Laisva pavara

Žaibiškos reakcijos vairuotojas pats nufilmavo savo antrąjį gimtadienį (10)

2017 kovo mėn. 26 d. 08:35
Akistata su sunkvežimiu – ko gero, vienas iš klaikiausių vairuotojo košmarų. Ne ką jaukiau pasijunti ir tada, kai prieš akis staiga iškyla nuo vilkiko atitrūkusi priekaba.

Lenktyniauti negalintys „Shelby Mustang GT350“ savininkai padavė gamintojus į teismą (9)

2017 kovo mėn. 25 d. 16:40
Automobilių „Ford Mustang Shelby GT350“ savininkai Jungtinėse Valstijose pateikė kolektyvinį ieškinį prieš bendrovę „Ford“, esą pastaroji sukčiavo ir pažeidė garantijas, nes galinguoju automobiliu nesaugu lenktyniauti.

Įspūdingas sprendimas: traukinio linija – kiaurai per 19-os aukštų pastatą (17)

2017 kovo mėn. 24 d. 19:55
Kinijos mieste Čunsine turistus ir fotografus traukia neįprastas metropoliteno sprendimas. Tiesiant liniją, nuspręsta nenugriauti ir neapeiti devyniolikos aukštų pastato, o nutiesti tunelį kiaurai per jį.

Kinų pirkimo ypatumai: per 33 sekundes įsigijo 350 „Alfa Romeo Giulia“ sedanų (9)

2017 kovo mėn. 24 d. 13:06
Alfa Romeo Giulia Quadrifoglio
Gamintojo nuotr.
Kinijoje vos per 33 sekundes nupirkta 350 egzempliorių „Alfa Romeo Giulia“. Prekyba buvo vykdoma elektroninės prekybos platformoje „Tmall“, priklausančiai „Alibaba“. Skelbiama, kad tai buvo reklaminės akcijos „Tmall Super Brand Day“ dalis.

Kaip gaminama pavarų dėžė (4)

2017 kovo mėn. 24 d. 11:19
SEAT Componentes gamykloje surenkamos pavarų dėžės
Gamintojo archyvas
Prie Barselonos įsikūrusi „SEAT Componentes“ gamykla gamina naujosios kartos „Volkswagen Group“ MQ281 pavarų dėžę, kuri bus montuojama į daugelį šios grupės automobilių, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Sostinės centre bus stebimi dviratininkai (5)

2017 kovo mėn. 23 d. 14:13
Nuo balandžio mėnesio Vilniaus miesto centre bus stebimi dviračių srautai. Dviračių eismas bus stebimas Gedimino pr. – Šventaragio g. – T. Vrublevskio g. sankryžoje, rašoma savivaldybės pranešime. Tikimasi, kad turint tikslesnius duomenis, bus galima ne tik tiksliau prognozuoti eismo dalyvių srautus, bet ir užtikrinti visų jų saugumą.

Klaipėdą šiemet siūlo skelbti ir išskirtinių automobilių kultūros sostine (2)

2017 kovo mėn. 23 d. 11:25
Memel motor fest
Organizatorių archyvas
Klaipėda šiais metais didžiuojasi Lietuvos kultūros sostinės karūna, o festivalio „Memel motor fest“ organizatoriai kviečia uostamiestį skelbti dar ir automobilių kultūros sostine. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, jau trečius metus pirmąjį birželio mėnesio savaitgalį Klaipėdoje į vasaros sezono atidarymą kviečiami Lietuvos ir užsienio motorizuotos technikos savininkai ir jiems neabejingi žiūrovai.

„Subaru WRX STI“ išbandė bobslėjaus trasą

2017 kovo mėn. 22 d. 20:30
Ką darytumėte, jeigu būtumėte profesionalus ralio lenktynininkas, turėtumėte „Subaru WRX STI“ ir dar nuobodžiautumėte? Ką gi, Markas Higginsas nusprendė pasivažinėti savo ralio automobiliu ledrogių trasa Šveicarijos Sankt Morice, rašo carscoops.com.

