Autonaujienos

Naujasis „BMW M5“ turės visų varančiųjų ratų pavarą

2017 gegužės mėn. 30 d. 10:04
BMW M5
Gamintojo archyvas
Kiekvieną kartą, kai BMW pristato naują M5 modelio kartą, visų automobilių mėgėjų akys padidėja, o širdys ima plakti greičiau, nes tai vienas ikoniškiausių visų laikų bavarų modelių. Šį kartą visos juslės paaštrės dar labiau nei įprastai, nes nuo šiol M5 bus siūlomas ir su visų varančiųjų ratų „M xDrive“ pavara, kuri užtikrins dar didesnes emocijas vairuojant šį galingą sedaną, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Dėl dalių trūkumo sutriko BMW gamyklų veikla (5)

2017 gegužės mėn. 30 d. 07:15
BMW 1
Gamintojo archyvas
Vokietijos automobilių gamintojas BMW pirmadienį pranešė, kad dėl „Robert Bosch“ tiekiamų vairo pavarų trūkumo sutriko kompanijos darbas gamyklose Pietų Afrikoje ir Kinijoje, informuoja „Reuters“.

Atnaujintas „Renault Captur“ atkeliavo į Lietuvą

2017 gegužės mėn. 29 d. 17:25
Modernizuotas Renault Captur
Gamintojo archyvas
Šiemet tarptautinėje Ženevos automobilių parodoje pristatytas atnaujintas „Renault Captur“ atkeliavo į Lietuvą. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, 2016 metais „Renault Captur“ tapo perkamiausiu Europoje B segmento miesto visureigiu, pardavus 215 tūkst. 670 vienetų, o dabar su modernizuota jo versija jau galima susipažinti gamintojo atstovybėse Lietuvoje.

Ar jau metas parduoti dyzelinius automobilius? (137)

2017 gegužės mėn. 29 d. 13:20
Bandomas Tesla Model 3 elektromobilis
Stopkadras
Elektromobilių plėtra nebus tokia greita, kokia kartais pranašaujama, o apie tai, kada jų masiškai padaugės šalies keliuose, kol kas neverta net kalbėti. Taip LRT.lt teigia kalbinti automobilių žinovai ir pardavėjai. Tačiau jie įspėja dyzelinių automobilių savininkus – automobilių su dyzeliniais varikliais ateitis esą miglota.

„Volkswagen“ – įvertinimas už inovacijas (5)

2017 gegužės mėn. 29 d. 12:05
Volkswagen Tiguan Allspace
Gamintojo archyvas
Aukštosios ekonomikos mokyklos automobilių institutas (CAM) įvertino „Volkswagen“ gamintojų pastangas ir pasiekimus, kurie atsispindi naujuose šio ženklo modeliuose. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, CAM ekspertai pripažino, kad „Volkswagen“ yra „Inovatyviausias serijinės gamybos ženklas“ („Most Innovative Volume Brand“).

„Neste“ Vilniuje atidarė dvi naujas degalines (3)

2017 gegužės mėn. 29 d. 11:27
Neste degalinė
Kompanijos archyvas
Didžiausias Lietuvoje automatinių degalinių tinklas „Neste“, šiais metais atidaręs dvi naujas degalines Kaune, tokiu pat tempu plečiasi ir Vilniuje. Gegužės mėnesį sostinės vairuotojams bei svečiams strategiškai patogiose vietose – Eišiškių plente ir netoli Gariūnų – atidarytos naujos šio tinklo degalinės, rašoma pranešime žiniasklaidai.

Apibūdino emigrantų iš Lietuvos automobilius: degalai vogti, taisyti neturi už ką, bet giriasi, kad vairuoja BMW (288)

2017 gegužės mėn. 27 d. 13:44
Asociatyvi nuotr.
Kas vyksta Kaune
Automobilis – viena svarbiausių įvaizdžio dalių lietuviams: tai ir transporto priemonė, ir statuso visuomenėje simbolis. Nenuostabu, kad Jungtinėje Karalystėje verslūs tautiečiai įkūrė dešimtis autoservisų ir siūlo savo paslaugas tiek imigrantams, tiek ir britams.

