Mėnulio užtemimas: kodėl astrologė siūlo prisiminti, kas siejama su Žuvų ženklu

 (3)
Rugsėjo 16 dieną, 21:54 val Lietuvos laiku įvyks pusšešėlinis Mėnulio užtemimas Žuvų zodiako ženklo 25 laipsnyje. Jis užbaigs 2016 metų užtemimų laikotarpį.
Mėnulio užtemimas: kodėl astrologė siūlo prisiminti, kas siejama su Žuvų ženklu
© Shutterstock nuotr.

Mėnulio užtemimai visada vyksta esant Mėnulio pilnačiai, kuomet Saulė ir Mėnulis išsidėsto priešais. Todėl emocinis lygmuo visada aukštesnis, į situacijas reaguojama ypač aštriai.

Mėnulis astrologijoje siejamas su emocijomis, pasąmone, sapnais, motina, tėvyne, vaikyste ir šeima. Mėnulio užtemimai yra siejami su pabaiga, todėl prasminga 2 dienas iki ir 2 dienas po užtemimo atsikratyti to, kas tapo našta, kliūtimi. Konkretizuojant svarbu atsižvelgti į užtemimo aktyvuojamą tašką, tada valymosi procesas vyks tikslingiau.

Taigi, prisiminkime, kas siejama su Žuvų zodiako ženklu. Tai jūra ir okeanas. Didingumas, daug kaitos, nenusakomumas. Tai vienatvės trauka. Subjektyvus pasaulio suvokimas. Į šį ženklą tarsi suteka visų ženklų fantazijos, slepiasi visos pasaulio paslaptys.

Per šį zodiako ženklą galima pajusti bendrystę su Visata. Būdingas atotrūkis nuo realybės, emocinis atvirumas, noras užjausti ir įsijausti. Dvasingumas, muzikalumas, intuityvumas, sugebėjimas be žodžių suprasti kitą žmogų. Įgimtas mistiškas jautimas arba religingumas, polinkis labdaringumui, aukojimui. Chaotiškumas, nepraktiškumas, polinkis plaukti pasroviui.

Visos išvardintos temos aktyvuosis ypač stipriai, žinoma tam turi įtakos asmeninio horoskopo parodymai.

Bendras užtemimo fonas gan įtemptas dėl Mėnulio opozicijos su Saule, Merkurijumi ir Jupiteriu, bei kvadratūra su Marsu. Tai bendrai formuoja įtemptą, tačiau veikti skatinančią konfigūraciją, kuri gali pasireikšti konfliktais, traumomis, sutarčių nutraukimais, pykčiais su vadovybe.

Prasminga atsisakyti tolimų kelionių (ypač į naujas, nelankytas iki šiol vietas), sutarčių pasirašymų ir susitarimų, aktyvaus sporto. Minėtu laikotarpiu gali būti atskleistos paslaptys arba priešingai – būsime įtraukti į apkalbas, šmeižtą. Deja, sveiką ir blaivų protą bus sunku išlaikyti, būsime linkę pasiduoti svetimai įtakai, apgaulėms, poveikiui.

Norėdami prasmingai išnaudoti užtemimo energetiką užsiimkime savo gyvenimo, minčių švarinimu. Tam padės rami muzika, meditacija ir susikaupimas. Apmąstykime, kas kliudo ir su tuo atsisveikinkime. Užtemimo metu būtų geras ženklas atsisakyti alkoholio, rūkymo, medikamentų vartojimo. Sunkaus maisto atsisakymas Mėnulio užtemimo dieną sustiprins organizmo valymosi procesus.

Asmeninisastrologas.lt

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Linksmos

Kur Jūsų Zodiako ženklui geriausia ieškoti gyvenimo meilės (8)

Jei kasdien tavo galvoje sukasi mintys, kad visos draugės jau ištekėjo, o tavo meilės horizonte seniai nebuvo jokių vyriškosios lyties apraiškų, imiesi desperatiškų veiksmų. Stop! Laikas susiimti ir kiekvieno naujai sutikto vyro nepaversti potencialiu jaunikiu. Štai Jums meilės kelrodis pagal zodiako ženklą.

