Miestas be sekso

 (8)
Žaviuosi Teodora. Jos šūkis: jei nėra mylimo vaikino, geriau jokio. Jauna, bet supranta, kad seksas be jausmų nebus į sveikatą.
Jei neturite draugo, galite laiko daugiau skirti savišvietai, norų įgyvendinimui.
© Shutterstock nuotr.

Buvusi parlamentarė Nijolė Oželytė yra gerai pasakiusi, kad jaunimas dabar seksuoja. Anksčiau mylėdavosi, o dabar tik susibėga pasi... kaip gyvuliukai.
Net jei sekso šalininkai turėtų argumentų (susilaikymas yra ėjimas prieš gamtą, kenkia sveikatai; save reikia mylėti; nuo sekso dar niekas nemirė (hm, nebent senukai, užjodinti jaunų mergelių)), vis tiek moters gyvenime būna etapas, kai ji neturi gyvenimo draugo. Vienos nakties nuotykių ji nenori, žino, kad tai tik trumpalaikiai aistros žybtelėjimai, po kurių ją gali užlieti tik dar didesnis kontrastas vienišės būčiai.
Sąmoningas pasirinkimas gyventi be santykių, kol akiratyje pasitaikys tas, kurį pamilsi, irgi reikalauja aukos. Gali kiek nori sau kalti į galvą, atsistojusi prieš veidrodį, kad esi jauna, žavi, kad patinki vyrams, tačiau gyvenimas be sekso paženklina moterį.

Kai kurie vyrai net šuniškai jaučia moterį, ilgai neturėjusią sekso.
Jos akys nespindi, ji neatrodo tokia laiminga, kai ta, kuri gyvena visavertį gyvenimą.
Ji gali būti perdėtai aktyvi, daug dirbti, nes susikaupusią seksualinę energiją reikia kažkur išbarstyti. Manydama, kad energiją išeikvos smarkiai dirbdama, tik kenkia sau dar labiau. Vyrui tokiu atveju darbo (ar sporto) dieta tinka kuo puikiausiai, o štai moterį fizinis krūvis tik nuvargina ir sukelia stresų.
Flirtuodama su vyrais, ji dažniau linkusi prisiliesti prie jų, numesti dviprasmiškas užuominas. Nors kartais garbanotos mintys gali būti ir atvirkštinė bėda - nepasitikėjimas savimi, stengimasis vaizduoti karštą pupytę - tokią, kokia ta moteris net nėra, tačiau nori būti.
Moteris atrodo liūdna, jos veido oda pilka. Mylintis organizme išsiskiria dopaminas ir serotoninas, kurie pakelia nuotaiką, padeda įveikti stresą, ramina bei grąžina sielai ramybę. Specialių medžiagų, padedančių kovoti su depresija, išskiria ir antinksčiai.
Malonumo poveikis moters organizmui yra stulbinamas. Tačiau moteris taip jau sukurta, kad didžiausią malonumą ji patiria su mylimu žmogumi arba bent su tuo, kuris ją seksualiai traukia (Nesu vyras, bet jaučiu, kad ir jiems tas pats; jie netgi skiria „meilę" ir „seksą"). Todėl partnerio pasirinkimas „ai, pasimylėsiu dėl sveikatos, kiek čia galiu gyventi be sekso" yra tik kenkimas organizmui. Jis viską atsimena, ką mes su juo darome, ir paskui keršija pačiu netikėčiausiu būdu ir momentu.
Moters žydėjimo metas - 35-40 metų. Peržengusi trisdešimtmečio ribą, moteris ima jausti visapusišką pasitenkinimą seksualiniais santykiais. Ji myli save, gyvenimą, paprastai būna atsikračiusi nepilnavertiškumo kompleksų, puikiai pažįsta savo organizmą, žino, kaip suteikti malonumą sau bei partneriui, kad jų ryšys būtų harmoningas, dvasingas, o ne vien tik aistringų kūnų susiliejimas.
Mokslininkai nustatė: 1) kuo daugiau tokio amžiaus moteris mylisi, tuo labiau jai reikia sekso; 2) kuo ilgiau moteris gyvena be partnerio, tuo labiau nyksta jos sekso alkis. Pirmu atveju moteris nuolat galvoja apie seksą, netgi skaičiuoja kartus ir nekantraudama laukia, kada vėl galės pasimylėti. Antru atveju domėjimasis seksu pamažu gęsta.
Nepatenkinta moteris būna irzli, nervinga. Jai sunku susikaupti, dažnai savo emocijas (pyktį, apatiją) išlieja ant artimų žmonių.
Argumentas - dėl sveikatos. Jeigu moteris mylisi 2 kartus per savaitę, sumažina insulto bei infarkto riziką. Reguliarus seksas stiprina kaulus, raumenis, be to, stangrina bei didina krūtinę. Taip yra todėl, kad sekso metu pagreitėja kraujo apytaka, jo priteka į krūtis. Kraujas maitina audinius, stimuliuoja naujų ląstelių augimą.
Dėl grožio. Reguliarūs lytiniai santykiai pagerina kolageno sintezę organizme, o jo reikia, kad oda būti švelni ir lygi.

Taigi dabar aišku, kodėl, kodėl įsimylėjusi (ir mylima!) moteris pagražėja? Jos akys spindi, oda tviska - nereikia jokių kremų. Krūtinė padidėja, neatrodo suglebusi, pati moteris nebe eina, o tarsi skrenda.
Žinoma, jei su vyru į lovą gulsitės vedinos tik tokių minčių - pagražėti, tai išeis šnipštas. Seksas be meilės yra tas pats, kas bučiuotis su skafandru ant galvos. Arba, kaip sako Vaiva, laižyti medų per stiklainį.
Geriau sausąjį laikotarpį išgyventi kūrybiškai: skaityti knygas, vaikščioti į teatrą, susitikti su draugėmis, nueiti į klubą. Jokiu būdu nesėdėti su šeimyniniu bulvių traškučių pakeliu prie televizoriaus. Iš jo tikrai nenužengs mylimasis tiesiai jums į glėbį. Daugiau optimizmo ir gal net šiokios tokios įtaigos. Vyrai užuodžia ne tik moteris be sekso, bet ir laimingas bei laisvas. Tiesiog mintyse galvokite, kad mylite, ir jūsų elgesys pamažu ims virpinti orą ir siųsti reikiamas bangas. Sėkmės!

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.