Laisva pavara

Monake pristatytas skraidantis automobilis (7)

2017 balandžio mėn. 24 d. 17:54
Bendrovė iš Slovakijos „AeroMobil“ superautomobilių parodoje Monake pristatė naujausią skraidančio automobilio versiją ir pradėjo priiminėti išankstinius užsakymus jo gamybai.

Naujausi „Audi“ superautomobiliai bus pardavinėjami Kaune (16)

2017 balandžio mėn. 24 d. 15:44
Audi superautomobiliai stovės Kaune
DELFI / Paulius Garkauskas
Oficiali „Audi“, „Volkswagen“ ir „Seat“ atstovė Lietuvoje bendrovė „Autojuta“ Kaune pirmadienį oficialiai atidarė moderniausius „Audi“ namus Baltijos šalyse. Pagal gamintojo taikomus griežtus reikalavimus suprojektuotas bei įrengtas kompleksas išsiskirs ir savo ekspozicija: erdvioje salėje tarp parduodamų automobilių puikuosis ir „Audi Sport“ ženklo modeliai. Tarp jų – ir įspūdingas „Audi R8” bolidas.

„Alfa Romeo“ klubo sezono atidarymas neapsiėjo be netikėtumų (11)

2017 balandžio mėn. 24 d. 15:56
„Alfa Romeo“ klubo sezono atidarymas neapsiėjo be netikėtumų
R. Valiaugos nuotr.
Šį savaitgalį Kernavėje vyko jau tradiciniu tampantis Lietuvos „Alfa Romeo“ klubo sezono atidarymas. Sugužėjo didžiulis būrys šio legendinio itališkų automobilių gamintojo gerbėjų ir jiems prijaučiančių – prie Kernavės muziejaus vos sutilpo net šešiasdešimt šešios įvairių laikotarpių grynakraujes itališkos gražuolės.

Vairuotojus gąsdina didelėmis baudomis: nusižengus gali tekti atsisveikinti su 600 eurų (237)

2017 balandžio mėn. 24 d. 08:46
Kada paskutinį kartą matėte daugiabučio kieme plaunamą automobilį? Panašu, kad šis reiškinys po truputi išnyksta. Atėjus pavasariui bei švarinimosi metui vis rečiau galima pamatyti, kuomet automobilių savininkai patys plauna ar išsiurbia savo transporto priemonę.

Išmaniojoje navigacijoje prabilo Lietuvos degalinės (5)

2017 balandžio mėn. 20 d. 13:08
Vairuotojų socialinis tinklas Waze
Vygintas Skaraitis
Lietuvoje veikiančios degalinės nuo šiol nebėra tik taškai žemėlapyje – išmanioji navigacija „Waze“ suteikė joms galimybę būti kuo arčiau savo klientų ir realiu laiku dalintis jiems aktualia informacija. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, didžiausio automatinių degalinių tinklo „Neste“ klientai balandžio mėnesį pirmieji šalyje išbandė „Waze“ skelbiamos informacijos, padedančios rasti kelią iki artimiausios degalinės ir sužinoti apie vykdomas akcijas, privalumus.

Rusijoje kelio duobė prarijo jos užlyginti atvažiavusį sunkvežimį (135)

2017 balandžio mėn. 23 d. 15:19
Kelio duobės – vienas iš aršiausių vairuotojų priešų, galinčių privirti nemenkos košės. Pranešimai apie tokius incidentus jau nieko nebestebina, o prasta asfalto kokybė kuo toliau, tuo labiau tampa pasauline problema. Nepaisant to, tai, kas visai nesenai įvyko Rusijos Bratsko mieste, kaip reikiant nustebino, skelbia autoevolution.com.

Panevėžiečiai išbandė ateities autobusą (15)

2017 balandžio mėn. 20 d. 12:35
Elektrinis autobusas Solaris Panevėžyje
Sekundė.lt
Didėjantis užterštumas ir nykstantys gamtos rezervai nuolat verčia ieškoti naujų, mažiau planetą alinančių kasdienių judumo būdų. Vienas iš jų – kelionės elektra varomais viešojo transporto autobusais, panevėžiečiams pristatytas trečiadienio popietę.