Neįtikėtina istorija: apsirūkę darbuotojai surinkinėjo BMW automobilius (87)

2017 kovo mėn. 23 d. 07:40
Jei įsigysite BMW 3 ar 4 serijos modelį, gamintą Miuncheno gamykloje kovo pradžioje, tiesiog turite teisę tai žinoti: du šiuos modelius surinkinėję darbuotojai buvo kaip reikiant apsvaigę, rašo thetruthaboutcars.com.

Japonijoje vairuotojo pažymėjimo atsisakę senjorai gaus nuolaidą savo laidotuvėms (3)

2017 kovo mėn. 22 d. 08:35
Savanoriškai atsisakę vairuotojo pažymėjimo, garbaus amžiaus japonai į paskutiniąją savo kelionę galės leistis su nuolaida: viena ritualinių paslaugų įmonė siūlo senjorams 15 proc. nulaidą jų laidojimo išlaidoms, jei jie nebevairuos, praneša agentūra AFP.

„Porsche“ įvardijo savo penkis geriausius visų laikų koncepcinius modelius

2017 kovo mėn. 22 d. 10:26
„Porsche“ ir toliau tęsia geriausiųjų penketukų filmukų seriją. Šį kartą automobilių gamintojas pristato savo penkis geriausius visų laikų koncepcinius modelius, skelbia carscoops.com.

„Tesla“ gamykloje plušantys lietuviai: tai – svajonių darbas (18)

2017 kovo mėn. 21 d. 11:04
Teslos gamykla mūsų žemyne stovi Nyderlanduose
Asmeninio albumo nuotr.
„Tai automobilių pasaulio ateitis! Tai superautomobilis! Tai mano svajonių darbas!“ – džiūgauja Danielius Kimša ir Gabrielius Kontautas, dirbantys elektromobilių gamykloje Olandijoje. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, lietuviai jaučiasi pakliuvę į automechanikų rojų. Jie prisideda prie virš 60 tūkst. eurų vertės pažangiausio autoinžinerijos stebuklo „Tesla Model S“ gimimo.

Triratį 70 metrų mėginusiam stabdyti policininkui buvo pervažiuota koja

2017 kovo mėn. 20 d. 12:22
Stebėjimo kameros užfiksavo, kaip vairuotojas, bandydamas pasprukti iš įvykio vietos, maždaug 70 metrų privertė bėgti į jo vairuojamą triratį įsikibusį policininką. Galop policininkas pargriuvo, o triratis pervažiavo jo koją.

Viena nerealiausių transporto priemonių debiutavo Ženevoje (4)

2017 kovo mėn. 20 d. 10:32
Pop.Up transportas
Gamintojo archyvas
Viena nerealiausių transporto priemonių. Būtent taip galima pavadinti Ženevos autosalone pastarąsias dvi savaites eksponuotą bendrą Italijos dizainerių ir Prancūzijos aviatorių kūrinį.

Neapdairus vairuotojas privertė aikčioti net visko mačiusius (21)

2017 kovo mėn. 17 d. 20:46
Naujausias vaizdo įrašas iš serijos „automobiliu pro sieną“ atkeliavo iš Brazilijos. Jame matyti, kaip gelbėjimo tarnyba traukia šį „Chevrolet“ atgal po to, kai jis pralaužė garažo sieną daugiaaukščiame pastate.

Lietuviams puikiai pažįstamas sovietų reliktas linksmina amerikiečius (98)

2017 kovo mėn. 18 d. 18:47
Greičiausiai pirmoji į galvą šaunanti mintis – ką aš čia ką tik mačiau? O gi geriausią dalyką, kokį tik galima rasti internete. Galite nedėkoti, tačiau net neabejojame, kad norėsite tai pamatyti dar kartą. Nes šiame vaizdo klipe užfiksuota tikra beprotybė – pavyzdžiui, vaikas, kaip tikras lenktynių asas, vairuojantis sovietinį miniveną.

