Miestas be sekso

 (8)
Žaviuosi Teodora. Jos šūkis: jei nėra mylimo vaikino, geriau jokio. Jauna, bet supranta, kad seksas be jausmų nebus į sveikatą.
Jei neturite draugo, galite laiko daugiau skirti savišvietai, norų įgyvendinimui.
Jei neturite draugo, galite laiko daugiau skirti savišvietai, norų įgyvendinimui.
© Shutterstock nuotr.

Buvusi parlamentarė Nijolė Oželytė yra gerai pasakiusi, kad jaunimas dabar seksuoja. Anksčiau mylėdavosi, o dabar tik susibėga pasi... kaip gyvuliukai.
Net jei sekso šalininkai turėtų argumentų (susilaikymas yra ėjimas prieš gamtą, kenkia sveikatai; save reikia mylėti; nuo sekso dar niekas nemirė (hm, nebent senukai, užjodinti jaunų mergelių)), vis tiek moters gyvenime būna etapas, kai ji neturi gyvenimo draugo. Vienos nakties nuotykių ji nenori, žino, kad tai tik trumpalaikiai aistros žybtelėjimai, po kurių ją gali užlieti tik dar didesnis kontrastas vienišės būčiai.
Sąmoningas pasirinkimas gyventi be santykių, kol akiratyje pasitaikys tas, kurį pamilsi, irgi reikalauja aukos. Gali kiek nori sau kalti į galvą, atsistojusi prieš veidrodį, kad esi jauna, žavi, kad patinki vyrams, tačiau gyvenimas be sekso paženklina moterį.

Kai kurie vyrai net šuniškai jaučia moterį, ilgai neturėjusią sekso.
Jos akys nespindi, ji neatrodo tokia laiminga, kai ta, kuri gyvena visavertį gyvenimą.
Ji gali būti perdėtai aktyvi, daug dirbti, nes susikaupusią seksualinę energiją reikia kažkur išbarstyti. Manydama, kad energiją išeikvos smarkiai dirbdama, tik kenkia sau dar labiau. Vyrui tokiu atveju darbo (ar sporto) dieta tinka kuo puikiausiai, o štai moterį fizinis krūvis tik nuvargina ir sukelia stresų.
Flirtuodama su vyrais, ji dažniau linkusi prisiliesti prie jų, numesti dviprasmiškas užuominas. Nors kartais garbanotos mintys gali būti ir atvirkštinė bėda - nepasitikėjimas savimi, stengimasis vaizduoti karštą pupytę - tokią, kokia ta moteris net nėra, tačiau nori būti.
Moteris atrodo liūdna, jos veido oda pilka. Mylintis organizme išsiskiria dopaminas ir serotoninas, kurie pakelia nuotaiką, padeda įveikti stresą, ramina bei grąžina sielai ramybę. Specialių medžiagų, padedančių kovoti su depresija, išskiria ir antinksčiai.
Malonumo poveikis moters organizmui yra stulbinamas. Tačiau moteris taip jau sukurta, kad didžiausią malonumą ji patiria su mylimu žmogumi arba bent su tuo, kuris ją seksualiai traukia (Nesu vyras, bet jaučiu, kad ir jiems tas pats; jie netgi skiria „meilę" ir „seksą"). Todėl partnerio pasirinkimas „ai, pasimylėsiu dėl sveikatos, kiek čia galiu gyventi be sekso" yra tik kenkimas organizmui. Jis viską atsimena, ką mes su juo darome, ir paskui keršija pačiu netikėčiausiu būdu ir momentu.
Moters žydėjimo metas - 35-40 metų. Peržengusi trisdešimtmečio ribą, moteris ima jausti visapusišką pasitenkinimą seksualiniais santykiais. Ji myli save, gyvenimą, paprastai būna atsikračiusi nepilnavertiškumo kompleksų, puikiai pažįsta savo organizmą, žino, kaip suteikti malonumą sau bei partneriui, kad jų ryšys būtų harmoningas, dvasingas, o ne vien tik aistringų kūnų susiliejimas.
Mokslininkai nustatė: 1) kuo daugiau tokio amžiaus moteris mylisi, tuo labiau jai reikia sekso; 2) kuo ilgiau moteris gyvena be partnerio, tuo labiau nyksta jos sekso alkis. Pirmu atveju moteris nuolat galvoja apie seksą, netgi skaičiuoja kartus ir nekantraudama laukia, kada vėl galės pasimylėti. Antru atveju domėjimasis seksu pamažu gęsta.
Nepatenkinta moteris būna irzli, nervinga. Jai sunku susikaupti, dažnai savo emocijas (pyktį, apatiją) išlieja ant artimų žmonių.
Argumentas - dėl sveikatos. Jeigu moteris mylisi 2 kartus per savaitę, sumažina insulto bei infarkto riziką. Reguliarus seksas stiprina kaulus, raumenis, be to, stangrina bei didina krūtinę. Taip yra todėl, kad sekso metu pagreitėja kraujo apytaka, jo priteka į krūtis. Kraujas maitina audinius, stimuliuoja naujų ląstelių augimą.
Dėl grožio. Reguliarūs lytiniai santykiai pagerina kolageno sintezę organizme, o jo reikia, kad oda būti švelni ir lygi.

Taigi dabar aišku, kodėl, kodėl įsimylėjusi (ir mylima!) moteris pagražėja? Jos akys spindi, oda tviska - nereikia jokių kremų. Krūtinė padidėja, neatrodo suglebusi, pati moteris nebe eina, o tarsi skrenda.
Žinoma, jei su vyru į lovą gulsitės vedinos tik tokių minčių - pagražėti, tai išeis šnipštas. Seksas be meilės yra tas pats, kas bučiuotis su skafandru ant galvos. Arba, kaip sako Vaiva, laižyti medų per stiklainį.
Geriau sausąjį laikotarpį išgyventi kūrybiškai: skaityti knygas, vaikščioti į teatrą, susitikti su draugėmis, nueiti į klubą. Jokiu būdu nesėdėti su šeimyniniu bulvių traškučių pakeliu prie televizoriaus. Iš jo tikrai nenužengs mylimasis tiesiai jums į glėbį. Daugiau optimizmo ir gal net šiokios tokios įtaigos. Vyrai užuodžia ne tik moteris be sekso, bet ir laimingas bei laisvas. Tiesiog mintyse galvokite, kad mylite, ir jūsų elgesys pamažu ims virpinti orą ir siųsti reikiamas bangas. Sėkmės!

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.