Automobilių gamintojai su nerimu laukia ketvirtadienio

Automobilių gamintojai sunerimę laukia ketvirtadienio (26)

Jeigu Jungtinės Karalystės (JK) gyventojai ketvirtadienį balsuos už pasitraukimą iš Europos Sąjungos, automobilių gamintojams, turintiems gamyklas šioje šalyje, gresia didžiuliai nuostoliai.
Mitsubishi Motors

„Mitsubishi“ prognozuoja patirsianti milijardinį nuostolį

Japonijos automobilių gamintoja „Mitsubishi Motors“ trečiadienį nurodė, kad šiais finansiniais metais jos laukia 145 mlrd. jenų (1,4 mlrd. JAV dolerių) vertės grynieji nuostoliai. Teigiama, kad daugiausia neigiamos įtakos turės kilęs skandalas dėl jos gaminamų automobilių ekonomiškumo. Apie tai praneša BBC.
Automobilių surinkimo robotai dirba Volkswagen gamykloje

Didžiausioje pasaulio rinkoje – automobilių pardavimo atsigavimas

Per gegužę lengvųjų automobilių pardavimas Kinijoje išaugo 11,3 proc., t. y. iki 1 mln. 793 tūkst. transporto priemonių. Pastebima, kad tai geriausi šių metų rezultatai. Kinijos automobilių gamintojų asociacijos duomenimis, per penkis 2016 m. mėnesius šios šalies automobilių rinka išaugo 7,8 proc., t. y. iki 9 mln. 258 tūkst. 200 automobilių, ir išlieka didžiausia pasaulyje.
Anton Yelchin

„Fiat Chrysler“ atlieka išsamų tyrimą dėl visureigio sužaloto „Star Trek“ aktoriaus mirties (2)

Kompanija „Fiat Chrysler Automobiles NV“ atlieka išsamų tyrimą dėl aktoriaus Antono Yelchino mirties. „Start Trek“ sagos aktorius mirė, nes jo automobilis „Jeep Grand Cherokee“ pradėjo riedėti ir prispaudė jį prie sienos Los Andžele, informuoja „Bloomberg“.
Atnaujintas Škoda salonas Geležinio Vilko gatvėje

Atnaujintas pirmasis „Škoda“ autocentras (5)

Vilniuje atnaujintas pirmasis, Geležinio Vilko g. esantis „Škoda“ autocentras. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, prieš 17 metų pastatyto autocentro atnaujinimas pareikalavo beveik pusės milijono eurų investicijų. Atnaujinimo darbai užtruko 6 mėnesius.
Asociatyvi nuotr.

Dyzeliniai automobiliai: pabaigos pradžia? (68)

Nors Europa visą laiką buvo dyzelinių automobilių „forpostas“, panašu, šiuo kuru varomas transportas net čia ima užleisti savo pozicijas benzininiams konkurentams.

Automobilių pardavėjai mokomi tvarkyti atliekas ir išvengti baudų

Dauguma Lietuvos smulkiųjų automobilių importuotojų neturi informacijos apie transporto priemonių gamintojams ir importuotojams nustatytas aplinkosaugines pareigas. Tokias išvadas padarė projekto „Mes rūšiuojam“ Akademija organizatoriai, rengiantys nemokamas paskaitas automobilių vežėjams į Lietuvą.
RaceTech vyrai nudžiugino vaikus

Vaikų vasaros stovyklos svečias – „Didysis tėtušis“

Tradicinės Vilniaus „Rotary“ klubo iniciatyva surengtos vasaros stovyklos dienotvarkė tokia, kad sužinojus, ką kasdien veikia 60 vaikų iš sunkiau besiverčiančių šeimų, akimirksniu kyla pagunda suvaikėti.
Top Gear laidos vedėjas Chrisas Evansas

„Top Gear“ nusirito iki neregėtų reitingų žemumų (56)

Chriso Evanso vedama atnaujinta laida „Top Gear“ nusirito iki žemiausių reitingų – sekmadienį, birželio 19 dieną, rodytą epizodą žiūrėjo mažiausiai žiūrovų nuo tada, kai 2002 metais Jeremy Clarksonas atgaivino šį šou, skelbia telegraph.co.uk.
BMW Vision Next 100

Trys BMW koncepciniai automobiliai atskleidžia koncerno ateities viziją (6)

Šiemet žymėdamas šimtuosius savo įkūrimo metus BMW koncernas pristato koncepcinių ateities automobilių trijulę – „BMW VISION NEXT 100“, „MINI VISION NEXT 100“ ir „Rolls-Royce VISION NEXT 100“. Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, kiekvienas iš pristatomų koncepcinių modelių perteikia BMW ateities viziją, kurioje automobiliai yra autonomiški, individualizuoti ir geba prisitaikyti prie jų naudotojo poreikių taip, tarytum jį itin gerai pažinotų.
A. Kavaliauskas ir R. Javtokas į Palangą atvyko įspūdingais automobiliais

A. Kavaliauskas ir R. Javtokas į Palangą atvyko įspūdingais automobiliais (113)

Kiekvieni Lietuvos krepšinio rinktinės kovos dėl titulų metai padovanoja ne tik gilias emocijas šios sporto šakos fanams, bet ir pradžiugina automobilių gerbėjus. Ne paslaptis, kad dauguma nacionalinės komandos vyrų sėda prie išskirtinių modelių vairo, o pamatyti visus vienoje vietoje – itin reta galimybė.
Automobiliai

Žinia vairuotojams: teks pratintis prie naujų draudimo kainų (152)

Vairuotojai, draudžiantys automobilius privalomu ar savanorišku draudimu, turėtų pratintis prie minties, kad draudimas jau nebus toks pigus, kaip iki šiol.
Dviratininkas tarp automobilių

Šiemet dviratininkai gatvėse nukenčia dažniau (7)

Miestų gatvės – jau senokai pilnos dviratininkų. Pakankamai šilti orai ir gana ankstyvas pavasaris šiemet gyventojus ant dviračių paskatino sėstis anksčiau, o užkietėję dviračių mėgėjai pedalus mina jau nuo balandžio ar netgi kovo pabaigos.
Asociatyvi nuotr.

Alkoholio kiekis iki 0,1 promilės: nenustatomas, tačiau galiojantis reikalavimas (53)

Vidaus reikalų ministerija paskelbė atsisakanti planų įvesti visuotinai galiojantį nulio promilių reikalavimą visiems vairuotojams. Tačiau nuo 2015 metų Lietuvoje važiuojantys sunkvežimių, autobusų, taksi automobilių, motociklų, keturračių ir 2 metų vairavimo stažo neturintys vairuotojai turi būti visiškai blaivūs.
Užkaitęs variklis

Nemalonus ir pavojingas pasekmes turintis gedimas, gresiantis vasarą (43)

Karštą vasaros dieną papuolus į spūstį, išauga tikimybė perkaitinti automobilio variklį. Variklio perkaitimas – ne tik nemalonus, bet ir labai pavojingas pasekmes turintis gedimas. Jis gali labai smarkiai paploninti vairuotojo piniginę, nes po tokio gedimo dažniausiai būna pažeidžiami svarbūs variklio elementai.
Facebook draugai