Laisva pavara

„BMW M dienoms“ į Lietuvą atgabeno aštuonis išskirtinius automobilius (10)

2017 birželio mėn. 23 d. 17:51
BMW M dienos Kačerginės trasoje
Gamintojo atstovų archyvas
Kačerginės Nemuno žiede nuo trečiadienio rinkosi BMW prekės ženklui neabejingi vairuotojai ir norintys jais tapti. Čia vyko analogų Lietuvoje neturintis renginys, kurio metu „BMW M“ serijos gerbėjai galėjo patirti unikalų „BMW M3“ ir „BMW M4“ automobilių teikiamą vairavimo malonumą, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skraidantis automobilis „SureFly“: norint jį pilotuoti, nereikia piloto licencijos

2017 birželio mėn. 23 d. 11:42
Skraidančio automobilio „SureFly“ kūrėjai įsitikinę, kad jau po kurio laiko šis mažylis negrįžtamai pakeis asmeninio transporto sektorių. Dvivietis skraidantis aparatas, pilnai apsirūpinus energijos ištekliais, gali įveikti iki 100 kilometrų atstumą.

Paprastas sprendimas išsprendė didelę Kauno dviratininkų problemą (6)

2017 birželio mėn. 22 d. 18:43
Dviračių takas Kaune
Kauno miesto savivaldybė
Dviratininkų galvos skausmą, kaip nuo Jonavos gatvėje įsikūrusio Kauno kempingo nusigauti į Kleboniškio mišką, išsprendė nauja jungtis. 400 metrų ilgio asfaltuotas takas pakeitė iki tol krūmokšniais apaugusį nesvetingą šaligatvį, o dviratininkų saugumą užtikrina netoli tilto įrengta saugi perėja su įspėjamaisiais ženklais, rašoma savivaldybės pranešime žiniasklaidai.

Aiškinosi, ar Europos vairuotojai pasiruošę persėsti į savivaldžius automobilius (3)

2017 birželio mėn. 20 d. 12:26
Sparčiai tobulėjančios technologijos suteiks galimybę įlipti į automobilį, nustatyti kryptį ir atsipalaiduoti, nes automobilis vairuoja pats. Tai gali būti ateities mobilumas, kurį užtikrins autonominės transporto priemonės, todėl „Goodyear“ jau dabar padeda vairuotojams, mąstantiems apie rytdienos kelius, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Amerikietis parduoda vietą eilėje naujai „Teslai“ įsigyti (3)

2017 birželio mėn. 21 d. 11:20
Bandomas Tesla Model 3 elektromobilis
Stopkadras
„eBay“ atsirado skelbimas, kad parduodama vieta eilėje naujam elektromobiliui „Tesla Model 3“ įsigyti. Pirkėjas galės susikomplektuoti automobilį pagal savo skonį, kadangi šio modelio gamyba dar nepradėta, praneša motor.ru.

Motociklas vaiduoklis šiurpino praeivius: o kur jo vairuotojas? (29)

2017 birželio mėn. 19 d. 20:22
Nufilmuotas neįprastas vaizdelis – Paryžiaus greitkeliu skrieja motociklas, tačiau nematyti jo vairuotojo, skelbia „The Daily Mail“. Motociklą be vairuotojo įamžino pro šalį važiavusio automobilio keleivis.

Genialus baltarusių planas: ims pinigus už galimybę padirbėti traktorių gamykloje (43)

2017 birželio mėn. 18 d. 17:30
Traktoriai Belarus
Stop kadras
Minsko traktorių gamykloje sugalvotas labai originalus naujos darbo jėgos pritraukimo būdas: pasukioti veržles prie konvejerio greitai galės bet kuris, to pageidaujantis. Už šį malonumą, beje, teks dar ir sumokėti, kad ir ne didelį, bet vis dėlto 9 Baltarusijos rublių (kiek daugiau nei 4 eurai) mokestį.

