Telefoninė skatofilija, taškas G ir kitos įdomybės

 (14)
Šįkart - jokių patarimų. Koks dar seksas, kai taip karšta! Bet užtat sužinojau, kad berniukas motinos pilve patiria erekciją!
Porą suartina ne tik seksas, bet ir kalbos apie jį. Tai gali jaudinti ne mažiau nei pats procesas...
Porą suartina ne tik seksas, bet ir kalbos apie jį. Tai gali jaudinti ne mažiau nei pats procesas...
© Shutterstock nuotr.

Taip, taip - dusina tie karščiai. Mūsų miegamajame jokio veiksmo - silpna, tingisi, baigiame su Ričardu nugeibti. Nežinau, kaip jūs tveriate neįtikėtiną saulės šturmą, bent mes tokiems klimato išbandymams nepasiruošę. Nežinau, kodėl, tačiau atostogaudami šiltuose kraštuose, kutenamės ir vartomės kaip pasiutę. O štai čia, Lietuvoje, jau visą savaitę mūsų miegamojo temperatūra atvirkščiai proporcinga oro. Meldžiu vėsumos kaip išganymo.

Bet apie seksą juk vis tiek galvojam, nesvarbu, kad pasliki gulim, kaip apvytę svogūnų laiškai, kuriuos užmiršau anąkart įpjaustyti į šaltibarčius ir palikau saulėkaitoj. Begalvodama apie seksą, prirankiojau visokių įdomybių.

1. Ultragarso tyrimai parodė, kad paskutiniame vystymosi trimestre vyriškos lyties embrionai patiria erekciją.

2. Seksas ir orgazmas gali palengvinti menstruacijų sukeliamus spazmus ir migreną.

3. Kinsey instituto Indianoje duomenimis, vidutinis spermos išmetimo greitis per ejakuliaciją siekia 45 km/h.

4. Moteriškų orgazmų rekordas - 134 orgazmai per 1 valandą.

5. Apie 10-12 procentų moterų niekada nepatyrė orgazmo. Netgi sekso simboliui Marilyn Monroe nė vienas jos meilužių nesugebėjo suteikti kūno palaimos.  

6. Reguliarus seksas yra itin naudingas sveikatai: jis pagerina imunitetą, sustiprina apatinius dubens raumenis, sudegina kalorijas, stabilizuoja menstruacijų ciklą, taip pat sumažina jautrumą skausmui.

7. Kai kurios moterys gali patirti orgazmą nuo bučinių, spenelių stimuliavimo arba stipriai suspausdamos kojas.

8. Moteriška ejakuliacija - ne mitas. Moters ejakuliuojamos medžiagos cheminė sudėtis yra analogiška vyrų spermai. Skirtumas tik tas, kad joje nėra spermatozoidų.

9. Taškas G yra pavadintas daktaro Ernsto Gräfenbergo garbei, kuris 1950 metais nustatė, jog tam tikros makšties srities stimuliavimas gali sukelti stiprų orgazmą.

10. Per savo gyvenimą kiekvienas vyras vidutiniškai pagamina apie14 litrų spermos.

11. Pasak lenkų kilmės anglų antropologo Bronislavo Malinovskio, išeiviai iš pietinės Ramiojo vandenyno dalies „sugalvojo" terminą „misionieriaus poza", nes ten atvykę krikščionių misionieriai buvo šokiruoti sužinoję, jog vietiniai gyventojai mylisi keliomis pozomis, o ne viena.

12. Daugelyje šalių impotencija yra skyrybų pagrindas.

13. Kai kurių Indijos genčių vyrai nuo mažumės pasikabina ant lytinio organo svarmenį. Taip jų penis padidėja iki neįtikėtino dydžio - daugiau nei 30 centimetrų.

14. Telefoninė skatofilija - seksualinio pasitenkinimo forma nepadorių, nešvankių pokalbių metu.

15. Pasak tyrimų, seksualiai aktyvūs 18-19 metų vyrai, kurie yra patenkinti savo išvaizda bei sveikata, turi didesnį kiekį sekso partnerių ir nesaugių lytinių santykių. Merginos, patenkintos savo išvaizda, priešingai - vengia nepadorių ryšių ir rizikos.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.