LAIŠKAS. Kodėl vyrai nekenčia prezervatyvų?

 (156)
Merginos iš manęs juokiasi, kad aš niekada nesimyliu be prezervatyvo. Bet man keista, kai merginos pamiršta savisaugą, vos tik...
Kodėl vyrai nekenčia prezervatyvų?
Kodėl vyrai nekenčia prezervatyvų?
© Shutterstock nuotr.

... partneris ištaria kažką panašaus į „mažut, neįžeidinėk manęs - juk aš nesu kol LPL platintojas" arba „nejaugi tu atimsi iš manęs galimybę pajausti tave“. Patikėk manimi, tu tą galimybę gausi atnešęs pažymą iš gydytojo, o kol kas, mažuti, traukis, ką atsinešei - juk prezervatyvas, kurį bene kiekvienas vienišas vyras nešiojasi piniginėje, yra ne talismanas, o apsisaugojimo priemonė.
Lyg tyčia, po eilinio ginčo su Vika, sulaukiau mūsų skaitytojo laiško, kurio tikslas buvo visų vyrų vardu mums pranešti, jog jie nekenčia prezervatyvų. Štai ištrauka (nemaža, sakyčiau) iš jo:

Vyrai nekenčia prezervatyvų ir taškas. Vien mintis, kad teks dėvėti tą glitų žiedą, gali iš tiesų priversti vyro pasididžiavimą susitraukti. Tačiau ar verta nesinaudoti prezervatyvu vien dėl mylintis neapsisaugojus patiriamo didesnio malonumo?
Šioje žemėje nėra nei vieno vyro, kuriam geidulingo pasimatymo metu patiktų dėvėti prezervatyvą. Na gi, vyručiai, prisipažinkite, kad visi jūs to nekenčiate.
Jei galite nuoširdžiai prisipažinti sau, kad besimylint jums patinka dėvėti prezervatyvą, tada su jumis yra kažkas netvarkoje.
Visi vyrai nekenčia prezervatyvų. Prezervatyvai yra tokie velniškai varžantys. Tai yra taip pat blogai, kaip ir greičio ribotuvas, kuris vairuojant jūsų Bugatti neleidžia viršyti 130 km/h greičio, kai lekiate greitkeliu ir norite pasiekti 400 km/h.
Tai slegia ir net neverta minėti, kad tai yra visiškas nusivylimas. Jūs nesijaučiate laisvas, jūs nesijaučiate natūraliai.
Iš tiesų, jūs visiškai nesate ten. Juk su jūsų mergina mylisi prakeiktas laimės kūdikis prezervatyvas. Jūs tiesiog esate jame ir atliekate paprasčiausius judesius, ar ne tiesa? Ar kada apie tai pagalvojote?
Kai dėvite prezervatyvą, jūs niekada iš tiesų nesimylite. Jūs bučiuojate ir laižote ją, bet ar mylitės su ja? Deja, deja, vyruti, tu tikrai nesimyli. Tai prezervatyvas gali pakutenti merginą, kur jai reikia.
Leiskite pateikti palyginimą. Jei nuo jūsų tualeto grindų valote pačias purviniausias, šlykščiausias dėmes, likusias po vakarėlio, jūs ant savo rankų dėvite gumines pirštines, ar ne?
Jūs tai darote žinodamas, kad tai ne jūs atliekate purviną darbelį, o pirštinė liečia visą purvą, tuo tarpu jūs išliekate švarut švarutėlis. Dabar pagalvokite apie prezervatyvą, juk tai tas pats dalykas, ar ne? Tačiau šį kartą jis skirtas malonumams. Ir moterys dar klausia vyrų, kodėl mes nekenčiame prezervatyvų!
Įsivaizduokite, jūs gulite ant prabangios lovos, jūsų fantastiška partnerė dėvi tik siaurikes ir prašo jūsų įeiti ten, kur saulutė nešviečia. Jus apima svaigulys, nes žinote, kad elgsitės nepadoriai. Dingsta visi stabdžiai ir jūs greitai nuplečiate nuo savęs drabužius.
Lėtai lėtai jūs judate link jūsų laukiančios dovanos. Jūsų rankos ima glostyti jos šlaunis ir jūs jau beveik išvyniojate prieš jus gulinčią dovaną. Kai tik jūsų rankos pasiekia trečiąją bazę, jos pradeda drebėti nuo susijaudinimo. Jūs žinote, kas jūsų laukia.
Jūs nebegalite daugiau kęsti ir nuplėšiate siaurikes, kaip vaikas atidarydamas gimtadienio dovaną. Ir štai pasirodo tai, į ką jūsų pasididžiavimas troško patekti pastarąsias kelias minutes arba visada. Nuplėšti siaurikes yra tas pats, kas gauti leidimą patekti į šokolado fabriką.
Jūs per plauką nuo laimės. Ir, kol laukiate žalios šviesos, nutinka pats bjauriausias dalykas. Jūsų grobis įdeda ranką į savo rankinę ir ištraukia nedidelį kvadratinį pakelį, kuris atrodo kaip nemokamas cukraus pakelis iš greito maisto užkandinės.
Jūsų akys atsimerkia, nes jūs suprantate, kad kažkas pastojo kelią tarp jūsų ir jūsų trokštamo taikinio. Adrenalinas lengvai užplūsta jūsų kūną, kai artėjate prie jos, tačiau ji labiau domisi šiuo mažu kvadratiniu pakeliu. O tai jums kerta žemiau juostos.
Tas mažas daikčiukas, taip, tai bjaurus, keistas, dvokiantis latekso žiedas, kuris yra labiau panašus į nemokamą balioną, kokius vaikai parsineša iš gimtadienių. Jūsų akys sako: „Ne“, tačiau jūsų protas sako: „Aš privalau“. Jums visai nesvarbu, kaip jūs tai padarysite, jūs tiesiog norite tai padaryti."

Mielas K.A.,

ačiū už išsamų paaiškinimą, bet mano atsakymas bus trumpas ir aiškus: prezervatyvai nėra sukurti malonumui. Pirmoji jų funkcija - saugumas. Kiekvienas subrendęs vyras pirmiausia malonumą jaus žinodamas, kad jo glėbyje partnerė jaučiasi saugi. Būtent saugumas leis mėgautis seksu, negalvojant apie tai, ar kitą rytą dirbs vaistinė/kada tau vaisingos dienos/ ir kokią zarazą, apie tai nė nenutuokdamas, gali turėti tavo partneris.
Žinoma, prezervatyvai nėra pats maloniausias dalykas (turiu omenyje kvapą - ragauti nesiryžau), bet daugelis vaistų taip pat nėra skanūs... o ir Ferrariai turi laikytis greičio apribojimų saugumo vardan.
Taip kad. Gero sekso gumytė nesugadins. O blogam meilužiui ir... prezervatyvas maišo.

Nuoširdžiai,
(šiek tiek karingai nusiteikusi) Tedi.


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.