Socialinius tinklus užkariauja įspūdingas vaizdo įrašas: ar tie žmonės savižudžiai? (16)

2017 kovo mėn. 16 d. 20:35
Traukinio laukę keleiviai labai rizikavo
Stopkadras
Traukinys juda greičiau nei paprastai, po Šiaurės Amerikos rytinėje pakrantėje praūžusios audros „Stela“ paberta nemažai šviežio sniego ir šis mišinys lėmė gerokai įspūdingesnį sąstato atvykimą į stotelę nei kas galėjo tikėtis. Taip lakoniškai pristatytas vaizdo siužetas socialiniame tinkle „YouTube“ vos per nepilną parą susilaukė beveik 1,2 mln. peržiūrų.

Saugumo viršūnė: šis gamintojas žino, kur yra visi jo sukurti automobiliai (2)

2017 kovo mėn. 19 d. 14:35
Hibridinis Koenigsegg Regera
Gamintojo archyvas
Pasakojimai apie visur ir visada mus stebinti Didįjį brolį verčia krūpčioti. Juk tikrai nenorėtumėte, kad koks nykus valdžios aparato biurokratas ar, neduok Dieve, darbdavys visada žinotų, kur jūs esate ir ką veikiate. O kas, jeigu visiems siaubą keliantis Didysis brolis yra ne kas kitas, o sportinių automobilių karalius Christianas von Koenigseggas, klausia carscoops.com.

Ar nebūtų nuostabu, jei su transporto priemone galėtumėte bendrauti telepatiškai? (8)

2017 kovo mėn. 16 d. 10:56
Ar ramia širdimi savo gyvybę patikėtumėte savaeigiam automobiliui? O ar nebūtų nuostabu, jei su transporto priemone galėtumėte bendrauti telepatiškai? Jei, pastebėję klaidą, turėtumėte galimybę transporto priemonei tai iškart pranešti ir taip pakoreguoti jos veiksmus? Apie galimybę robotus valdyti mintimis žurnale „Live Science“ rašo apžvalgininkas Eddas Gentas.

Šveicaras nusipirko automobilio numerį už 150 tūkstančių eurų (14)

2017 kovo mėn. 15 d. 18:42
Šveicarijos gyventojas aukcione, kurį surengė šalies pietvakariuose esančio Valė kantono valdžia, sumokėjo 160 tūkstančių frankų (apie 150 tūkstančių eurų) už automobilio numerį „VS 1“. Tai trečiadienį pranešė regiono administracijos tinklalapis, kuriuo remiasi „Lenta.ru“.

Paliko automobilį mėnesį stovėti kieme – vaizdas sugrįžus pribloškė (4)

2017 kovo mėn. 15 d. 20:52
Panašu, kad viename Tulos miesto (Rusija) kieme automobilį palikusi savininkė kurį laiką apie jai priklausančią transporto priemonę buvo pamiršusi. Dėl komunalinių paslaugų tiekimo sutrikimų (labiausiai tikėtina, kad tai buvo vandentiekio avarija) kiemas buvo užtvindytas, o tada visas vanduo tiesiog užšalo. Tvirtai susiformavusiame ledo sluoksnyje strigo ir šis paliktas „Lada“ automobilis.

Superautomobilį „Bugatti Chiron“ pavertė įspūdinga jachta (17)

2017 kovo mėn. 14 d. 20:53
Bugatti Chiron šalia Bugatti Niniette 66
Gamintojo archyvas
Vienas iš greičiausių pasaulio automobilių „Bugatti Chiron“ jau turi vandens paviršių skrodžiantį savo atitikmenį – jachtą „Bugatti Niniette 66“. Ją šią savaitę pristatė laivų statybos bendrovė „Palmer Johnson“.

Kinijoje nufilmuotas visureigio skrydis ir nusileidimas ant namo stogo (13)

2017 kovo mėn. 14 d. 15:17
Kinijos Dziangsu provincijos Taidžou mieste įvyko neeilinė avarija – miesto visureigio vairuotojas nesuvaldė savo transporto priemonės ir nulėkė į žemiau kelio stovinčio namo stogą.

Turtingo jaunimo pramogos: „Lamborghini Huracan“, „Porsche 911 GT3“ ir „Audi R8“ – kas greitesnis? (9)

2017 kovo mėn. 19 d. 08:35
Prisiekę internete skelbiamų vaizdo įrašų gerbėjai puikiai žino, kaip atrodo gatvės lenktynės. Automobilių išvystomas greitis dažnai priklauso nuo to, kokiais kelių asais jaučiasi už jų vairo sėdintys drąsuoliai, o kadangi abejonių savo meistryste jiems kyla retai, tenka stebėti nemažai išties pavojingų situacijų.

