LAIŠKAS. Kaip man jį susigrąžinti?

 (20)
Skaitytoja Rūta su mumis dalinasi savo jausmų istorija: prasidėjusi gražiai ji pakrypo ne taip, kaip mergina tikėjosi...
Kiekvienam žmogui ateina savas laikas ir viskas nutinka, kai mažiausiai to tikiesi ir lauki.
Kiekvienam žmogui ateina savas laikas ir viskas nutinka, kai mažiausiai to tikiesi ir lauki.
© Shutterstock nuotr.

Sveikos, BRAŠKĖS!

Dainos ir eilėraščiai apie niekada neišblėstančius šiltus jausmus ir prisirišimą, svajonės apie princą ant balto žirgo, apie prisipažinimą meilėje ir gražią draugystę,... Negi visa tai būna tik filmuose? Išgalvota, netikra, suvaidinta? Arba, jeigu kas nors nuostabaus ir nutinka, tai kodėl ne man? Galbūt kiekvienam žmogui ateina savas laikas ir viskas nutinka, kai mažiausiai to tikiesi ir lauki. Tuomet iškyla begalė klausimų: kiek dar reikės laukti? svajoti? kodėl man taip nesiseka su vaikinais??? Ir kiekvieną kartą sau prisižadu, kad daugiau taip nebebus, nebegalvosiu apie jį, o tiesiog tekėsiu pasroviui. Ir gan neblogai sekėsi iki jo...
Maniau, kad tai vėl eilinė simpatija, atėjo ir praeis. Visa tai truko pusė metų, jeigu ne ilgiau, bet man tas jausmas patiko. Bet aš ir vėl pasiryžau jam parašyti nieko nesitikėdama ir nelaukdama. Taigi šiuolaikinių technologijų dėka palaikėme ryšį, kelis kartus netikėtai buvom susitikę, persimetėm keliais žodeliais. O man norėjosi su juo pabendrauti daugiau ir aš jam pasiūliau susitikti. Susitikome tris kartus. Deja, kiekvieno susitikimo iniciatorė buvau aš, jis pareiškė, kad yra nedrąsus ir mažai kada ką inicijuoja.
Kiekvieną kartą buvo vis kas nors naujo, nelaukto, naujos vietos, naujos pokalbio temos. Abu, o ypač jį stebino tai, kad radom daug bendrumų, mūsų nuomonės daug kur sutapo. Po paskutinio susitikimo sekė ilgai tylos pertrauka. Maniau, kad taip turi būti, tačiau vis tiek man kėlė nerimą. Ir kai aš jam parašiau, sulaukiau atsakymo, kad jam merginos dar nereikia.
Va, tuomet man ir plyšo širdelė, nes ta mažytė simpatija, kurią jam jaučiau iki mūsų susitikimų peraugo į prisirišimą. Jis buvo pirmasis žmogus, kuris mane „nuleido ant žemės" (namiškiai ir draugai sakydavo, kad aš dažnai būnu kažkur, bet ne ant žemės), su juo aš buvau savimi, jaučiausi lyg būčiau atradusi ramybę. O jis, vaikinas netaip viską suprato. IR dabar nebežinau, ką daryti. Bijau jam rašyti, bijau, siūlyt susitikti, nes bijau, kad vėl ne taip supras. Labai prašau, patarkit, kaip elgtis? Kaip atkreipti jo dėmesį?

