Lamborghini Aventador

Visiems „Lamborghini Aventador“ vairuotojams teks sukti į remonto dirbtuves (11) 13 val.

Beveik šešių tūkstančių „Lamborghini Aventador“ automobilių vairuotojai netrukus turės apsilankyti remonto dirbtuvėse. Kaip skelbiama Italijos gamintojo pranešime, šiuose sportiniuose superautomobiliuose nustatytas pavojingas defektas.
Automobiliai

Rytdienos mašinų pasaulio eskizai (1) 15 val.

Šiais metais transporto pasaulis mini solidų jubiliejų: sukanka lygiai 25 metai sprendimui įdiegti ekologines normas „Euro 1“. Keletą pirmųjų evoliucijos pakopų – „Euro 2“ ir „Euro 3“ – technikos gamintojai įveikė pernelyg nesispyriodami, tačiau kiekvienas vėlesnis reikalavimų taršai griežtinimas buvo lydimas inžinierių aimanavimo „tai neįmanoma“.
Belgijos žiniasklaidą sudomino Lietuvos vežėjų problemos

Belgijos žiniasklaidą sudomino Lietuvos vežėjų problemos (44) 1 d.

„Lietuvos vežėjai susiduria su naujomis sienomis“, – tokia antrašte rašinį pradeda garsus Belgijos leidinys „Le Standaard“, kurio žurnalistai prieš keletą savaičių lankėsi Lietuvoje. Šiuo metu vis daugiau Europos Sąjungos senbuvių priima protekcionistinius įstatymus, kuriais siekia išstumti kitų ES valstybių vežėjus. Pateisinti savo veiksmus šios šalys naudoja ne vieną mitą. Belgų žurnalistai į Lietuvą atvyko patikrinti, kokia situacija yra susiklosčiusi su mūsų šalies vežėjais, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Hyundai i30 Wagon

„Hyundai“ Ženevoje atskleis naujosios kartos „i30 Wagon“ 1 d.

Šiemet tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje bus pristatytas naujosios kartos „Hyundai i30 Wagon“. Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, naujasis „i30“ šeimos narys išlaiko nesenstantį savo penkiadurio giminaičio dizainą, o universalo kėbulas bendram vaizdu prideda papildomos elegancijos ir lankstumo.
Ford Focus Electric

„Ford“ atnaujino elektrinį „Focus“ (16) 1 d.

„Ford Motors“ pildo savo pažadus ir pristato nulinės emisijos penkerių durų hečbeką „Ford Focus Electric“, kuris vienu baterijos įkrovimu gali nukeliauti iki 225 kilometrų. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, šis „Focus Electric“ yra vienas iš 13 naujų elektrifikuotų transporto priemonių, kurias „Ford“ žada išleisti per ateinančius penkerius metus.
Spraga „Regitros“ sistemoje: slapti asmeniniai duomenys – kaip ant delno

Spraga „Regitros“ sistemoje: slapti asmeniniai duomenys – kaip ant delno papildyta  (26)

Kaunietis, elektroninėje „Regitros“ sistemoje atskleidęs spragą, jau pusmetį nesulaukia, kad problema būtų išspręsta ir būtų užkirstas kelias piktavaliams pasinaudoti nesaugia prieiga prie sistemos.

Už nepritaikytų dešiniavairių mašinų nuolatinį naudojimą grės baudos, teisių atėmimas (31)

Rengiantis kitąmet įsigaliosiančiam leidimui Lietuvoje registruoti ir naudoti dešiniavaires transporto priemones, Susisiekimo ministerija siūlo nustatyti baudas nuolat važinėjantiems nepritaikytais automobiliais.
Sunkvežimyje buvo vežami šį Porsche 911 modelį pakeisiantys prototipai

Skaudus incidentas: vėjo gūsis Švedijoje sunaikino naujus prabangius automobilius (13)

Viename iš Švedijos kelių apvirto autovežis, gabenęs ypatingą krovinį – du bandymams skirtus naujus „Porsche“ prototipinius modelius. Nuotrauką iš įvykio vietos publikuoja leidinys „Car Magazine“.
„Porsche“ įvardijo penkis rečiausius savo modelius

„Porsche“ įvardijo penkis rečiausius savo modelius (3)

Jeigu esate „Porsche“ automobilių gerbėjas, neabejojame, kad tikrai nemažai laiko praleidžiate ieškodami informacijos apie pačius įvairiausius šio gamintojo modelius – naujus, senus, retus, modifikuotus ir visokius kitokius. Jeigu tikrai esate vienas iš tokių, greičiausiai numanote, kuriuos modelius sunkiausia gauti. Dabar ir pats automobilių gamintojas sudarė tokį penketuką, skelbia jalopnik.com.
Lada XRay

Kur ritasi pasaulis: rusai įtaria, kad kinai nuplagijavo jų automobilį (246)

Internete skelbiamos kinų automobilių gamintojo „Landwind“ pristatyto krosoverio nuotraukos. Šio E36 gamyklinį indeksą turinčio modelio dizainas neįtikėtinai panašus į „Lada XRay“. Naujojo modelio nuotraukas publikuoja keli leidiniai, tarp kurių ir „Noticas Automotivas“.
Volkswagen Passat

Lietuviai renkasi brangesnį, bet nenaują automobilį (62)

Pernai šalies gyventojai SEB banko išperkamąja nuoma įsigijo automobilių už beveik 27 mln. eurų, arba trečdaliu daugiau negu 2015 metais. SEB banko duomenimis, privatūs asmenys išperkamąja nuoma perka vis brangesnius apynaujus automobilius: pernai už naudotą automobilį vidutiniškai mokėjo 16 tūkst. eurų, už naują — 24 tūkst. eurų.
Išmestos padangos

Lietuvos gamta teršiama tūkstančiais padangų (30)

Lietuvoje kasmet susidaro apie 30 tūkst. tonų senų padangų, iš kurių tūkstančiai tonų nėra tinkamai sutvarkomos ir atsiduria pakelėse ar miškuose, teršia gamtą. Rinkoje susidarė tokia situacija, kad padangų gamintojams ir importuotojams labiau apsimoka mokėti baudas, nei pagal įstatymus finansuoti susidarančių atliekų sutvarkymą, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Automobiliai

Patys netikėčiausi būdai automobiliui nuo vagių apsaugoti (64)

Nupjaustyti katalizatoriai, išimti akumuliatoriai ar penktą kartą nusukti veidrodėliai – vagių vandalizmą tenka pajusti ne vienam automobilio savininkui. LRT TELEVIZIJOS laida „Keliai. Mašinos. Žmonės“ siūlo pažiūrėti reportažą apie vagių pykčio protrūkius, kai „operacija“ nepavyksta.
Facebook draugai