„Volkswagen“ projektas atvyko į Lietuvą

2017 kovo mėn. 10 d. 15:56
Volkswagen Crafter
Gamintojo archyvas
Europos amatininkų ir smulkiųjų verslininkų poreikius siekiantis pažinti automobilių koncerno „Volkswagen“ inicijuotas projektas „Crafter2Craftsmen“ atvyko į Lietuvą. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, projekto komanda su naujuoju komerciniu furgonu „Volkswagen Crafter“ kovo pradžioje aplankė Ignalinos rajone esančią šakočių kepyklą „Romnesa“.

Pasikalbėkime su ateities automobiliu (4)

2017 kovo mėn. 10 d. 13:07
Ateities automobilis atpažins visą paletę emocijų
Gamintojo archyvas
Panašu, kad jau nebe už kalnų ta diena, kuomet sėdėdami prie vairo galėsime linksmai plepėti su savo automobiliu. Jau dabar yra automobilių sistemų, suprantančių žmogaus komandas, ištartas balsu. Automobilių ekspertai prognozuoja, kad ateityje mūsų automobiliai bus daug išmanesni už dabartinius – jie ne tik žinos, ko mes norime, bet ir kaip mes jaučiamės, galės ne tik pildyti mūsų komandas, bet ir mums atsakyti. Taigi – su automobiliu galėsime kalbėtis, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Bauginanti statistika: žmonės bijo savarankiškų automobilių (21)

2017 kovo mėn. 11 d. 08:30
Reikia pripažinti – automobilis, kuriam nereikalingas vairuotojas, kelia šiokią tokią baimę. Jeigu vieną iš pirmųjų pasaulyje motorizuotos transporto priemonės vairuotoją įsodintumėte į šiuolaikinį savarankišką automobilį, jis greičiausiai imtų žegnotis ir įtartų burtus. Ir, savaime suprantama, tarsi nuplikytas iš to automobilio šoktų lauk.

Kaip gimsta saugūs automobiliai: parodė iš arti negailestingus avarijų testus (14)

2017 kovo mėn. 11 d. 19:06
Antros kartos Volvo XC60
Jurgis Paplaitis
Ant viename iš „Volvo“ automobiliuose diegiamos technologijos „IntelliSafe“ lankstinukų puikuojasi visu greičiu į elnią lekiančio automobilio vaizdas. Tačiau, kaip teigia „Volvo“ technologijų paketo „City Safety“ kūrėjai, dėl liūdno elnio likimo baimintis neverta, nes saugumo įranga sukonfigūruota taip, kad atpažintų bet kurią automobilio kelyje išdygstančią kliūtį, pradedant dviratininkais ir baigiant stambiais gyvūnais, pavyzdžiui, elniais, briedžiais ir arkliais.

Automobilių vagišių siaubas – mechaninė pavarų dėžė (29)

2017 kovo mėn. 13 d. 09:51
Mechaninė pavarų dėžė (asociatyvi nuotr.)
Gamintojo archyvas
Faktas, kad neautomatinė pavarų dėžė JAV pasitvirtino kaip veiksminga vagių atgrasymo priemonė, gali tapti anekdotų tema. Internete jau išplito memas, vaizduojantis mechaninės pavarų dėžės svirtį su antrašte „geriausia priemonė nuo vagių“, rašo autoevolution.com.

Finansų bendrovės rado efektyvų būdą kontroliuoti skolininkus (1)

2017 kovo mėn. 13 d. 07:41
JAV finansų bendrovės pradėjo naudoti uždegimo išjungiklius ir stebėjimo įrenginius, leidžiančius sustabdyti transporto priemones, o tada nesunkiai nustatyti jų buvimo vietą, prireikus susigrąžinti pagal paskolą naudojamus automobilius. Kai kurie iš šių įrenginių net primena paskolų turėtojams apie nesumokėtą mokestį.
Facebook draugai