Unikali technologija – viltis benzininiams varikliams (40)

2017 gegužės mėn. 29 d. 09:26
Britai skelbiasi sukūrę unikalią naujos kartos skaitmeninę variklio vožtuvų valdymo sistemą IVA, kuri, anot sumanytojų, benzininiams varikliams suteiks visus dyzeliniams varikliams būdingus privalumus, tačiau pasirūpins mažesnėmis ir mažiau aplinkai kenkiančiomis emisijomis, skelbia technologijų bendrovė „Camcon Automotive“, informuoja autocar.co.uk.

Draudikai neslepia – kainos augs ir toliau (269)

2017 gegužės mėn. 28 d. 18:01
Avarija (asociatyvi nuotr.)
Kas vyksta Kaune
DELFI redakcija nuolat sulaukia vairuotojų laiškų, kuriuose reiškiamas pasipiktinimas vis didėjančiomis privalomojo civilinės atsakomybės draudimo kainomis. Draudikai neslepia – laikai, kai lietuviai už draudimą mokėjo mažiausiai Europoje jau praeityje, o kainos išties augo. Ir tai ne pabaiga. Optimistinių prognozių kol kas nėra – teigiama, kad draudimo kainos ir toliau augs.

Yla išlindo iš maišo: Lietuvoje masiškai ploninami keliai (600)

2017 gegužės mėn. 25 d. 15:31
Asociatyvi nuotr.
LAKD nuotr.
Tris kartus griežtėja reikalavimai kelių tiesimui, tai numato gegužę įsigaliojęs valstybinės reikšmės kelių kokybės kontrolės standartas, tad kompromisų ir piktnaudžiavimo šiame sektoriuje daugiau nebebus, pareiškė susisiekimo ministras Rokas Masiulis.

„Subaru“ elektrifikuosis savaip (18)

2017 gegužės mėn. 28 d. 09:15
Kol JAV krantų nepasiekė iš tinklo įkraunamas hibridinis „Outlander“ variantas, „Subaru“ išlieka vienu iš labai nedaugelio automobilių gamintojų, visiškai vengiančių elektrifikuotų galios pavarų, rašo thetruthaboutcars.com.

Pristatomas naujas valstybinių kelių kokybės kontrolės standartas (9)

2017 gegužės mėn. 25 d. 07:45
Susisiekimo ministras Rokas Masiulis ketvirtadienį pristato naująjį valstybinės reikšmės kelių kokybės kontrolės standartą.

Vienas naujausių sukčiautojų taikinių – automobilių skelbimų portalai (27)

2017 gegužės mėn. 25 d. 06:33
Sukčiavimo mastai ir būdai Lietuvoje tampa vis įvairesni. Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos viršininko Virginijaus Ceslevičiaus teigimu, vienas iš naujausių sukčiautojų taikinių – automobilius parduodantys portalai. „Įdedami skelbimai į automobilius parduodančius portalus ir paimamas 50, 100 eurų užstatas už automobilį“, – LRT TELEVIZIJOS laidai „Svarbios detalės“ pasakoja pareigūnas. Jis ir kiti laidos svečiai kalbėjo apie skaudžius sukčiavimo atvejus ir tai, kaip jų išvengti.

„Aston Martin“ po ilgos pertraukos vėl dirba pelningai (1)

2017 gegužės mėn. 25 d. 07:00
Didžiosios Britanijos automobilių gamintoja „Aston Martin“ pranešė pirmąjį šių metų ketvirtį uždirbusi pelno - pirmą kartą per dešimt metų, informuoja BBC.

Britų sportinių automobilių gamintoją „Lotus“ perka Kinijos „Geely“ (1)

2017 gegužės mėn. 24 d. 17:35
Lotus Exige Sport 350
Gamintojo archyvas
Didžiosios Britanijos sportinių automobilių gamintoją „Lotus“ perka Kinijos bendrovė „Geely“, informuoja BBC. „Geely“, kuriai taip pat priklauso britų „London Taxi Company“ ir Švedijos „Volvo Car Group“, perims 51 proc. „Lotus“ akcijų.

