Varguolių seksas: dažniau ir įvairiau?

 (37)
Amerikiečių mokslininkai išsiaiškino: jei mylimųjų kišenėse švilpauja vėjai, tai lovoje siaučia sekso viesulas.
Jei neturi darbo, gali jaustis mažiau atsakingas už savo veiksmus...
© Shutterstock nuotr.

Pasirodo, pinigų stygius ir bedarbystė itin veikia seksualinį apetitą. Mokslininkai iš Teksaso universiteto (JAV) apklausė daugiau nei 2 300 tūkstančių jaunų žmonių nuo 21 iki 27 metų. Tema -  seksualinio gyvenimo kokybė.

Rezultatai buvo tokie, kaip praneša limon.ee: kuo ilgiau jauni žmonės sėdi (guli) be darbo ar pajamų, tuo daugiau jie mylisi, dažniau nori intymių džiaugsmų. Vargingai gyvenančių vaikinų bei merginų seksualinis gyvenimas gerokai įvairesnis ir turtingesnis, palyginti su tomis poromis, kurios turi daugiau pinigų. Nežiūrint į tai, kad jos gyvena geriau, rečiau perka apsisaugojimo nuo nėštumo priemones.

Tyrėjai šį fenomeną aiškina tuo, kad užimti jauni žmonės turi aiškų gyvenimo tikslą, didesnę socialinę atsakomybę. Todėl seksualinis jų gyvenimas griežtai suplanuotas, viskas sudėliota į lentynėles. Mylisi rečiau, nes baiminasi nepageidaujamo nėštumo.

O tie, kurie nedirba, neturi reguliarių pajamų, dažnai jaučia neapibrėžtumą, nestabilumą, neturi didelių svajonių bei tikslų, ir tas neryžtingumas skatina juos džiaugtis šia diena. Todėl jie seksualiai aktyvesni - gal netgi todėl, kad daugiau neturi ką veikti...

O amerikiečių kolegos, psichologai iš Indianos universiteto, tyrė kitą sekso bei streso ryšį. Jie nustatė, kad nerimastingos mintys apie partnerį, galimą jo išdavystę padidina moters seksualinį susijaudinimą.

Apklausoje dalyvavo 506 vyrai ir 416 moterų. 19 procentų moterų prisipažino, kad buvo neištikimos savo mylimiesiems ir jautė kaltę. Prasikaltusių žmonoms vyrų pasirodė besą 23 procentai, tačiau jie jokiu būdu nemanė, kad šis žingsnis gali sugriauti esamus santykius.

Dar įdomiau - 8 procentai moterų patirdavo stiprų orgazmą, jei sekso metu galvodavo, kad vyras yra neištikimas. Psichologai tokį malonumo stiprumo ir streso ryšį aiškina tuo, kad moterys pasąmonėje tada nori nubausti vyrą. O agresyvios moters organizme labai smarkiai ima gamintis hormonas oksitocinas, kuris atsakingas už santykių reguliavimą.

Na, o daugumą vyrų mintys apie žmonos išdavystę veikia vienodai - sukelia priešlaikinį sėklos išsiveržimą (ejakuliaciją).

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (197)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (222)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.