Pigiausi visureigiai yra gaminami Tunise (8)

2017 balandžio mėn. 20 d. 12:17
Tunisas pasaulinėje didžiausių automobilių gamintojų rinkoje savo atstovo neturi. Nepaisant to, viena nedidelė vietos bendrovė „WallysCar“, savo veiklą pradėjusi vos prieš 10 metų, tikisi vienaip ar kitaip prasibrauti į tarptautinį lygį.

Stebėkite, kaip gatvės lenktynėse „Audi RS6“ palieka dulkėmis springti „Nissan GT-R“ (50)

2017 balandžio mėn. 21 d. 11:15
Sunku patikėti, kad R35 modelio „Nissan GT-R“ rinkoje pasirodė beveik prieš dešimt metų. Dar sunkiau patikėti, kaip smarkiai per tą laiką pasikeitė sportinių automobilių rinka, skelbia carscoops.com.

Kuri benzingalvių laida geresnė: „Top Gear“ ar „The Grand Tour“? (27)

2017 balandžio mėn. 24 d. 12:25
Nesunku prisiminti reakcijos, kurią sukėlė televizijos programoje atsiradusi laida „The Grand Tour“: sutikome ją tarsi seną ilgus metus neregėtą draugą.

Neįprastos priežastys vairuotojams skirti tūkstantines baudas (13)

2017 balandžio mėn. 16 d. 18:55
Vairuotojai Didžiojoje Britanijoje gali būti nubausti didžiule bauda vien už tai, kad nepranešė, jog jų gyvenamasis adresas pasikeitė bei kitas, dažnai pamirštamas prievoles.

„Greitus ir įsiutusius“ pasitiko išskirtinių automobilių vairuotojai

2017 balandžio mėn. 14 d. 15:59
„Greitus ir įsiutusius“ pasitiko išskirtinių automobilių vairuotojai
Marius Bendzelauskas
Išblizgintais ratlankiais papuošti, dugnais kone žemę braukiantys automobiliai, muzika ir būriai smalsuolių, susirinkusių pasižiūrėti į ankstyvą sezoną pradėjusius automobilistus – taip ketvirtadienio vakarą atrodė prekybos centro „Ozas“ stogas.

Žalgiriečiai kamuoliais matavo automobilių bagažines (3)

2017 balandžio mėn. 14 d. 13:50
Žalgiriečiai kamuoliais matavo automobilių bagažines
Gamintojo atstovų archyvas
„Kiek kamuolių telpa „Renault Grandtour“ bagažinėje?“ – į tokį klausimą balandžio 13 d. bandė atsakyti Kauno „Žalgirio“ arenoje susirinkę smalsuoliai. Taip sportiškai pristatyta prancūzų automobilių gamintojo „Renault“ universalo kėbulo tipo modelių linija „Grandtour“.

Motociklais aplink pasaulį: naujas rekordinės kelionės etapas Šiaurės Amerikos žemyne (5)

2017 balandžio mėn. 14 d. 12:15
Motociklais aplink pasaulį: naujas rekordinės kelionės etapas Šiaurės Amerikos žemyne
Gamintojo atstovų archyvas
Lietuviai turėtų dažniau keliauti po Pietų Ameriką. Taip tvirtina motociklais aplink pasaulį keliaujantys Asta Dovydėnaitė ir Linas Mockevičius, sėkmingai įveikę kelias dešimtis tūkstančių kilometrų ir balandžio pradžioje pradėję naują savo kelionės etapą Šiaurės Amerikos žemyne, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Vairavimo pamokos: 250 km/val. greitis ir „stogu“ pasibaigę manevrai (39)

2017 balandžio mėn. 17 d. 20:49
„Būdavo, kad mokymai baigdavosi automobiliui verčiantis kūlvirsčiais. Bet juk tam ir reikalingi mokymai“, – sako vairavimo instruktorius Virginijus Peleckis. Per ilgą klaipėdiečio karjerą jo pamokymų klausėsi pustrečio tūkstančio pareigūnų. Visus juos patyręs specialistas mokė saugiai vairuoti policijos automobilius, kuriais lekiama saugoti mus visus.