Miela Rūta,

tavo laišką skaičiau bent kelis kartus – ši situacija ne tau vienai atrodo komplikuota :) Menka iš manęs psichologė ar patarėja, bet viena žinau: tavo simpatijos elgesys nieko gero nežada.
Į viską pabandyk pasižiūrėti iš šono, kaip tavo istorija atrodytų pasakojama draugės? Ji pati jam parašė, ji buvo visų susitikimų iniciatorė, juk ir tos besikeičiančios pasimatymų vietos - jos, o ne jo nuopelnas...
Matosi, jog esi jautri kaip zylutė ir į pasaulį žvelgi meilės kupinomis akimis. Tame nieko blogo tikrai nėra, pati kažkur giliai savyje esu paslėpusi tą romantikę. Ją ten nukišau dėl vieno priežasties - buvau linkusi idealizuoti visus savo vaikinus. Įsimylėdavau viziją, o ne tikrą žmogų: pastebėdavau tik tai, ką norėjau matyti, iš tų mažyčių, pusiau išgalvotų smulkmenų dėliodavau tobulą princą, viską gerokai perdėdama išplepėdavau draugėms, pasakodama dar labiau įsimylėdavau savo viziją... Burbulas pūsdavosi tol, kol sprogdavo aptaškydamas visus.
Rašai, kad „Abu, o ypač jį stebino tai, kad radom daug bendrumų, mūsų nuomonės daug kur sutapo“. O ko čia stebėtis? Džiaugtis reikia! Vadinasi, apie tave jis negalvojo kaip apie merginą, su kuria rastų bendrumų, nematė tavyje potencialios partnerės - juk jei viskas gerai, mes tokių dalykų nelikę sureikšminti. Tai atrodo savaime suprantama.
Visai kas kita - jo iniciatyvos trūkumas. Nedrąsus jis gali būti vieną, gerai , du kartus, bet ne nuolat! Jeigu į pasimatymą pakviesti bijo, gali parašyti žinutę - jos dažnai gelbsti kuklius žmones. Kita vertus, drąsos padaryti išvadas ir pareikšti, jog merginos nenori, jam užteko...
Ir gerai. Rūta, jis viską suprato TAIP - juk akivaizdu, kad esi jam neabejinga, o jis, matyt, negali atsilyginti tuo pačiu. Kiek ilgai dar tave tenkintų toks bendravimas į vienus vartus?
Tikrai esi verta daug daugiau negu vaikino „kuris nuleistų tave ant žemės“ ar ne? :) Tokio, kuris tave ant rankų nešiotų, augtų kartu su tavimi ir duotų daugiau negu prašai... Rūta, tavo atsakymas buvo pačioje laiško pradžioje... Kiekvienam žmogui ateina savas laikas ir viskas nutinka, kai mažiausiai to tikiesi ir lauki.
Bet laukti nereikia rankų sudėjus. Turi gyventi, o ne būti - tobulėti, džiaugtis kiekviena diena ir ieškoti būdų save dar labiau pamilti tam, kad turėtum, ką duoti į tavo gyvenimą atėjusiam vyrui. Juk meilė tai, kai esi laiminga, bet su tuo žmogumi - dar laimingesnė. Patikėk, tas laikas ne už kalnų, o praeitį turi paleisti... Gal tuomet ir tavo simpatija į tave pažvelgs kitomis akimis, bet labai abejoju, ar tada jis tau bus įdomus :)

Sėkmės!

Liucija

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Skanios

Tokio skonio niekur nerasite: 4 burnoje tirpstantys salotų receptai, kurie papuoš jūsų stalą (3)

Jau sugalvojai, kokiais patiekalais papuoši žiemos švenčių stalą? Jei ne, siūlome išbandyti naujų ir skanių salotų receptų.

Dieviško skonio dietiniai sausainiai, kurie nudžiugins visus lieknėjančius (8)

Ką valgyti, kad nesustorėtum? Šį klausimą sau užduoda kiekviena moteris, ypač kalbant apie kepinius.

Mišrainė, be kurios neįsivaizduojamos šios šventės – privalote tai paragauti! (2)

Šios ryžių ir kepenėlių salotos yra turbūt vienas tų patiekalų, kurie tiesiog privalo būti ant jūsų šventinio stalo pasitinkant Ugningojo Gaidžio metus!

Šios salotos – milijoną kartų skaniau už „Silkę pataluose“ (27)

Jei manėte, kad „Silkė pataluose“ yra mišrainių karalienė, turime nuvilti. Populiarias salotas nukarūnavo šis receptas.

