Romantika kitaip: vyras su dilde

 (20)
Gėlės, žvakės ir muzika veikia, bet galima sukurti ir jaukią buitinę romantiką. Juk romantika yra ne KAS, o KAIP ir SU KUO.
SPA namuose? Kodėl gi ne? Svarbiausia - pasitikėti partneriu bei išgyventi naujų emocijų.
SPA namuose? Kodėl gi ne? Svarbiausia - pasitikėti partneriu bei išgyventi naujų emocijų.
© Shutterstock nuotr.

Romantiškai gali nuskambėti pats nekalčiausias „Zuiki, tu mano...", svarbu, kaip ištarsite šitą frazę. Romantika pažadina pačius švelniausius, tyriausius mūsų jausmus, tarsi nubloškia į šalį nuovargį, kompleksus ir nerimą dėl ateities.
Romantika - kai esi Čia ir Dabar, kai svarbi tik ta akimirka. Ir net muzikos gali nebegirdėti, kai skęsti mylimo vyro akyse.
Romantika - tai pamėginti tai, ko niekada nedarei. Tai, kas užgimdavo galvoje, bet nuvydavai tą mintį kaip nevykusią.
Romantika - tai būsena, kai skrajoji nuo paprasčiausių buitinių smulkmenų.
Romantika - dovanoti geras akimirkas vienas kitam, pagardinti jas juoku, pokštais, žodžiu, tik teigiamomis emocijomis.
Romantika - išgyventi visas emocijas kartu. Tai stiprina poros ryšį, kuria istoriją.

Jei turite vaikų, kai kuriuos variantus siūlome išmėginti, kai jų nebus namie. Išsiųskite juos pas senelius arba.... Na, juk vis tiek kažką sugalvosite. Beje, jei vyras neskaito „Braškių", manau, rasite būdą, kaip perduoti jam tą informaciją.

RYTE
Laiko būna tikrai ne tiek, kad pasinertumėte į žaidimus, tačiau praskaidrinti mylimo žmogaus nuotaiką tikrai užteks.

JIS
Pusryčiai į lovą.
Banalu, bet veiksminga. Galima juos padaryti tokius, kad būtų užuomina į vakarą (ar greituką). Tarkim, bananas su dviem mandarinais, aplieti jogurtu. Gerai, gerai, esu ištvirkusi, tebūnie širdelės formos omletas.
Šiltas glėbys.
Atsibudęs (arba dar iš vakaro) pakabinkite žmonos chalatą bei rankšluosčius ant gyvatuko, kad ji nusipraususi įsisuptų į šiltą glėbį.
Vaikai!
Jei paprastai žmona juos rengia ir veža į darželį, tą padarykite jūs. Nors ir kaip nepatogus būtų maršrutas, vedantis ne pakeliui į darbą. Romantikai praktiškumas nereikalingas.

JI
Švaros maniakė.
Vyras tikrai įvertintų, jei ryte rastų švarų savo automobilį. Juk nesunku atsikelti anksčiau ir nuplauti, o salone dar prilipinti raštelį ant veidrodėlio: „Pačiam nuostabiausiam vyrui nuo nuostabiausios moters".
Svynis Todas. Įslinkite į vonią tik su prijuoste ir pasisiūlykite vyrui nuskusti barzdą. Senoviškai ir patikimai: su šepetėliu, putomis, žodžiu, kaip priklauso.
Nekalbarytis. Parašykite vyrui ant lapo, kad siūlote rytą praleisti tyloje. Pamatysite, reiks ko paprašyti ar paklausti, vyras turės paliesti petį ar pasisveikinti labrytiniu bučiniu.

VAKARE
Laikas palankesnis ilgesniam pabuvimui ir mėgavimuisi vienas kito draugija.