Elektra varomų transporto priemonių pardavimai Europoje auga (3)

2017 gegužės mėn. 27 d. 11:10
Renault Zoe
Gamintojo archyvas
Europos automobilių gamintojų asociacija patvirtina, kad alternatyvius energijos šaltinius naudojančių automobilių paklausa Senajame žemyne ir toliau didėja, o pardavimai pirmąjį šių metų ketvirtį pasiekė rekordines aukštumas.

„CityBee“ išsiplėtė į pajūrį (5)

2017 gegužės mėn. 24 d. 16:01
Lukas Yla
Kompanijos archyvas
Nuo trečiadienio pajūrio gyventojai ir poilsiautojai jau gali naudotis plačiu automobilių ir dviračių dalinimosi paslaugų „CityBee“ tinklu. Maža to, nuo šiol „CityBee“ automobiliais bus galima važinėti tarp trijų didžiųjų šalies miestų ir pajūrio kurortų, paimant jį viename mieste ir paliekant kitame, teigiama pranešime žiniasklaidai.

Suabejojo, ar verta finansiškai remti elektromobilių plėtrą Lietuvoje (30)

2017 gegužės mėn. 24 d. 14:47
Elektromobiliai Nissan Leaf
Kompanijos nuotr.
Tarptautinė ECOVIS grupė, vienijanti daugiau kaip 5000 patyrusių teisininkų, mokesčių ir verslo konsultantų 65 pasaulio šalyse, atliko tyrimą apie tai, kokias finansines paskatas įsigyjat elektromobilius ir hibridinius automobilius taiko skirtingos pasaulio šalys. Kaip teigiama pranešime žiniasklaidai, iki 21 tūkst. 450 Eur ­– tiek valstybė kartu su savivaldybėmis skiria gyventojams, įsigijusiems elektromobilius ir atsisakiusiems tradiciniu kuru varomų automobilių Pietų Korėjoje.

JAV valdžia kaltina „Fiat Chrysler“ emisijų klastojimu (4)

2017 gegužės mėn. 24 d. 10:22
JAV valdžia į teismą padavė automobilių gamintoją „Fiat Chrysler“, kaltindama įmonę pardavinėjant automobilius, kuriuose buvo įdiegti įrankiai, skirti apeiti emisijų testus, rašo BBC.

Artėjant vasarai perspėja vairuotojus: vaikai kelyje gali pasielgti neprognozuojamai (12)

2017 gegužės mėn. 24 d. 06:32
Artėjant vasarai perspėja vairuotojus: vaikai kelyje gali pasielgti neprognozuojamai
Organizatorių archyvas
Kai įvyksta eismo nelaimė, skaudžiausia išgirsti apie sužalotus arba žuvusius vaikus. Ekspertai, analizuodami tokius įvykius, sako, kad dėl nelaimių dažniausiai kalti ne patys vaikai. O kas iš tiesų kaltas?

Europa jau turi pamainą „Tesla“ fabrikams (95)

2017 gegužės mėn. 24 d. 07:55
Baterijų gamyklos ketina keltis į Europą ir tokiu būdu meta iššūkį lyderiaujančiai „Tesla Inc.“, kuri baigia statyti savo gamyklą Nevadoje, ir siekia greitesnio perėjimo prie „žaliosios“ energijos tiek automobilių gamybos, tiek ir energetikos sektoriuje.

BMW atnaujina antros serijos modelius (3)

2017 gegužės mėn. 23 d. 11:22
Modernizuotas 2 serijos BMW kupė
Gamintojo archyvas
Šiemet BMW pristato atnaujintus antros serijos kupė ir kabrioleto modelius. Kaip rašoma pranešime žiniasklaidai, nuo gamybos pradžios jų parduota daugiau nei 140 tūkstančių vienetų.

