Laisva pavara

Šiuolaikiškas šviesoforas užrūstino eismo saugumo specialistus

2017 vasario mėn. 22 d. 11:11
Nyderlanduose įrengtas šviesoforas negalintiems atplėšti akių nuo telefono
"HIG" nuotr.
Bodegraveno mieste (Nyderlandai) yra išbandomos specialios šviesą skleidžiančios juostelės, kurios padeda išmaniųjų telefonų naudotojams saugiai pereiti per gatvę, skelbia britų naujienų portalas independent.co.uk. Jos įmontuotos šaligatvyje ties pėsčiųjų perėja, esančia netoli trijų mokyklų.

Negalėjo patikėti savo akimis: tokios kliūties sunkvežimių vairuotojai nesitikėjo (36)

2017 vasario mėn. 20 d. 15:40
Nors pasiklausti kelio nėra bloga mintis, dauguma žmonių veikiausiai manytų, jog kariniame sraigtasparnyje įrengtos visos reikalingos sistemos, kurios neleidžia jam pasiklysti.

Šiemet pasirodys „skraidantys automobiliai“: ar jie pakankamai saugūs? (3)

2017 vasario mėn. 18 d. 21:15
Nuo liepos Dubajaus oro erdvėje pasirodys skraidantys automobililai. Tiksliau – nedideli vienviečiai keleiviniai orlaiviai. Ar jie bus pakankamai saugūs?

„Tesla“ nemokamai suremontuos didvyriu tapusio vokiečio automobilį (10)

2017 vasario mėn. 18 d. 12:15
Tesla Model S
Gamintojo nuotr.
Amerikiečių elektromobilių gamybos kompanijos „Tesla“ įkūrėjas ir vadovas Elonas Muskas pažadėjo nemokamai suremontuoti vieno vokiečio, kuris greitkelyje išgelbėjo kitam vyrui gyvybę, automobilį.

Automobiliai ir seksas: daugiausiai šansų turi BMW ir „Mercedes“ vairuotojai (104)

2017 vasario mėn. 19 d. 20:28
„Minute Auto“ leidinys išpublikavo atlikto tyrimo rezultatus, atskleidžiančius, kad net 76 proc. prancūzų bent kartą yra turėję seksualinių santykių automobilyje. Šioje apklausoje dalyvavo 705 vyrai ir 753 moterys.

Skaudus incidentas: vėjo gūsis Švedijoje sunaikino naujus prabangius automobilius (13)

2017 vasario mėn. 18 d. 09:10
Sunkvežimyje buvo vežami šį Porsche 911 modelį pakeisiantys prototipai
Gamintojo archyvas
Viename iš Švedijos kelių apvirto autovežis, gabenęs ypatingą krovinį – du bandymams skirtus naujus „Porsche“ prototipinius modelius. Nuotrauką iš įvykio vietos publikuoja leidinys „Car Magazine“.

Pareigūnai demaskavo klastotojus: neįtikėtina, kuo virsdavo paprasti „Toyota“ automobiliai (87)

2017 vasario mėn. 18 d. 11:56
Ispanijos Cheronos miesto policijos pareigūnai sulaikė tris asmenis, įtariamus klastojimu – ir ne šiaip sau klastojimu: jie, pažeisdami pramoninės nuosavybės teises, gamino „Ferrari“ ir „Lamborghini“ klastotes, skelbia carscoops.com.

Ant automobilio pasidėjęs keptuvę australų policininkas išsikepė kiaušinienę (3)

2017 vasario mėn. 14 d. 11:43
Australiją vargina karščiai. Vienas Australijos Kvinslando valstijos Berdsvilio miesto policijos pareigūnas pademonstravo, kaip galima jais pasinaudoti kad ir gaminantis pietus – jis tiesiog ant automobilio kapoto pasidėjo keptuvę, įmušė kiaušinį ir jį čia pat kuo puikiausiai pasičirškino.

