Telefoninė skatofilija, taškas G ir kitos įdomybės

 (14)
Šįkart - jokių patarimų. Koks dar seksas, kai taip karšta! Bet užtat sužinojau, kad berniukas motinos pilve patiria erekciją!
Porą suartina ne tik seksas, bet ir kalbos apie jį. Tai gali jaudinti ne mažiau nei pats procesas...
© Shutterstock nuotr.

Taip, taip - dusina tie karščiai. Mūsų miegamajame jokio veiksmo - silpna, tingisi, baigiame su Ričardu nugeibti. Nežinau, kaip jūs tveriate neįtikėtiną saulės šturmą, bent mes tokiems klimato išbandymams nepasiruošę. Nežinau, kodėl, tačiau atostogaudami šiltuose kraštuose, kutenamės ir vartomės kaip pasiutę. O štai čia, Lietuvoje, jau visą savaitę mūsų miegamojo temperatūra atvirkščiai proporcinga oro. Meldžiu vėsumos kaip išganymo.

Bet apie seksą juk vis tiek galvojam, nesvarbu, kad pasliki gulim, kaip apvytę svogūnų laiškai, kuriuos užmiršau anąkart įpjaustyti į šaltibarčius ir palikau saulėkaitoj. Begalvodama apie seksą, prirankiojau visokių įdomybių.

1. Ultragarso tyrimai parodė, kad paskutiniame vystymosi trimestre vyriškos lyties embrionai patiria erekciją.

2. Seksas ir orgazmas gali palengvinti menstruacijų sukeliamus spazmus ir migreną.

3. Kinsey instituto Indianoje duomenimis, vidutinis spermos išmetimo greitis per ejakuliaciją siekia 45 km/h.

4. Moteriškų orgazmų rekordas - 134 orgazmai per 1 valandą.

5. Apie 10-12 procentų moterų niekada nepatyrė orgazmo. Netgi sekso simboliui Marilyn Monroe nė vienas jos meilužių nesugebėjo suteikti kūno palaimos.  

6. Reguliarus seksas yra itin naudingas sveikatai: jis pagerina imunitetą, sustiprina apatinius dubens raumenis, sudegina kalorijas, stabilizuoja menstruacijų ciklą, taip pat sumažina jautrumą skausmui.

7. Kai kurios moterys gali patirti orgazmą nuo bučinių, spenelių stimuliavimo arba stipriai suspausdamos kojas.

8. Moteriška ejakuliacija - ne mitas. Moters ejakuliuojamos medžiagos cheminė sudėtis yra analogiška vyrų spermai. Skirtumas tik tas, kad joje nėra spermatozoidų.

9. Taškas G yra pavadintas daktaro Ernsto Gräfenbergo garbei, kuris 1950 metais nustatė, jog tam tikros makšties srities stimuliavimas gali sukelti stiprų orgazmą.

10. Per savo gyvenimą kiekvienas vyras vidutiniškai pagamina apie14 litrų spermos.

11. Pasak lenkų kilmės anglų antropologo Bronislavo Malinovskio, išeiviai iš pietinės Ramiojo vandenyno dalies „sugalvojo" terminą „misionieriaus poza", nes ten atvykę krikščionių misionieriai buvo šokiruoti sužinoję, jog vietiniai gyventojai mylisi keliomis pozomis, o ne viena.

12. Daugelyje šalių impotencija yra skyrybų pagrindas.

13. Kai kurių Indijos genčių vyrai nuo mažumės pasikabina ant lytinio organo svarmenį. Taip jų penis padidėja iki neįtikėtino dydžio - daugiau nei 30 centimetrų.

14. Telefoninė skatofilija - seksualinio pasitenkinimo forma nepadorių, nešvankių pokalbių metu.

15. Pasak tyrimų, seksualiai aktyvūs 18-19 metų vyrai, kurie yra patenkinti savo išvaizda bei sveikata, turi didesnį kiekį sekso partnerių ir nesaugių lytinių santykių. Merginos, patenkintos savo išvaizda, priešingai - vengia nepadorių ryšių ir rizikos.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.