JIS
Kleopatros vonia.
Prileiskite vonią vandens ir supilkite bent 2 litrus pašildyto pieno. Vakarienė nesvarbu. Pagrindinis patiekalas - pailsėjusi žmona. Numaudykite ją. Jei turite tik dušo kabiną, palįskite abu po srove. O pieno nepamirškite. Būsite abu iš pieno plaukę.
Asmeninis pedikiūrininkas. Vyras jums gali padaryti pedikiūrą. Intymu? Taip. Net jei nulakuos taip, kad pirtyje ar baseine tokia nepasirodysite, na, ir kas? Bent dvi dienas vaikščiosite šypsodamasi, o tą grožio akimirką prisiminsite dar ilgiau.
Galite abu pasidaryti veido kaukę ir žiūrėti televizorių. Labai komiškas vaizdelis. Susijuokti draudžiama.
Arbatėlė. Užplikykite neįprastos arbatos, tarkim, su saldymedžiu. Ją patiekite arbatinuke, gerkite iš porcelianinių ar stiklinių puodelių. Vidury arbatėlės padėkite ant stalo dėžutę imbierinių sausainių ir džiovintų vaisių. Įteikite žmonai gėlę.
Fotografas. Net jei namuose guli tik muilinė, galite surengti žmonos fotosesiją. Net ir drovi užsigeis pasimaivyti, leis pašėlti savo vaizduotei. Vyrai nelabai linkę tvarstytis, maskatuodami savo velykomis.
Imu šunį! Neturite, tačiau kaimynai turi? Puiku! "Pasiskolinkite" jį kelioms valandoms ir išeikite visi pasivaikščioti. Net ekskrementų rinkimas, kai niekada to nedarėte, atrodys linksmas nuotykis. O jei dar sunkiai suvaldysite šunį... Geros emocijos ir pagerėjusi savijauta garantuota.
Gyva drobė. Moters kūnas visuomet buvo įkvėpimo šaltinis. Patieskite ant grindų kokį nebereikalingą pledą, seną paklodę, paprašykite atsigulti žmonos ir liekite ant jos kūno akvarelę. Teptuku vedžiokite švelniai, kai kurias vietas patapšnodami šepetėliu. Leis abiems atrasti naujų pojūčių.
Iškyla. Sutepkite sumuštinių, užplikykite į termosą arbatos ir pavadinkite žmoną išvažiuoti už miesto. Galite sėdėti automobilyje arba pasivaikščioti, pasėdėti ant kokio rąsto su arbata. Pasidžiaukite jūsų laiku.

JI
TV redaktorė.
Surenkite individualų VIP seansą. Įrašykite vyro mėgiamą televizijos laidą (futbolo rungtynes, „Travel" ar „Mitų griovėjus") ir drauge su juo pažiūrėkite. Bulvių traškučiai bei alus - irgi gali būti romantiška. Juk svarbu ne kas, o kaip ir su kuo, pamenate?
Stalo žaidimas.
Paimkite kokį paprastą stalo žaidimą, gali būti tiesiog ėjimas langeliais pagal išridento kailiuko skaičių. „Monopolis" gal netiks, nes užsižaisite. Galite žaisti ir pokerį ar šachmatais. Prizas laimėjusiam - jo noro įgyvendinimas.
Kryžiažodis.
Galite spręsti drauge arba padauginę to paties kryžiažodžio kopijų. Nelenktyniaukite. Geriau apsikeiskite atsakymais. Gal jis žino tai, ko nežinote jūs. Žodžiu, bendradarbiaukite, nes vyras - didelis vaikas, nemėgs pralaimėti...
Atgal į praeitį.
Surenkite prisiminimų vakarą. Kaip susipažinote? Ką kuris vilkėjo, kur vaikščiojo? Kokios emocijos tada buvo užplūdusios? O jūsų pirmoji naktis? Paskui ant lapelių užrašykite po norą ir apsikeiskite. Kiekvienas jį turės išpildyti per metus. Žinoma, tas noras turi būti toks, kad įtrauktų partnerį.
Meksikietiškas vakarėlis.
Surenkite pasisėdėjimą su patiekalais ir gėrimais tos šalies, į kurią seniai svajojote nuvykti. Vakaro valgiaraštyje - meksikiečių buritos su daug čili, veikiančių kaip afrodiziakas, ir tekilos gėrimo ceremonija. Arba kartu ruoškite ispanų pasididžiavimą - paelją.
Mados šou.
Vyro akims bus atgaiva, jei surengsite pavasario garderobo peržiūrą. Apsirenkite tokius derinius, kaip niekada nesirengtumėte (kad ir iš senų variantų). Paskutinis modelis tebūna naujas jūsų drabužis - suknelė. Arba vien ant apatinio trikotažo užvilkta palaidinė (aukštakulniai būtų privalumas).
Įjunk kompiuterį.
Paprastai vyras girdi tik raginimą išjungti, o jūs taip padarykite, pasiūlydamos pažaisti jo mėgiamą kompiuterinį žaidimą. Net jei nemokate, tegu jis pamoko. Jei užsivesite, linkime jums nenuobodžios nakties :)