„Porsche“ įvardijo penkis rečiausius savo modelius (3)

2017 vasario mėn. 17 d. 09:24
Jeigu esate „Porsche“ automobilių gerbėjas, neabejojame, kad tikrai nemažai laiko praleidžiate ieškodami informacijos apie pačius įvairiausius šio gamintojo modelius – naujus, senus, retus, modifikuotus ir visokius kitokius. Jeigu tikrai esate vienas iš tokių, greičiausiai numanote, kuriuos modelius sunkiausia gauti. Dabar ir pats automobilių gamintojas sudarė tokį penketuką, skelbia jalopnik.com.

Ekstremalas pasiekė pasaulinį dviračio greičio rekordą (8)

2017 vasario mėn. 13 d. 22:50
Markusas Stocklas iš Austrijos pasiekė naują pasaulinį dviračio greičio rekordą. Čilėje esančioje Atakamos dykumoje 42-ejų ekstremalas ant dviračio pasiekė 167,6 kilometrų per valandą greitį.

Kur ritasi pasaulis: rusai įtaria, kad kinai nuplagijavo jų automobilį (246)

2017 vasario mėn. 16 d. 21:53
Lada XRay
Gamintojo nuotr.
Internete skelbiamos kinų automobilių gamintojo „Landwind“ pristatyto krosoverio nuotraukos. Šio E36 gamyklinį indeksą turinčio modelio dizainas neįtikėtinai panašus į „Lada XRay“. Naujojo modelio nuotraukas publikuoja keli leidiniai, tarp kurių ir „Noticas Automotivas“.

Nufilmavo neįtikėtiną gamtos pokštą: sunkvežimio vairuotojas tapo keleiviu (10)

2017 vasario mėn. 14 d. 20:03
Vasario 7 dieną JAV Vajomingo valstijoje pūtė itin smarkus vėjas – kaip teigia vietos pareigūnai, gūsiai siekė net 40 metrų per sekundę. Nieko keisto, kad prieš tokį gamtos įsiūtį neatsilaikė net ir iš pirmo žvilgsnio sunkiasvorės transporto priemonės.

„Audi TT RS“ nuliūdins „Porsche“ gerbėjus (20)

2017 vasario mėn. 14 d. 15:50
Automobilių mėgėjai greičiausiai pamena laikus, kai tik pasirodęs „Audi TT“ modelis buvo vadinamas tik dar viena „Volkswagen Golf“ inkarnacija. Na, tos dienos buvo labai senai ir nieko panašaus mes negalime pasakyti apie šių laikų sportiškąjį „Audi TT RS“ kupė.

Kokios pravardės suteikiamos automobiliams (3)

2017 vasario mėn. 13 d. 10:41
Volkswagen Beetle arba vabalas (asociatyvi nuotr.)
Gamintojo archyvas
Vokiečių dailininkas ir iliustratorius Helge Jepsenas domisi klasikiniais automobiliais, ypač tais, kurie iš meilės dažniau vadinami ne tikruoju vardu, o pravarde. Tokiems automobiliams jis skyrė naujausią savo knygą.

Šio vairuotojo pasiteisinimas dėl viršyto greičio pranoksta visus (7)

2017 vasario mėn. 12 d. 14:43
Asociatyvi nuotr.
DELFI / Rasa Lukaitytė
Kartais vairuoti taksi automobilį gali būti ne menkesnis iššūkis nei būti jo keleiviu – tenka turėti reikalų su žmonėmis, su kuriais mielai neturėtum nieko bendro. Maža to, kartais jie netgi kaip reikiant dvokia, skelbia autoevolution.com.

Socialinių tinklų jėga: pagrasinę J. Bieberiu pareigūnai nebesulaikė nė vieno apsvaigusio vairuotojo (32)

2017 vasario mėn. 11 d. 12:51
Amerikietiškojo futbolo superfinalo („Super Bowl“) rungtynės Jungtinėse Valstijose – pakankama proga švęsti daugeliui šios sporto šakos aistruolių. Deja, kaip ir mūsų šalyje, pasitaiko, kad nuo šventimo apsvaigę asmenys drąsiai sėda už automobilio vairo.

