Kas antro vyro galvoje - geriausio draugo žmona

 (49)
Kaip man dabar jaustis, kai žinau, kad GALBŪT patinku Inesos vyrui? Juk jis – geriausias Ričardo draugas...
Bendrauja šeimos gražiai, o galvoje sukasi įvairiausių seksualinių fantazijų...
Bendrauja šeimos gražiai, o galvoje sukasi įvairiausių seksualinių fantazijų...
© Shutterstock nuotr.

Vyrai visą laiką galvoja apie seksą ir erotinio pobūdžio mintys jų smegenis apninka kas 7 sekundes. Seksualinės fantazijos trukdo jiems priimti sprendimus, atitraukia nuo darbo ir gali paskatinti net nusikalsti, rašoma Yoki. Trys ketvirtadaliai vyrų įsivaizduoja besimylintys su įžymybėmis, o kas antras vyriškis įsivaizduoja besimylįs su geriausio draugo žmona ar panele.

Klausimui, kaip dažnai žmonės galvoja apie seksą, viso pasaulio mokslininkai paskyrė dešimtis tyrimų ir eksperimentų. Viename svarbiame šios temos tyrime, kuris buvo atliktas Kinsey institute, teigiama, kad 54 proc. vyrų galvoja apie seksą keletą kartų per dieną ir tik 19 proc. moterų galvoja apie seksą taip pat dažnai, kaip ir vyrai.

Ohajo universiteto mokslininkai nusprendė patikrinti šitą teoriją eksperimentu ir pasiūlė abiejų lyčių studentams paspausti specialaus įrenginio mygtuką, fiksuojant savo mintis apie seksą, maistą ir miegą. Paaiškėjo, kad mintys apie seksą vyrukus vidutiniškai užvaldo apie 18 kartų per parą, o merginas - apie 10. Beje, paaiškėjo, kad apie miegą ir maistą jaunimas galvoja panašiomis proporcijomis. Tačiau mokslininkai dar nėra pasiruošę padaryti galutinių išvadų, juk gali būti, kad merginos tiesiog yra didesnės slapukautojos, o vyrukams tiesiog patinka maigyti mygtukus.

O štai daktarė Louann Brizendine moksliniame populiariame bestseleryje „Moterų smegenys" („Female Brain") aiškina, su kuo susijęs šis minčių apie seksą dažnumo skirtumas. Ta smegenų dalis, kuri yra atsakinga už tokias mintis, vyrų yra didesnė nei moterų.

Kompanijos „Durex" tyrimai rodo: trys ketvirtadaliai vyrų įsivaizduoja besimylintys su įžymybėmis. Ir kas antras vyras svajoja pasimylėti su savo geriausio draugo žmona/drauge.

Šiais metais amerikiečių mokslininkai, pasitelkdami interneto naršykles, tyrė pagrindines stipriosios žmonijos lyties seksualines fantazijas ir sužinojo, kad dauguma vyrų svajoja apie putlias merginas su didele krūtine ir dažnai įsivaizduoja esą grupinio sekso dalyviai. Beje, kai kurie psichologai tyrimą kritikavo, teigdami, kad paieškos užklausų kiekis parodo ne seksualinį objekto patrauklumą, o, greičiau, smalsumą.

O britų mokslininkai tvirtina, kad pačios populiariausios vyrų fantazijos - tai vojerizmas, ekshibicionizmas ir seksas su paslaptinga nepažįstamąja. Daugiau nei 70 proc. vyrų svajoja apie seksą trise, gal net fiksuojant veiksmą vaizdo kamera. Beje, moterų, svajojančių apie grupinį seksą, tik šiek tiek mažiau - virš 60 proc. amžiaus grupėje nuo 18-kos iki 45-erių metų.

Dar moterys dažnai fantazuoja, įsivaizduodamos save lovoje su kita moterimi, jos nori būti surištos, svajoja apie seksą viešoje vietoje - parke, lifte, laiptinėje...

Apskritai, tyrimai parodo, kad seksualinių fantazijų turi daugiau nei pusė moterų ir iki 75 proc. vyrų. Beje, beveik visos silpnosios lyties atstovės pradeda fantazuoti po erotinių filmų ar žurnalų peržiūros. 60 proc. moterų perpasakoja savo fantazijas partneriams, o 34 proc. jas įgyvendina gyvenime - bent jau dalinai.

Seksologai iš Leveno universiteto (Olandija) išgąsdino daugelį, kai pranešė, jog aktyvios seksualinės fantazijos negatyviai veikia gebėjimą priimti teisingus sprendimus. Be to, jie teigė, kad seksualinės fantazijos, susijusios su smurtu, gali tapti nusikaltimo priežastimi ir, apskritai, liudija ligos požymį, dėl kurio verta pasikonsultuoti su specialistu.

Optimistiškiau yra nusiteikę britų Lydso universiteto mokslininkai, manantys, jog seksualinės fantazijos yra tokios pat svarbios, kaip ir seksas. Daktaro Mitcho Watermano nuomone, būtent jos padeda mums sustiprinti arba, atvirkščiai, sulaikyti seksualinį potraukį, numatyti įvykius ir pasiruošti jiems.

Dauguma specialistų mano, kad seksualinės fantazijos yra normali stipraus sveiko seksualumo sudedamoji dalis. Jos padeda mums išgyventi stresus, atsitraukti nuo minčių apie darbą, pajusti papildomą gyvenimo malonumą.

Tyrimas, kurį atliko Čikagos mokslininkai, parodė, kad vyrai ir moterys, dažnai fantazuojantys seksualinėmis temomis, gyvena harmoningą seksualinį gyvenimą ir realybėje, o štai žmonės, kuriems nekyla minčių „žemiau bambos", ir tikro sekso metu nusileidžia fantazuotojams.

Na ir kaip gali būti kenksminga tai, kam, pagal svarius mokslinius eksperimentus, 80 proc. vyrų atsiduoda netgi darbo metu?

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Kokia JI lovoje: erotinis moters horoskopas (7)

Parodykite savo apatinius ir mes pasakysime kokia jūs lovoje. Girdėtas pasakymas? Panašiai yra ir su zodiako ženklais. Galima į horoskopus žvelgti įtariai, bet atitikimų atranda net didžiausi jų skeptikai.

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (49)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (24)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.