„Ford“: naujuoju įmonės direktoriumi taps J. Hackettas

2017 gegužės mėn. 23 d. 10:19
Naujuoju JAV automobilių gamintojos „Ford“ prezidentu ir vykdomuoju direktoriumi paskirtas 62-ejų metų Jimas Hackettas, pakeitęs šiose pareigose 56-erių metų Marką Fieldsą. M. Fieldsas atsistatydino po 28-erių metų darbo bendrovėje, iš kurių trejus metus ėjo prezidento bei vykdomojo direktoriaus pareigas. Apie tai oficialiai pirmadienį paskelbė bendrovė.

Vilkikų priekaboms – dar tobulėti ir tobulėti (3)

2017 gegužės mėn. 25 d. 09:39
Vilkikų priekaboms dar tobulėti ir tobulėti
IIHS
Eismo saugumo specialistai vis atranda sričių, kurios reikalauja tobulinimo. Dabar žvilgsnis nukreiptas į vilkikų priekabas, po kuriomis vis įsigudrina palįsti lengvieji automobiliai.

„Euro NCAP“ sudaužė naujus „BMW 5“ ir „Fiat Doblo“: rezultatai – 5 ir 3 žvaigždutės (5)

2017 gegužės mėn. 23 d. 09:18
5-osios serijos BMW avarijos testas
Euro NCAP nuotr.
Verslo klasės sedanas privalo būti saugus, įrodė paskutiniai organizacijos „Euro NCAP“ bandymai. Juose paaiškėjo ir kita tiesa – komercinės paskirties modeliai savo ekipažo saugumu rūpinasi kur kas mažiau.

„Ford“ vadovybėje – direktorių pokyčiai

2017 gegužės mėn. 22 d. 10:59
JAV automobilių gamintoja „Ford“ keičia savo vykdomąjį direktorių, rašo naujienų agentūra AP. AP teigia, kad dabartinis bendrovės vadovas 56-erių Markas Fieldsas po 28 metų kompanijoje nusprendė iš jos pasitraukti. Pranešimas kol kas nėra oficialus.

„Volvo“ svarsto naujo visureigio planus (6)

2017 gegužės mėn. 26 d. 07:10
„Volvo“ svarsto naujo visureigio planus
Gamintojo archyvas
Kompanija „Volvo“ gali išleisti kompaktišką miesto visureigį, kuris rinkoje dėl klientų susigrumtų su tokiu modeliu, kaip „Audi Q2“. Tai leidiniui „Autocar“ atskleidė kompanijos tyrimų ir vystymo skyriaus vadovas Henrikas Greenas.

Geriausią Kinijos automobilį rinkęs lietuvis: juoktis nebėra iš ko (62)

2017 gegužės mėn. 20 d. 17:24
Nors Lietuva gyventojų skaičiumi prilygsta vidutiniškam Kinijos provincijos miesteliui, tačiau tokia matematika toli gražu neatspindi mūsų specialistų galimybių. Šią tiesą savo pavyzdžiu patvirtino automobilių žinovas, keliautojas ir žurnalo „AutoBild Lietuva“ leidėjas Vitoldas Milius. Vyrui balandžio pabaigoje teko galimybė Šanchajuje rinkti geriausią Kinijoje gaminamą automobilį.

„Škoda“ pristatė naują miesto visureigį (17)

2017 gegužės mėn. 19 d. 11:38
Škoda Karoq
Gamintojo archyvas
Kompanija „Škoda“ ketvirtadienį Stokholme pristatė naują kompaktišką miesto visureigį „Karoq“. Šis modelis čekų markės gamoje pakeis lietuviams puikiai pažįstamą „Yeti“, kuris kol kas dar bus gaminamas tam tikroms rinkoms.

BMW modernizavo 1-os serijos modelį (12)

2017 gegužės mėn. 19 d. 10:17
BMW 1
Gamintojo archyvas
Nuo tada, kai 2004 metais pasauliui buvo pristatytas pirmosios kartos BMW 1 serijos modelis, jų į gatves išriedėjo 2 milijonai. Kitas iškalbingas faktas – beveik pusė jų buvo pagaminti nuo 2011-ųjų iki šių metų. Atėjo metas atsinaujinti, o tai reiškia, kad automobilis tampa dar geresniu. BMW pateikia tai įrodančių faktų, rašoma pranešime žiniasklaidai.
Facebook draugai