Kokias moteris vyrai nori imti į žmonas?

 (29)
Žinoma, kad įvairiausias! Tačiau svarbiausia vyrui – žinoti, kokios moters jam reikės ne minutei, mėnesiui, o ilgam laikui.
© Shutterstock nuotr.

Jei vyras, tarkim, užkietėjęs viengungis, tai bus greičiausiai išsiilgęs moteriškos šilumos, meilės ir rūpesčio, per daug nesigilinti į santykius, o tiesiog jais džiaugtis be rimtų įsipareigojimų. Todėl pasąmonėje jis dairysis būtent tokios moters.

Kaip ją smulkiau būtų galima apibūdinti? Seksualiai patraukli, kūrybinga, išradinga, laisva gyvenime ir bendravime (įskaitant seksą), nesukelianti įtampos, nebumbanti ir nepriekaištaujanti, nieko ypatingai nereikalaujanti, paklusni, nuolaidi, tačiau sugebanti apginti savo nuomonę, išmintinga, supratinga, bendraujanti, daug ką sugebanti, taip pat gaminti valgį bei tvarkyti namus. Štai panašiai toks būtų Mūzos portretas, kuris vyrui yra geidžiamas ir patrauklus.

O dabar paklauskite savęs: ar norite būti universali, ideali žmona, telpanti į standartinius rėmus, su privalomu detalių rinkiniu - figūra, kerinčia šypsena ir aksominiu charakteriu? Ta, kuri gali viską paaukoti dėl vyro - netgi savo asmenybės šerdį, išskirtinius bruožus, manieras bei bendravimo būdą, savo pomėgius, draugus ir laisvalaikį?

Mieloji, kai būsite prie vyro prilipusi kaip vantos lapas prie šiknos, jis jūsų net nepastebės! Iš geidžiamos moters tapsite nematoma. Ta, į kurią net nepažiūri grįžęs iš darbo. Ne šukuoseną pagiria, ar apie jūsų gyvenimą pasiteirauja, o puola prie viryklės žiūrėti, ką valgyti paruošėte. Net vaikai kartais būna „pirmenybiniai", o žmonai lieka laiko trupiniai. Nes ji gera. Ji supratinga. Ji tokia patogi.

Atminkite: jūs - išskirtinė! Turite tai jausti ir tuo didžiuotis. Tai jūsų privalumas, o ne trūkumas. Būtent kažkuo išsiskiriančios moterys, tikros asmenybės traukia vyrus. Moteriškos, tačiau tvirtu stuburu. Mokančios išsakyti savo nuomonę, ją apginti, o ne prisitaikančios kaip salamandros, kad tik nebūtų šeimoje pykčių ir ginčų.

Ko ieško vyrai? Savo vienintelės, nepakartojamos moters, kuri būtų skirta tiktai jam. Ta, kuri gera visiems, dažnai negera pati sau (ir vyrui). Nors ir sakote pati, kad ieškote paprasto, normalaus vyro, ar tikrai sau nemeluojate? Juk iš tiesų jūs trokštate nepaprasto - to Ypatingojo, taigi ir jis nori tos Ypatingosios.

Kokia moteris yra ta Geidžiamoji? Kaip galite patraukti vyro dėmesį?

Pirmiausia - jūsų individualumas, kurį jums reiktų išsaugoti ir puoselėti. Jūsų eisena, kalbėjimo būdas, humoro jausmas, uždarumas ar atvirumas... Gal mėgstate stilingus batelius, o gal dažnai keičiate šukuosenas? O gal kepate naktimis pyragus? Nesvarbu - kas tai bebūtų, neatsisakykite vien todėl, kad vyrui kliūva ši savybė, kad jis mano, jog išlaidaujate ir pan. Jis gal turi aistrą kolekcionuoti vynus arba žaisti golfą. Būtent jūsų unikalumas yra stiprioji, daugiausia žavesio teikianti pusė.Juk tai jį ir patraukė, kai susipažinote. Keiskitės, tobulėkite, tačiau neatsisakykite savasties.