Ar tai tik nebus pats blogiausias visų laikų mėginimas pastatyti automobilį? (40)

2017 birželio mėn. 16 d. 19:01
Žinoma, jau ir anksčiau jums teko matyti prastų vairuotojų, tačiau ši dama veikiausiai laimėtų pagrindinį prizą kategorijoje „kur važiuoju, ten atsitrenkiu“, rašo carscoops.com.

Už vietą automobiliui paklojo nesuvokiamą sumą (4)

2017 birželio mėn. 17 d. 17:07
Vieta automobiliui Honkonge parduota už 5,18 mln. Honkongo dolerių (apie 594 tūkst. 850 eurų) – tai naujas rekordas mieste, kur nekilnojamo turto kainos pastaruoju metu tampa nevaldomos, skelbia autoblog.com.

Parodė, ką savo mašinose slepia išpuoselėtų automobilių vairuotojai (10)

2017 birželio mėn. 16 d. 11:07
Giedrė
Mariaus Bendzelausko nuotr.
Šiuolaikinio vairuotojo automobilyje turėtų būti kėliklis ir raktas ratams atsukti, tempimo lynas, žibintuvėlis ir bent jau universalios replės, pataria žinovai, pasakodami apie tai, be ko turėtų neapsieiti nė vienas automobilininkas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Skraidančiu automobiliu – virš Lamanšo sąsiaurio (8)

2017 birželio mėn. 14 d. 15:39
Pilotas iš Prancūzijos Bruno Vezzoli trečiadienį, birželio 13 dieną, bandys skraidančiu automobiliu, kuriam duotas simbolinis vardas „Pegasus“, perskristi Lamanšo sąsiaurį.

Lietuvos lenktynininkas – kultiniame kompiuteriniame žaidime (4)

2017 birželio mėn. 13 d. 12:35
Ernesto Staponkaus automobilis – kultiniame kompiuteriniame žaidime
Komandos archyvas
Šią savaitę oficialiai prasidėjo prekyba vienu laukiamiausių virtualių lenktynių entuziastų žaidimu – „Dirt 4“. Ralio ir ralio-kroso lenktynių fanai vienbalsiai sutaria, kad tai pats realiausias ir tiksliausiai valdomas žaidimas, kurio jau ketvirtąją kartą šią savaitę išleido žinomi kompiuterinių žaidimų kūrėjai „Codemasters“.

Kaip automobilį apsaugoti nuo korozijos? (25)

2017 birželio mėn. 12 d. 17:42
Viena pagrindinių priežasčių kodėl mūsų keliuose daug surūdijusių automobilių yra ta, kad apie automobilio apsaugą nuo korozijos pradedama galvoti, bei kažką daryti per vėlai, kai korozijos rezultatai jau aiškiai matomi.

Singapūre - prabangių automobilių pardavimo automatas: susimoki ir važiuoji (2)

2017 birželio mėn. 12 d. 15:09
Pardavimo automatai – paplitęs būdas nusipirkti gėrimų ar užkandžių. Naudotų automobilių pardavėjas iš Singapūro Gary Hongas nusprendė išplėsti jų paskirties ribas ir sugalvojo unikalų automobilių pardavimo būdą – jis sukūrė iš karto dėmesį patraukiantį 15 aukštų prabangių automobilių pardavimo automatą.

Pasaulį krečia masinė pilkos spalvos atspalvių karštinė (26)

2017 birželio mėn. 9 d. 15:16
Ford Fiesta ST ratas (asociatyvi nuotr.)
Gamintojo archyvas
Pasaulis eina iš proto dėl pilkos spalvos, o įvairių sričių specialistai bando paaiškinti, kas atsitiko, kad žmonija šiuo metu įkrito į „pilkąjį periodą“. Vieni teigia, kad pilka spalva asocijuojasi su smegenimis ir sieja ją su intelektu – tiesos, žinių, išminties ieškojimu. Kiti – pilkaisiais laikais įvardija Didžiosios Britanijos pasitraukimą iš Europos Sąjungos.

