Kokių JOS trūkumų vyrai nemato sekso metu?

 (48)
Kad ir kokia savimi pasitikinti būtų moteris, tačiau kai kurie įsikalbėti kūno trūkumai trukdo normaliai gyventi.
© Shutterstock nuotr.

Trukdo nusipirkti aptemptą suknelę, nueiti į baseiną, vyrui pasirodyti su seksualiais apatiniais ir sušokti viliotinį. Strijos, celiulitas, nebestangri krūtinė, per didelis pilvas ir milijonas kitų priežasčių neleidžia deramai atsipalaiduoti ir tiesiog... mėgautis gyvenimu.
Jei norite lindėti kiaute ir negyventi, tai ir toliau ieškokite su didinamuoju stiklu trūkumų: ausys nulėpusios, blakstienos trumpos, nagai - kastuvėlio formos, oda - išsausėjus, lūpos siauros...

Niekas taip neskriaudžia moters, kaip pati moteris. Ne paslaptis, kad dauguma moterų kompleksuoja dėl savo išvaizdos. Net jei ir teigia, kad viskas gerai ir tą pasitikėjimą demonstratyviai spinduliuoja, vis tiek tą JŲ pačių matomo ir iškelto TRŪKUMO nepaverčia privalumu. O pasitikėjimas atsiranda, kai nebe kovojate, o susitaikote ir pamilstate save už unikalumą, autentiškumą.

Moteriški kompleksai ypač pradeda lįsti, kai jos nusirengia. O dar mėgsta priešais veidrodį save apžiūrinėti ir vyrui girdint komentuoti: „Krūtys galėtų būti stangresnės.... hm, pečiai nusvirę... nervina tie riebalai ant pilvo. Nesiklausai, ką sakau! Pažiūrėk! Tu nekreipi į mane dėmesio. Aš tau nerūpiu. Tu visai manimi nesidomi. Nebepatinku. Juk taip? Ar aš tau patraukli?".

Žodžiu, vyras taip būna įspraustas į kampą, kad svarstymai, kaip pataikyti atsakyti moteriai teisingai, kad nesukeltum isterijos, prilygsta būsenai, kai pistoletas tau įremtas į smilkinį, o priešas tuoj paspaus gaiduką.

Jei pasakys vyras „Taip, mieloji, tu vis tokia pat patraukli", tai moteris užsipuls: „Ar tu aklas?! Negi nematai, kad aš pasikeičiau?! Priaugau 6 kilogramus, o tu sakai, kad aš patraukli?". O pasakys: „Taip, tu pasikeitei, bet aš tave vis tiek myliu", tai irgi sulauks priekaištų lavinos: „Ką reiškia „vis tiek"? Tu norėtum, kad atrodyčiau kitaip? Tai tu myli iš reikalo, bet iš tikrųjų aš tavęs seksualiai netraukiu?".

Scena namuose garantuota. Todėl kai moteris eina prie veidrodžio ir save apžiūrinėja, tai jau geriau, vyrai, geidulingai ją apžiūrinėkite arba eikite prie reikalo... Taip moteris įgis pasitikėjimo, kad tikrai vyrui yra patraukli tokia, kokia yra.

O moteriai patariame: jei jau žiūrite į savo atvaizdą, matykite tik gėrį ir grožį. Vyras mato moterį kitaip, patikėkite. Visai ne jūsų akimis - netgi geriau būtų, jei į save žiūrėtumėte jus mylinčio vyro akimis. O kai nuolat kalate jam į galvą, kaip pastorėjote, kaip glemba oda, kad nebe tokia stangri krūtinė, tai tikrai vyras vieną dieną patikės, kad vedė vienokią, o gyvena su kitokia - prastesne - moterimi. O jis vertas pačios pačiausios, kaip ir jūs - paties pačiausio.

Naujausi tyrimai, atlikti Didžiojoje Britanijoje, irgi gali paguosti moteris: jums nereikia rūpintis dėl savo išvaizdos, kabinėtis prie detalių. Nes esmė ta, kad vyrai jų visai nepastebi! Jiems visai nebado akių jūsų keli papildomi kilogramai. Kai siautėja aistros hormonai, kai vyras mylisi su moterimi, jam ji atrodo pati gražiausia ir seksualiausia.

Taip pat tyrimai rodo, kad vyrams ne toks svarbus ir krūtinės dydis - tik mes ją sureikšminame. Netgi jei krūtys asimetriškos (tarkim, viena didesnė), sekso metu vyrui tai visai neturi jokios reikšmės.

Aimanuojate dėl išdygusio spuogelio? Šis irgi nereikšmingas. Patikėkite, vyrai turi svarbesnės ir įdomesnės veiklos, nei nužiūrinėti mylimos moters veidą bei kūną ir ieškoti menkiausių trūkumų.

Netgi prakaito kvapas, kurio moterys taip gėdijasi, veikia priešingai - gali jaudinti vyrą, sukelti geismą. Tik ne tas kvapas, kai grįžtate po rytinio pabėgiojimo, o tas, kurį išskiriate susijaudinusi. Tai ženklas, kad jūsų kraujotaka pagreitėjo, kad organizmas užkurtas ir esate nusiteikusi intymiems žaidimams. Tas pats pasakytina ir apie kvapą iš intymių vietų. Jei tai natūralus ovuliacijos metu išsiskiriančių gleivių kvapas, tai vyrą veikia kaip afrodiziakas, kirbina jusles, kaitina kraują.