Visi patarimai - tik užuominos. Duodu jums meškerę, o žuvį gaudykite patys. Gal net pasidalinsite savo romantiško laiko dviese receptais.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Skanios

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (8)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (2)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (27)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.

Naujametiniam stalui: soti ir gardi mišrainė su paslaptimi – nepasigailėsite pabandę (5)

Šventinis maistas turėtų būti ne tik skanus, bet ir originalus bei žadinti apetitą. Todėl jūsų naujametinį meniu tikrai paįvairins šios gardžios ir sočios salotos. Nepasigailėsite pabandę šią originalią mišrainę su paslaptimi.

Išbandę šį receptą, bulvių daugiau nenorėsite valgyti kitaip (12)

Orkaitėje keptos bulvės dažniausiai valgomos kaip garnyras. Tačiau tik ne šį kartą. Su tinkamais ingredientais bulvė gali tapti pačiu gardžiausiu pagrindiniu patiekalu.

Dievinu tokius pyragų receptus: greita, paprasta ir įspūdinga! (14)

Šis paprastai pagaminamas ypatingo skonio pyragas puikiai žinomas kaip "Zebras".

Užtepėlės vieno kąsnio sumuštinukams, kurios visuomet sulaukia didelio pasisekimo

Gardi, ką tik iškepta ir dar garuojanti duona bei naminės užtepėlės, nenuviliantis derinys, tinkamas tiek paprastam šeimos vakarui, tiek pavaišinti netikėtai į svečius užsukusius svečius.

Silkė pataluose kitaip: šį receptą būtinai išsaugokite artėjančioms žiemos šventėms (38)

Be „Silkės pataluose“ neįsivaizduojamos nė vienos žiemos šventės. Todėl mes siūlome šio patiekalo gerbėjus nudžiuginti dar gardesniu receptu - tikrai nenusivilsite! Toks „Silkės pataluose“ variantas patiko absoliučiai visiems, kurie tik bandė šį užkandį! Be to, ją ne tik lengva paruošti. Patiekalas atrodo labai stilingai.

Skaniausias mėsos pyragas su ypatingai puriu užklotu – niekada neatsivalgysite (18)

Mėsos ir bulvių derinio mėgėjai neretai pritrūksta idėjų, kokį dar patiekalą galima pagaminti iš šių pagrindinių dviejų ingredientų. Tai štai, mėsos pyragas su ypatingu užklotu pavergs jus nuo pirmojo kąsnio.

Greitas obuolių pyragas: tikras gardumėlis! (3)

Šio itin greitai paruošiamo gardaus pyrago receptą galite tobulinti iki išprotėjimo. Pavyzdžiui, į tešlą įmaišykite migdolų drožlių arba išmirkytų razinų.

Štai kaip reikia gaminti bet kokią mėsą: slapti ingredientai dieviškam patiekalui (4)

Išsirinkti gerą mėsos gabalą yra tikras menas: reikia anksti ryte ateiti į turgų, rasti pažįstamą mėsininką, įsižiūrėti, neskubant įsiuostyti...

Grikiai su kefyru – taip paprasta atsikratyti 4 kg dar nebuvo! (25)

Grikiai ir kefyras yra naudingi dietiniai produktai, kurie gali padėti lengvai atsikratyti nereikalingo viršsvorio, išvalyti organizmą nuo toksinų, pagerinti virškinimą.