„Chill‘n‘Grill“ festivalyje – ir modifikuoti mikroautobusai, ir išskirtiniai motociklai (4)

2017 birželio mėn. 9 d. 15:07
„Chill‘n‘Grill“ festivalyje – ir modifikuoti mikroautobusai, ir išskirtiniai motociklai
JDM.lt
Iki šių metų didžiausio Baltijos šalyse automobilių kultūros festivalio „Chill‘n‘Grill“ likus tik porai savaičių jo organizatoriai džiaugiasi: šiemet į Daugus, Alytaus rajoną, atkeliaus ne tik modifikuotų mašinų vairuotojai, bet ir klasikinių, amerikietiškų bei ne vienas išskirtinio motociklo vairuotojas, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Kuris „Audi“ vertas galingiausio žiedų valdovo titulo – „R8 V10 Plus“, RS6, ar S8? (4)

2017 birželio mėn. 11 d. 13:20
Kadangi neįtikėtiną greitį išvystančius „Audi“ automobilius, ko gero, galima palyginti su orkų armija, o ir jų ženklas šį tą sufleruoja, todėl nekyla klausimų, kodėl televizijos laidos „Aukščiausia pavara“ („Top Gear“) rengėjai „Audi“ automobilių lenktynes pavadino Žiedų valdovo iššūkiu.

Kaip sprogo didžiausio pasaulyje savivarčio padanga (10)

2017 birželio mėn. 8 d. 16:15
Rusijoje, Kemerovo srityje, liudininkas nufilmavo, kaip geležinkelio pervažoje netikėtai užsidegė ir sprogo milžiniško savivarčio padanga.

Jei robotai gali gaminti automobilius, kodėl jų neremontuoja? (6)

2017 birželio mėn. 10 d. 11:15
Robotai sugeba gaminti automobilius, bet jų taisyti artimiausiu metu nepradės. Per kelis pastaruosius dešimtmečius dėl gamybos procesų automatizavimo daug darbų tapo nebereikalingi. Mašinos netgi ėmė dirbti greitojo maisto pramonėje ir įrodė esančios puikios virėjos. Tad kodėl jos negali pakeisti tepalų?

Stiklo technologija Izraelyje: išjungus automobilio variklį languose pradedama rodyti reklamą

2017 birželio mėn. 8 d. 11:13
Automobilių langai gali tapti informacijos ir reklamos šaltiniu. Izraelyje nauja, pradedančioji įmonė sukūrė išmaniojo stiklo technologiją, kuri pateikia lokalizuotą informaciją.

Rusijos miesto gatvėje – paminklas kvailumui (78)

2017 birželio mėn. 9 d. 20:51
Kelią asfaltavę darbininkai paliko viduryje kelmą
inforesist.org
Viename iš Rusijos miestų, Jekaterinburge, asfaltą kloję darbininkai kažkodėl nutarė palikti seno kelio vidury buvusį kelmą, bet aplink jį esančią sritį kruopščiai išasfaltavo.

Kauną trumpam aplankė išskirtiniai automobiliai (5)

2017 birželio mėn. 7 d. 13:12
Kauną aplankė reti istoriniai automobiliai
Renatas Vasiliauskas
Į Kauną trumpam užsuko beveik 70 retų, istorinių automobilių, jų ekspozicija pusdieniui buvo išstatyta K. Donelaičio gatvėje, netoli viešbučio „Park Inn by Radisson“. Tai „Baltic Classic Rally 2017“ dalyvių transporto priemonės, dalies jų šalyje – nei su žiburiu nerasi.