Klevų sirupas „privertė“ uždaryti kelią (2)

2017 vasario mėn. 10 d. 08:05
Kanada – tai pirma į galvą ateinanti mintis, kai tik tenka pagalvoti apie klevų sirupą, tačiau ne ką mažiau šis produktas vertinamas ir teritorijose, esančiose į Pietus nuo sienos su Kanada.

„Fiat Tipo“ sėkmingai įveikė kelionę aplink Žemės rutulį (3)

2017 vasario mėn. 9 d. 12:02
Fiat Tipo Japonijoje
Gamintojo archyvas
Praktiškasis sedanas „Fiat Tipo“ sėkmingai įveikė neeilinį išbandymą – 41 tūkst. kilometrų kelionę aplink Žemės rutulį. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, naująjį „Fiat“ sedaną vairavęs turkų žurnalistas Okanas Altanas kelionėje praleido 133 dienas, aplankė 22 pasaulio šalis ir net 122 miestus.

Mamai užmigus šešiametis mokėsi vairavimo paslapčių (2)

2017 vasario mėn. 7 d. 17:12
Stebėjimo kamera užfiksavo, kaip be suaugusiųjų priežiūros paliktas berniukas pamėgino pavairuoti tėvų automobilį. Vaizdo įrašas padarytas viename Kinijos Guangdongo provincijoje esančiame automobilių parkavimo garaže.

Naują „Aukščiausiosios pavaros“ sezoną pristatė šmaikščiame klipe (13)

2017 vasario mėn. 7 d. 18:54
Naujame sezone laidą ves Chrisas Harrisas, Mattas LeBlancas ir Rory Reidas
Stopkadras
Socialiniuose tinkluose pasirodė naujas 24-ąjį kultinės laidos apie automobilius „Aukščiausioji pavara“ („Top Gear“) sezoną pristatantis filmukas. Iš jo sprendžiant, žiūrovų laukia išties nemažai įspūdingų epizodų.

Vidinės komunikacijos klaida virto susprogdintu automobiliu (11)

2017 vasario mėn. 10 d. 20:22
Vauxhall Corsa (asociatyvi nuotr.)
Gamintojo archyvas
Komunikacija labai svarbi visose gyvenimo srityse – nuo asmeninių iki darbinių santykių. Žinoma, kaip ir visose srityse, taip ir šioje būna klaidų, kurių dažniausiai galima išvengti daugiau bendraujant su aplinkiniais.

Neblaivų vyrą namo pavežęs vairuotojas liko kvailio vietoje (5)

2017 vasario mėn. 7 d. 09:48
Geri darbai nesitikint atlygio – kilnumo išraiška. Visgi kartais tokiais kilniais poelgiais gali pasinaudoti kur kas mažiau kilnūs asmenys.

Šio vairuotojo nufilmuota medžiaga sukels jums širdies smūgį arba juoko priepuolį (60)

2017 vasario mėn. 3 d. 22:20
Jeigu manote, kad esate matę žmonių, kurie lekia motoroleriais taip, lyg nuo to priklausytų jų gyvenimas, pažiūrėkite šį vaizdo įrašą, rašo carscoops.com. Kad ir kas su tuo vaikinu nutiko, jis važiuoja tuo motoroleriu taip, lyg būtų jį pavogęs. Iš tiesų, galima surasti daugybę analogijų, visos jos puikiai tinka.