Tingėjote depiliuoti bikinio zoną keletą dienų? Vyrai to nepastebi...Plaukeliai, kurie mus erzina, jei nedepiliuojame 2-3 dienas, visai netrukdo vyrui, jie nesukelia jam nei šoko, nei pasišlykštėjimo. Vyras net nekreips dėmesio, net nepastebės! Tik jums vienai kojos atrodys šiurkščios ir gaktos sritis kaip ežiukas.

Nors labai norime atrodyti gražios, tačiau sekso metu šukuosena ir makiažas būna beverčiai. Šiuo atveju vyrą panašiai veikia kaip ir keli papildomi jūsų kilogramai - sekso metu vyrui atrodote pati gražiausia ir seksualiausia. Kaip tik natūraliai įraudę skruostai, patinusios nuo bučinių lūpos atrodo geidulingiau nei išdažytas lėlės veidas ir proginė šukuosena su begale smeigtukų.

O jei dar manote, kad jūsų didelis užpakalis, tai vyrams patinka geri, akcentuoti klubai! Parodykite kompiuteryje jam Gwyneth Paltrow ir Jennifer Lopez užpakaliukus ir pažiūrėkite, kuriam teiktų pirmenybę...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (51)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (144)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (201)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (219)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.

Moterys papasakojo, kokias klaidas daro vyrai oralinio sekso metu (135)

Jei moteris nemoka gerai vyro patenkinti, tai šis laiko ją prasta meiluže. O vyrai ar visada moka pamaloninti moterį burna?

Kas jaudina skirtingus Zodiako ženklus? (1)

Kiekvienas žmogus turi didesnių ir mažesnių silpnybių, kurios jį stipriai vilioja bei traukia. Kam tu negali atsispirti? Gražiems žodžiams, seksualiems judesiams, švelnumui, paprastumui? Dar svarbiau - žinoti, kam neabejingas tau patinkantis žmogus.

Vyrai prakalbo: ką lovoje moterys daro netinkamai? (110)

Moteris gali būti niekam tikusi lovoje. Tokią, ne itin malonią, tiesą išgirdome iš vyrų lūpų. Apklausoje sudalyvavę vyrukai paatviravo kokios moterys juos nuvilia lovoje ir kokie jų veiksmai pataisytų padėtį.

Stipresniam moters orgazmui - dubens dugno raumenų pratimai, kuriuos galite daryti ir darbe (11)

Kodėl vis niekaip neprisiruošiate į sporto salę ar pabėgioti? Nes vis nerandate laiko tik tai konkrečiai veiklai. O intymių raumenų treniruotė ypatinga tuo, kad nereikės savo darbotvarkėje stumdyti darbų bei susitikimų, kad galėtumėte atlikti šiuos pratimus.

Vyras susirašinėja su kitomis: neištikimybė, kelias skyrybų link ar nekaltas garo nuleidimas? (20)

Kas yra virtualus seksas? Nekaltas būdas išsaugoti ištikimybę šeimoje, savo seksualinę energiją išlaisvinant pokalbių svetainėse? O gal tai reali grėsmė jūsų santykiams?

Po sunkios ligos palikta žmona: nesuprantu, kaip dėl kitos moters galima pamiršti savo vaikus (209)

Jeigu šeima drauge įveikė sunkią onkologinę ligą dar nereiškia,kad ji yra tvirta. Tuo įsitikinome perskaitę šį laišką, kuriame po ligos atsigavusi moteris pasakoja apie „staigmeną", kuri laukė sugrįžus į normalų gyvenimą. Šiandien ji renka sudužusios santuokos šukes, bet pasiduoti neskuba.

Ką daryti?! Mano vyras įsimylėjo kitą... (159)

Situacija, kai žmona sužino, kad jos vyras – homoseksualus, ne tokia reta, kaip kai kuriems atrodo. Dauguma žmonų įtaria, laikui bėgant ima nujausti apie slaptus savo vyrų pomėgius. Į „google“ paiešką anglų kalba įvedus „mano vyras...“, sistema nurodys vieno iš populiariausių klausimų pabaigą – „...gėjus“.

Savimi patenkintos ir seksualios: „plius“ dydžio modeliai, kurie žavi visą pasaulį FOTO (63)

Mados pasaulyje standartai griežti: „plus size“ terminu apibūdinami modeliai, kurių drabužių dydis – 38 ir didesnis. Bet jos tikrai nėra storos! Anaiptol - jų moteriškos formos žavi visą pasaulį.

Didelės krūtys - didelės bėdos dažniausios problemos (104)

Visą gyvenimą pavydėjau moterims su maža krūtine ir niekuomet nesuprasiu tų, kurios trokšta didelės krūtinės.

Intriguojantys faktai apie „Penkiasdešimt pilkų atspalvių“ trilogiją (20)

Artėjant Valentino dienai, Lietuvos įsimylėjėliai mėgausis nauja spalvingiausios šiuolaikinės meilės istorijos premjera. Jau vasario 10 d. Lietuvos kino teatruose pasirodys antroji E. L. James trilogijos dalis „Penkiasdešimt tamsesnių atspalvių“. Filmo kūrėjai žada staigmenas. Pavyzdžiui, jau dabar nerimsta diskusija, ar kino juostoje matysime herojaus Kristiano Grėjaus nuogo kūno kadrus ir ar juose tilps viskas, ką norėtų pamatyti ištikimiausios gerbėjos.