrous“ režimu 96 km/val. greitį pasiekia vos per 2,5 sekundės.

Įspūdingų automobilių gerbėjams – dar vienas išskirtinis egzempliorius (8)

Jungtinėse Amerikos Valstijose vykusiame tradiciniame prestižiniame „Pebble Beach Concours d'Elegance“ renginyje, kuriame labdaros tikslais atviroje gamtoje demonstruojami kolekciniai automobiliai, taip pat vyksta įspūdingų, retų ir išskirtinai gražių automobilių debiutai. Nenuostabu, kad čia markės gerbėjams ir britiškų automobilių aistruoliams buvo pristatytas tikrai neeilinis naujas kabrioletas „Aston Martin Vanquish Zagato Volante“.
„Metų automobilis 2016“ – „Opel Astra“

Šiemet bus išrinktas 20-tasis „Metų automobilis“ (5)

Lietuvos žurnalistų autoklubo vertinimo komisija šiemet įvardins 20-ąjį, jubiliejinį „Metų automobilį 2017“. Tai įvyks gruodžio 10 d., konkurso, kuriam jo organizatoriai jau pradėjo rengtis, finaliniame vakare, rašome pranešime žiniasklaidai.
Mototurizmo ralio nugalėtojai

600 motociklininkų apvažiavo žemę penkis kartus (7)

Savaitgalį į kelius išvykę kultūrinio, pažintinio bei masiškiausio motociklininkų renginio po visą Lietuvą „Ryterna modul Mototurizmo ralis“ dalyviai per vieną dieną vienu metu apvažiavo Lietuvą visais kelias ir taip ją suvienijo. Motociklininkai keliavo per kultūros paveldo, istorinius objektus tam, kad pažintų Lietuvą, jos istoriją, žmones, jų šiandieną, taip pat parodytų visuomenei, kaip svarbu visa tai žinoti, kuriant savo šalies ateitį.
VGTU studentų sukurta formulė

Lietuvių studentų kuriama formulė sėkmingai debiutavo tarptautinėse varžybose (2)

Vilniaus Gedimino technikos universitete (VGTU) į komandą susibūrę jaunieji inžinerijos entuziastai kuria tai, kas Lietuvoje dar nekurta – elektrinį studentų formulės automobilį. Studentų formulė yra lenktynių klasės sportinis automobilis, kuris turi atitikti itin griežtus techninius ir saugumo reikalavimus. Šie automobiliai nedaug atsilieka ir nuo profesionalių „Formulės-1“ bolidų.
Kanadoje žmonėms su negalia pristatyti visureigiams nenusileidžiantys vežimėliai

Kanadoje žmonėms su negalia pristatyti visureigiams nenusileidžiantys vežimėliai (1)

Seniau jie galėdavo išvažiuoti, geriausiu atveju, iki vaistinės ar maistų prekių parduotuvės, tačiau, panašu, kad netrukus situacija akivaizdžiai pasikeis – žmonėms su negalia bus nebebaisūs net ir tokie iššūkiai kaip pasivažinėjimas miško takeliais ar bekele.
Neįtikėtinas lietuvių vairuotojų įžūlumas – imasi barbariškų būdų greičio matuokliams „neutralizuoti“

Neįtikėtinas lietuvių vairuotojų įžūlumas – imasi barbariškų būdų greičio matuokliams „neutralizuoti“ (118)

2015 m. Lietuvos kelių situacija buvo labai prasta – tik pusė magistralinių kelių funkcionavo tinkamai, o kita pusė buvo blogos būklės, netinkami buvo ir 70 proc. krašto kelių, dar prastesnė situacija su rajoniniais keliais, kuriuose remontai atliekami rečiau nei kas 60 metų.
BMW M3 E30

Ko reikia, kad sėkmingai parduotumėte automobilį aukcione (13)

Tradiciškai yra kelios sąlygos, kurias atitikus galima tikėtis sėkmės parduodant seną automobilį aukcione. Viena – jis turi būti „Ferrari“. Arba jo turi būti pagaminti vos keli egzemplioriai. Arba tai turi būti labai senas modelis. Arba jis anksčiau priklausė kuriai nors įžymybei, kuri įžymybė yra planetos mastu – jokiu būdu ne Radžis ar Tikroji Išdykėlė.
Daužtas automobilis (asociatyvi nuotr.)

Kaip nesuklysti ir išsirinkti nedaužtą automobilį (178)

Norite suskubti nusipirkti automobilį, kol dar nesibaigė šiltasis metų laikas? Deja, įvairaus plauko aferistai tą žino. Jie žūtbūt pasinaudoja bent kiek padidėjančia paklausa, kad tik „iškištų“ kuo daugiau daužtų automobilių.
Vairavimas išgėrus

Bauda nuo blogo įpročio neatpratino: ir vėl už vairo sučiuptas neblaivus (16)

Praėjusią savaitę Kauno apskrities policijos pareigūnai rengė reidus ir tikrino, ar vairuotojai neviršija leistino greičio. Tokių pažeidėjų netrūko. Tačiau pareigūnus labiau nustebino vairuotojas, kuris antrą kartą už vairo sučiuptas būdamas neblaivus.
Facebook draugai