Išrinkti geriausi jaunieji automechanikai (4)

2017 vasario mėn. 3 d. 14:23
Išrinkti geriausi Lietuvos mechanikai
E.Babelio nuotr.
Ketvirtadienį, vasario 2 dieną, į Socialinių mokslų kolegiją Vilniuje susirinko geriausi būsimi automechanikai iš visos Lietuvos, kurie varžėsi „Geriausiojo jaunojo automechaniko“ konkurse. Antrame jo etape išrinkti 8 išmaniausi mokiniai, kurie varžysis dėl pagrindinio prizo, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Virš išskirtinių eksponatų muziejaus pakibo V. Matijošaičio kardas (127)

2017 vasario mėn. 6 d. 07:15
Būti ar nebūti. Nuvalkiota ir banali frazė, tačiau ji idealiai tinka apbūdinti situaciją, kurioje šiuo metu yra Kauno automobilių muziejus. Senovinių automobilių mylėtojai sako, kad Kauno valdininkų pareikštas ultimatumas jiems buvo tikrų tikriausias šaltas dušas. Laikinosios sostinės vadovai tikina, kad išrinktųjų daugiau nebebus ir visiems bus taikomos vienodos sąlygos.

Iš maisto atliekų pagamino tiek ekologiškų degalų, kiek pakaktų keturioms kelionėms aplink pasaulį (2)

2017 vasario mėn. 1 d. 14:07
Skelbiami per didžiąsias metų šventes surengtos socialinės akcijos rezultatai pranoksta visus lūkesčius: 40 tūkst. šeimininkių atidavė tiek maisto atliekų, kad jų pakako pagaminti net 10 tūkst. litrų ekologiško dyzelino. Jį pardavus gautas pelnas skiriamas nepasiturinčias šeimas globojančioms ir mažinti socialinę atskirtį siekiančioms organizacijoms, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Tiesiausias kelias į Sartų lenktynes – ne visada greičiausias (1)

2017 vasario mėn. 1 d. 13:59
Privažiavimai į Sartų lenktynes
Kelių direkcijos nuotr.
Šeštadienį, vasario 4-ąją, Dusetose vyks tradicinės ristūnų lenktynės „Sartai 2017“, kurias jau daugelį metų lydi sudėtine šios šventės dalimi tapusi nacionalinio kultūrinio paveldo mugė. Ši visą Lietuvą garsinanti žiemos šventė sutraukia dešimtis tūkstančių žiūrovų, todėl visi keliai, vedantys į Dusetas, tą šeštadienį neišvengiamai tampa intensyviausio eismo keliais, rašoma organizatorių pranešime.

Konspiracijos teorijų mėgėjai nerimauja: vairuotojai prie Kremliaus pastebėjo anomaliją (118)

2017 vasario mėn. 2 d. 06:26
Mistiniai reiškiniai visada žadina smalsumą. Panašu, kad Rusijoje paslaptimis gaubiamų vietų ilgai ieškoti nereikia. Pastaraisiais mėnesiais šį tą keisto buvo galima pastebėti pačiame Maskvos centre.

Mažiukų peštynės: „Fiesta ST200“ prieš „Peugeot 208 GTi“ (4)

2017 vasario mėn. 3 d. 12:54
Tos dienos, kai „Peugeot GTi“ buvo visų geidžiamas hečbekas, jau seniai praeityje. Taip buvo, kai pasirodė „Peugeot 205“, o dabar praėjo ne vienas dešimtmetis ir „Peugeot“ jau gamina 208-uoju modelio numeriu paženklintą mažąjį hečbeką, rašo autoevolution.com.

Viena iš keisčiausių automobilio vagysčių: elgesys pribloškė pareigūnus (19)

2017 sausio mėn. 30 d. 15:36
Viena iš paradoksaliausių vagysčių įvyko Čikagoje, kur pora nusikaltėlių įšoko į prie įvažiavimo į greitkelį stovėjusį užvestą automobilį, kurio vairuotojo nebuvo vietoje. Bevažiuodami vagišiai pastebėjo, kad gale sėdi vaikas – 10-metis automobilio savininko sūnus, kuris automobilyje laukė, kol tėtis nuveš jį į mokyklą, rašo autoevolution.com.
Facebook draugai