Būti ypatinga, nepaprasta gali kiekviena moteris - tik reikia pasistengti rasti savyje tas dureles, kurias pravėrus, sugebėtumėte parodyti aplinkiniams tą savo turtingą asmenybę, kad ji atsispindėtų jūsų išorėje.

Galite būti pati išmintingiausia, tačiau jei nėra darnos tarp vidaus ir išorės,jei tą išorę netgi stengiatės sumenkinti, tai kažin ar labai kas jumis susidomės. Prie sėkmingo bilieto ištekėti moters išvaizda labai prisideda, tačiau nesureikšminkite jos - jums nereikia asilo, kuris maitinasi jūsų silikonu, peroksidiniais plaukais ir priklijuotomis blakstienomis.

Tapti Ypatinga moterimi galite ir jūs, tik panorėkite, o iš pradžių sąžiningai atsakykite į klausimus:

Ar turite savo stilių? Ar galite pavadinti save stilinga, kai apibūdinate savo aprangą, šukuoseną? Ar išsiskiriate elgesio manieromis, ypatingu bendravimu?

Ar turite savo nuomonę? Ar esate paveiki, pasiduodate pirmai svetimai įtakai? Ar turite savo nuostatas?

Ar turite charakterį? Ar pasižymite kažkuo, kas jus apibūdintų kaip romantikę, svajotoją, kikenančią pleputę arba pragmatišką, rimtą moterį? Jūs lipšni, draugiška ar tiesi ir aštrialiežuvė?

Ar turite tikslą (be vedybų ir vaikų)? Ko norite pasiekti gyvenime, į ką krypsta visos jūsų mintys, apie ką svajojate? Ką nuveikėte dėl savo svajonės?

Ar turite pomėgių? Ar yra veikla, kuri nubraukia visus jūsų rūpesčius, pakelia jums nuotaiką, atpalaiduoja?

Ar turite šeimos viziją? Ar žinote, kaip turi atrodyti jūsų santykiai? Neprimesti visuomenės, o būtent jūsų? Pamąstykite, kokios šeimos norite - stabilios, kai visi drauge, ar laisvos, demokratiškos? Kaip įsivaizduojate pareigas šeimoje, gyvenimo tvarką? Ar šeima - būtinai su vaikais? O gal esate tik jūs ir partneris? Kaip ilsitės, leidžiate laisvalaikį?

Nuoširdžiai atsakinėdamos į klausimus, jūs liausitės nerimauti dėl to, kad tas Vienintelis jūsų nepastebės. Turėkite daugiau pasitikėjimo savimi, savigarbos ir savivertės! Kai jūsų vidinės nuostatos atsispindės ir išorėje, kai nebūsite masinės pasaulėžiūros produktas, kai nesistengsite atitikti kažkokių teorinių reikalavimų, tai neabejotinai pritrauksite TĄ Ypatingąjį vyrą.

Jei norite džiaugtis gyvenimu, tiesiog pamilkite save!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Sveikos

Psichoterapeutas O. Lapinas: avarijų pasekmės dažniausiai išlieka visą gyvenimą (6)

Pasak psichoterapeuto Olego Lapino, jeigu po avarijos neanalizuosime emocijų, kurios mus apima ar persekioja, tuomet pasekmės gali išlikti visą gyvenimą.

Gydytoja pataria: kaip gydyti sutrikimą, dėl kurio šeimos net išsiskiria (12)

Įprasta manyti, kad inkontinencija, t. y. šlapimo nelaikymas, yra vyresnių žmonių bėda. Tačiau tyrimai rodo, kad šis sutrikimas vargina ir labai jaunas moteris – tai dažnesnė liga nei cukrinis diabetas, hipertenzija ar depresija. Vis dėlto moterys gėdijasi apie ją kalbėti garsiai, o daugelis net nežino, kad šią problemą galima ir reikia spręsti. Tačiau statistika negailėstinga – šlapimo nelaikymas vargina apie 300 tūkst. gyventojų Lietuvoje.

