Kaip nuvilioti vaikiną?

 (49)
Įsimylėjote vaikiną, kuris jau užimtas? Pasirodo, net tokiems atvejams yra patarimų... ne juodoji magija, bet vis tiek nešvarūs žaidimai...
Dėl savanaudiškų paskatų nutraukti kieno nors santykius yra tiesiog... šlykštu.
Dėl savanaudiškų paskatų nutraukti kieno nors santykius yra tiesiog... šlykštu.
© Shutterstock nuotr.

Kai įsimylite vaikinuką, jums, matyt, nerūpi, ar jis jau užimtas, ar vis dar laisvas. Jūs žinote, kad jo norite. Ir tiek.
Ir nors, mano nuomone, kiekvienas kirvis turi kotą ir už blogus darbus būna atlyginta, yra atvejų, kai kartais galima užmerkti akis prieš sąžinę. Kokie jie? Jeigu tikrai mylite tą žmogų ir manote, kad su jumis jis bus laimingesnis, nei šiuo metu yra su savo mergina. Dėl savanaudiškų paskatų nutraukti kieno nors santykius yra tiesiog... šlykštu. Ir, atvirai kalbant, jei vaikinas jau yra laimingas su savo mergina, jis bet kokiu atveju jos nepaliks.
Vaikinais yra lengva manipuliuoti, nes paprastai jie įsimyli išvaizdą ir gerai atrodančias merginas. Galų gale, tikrai kur kas dažniau nei paprastai vaikinai įsimyli fizinę išvaizdą, o ne emocinį saugumą.
Nors ir yra lengva padaryti taip, kad jūs vaikinui patiktumėte iš pirmo žvilgsnio, tačiau nėra lengva pavogti vaikiną ar priversti jį jus įsimylėti, nes vyrai daug dėmesio skiria ir emociniams poreikiams. Suraskite būdą, kaip patraukti jo dėmesį ir parodykite jam, kokia nuostabi jūs iš tiesų esate (tiek fiziškai, tiek ir intelektualiai), ir jam tikrai bus sunku jūsų neįsimylėti.
Čia pateiksime keletą mažų žingsnelių, kurie padės jums suprasti, kaip pavogti vaikiną. Pasinaudokite šiais patarimais ir labai greitai išvysite skirtumą.

Stenkitės atrodyti nepriekaištingai
Vyrai negali atsispirti gerai išvaizdai merginoms, tačiau tai tikrai nereiškia, kad jums būtinai reikia idealiai simetriško veido ar tobulo kūno. Žinome, tai labai padėtų. Tačiau ne vien tik tai yra svarbu.
Svarbiausia - tvarkinga išvaizda ir pasitikėjimas savimi. Kai jūs tikite, kad atrodote seksualiai, jūs ir ATRODOTE seksualiai. Mums tikrai nereikia to kartoti, tačiau kai kurios seksualiausios žemėje moterys tikrai nėra pačios gražiausios. Jos tiesiog skleidžia seksualų žavesį, nes jos labai pasitiki savimi ir yra patenkintos savo išvaizda.

Žaiskite žvilgsniu
Dabar, kai jau patraukėme jo dėmesį, pats metas leisti jam sužinoti, kad ore kažkas sklando. Dažnai į jį žvalgykitės ir kai tik jis pastebės, kad jūs į jį žiūrite, šiek tiek susidrovėjusi ir meiliai šyptelėjusi, nusukite nuo jo žvilgsnį. Darykite taip net gi tada, jei su šiuo vaikinu jau esate pažįstama.
Subtiliai padarykite taip, kad jam pasidarytų smalsu ir kiltų klausimas, ar jis jums patinka. Vaikinams patinka dėmesys, ypatingai jei jis sklinda iš puikiai atrodančios merginos. Net jei jis jau turi merginą, tai nesustabdys jo nuo minčių apie jus. Jums reikia priversti jį domėtis jumis ir galvoti apie jus.
Kai tik jis pastebės, kad jūs į jį žiūrėjote keletą kartų, keletą dienų apsimeskite, kad jūs visiškai juo nesidomite. Tegul jis pasiilgsta jūsų žvilgsnių, ir ganėtinai greitai jis pamėgins spoksoti į jus bei bandys patraukti jūsų dėmesį. Pažvelkite ir jūs į jį, tačiau greitai nuleiskite žvilgsnį. Tai jį įsiutins, nes jis tiesiog nesugeba patraukti jūsų dėmesio. Taip, jis visa tai padarys, net gi jei jau turi merginą.