Kaune pradedamas oranžinių „CityBee“ dviračių sezonas (1)

2017 balandžio mėn. 13 d. 14:30
CityBee dviračiai
Įmonės archyvas
Kauniečiai ir miesto svečiai galės judėti dar laisviau ir patogiau – šylant orams į miestą sugrįžta „CityBee“ dviračių nuomos paslauga. Praėjusiais metais startavęs ir miestiečių susidomėjimo sulaukęs dviračių dalinimosi tinklas naująjį sezoną pasitinka atsinaujinęs: supaprastinta dviračių nuomos procedūra bei taikoma šiek tiek lankstesnė kainodara, skelbiama pranešime žiniasklaidai.

Aštuonmetis tėvo automobiliu nubildėjo į „McDonald's“ (5)

2017 balandžio mėn. 13 d. 14:14
Užsinorėjęs mėsainio, vienas aštuonmetis JAV Ohajo valstijoje sėdo į tėvo automobilį ir nuvažiavo iki artimiausio „McDonald's“ filialo. Pasak laikraščio „Weirton Daily Times“, berniukas paaiškino vairuoti išmokęs stebėdamas vaizdo įrašus „YouTube“ svetainėje. Šalia jo kelionės metu sėdėjo ketverių metukų sesutė, praneša agentūra AFP.

Kelių policininkai pasuko į motokroso trasą (2)

2017 balandžio mėn. 13 d. 10:00
Kelių policininkai pasuko į motokroso trasą
Dovilė Sabonytė
Nors oficialiai mūsų šalies baikeriai sezoną atidaro tik gegužės pradžioje, balandžio 6-ąją po žiemos miego pabudinti Lietuvos kelių policijos tarnybos motociklai jau išjudėjo į gatves. Trečiadienį keli policijos motociklai pajudėjo nuo Mėnulio gatvėje esančios būstinės Pagirių motokroso trasos link, kurioje pareigūnai praleido kelias valandas tobulindami savo įgūdžius bekelėje.

Kauno vagys nenustoja darbuotis: iš prabangaus automobilio po nakties liko „griaučiai“ (101)

2017 balandžio mėn. 12 d. 21:18
Apvogta Audi
Kas vyksta Kaune / Skaitytojas Martynas
Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakciją pasiekė skaitytojo Martyno žinia apie neįtikėtiną įvykį, nutikusį balandžio 12-osios rytą Savanorių prospekte, Kaune. Vagys taip apšvarino populiarios markės automobilį, kad dabar jį sunku atpažinti.

Galas bemiegėms naktims: automobilių gamintojai sukūrė jaunųjų tėvelių svajonę (13)

2017 balandžio mėn. 14 d. 06:50
Ford Max Motor Dreams lovytė
Gamintojo archyvas
Maži vaikai mėgsta važiuoti automobiliu, juos ramina juntama vibracija ir variklio skleidžiamas garsas. Neretai būtent automobilyje užmiega net ir patys didžiausi užsispyrėliai, kurių kitur užmigdyti beveik neįmanoma. Ne vienas mūsų tikrai yra girdėjęs jaunųjų tėvelių istorijų, kai vidury nakties tenka šokti į automobilį ir sukti ratus aplink artimiausius kvartalus, kad tik pyplys pagaliau sudėtų bluostą.

„Ford“ Los Andžele pristatė naują hibridinį policijos automobilį (1)

2017 balandžio mėn. 11 d. 14:59
Pirmadienį, balandžio 10 dieną, automobilių gamintojas „Ford“ Los Andžele pristatė pirmąjį aplinką tausojantį dujomis ir elektra varomą policijos automobilį. Atstovai teigia, kad šis automobilis ne tik ekologiškas, bet ir itin greitas, tad puikiai pasitarnaus ir ekstremaliose gaudynėse.

Vaizdo įrašas atskleidžia: kelyje negalima atsipalaiduoti nė sekundei (6)

2017 balandžio mėn. 10 d. 09:29
Elnio šuolis per motociklininkus
Stop kadras
Pažiūrėkite šį beprotišką vaizdo įrašą, kuriame užfiksuota, kaip didžiulis elnias puola į motociklininkų pulką. Vienas jų praranda pusiausvyrą ir griūna ant kelio, tuo metų grakštus gyvūnas nulekia į miško pusę, rašo jalopnik.com.