Kaip mėnulio fazės veikia Jūsų organizmą, kokios ligos paūmėja? (10)

Gana seniai pastebėta ir įrodyta, kad Mėnulis stipriai veikia gamtos reiškinius ir žmogaus emocijas bei instinktus.

Astrologė: atėjo santykių patikrinimo laikas, kuris labiausiai paveiks moteris (1)

Nuo 2017 metų kovo 4 dienos grožio, harmonijos, estetikos planeta pakeitė judėjimo kryptį. Vietoj įprasto judėjimo į priekį, ji ims judėti atbulai. Tai tęsis iki balandžio 15 dienos.

Kovo mėnesio horoskopas: kam reikės pasirūpinti sveikata, kokios laukia permainos meilės fronte

Pavasaris visiems žada permainų vėjus, kad ir kokie jie būtų. Vieniems užplūdusi energija padės įveikti bet kokius sunkumus, kitiems vertėtų stabtelėti ir įsiklausyti į savo kūno skleidžiamus signalus.

Kaip jūsų Zodiako ženklą paveiks artėjantis Saulės užtemimas (2)

2017 metų vasario 26 dieną, 16:53 val Lietuvos laiku įvyks žiedinis Saulės užtemimas Žuvų zodiako ženkle.

12 tragikomiškų Valentino dienos istorijų (4)

Kiekvienos moters gyvenime pasitaiko tokių situacijų, kur norisi skradžiai žemę prasmegti. Šiandien pakalbėkime apie košmariškiausiai praleistas Valentino dienas.

10 filmų apie meilę, kurie sušildys jūsų širdis (2)

Yra tūkstančiai, ne, milijonai - romantiškų filmų ir jų kasmet vis daugėja. Tai tikriausiai todėl, kad pasakojimai apie meilę visada paveikia žiūrovą - kiekvienas iš mūsų tam tikru gyvenimo momentu ir tam tikra forma patyrėme nuostabų jausmą - meilę.

Ką nosis išduoda apie TAVO charakterį? (15)

Dažnai sakoma - nekišk nosies, kur nereikia! Tačiau ir nekišant galima iš jos nuskaityti svarbią informaciją.

Vasario mėnesio horoskopas: kokios permainos laukia meilėje, ko tikėtis karjeroje, kokia bus sveikata (3)

Trumpiausias metų mėnuo gali pažerti staigmenų. Išsamus horoskopas visiems Zodiako ženklams apie tai, ko laukti ir tikėtis santykių sferoje, karjeroje, kokia bus sveikata.

JIE žili, barzdoti, pagyvenę, bet labai seksualūs FOTO (92)

Daug kartų sakėme, kad amžius tėra skaičius. Šie vyrukai jums tai įrodys.

Ji pretenduoja tapti pirma moterimi, apkeliavusia visas 196 pasaulio šalis (28)

Būtų sunku rasti žmogų, kuris niekada netroško visko mesti ir leistis į kelionę aplink pasaulį. Tačiau mūsų planeta tokia didelė, kad netrukus apima abejonė, ar apskritai įmanoma aplankyti kiekvieną jos šalį.

Internautai negali atskirti: kuri yra mama, o kuri dukra? (77)

Seksualius drabužius vilkinčios blondinės traukte traukia akį, o daugelis mano, jog tai trys seserys arba draugės. Bet jie apsirinka!

89-erių močiutė drebina internetą šelmiškomis nuotraukomis (68)

Helen Van Winkle žinoma pravarde Baddie Winkle šiemet švęs jau 89-ąjį gimtadienį. Ši senolė – interneto sensacija, kuri turi 1,8 mln. pasekėjų įvairiuose socialiniuose tinkluose.

SUŠILKITE! 12 filmų apie meilę, kuri liepsnojo ir tikrovėje (5)

Sinoptikai rekomenduoja likti namuose, nes iškišus nosį į lauką, šį gali ir nukristi. Savaitgalį namuose siūlome praleisti ypač šiltai - jaukiai užsiklojus pledu, tingiai žiūrint filmus apie meilę.

Šios fotografės nuotraukos Instagrame sukėlė tikrą sąmyšį (126)

Jauna amerikiečių fotografė Ashley Armitage bando parodyti pasauliui, kaip turėtų atrodyti merginų ir moterų nuotraukos Instagramo tinkle, jei šios nustotų apsimetinėti prieš kitus ir save.