Patraukite jo draugų dėmesį
Vyrai yra konkuruojantys padarai, tad savo grupėje kiekvienas vaikinas nori būti svarbiausias. Tai nėra įmanoma, tačiau visi vaikinai bando. Maloniai flirtuodama pasišnekėkite su jo draugais, tačiau neperženkite padorumo ribų, ir patraukite jų dėmesį.
Jei jums pavyko jo draugams padaryti puikų įspūdį, yra tikimybė, kad kitą kartą, kai jūs pamojuosite ir pro juos praeisite, jie visi ims kalbėti apie jus ir apie tai, kokia miela ir nuostabi esate.
Kai vaikinas, kurį jūs norite pavogti, išgirs, kad jo draugai kalba apie jus, tai pastūmės jį padaryti jums įspūdį ir patraukti jūsų dėmesį.

Atskleiskite jo globėjišką pusę
Vaikinai instinktyviai yra globėjiški. Jūs turite tai išnaudoti savo naudai ir priversti jį jus labiau vertinti. Kitą kartą, kai jūs su juo kalbėsitės ar tiesiog eisite pasivaikščioti, priimkite jo pagalbą.
Jei kalbatės su juo, uždėkite savo delną ant jo dilbio tam, kad galėtumėte pasitaisyti savo batelių dirželius. Jei kartu einate takeliu, apsimeskite, kad jūsų rankoje esančios knygos yra labai sunkios ir palaukite, kol jis pasisiūlys jas panešti. Jei bandote pereiti gatvę, suspauskite jo ranką, prašydama pagalbos. Ir visada su meiliausia šypsena padėkokite jam, kad buvo toks mielas, net gi jei jis nesuprato, kad jis jums padėjo. Dėl to jis ims jaustis gerai, kad yra šalia jūsų, ypatingai, kai jūs taip vertinate jo kompaniją.

Jo mergina prieš jus
Tai sunkiausias žingsnis. Kad suprastumėte, kaip pavogti vaikiną, jums reikės perprasti jo merginos stipriąsias ir silpnąsias puses. Diskretiškai pasikalbėkite su keletu draugų arba pašniukštinėkite apie ją socialiniuose tinklapiuose ir pamėginkite kuo daugiau sužinoti apie jo merginą. Kokia ji yra asmenybė ir kokie yra jų skirtumai?
Net gi geriausios poros turi keletą skirtumų. Jūsų slaptosios operacijos tikslas - sužinoti kokie yra tie skirtumai ir kurį iš jų jūs galite panaudoti savo pranašumams pabrėžti.
Kai tik sužinosite, kokie įsimylėjėlių kivirčai įsiplieskia tarp jums patinkančio vaikinuko ir jo merginos, pamėginkite laimėti jo meilę nepastebimai užsimindama apie jūsų bendrumus ir leisdama jam pamatyti, kokie vienodi yra jūsų abiejų skoniai ir nuomonės. Suderinamumas yra labai svarbus bet kokiuose santykiuose, net gi jei dauguma žmonių to ir nesuvokia. Pasinaudokite tuo savo naudai ir jūs priversite jį svarstyti, ar jūs negalėtumėte būti jam geresnė mergina, nei jo dabartinė!
Jei ji drovi ir baikšti, parodykite jūsų drąsius karaoke vaizdo įrašus, esančius internetiniame puslapyje „Youtube". Jei ji pernelyg dominuojanti, kai jis bus su jumis leiskite jam priimti daugiau sprendimų. Jei norite sužinoti, kaip pavogti vaikiną, leiskite jam pasijusti vyru, ir jis jus įsimylės bei tuo pat metu jus gerbs.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo komentarą
arba komentuokite anonimiškai čia
Skelbdami komentarą, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Skaityti komentarus Skaityti komentarus

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.