Šlapimo nelaikymas: gydytoja patarė, kaip susigrąžinti pilnavertį gyvenimą (21)

Opi ir tyli moterų problema – šlapimo nelaikymas – gali atsirasti natūraliai senstant moters organizmui, pagimdžius vaiką arba tiesiog turint silpnus dubens dugno raumenis.

Moterų įpročiai, kurie vyrus varo iš proto (17)

Aptarsime, kas jiems kelia nuostabą ir verčia antakius lipti ant kaktos, tačiau vis tiek su tuo susigyvena ir nurašo „Ai, nieko, jūs gi – moterys”.

Gražus kūnas be dietos ir mankštos (11)

Taip, tai įmanoma. Atsikratyk nereikalingų kilogramų ir atrodyk žvalesnė, nemarindama savęs badu ar alindama kūną treniruotėmis.

Kaip panaudoti sodą šalinant įsisenėjusias dėmes

Namų valymas ir netgi patys nemaloniausi namų ruošos darbai tampa daug malonesni, kai dirbi kartu su šeimos nariais ar draugais. O jei namie likote viena, tuomet pasileiskite garsiai muziką ir viskas atrodys daug lengviau.

Kaip maitintis, kad pilvas būtų plokščias, o talijos nepuoštų gelbėjimosi ratas? (10)

Dailaus pilvuko, kuris atrodytų toks pat lygus, kaip kad gulime ant nugaros, tikiu, norėtų visos moterys.

Nauja avalynė - naujos nuospaudos: būdai išvengti kančių (9)

Kai kurie kiekvieną sezoną avalynę pakeičia be didesnių problemų, bet dažniausiai nauja, dar nepranešiota avalynė kelia gausybę rūpesčių.

Produktai, kurių nepatartina vartoti tuščiu skrandžiu (16)

Ar esate pastebėjusios, kad ryte, atsikėlusios ir sukrimtusios obuolį ar kelias vynuogių uogas, paskui prastai jaučiatės, jums raižo pilvą ir netgi susuka vidurius?

Natūralūs ir greiti būdai įveikti peršalimą (1)

Kai pavasario orai tokie permainingi, tampa vis lengviau peršalti. Nors sinoptikai pranašauja šiltą vasarą, ji kol kas atrodo kaip tolimas miražas.

Veido odos priežiūra: ko jokiu būdu negalima daryti (4)

Visos mes ne šventosios ir retkarčiais padarome veido priežiūros klaidų. Jei taip nutinka kartais, neverta nerimauti – jei vieną naktį prieš miegą pamirši nusivalyti makiažą, ko gero oda nuo to nesunyks.

Nenorite, kad svečiai užmigtų prie pietų stalo? Šių produktų privalote atsisakyti (6)

Visi esame patyrę tą jausmą, kai po sočių pietų norime kristi į lovą ir miegoti. Šventiniu laikotarpiu, prisiragavę įvairių patiekalų, taip pat dažnai pajuntame mieguistumą. Ką daryti?

Kaip nepasiduoti depresijai, jeigu dažnai jaučiate nerimą ir liūdesį (29)

Jei pastebėjote, kad jūsų gyvenime ėmė vyrauti neigiamos emocijos, ko gero atėjo laikas peržvelgti savo mąstymo modelius ir juos keisti.

8 svarbūs signalai jūsų sveikatai, kuriuos siunčia pakitusi odos būklė (2)

Oda - didžiausias mūsų kūno organas, tad jeigu kažkas viduje vyksta ne taip, didelė tikimybė, jog oda praneš.

10 natūralių būdų kovoti su pūslelinę (ledukai, degtinė, paracetamolio tebletės ir kt.) (13)

„Ir vėl vėjas nubučiavo" - taip sakoma, kai ir vėl užklumpa nemalonioji lūpų pūslelinė.