Kinai per 8 metus pasistatė įspūdingą transporto mazgą (51)

2017 birželio mėn. 8 d. 07:51
Kinai per 8 metus pasistatė įspūdingą transporto mazgą
Provincijos administracija
Kinijos Sičuanio provincijos Čuncino mieste atidarytas vienas iš sudėtingiausių ir stambiausių transporto mazgų visame pasaulyje. Kaip skelbia leidinys „People‘s Daily Online“, jį sudaro penki aukštai ir 20 estakadų, besidriekiančių aštuoniomis kryptimis.

„Porsche“ gamins medų (11)

2017 birželio mėn. 7 d. 10:43
Daugelis automobilių gamintojų be pagrindinės tiekia ir kokią nors papildomą produkciją. Sritys, kuriose jie reiškiasi, pakankamai įvairios. Vieni gamina kavos aparatus ar kaklaraiščius, kiti – dviračius ar jachtas. Vis dėlto koncernas „Porsche“ nutarė pasukti kone netikėčiausiu keliu – pasirinko bitininkystę.

BMW pasaulio pasididžiavimas - žavingasis burbulas „BMW Isetta“ (11)

2017 birželio mėn. 6 d. 17:55
Trumpa pažintis su Miunchene esančiu BMW pasauliu (BMW Welt), kur galima susipažinti su Bavarijos automobilizmo pasididžiavimo istorija, čia pat įrengtuose žiedose išbandyti norimą modelį ir galbūt grįžti į namus jau su nauju pirkiniu.

„Seat“ prašo pagalbos: sugalvokite vardą naujam miesto visureigiui (28)

2017 birželio mėn. 6 d. 16:39
Asociatyvi nuotr.
Gamintojo archyvas
Automobilių gamintojas „Seat“ kreipėsi į savo gerbėjus su prašymu išrinkti vardą naujam miesto visureigiui. Skelbiama, kad bendrovės puslapyje internete savo variantą galima pateikti dar iki birželio 22 dienos. Projektas startavo birželio 1-ąją.

Linksmos „Hyundai“ reklamos: nuo garsiausių Holivudo žvaigždžių iki neklaužadų robotų

2017 birželio mėn. 6 d. 11:17
Automobilių gamintojai seniai garsėja išradingomis televizijos reklamomis, taigi nenuostabu, kad jie pabandė savo jėgas ir komedijoje. Dėl savo tarptautinės komandos „Hyundai Motor“ gali pasikliauti genijais iš viso pasaulio: nuo JAV iki Europos, Azijos ir dar toliau, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Automobilių šventėje Klaipėdoje „Ford Shelby GT500“ pasiekė garso rekordą (2)

2017 birželio mėn. 6 d. 10:36
Memel motor fest 2017
Organizatorių nuotr.
Šį šeštadienį Klaipėdoje įvyko jau trečiasis autombilistų vasaros sezono atidarymas – „Memel motor fest 2017“. Kaip rašoma organizatorių pranešime, renginus kaip ir kas metus subūrė didelį kiekį įdomių automobilių – jų šiais metais susirinko virš 150.

Japonų inžinieriai pristatė skraidančio automobilio prototipą (6)

2017 birželio mėn. 5 d. 14:16
Apie 30 jaunų japonų inžinierių iš pradedančiosios įmonės „Cartivator“ kuria skraidantį automobilį. Projektas, kurį remia koncernas „Toyota“, vadinasi „SkyDrive“, jis pradėtas vykdyti 2014 metais. Planuojama, kad pirmasis skrydis su žmogumi automobilio viduje įvyks 2018 m. pabaigoje.

„Rolls-Royce Sweptail“: kai pinigai neskaičiuojami (9)

2017 birželio mėn. 5 d. 10:16
Rolls-Royce Sweptail
Gamintojo archyvas
Kiek pinigų jums reikėtų, jei užsimanytumėte, kad „Rolls-Royce“ specialiai jums sukurtų automobilį – tokį, kokį turėtumėte tik jūs, ir daugiau niekas kitas pasaulyje?
Facebook draugai