Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys

 (200)
Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...
© Shutterstock

Vis tik tie santykiai nutrūko, o aš susigyvenau su savo kiek apvalainu kūnu ir netgi pakeičiau požiūrį į papildomus kilogramus.

Kodėl praėjo noras būti liesa? Todėl, kad sulaukiu didžiulio vyrų dėmesio, flirtuoju į kairę ir į dešinę. Iš pradžių mane tai šokiravo, galiausiai tiesiai šviesiai paklausiau vieno vyro, kodėl jam patinka mano apvalumai. Taigi štai ką išgirdau:

1. Didesnės krūtys

Yra daug vyrų, kuriems patinka didelės krūtys, o stambesnių moterų ir krūtys didesnės. Jiems netrukdo apvalesnis liemuo, gal net rinkės ant pilvo, jei tik gali pasidžiaugti krūtimis. Damos, įsidėmėkite, krūtys – jūsų privalumas.

2. Apvalesni sėdmenys

Kai pagalvoji – per visą rokenrolo istoriją neteko girdėti nė vienos dainos apie plokščius sėdmenis. Kai buvau liesa, mano sėdmenys buvo dailūs, bet kai sustambėjau, jie padidėjo ir suapvalėjo.

Galvojau, dabar vyrai tikrai nekreips į mane dėmesio, tačiau klydau. Iš tiesų mano suapvalėję sėdmenys sulaukė kur kas daugiau komplimentų nei anksčiau sulaukdavo mažas užpakaliukas. Na, prisipažinsiu, ilgiuosi savo mažo, dailaus užpakaliuko, bet komplimentai man labai patinka.

3. Jos minkštesnės

Apvalios moterys minkštesnės, o vyrams patinka būti stipriems, kietiems. Vyrui smagiau apsikabinti minkštą, švelnų kūną, nei glaustis prie aštrių kaulų ir atsikišusių alkūnių. Bent jau taip man sakė.

4. Nebus nutrynimų ir mėlynių

Man patinka masės turintys vyrai. Dėl šios priežasties nepakenčiu, kai permiegojus su vyru, lieka nutrynimų. Kaulėtas, perkaręs vyras reiškia, kad mano jautrus kūnas bus nubrozdintas, o minkštesnis kūnas nepalieka sužalojimų man ant klubų. Tą patį girdėjau sakant ir vyrus.

5. Jos valgo

Vyrai nenori būti vieninteliai, kurie valgo restorane ar namuose. Jei sėdėsi knabinėdama salotas ir baigsi valgyti valanda anksčiau, nei jis sukirs savo mėsos kepsnį su bulvėmis, jis tikrai jausis nesmagiai. Vyrams patinka apvalesnės moterys, nes jos su jais valgo. Visada smagiau valgyti kartu, nei būti su žmogumi, kuris žiūri, kaip tu valgai.

6. Jos jauniau atrodo

Dar viena priežastis, kodėl vyrams patinka apvalesnės moterys, – jos jauniau atrodo. Tai tiesa – truputis riebalų išlygina raukšleles. Man neseniai sakė, kad atrodau kaip 25-erių, nors man – 37-eri. Apskriti mano skruostai padeda atrodyti jauniau.

7. Tai vaisingumo ženklas

Vyrams apkūnesnės damos patinka ir dar dėl vienos priežasties, kuri yra pagrįsta biologija ir diktuojama pasąmonės. Platūs klubai ir didelės krūtys vyrams asocijuojasi ir visada asocijavosi su vaisingumu. Manyta, kad tokios moterys puikiai išnešios ne vieną kūdikį, vyrų pasąmonė tai atsimena. Net jei jie dar nenori vaikų, jei atrodote vaisinga, tai traukia vyrus prie jūsų.

8. Jie nebijo būti kiek šiurkštesni miegamajame

Kartą vienas vaikinas man sakė, kad bijo mane sužaloti, sulaužyti. Jis mieliau pasodintų mane į lentyną kaip porceliano lėlę ir neliestų. Taip buvo, kai dar buvau labai liesa. O suapvalėjusi tokių frazių niekada negirdėjau, iš tiesų mano vaikinai nebijodavo pakvailioti, būti šiurkštesni miegamajame.

9. Tai klasikinis grožis

Klasikinės statulos, senovės paveikslai – visur buvo vaizduojamos apvalainos moterys. Nuo senovės Graikijos laikų iki renesanso celiulitiniai sėdmenys ir apvalainos rankos buvo laikomos gražiais. Tam yra kelios priežastys. Vaisingumą jau aptarėme. Toliau – maistas.

Maistas – sveikatos ženklas, taip pat gerovės, turto ženklas (pasiturintis žmogus gali nusipirkti maisto ir pan.). Jau įrodyta, kad sunkiais ekonominiais laikais vyrams labiau patikdavo apvalesnės moterys, nes jiems tai asocijuodavosi su sveikata ir gerove.

10. Jos neatrodo nei berniukiškai, nei vaikiškai

Pažinojau vaikinų, kuriems patiko liesutės merginos, moterys, nes jiems tai – nebrandumo ženklas. Daugeliui vyrų apvalumai siejasi su motiniškumu, su brandesnėmis moterimis, taigi pasimatymai su liesomis moterimis jų netenkina. Kitiems vyrams atrodo, kad susitikinėti su liesutėlaite moterimi – tas pats lyg susitikinėti su vaikinu, o jie nenori šitaip jaustis.

Žinoma, yra vyrų, kuriems patinka lieknos, netgi liesos moterys, bet ne ką mažiau vyrų, kuriems patinka apvalumai ir iškilios formos. Pavyzdžiui, italams ir graikams patinka apskritutės damos.

Na, o pabaigai pridursiu – nesvarbu, kiek sveri, visada atsiras vyras, kuriam patiksi. Šventa tiesa. Tad užuot krimtusis dėl kelių kilogramų, slėpusi figūrą, eik linksmintis. Nejau nenori pademonstruoti savo grožybių?

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (434)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (185)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (48)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (13)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (260)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (180)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (221)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.