Lietuvių skonis kinta: jau nori ryklienos ir fontane plaukiojančių omarų

Keturių restoranų virtuvės šefas Montvydas Kazlauskas prieš prieš naujo restorano atidarymo šventę sutiko papasakoti apie besikeičiantį lietuvių skonį.

Patarimai, kaip išvengti duonos pelėsio namuose

Dėl rudeninio oro ir jame tvyrančių bakterijų, dažnas namuose susiduria su nemalonia problema – supelijusia duona. Rudens drėgmė ir šildomos patalpos sukuria palankesnes sąlygas pelėsiui veistis ir plisti. Duonos ekspertas Tadas Aleknavičius pataria, kaip tinkamai laikyti duonos gaminius, kad šie nepelytų ir ilgiau išliktų švieži.

Naujametiniam stalui: soti ir gardi mišrainė su paslaptimi – nepasigailėsite pabandę (5)

Šventinis maistas turėtų būti ne tik skanus, bet ir originalus bei žadinti apetitą. Todėl jūsų naujametinį meniu tikrai paįvairins šios gardžios ir sočios salotos. Nepasigailėsite pabandę šią originalią mišrainę su paslaptimi.

Išbandę šį receptą, bulvių daugiau nenorėsite valgyti kitaip (12)

Orkaitėje keptos bulvės dažniausiai valgomos kaip garnyras. Tačiau tik ne šį kartą. Su tinkamais ingredientais bulvė gali tapti pačiu gardžiausiu pagrindiniu patiekalu.

Dievinu tokius pyragų receptus: greita, paprasta ir įspūdinga! (14)

Šis paprastai pagaminamas ypatingo skonio pyragas puikiai žinomas kaip "Zebras".

Užtepėlės vieno kąsnio sumuštinukams, kurios visuomet sulaukia didelio pasisekimo

Gardi, ką tik iškepta ir dar garuojanti duona bei naminės užtepėlės, nenuviliantis derinys, tinkamas tiek paprastam šeimos vakarui, tiek pavaišinti netikėtai į svečius užsukusius svečius.

Silkė pataluose kitaip: šį receptą būtinai išsaugokite artėjančioms žiemos šventėms (38)

Be „Silkės pataluose“ neįsivaizduojamos nė vienos žiemos šventės. Todėl mes siūlome šio patiekalo gerbėjus nudžiuginti dar gardesniu receptu - tikrai nenusivilsite! Toks „Silkės pataluose“ variantas patiko absoliučiai visiems, kurie tik bandė šį užkandį! Be to, ją ne tik lengva paruošti. Patiekalas atrodo labai stilingai.

Skaniausias mėsos pyragas su ypatingai puriu užklotu – niekada neatsivalgysite (18)

Mėsos ir bulvių derinio mėgėjai neretai pritrūksta idėjų, kokį dar patiekalą galima pagaminti iš šių pagrindinių dviejų ingredientų. Tai štai, mėsos pyragas su ypatingu užklotu pavergs jus nuo pirmojo kąsnio.

Greitas obuolių pyragas: tikras gardumėlis! (3)

Šio itin greitai paruošiamo gardaus pyrago receptą galite tobulinti iki išprotėjimo. Pavyzdžiui, į tešlą įmaišykite migdolų drožlių arba išmirkytų razinų.

Štai kaip reikia gaminti bet kokią mėsą: slapti ingredientai dieviškam patiekalui (4)

Išsirinkti gerą mėsos gabalą yra tikras menas: reikia anksti ryte ateiti į turgų, rasti pažįstamą mėsininką, įsižiūrėti, neskubant įsiuostyti...

Grikiai su kefyru – taip paprasta atsikratyti 4 kg dar nebuvo! (25)

Grikiai ir kefyras yra naudingi dietiniai produktai, kurie gali padėti lengvai atsikratyti nereikalingo viršsvorio, išvalyti organizmą nuo toksinų, pagerinti virškinimą.