Kanadietis parduoda tikrą lobį (9)

2017 balandžio mėn. 9 d. 15:50
Kanadietis parduoda pastatus su žeme ir 340 automobilių
Carscoops.com
Paprastai, kai perkame namą, nesitikime, kad buvęs savininkas pridės dar ir automobilius. O štai vienas Britų Kolumbijos (Kanada) gyventojas būtent taip ir padarė – prie sandėrio pridėjo dar 340 automobilių, rašo carscoops.com. O svarbiausia – ne bet kokių automobilių.

Nyderlanduose pasiektas elektromobilių rekordas

2017 balandžio mėn. 8 d. 10:45
Elektromobilių rekordas
Stopkadras
Nyderlanduose nustatytas naujas pasaulinis Gineso rekordas: į vieną vietą suvežtas didžiausias skaičius elektromobilių. Brabanto provincijoje buvo uždaryta 3,6 km kelio atkarpa, kurioje išsirikiavo 746 elektromobiliai – 169 automobiliu daugiau, nei siekiant ankstesnio rekordo.

Kung fu meistras pagerino pikantišką rekordą (3)

2017 balandžio mėn. 7 d. 16:30
Kung fu meistras iš Kinijos sugebėjo nuvilkti net septynis „Audi“ automobilius. Žygdarbis nebūtų toks įspūdingas, jei ne viena pikantiška detalė: 12,6 tonos sveriančią automobilių vilkstinę kinas tempė prisirišęs prie genitalijų.

Teisme paaiškėjo, kokius milžiniškus pinigus uždirba technologijų talentai

2017 balandžio mėn. 7 d. 12:35
Buvęs „Google“ inžinierius, atsidūręs pačiame kovos dėl savavaldžių automobilių technologijos epicentre, uždirbo daugiau nei 120 mln. dolerių, teigiama teismo dokumentuose. Ši informacija dar kartą atskleidžia, kaip intensyviai šiame sektoriuje dėl talentų tarpusavyje konkuruoja technologijų bendrovės ir automobilių gamintojai, skelbia europe.autonews.com.

Šiam nutrūktgalviui paklūsta viskas: išpildė daugelio vaikystės svajonę (6)

2017 balandžio mėn. 8 d. 18:01
Stigas siekia pasaulio rekordo
Stop kadras
Pristatome jums greičiausią pasaulyje atrakciono automobiliuką. Šis mažylis (už tai turime dėkoti 100 arklio galių varikliui) išvystė net 160 kilometrų per valandą greitį, skelbia autoevolution.com.

Kam Rusijai tiesti kelius, kai gamina šiuos automobilius (161)

2017 balandžio mėn. 9 d. 16:15
Trekol visureigis
Stop kadras
Kai kurie Rusijos prezidento Vladimiro Putino žygiai verčia jį lyginti su bepročiais filmų apie Bondą antagonistais. Gali susidaryti įspūdis, kad šis žmogus yra kontakto su baltaisiais lokiais ieškantis dziudo meistras, kartkartėmis sumanantis pralėkti F1 automobiliu.

„Mokslo žirniai“: kaip užvesti automobilį naudojant akumuliatoriaus įkrovimo laidus (15)

2017 balandžio mėn. 4 d. 12:14
Automobilio akumuliatorius ir užvedimo laidai
KTU nuotr.
Vilniaus technologijų ir dizaino kolegija sukūrė naują video „Mokslo žirnių“ rubrikai. Šįkart parodysime vairuotojams, kaip užvesti lengvojo automobilio variklį naudojant akumuliatoriaus įkrovimo laidus.

Realybės šou: kaip gimsta vairuotojas? (3)

2017 kovo mėn. 30 d. 16:03
Realybės šou: kaip gimsta vairuotojas?
Egidijus Babelis
Kokių tik realybės šou nerodo Lietuvos televizijos... Visi tik šoka, dainuoja, laukus aria ar net mylisi. Tačiau dar niekas Marijos žemėje nerodė, kaip gimsta vairuotojas. Iki šiol. Mat tokį realybės šou rodo LNK laida „Ne vienas kelyje“, rašoma pranešime žiniasklaidai
Facebook draugai