Geriausi meilužiai – pavydūs vyrai

 (35)
Nuo pavydžių vyrų bėgu kuo toliau. Bet tos, kurioms atitenka mačo raudonom akim, tikriausiai nebėga nuo jo dėl kitų priežasčių.
Pavydus vyras: karšta ir viešumoje, ir miegamajame... Ar jums tikrai to reikia?
Pavydus vyras: karšta ir viešumoje, ir miegamajame... Ar jums tikrai to reikia?
© Shutterstock nuotr.

Portalas SexyWeek rašo, kad neseniai mokslininkų atliktas tyrimas parodė, jog tie vyrai, kurie jaučia konkurenciją, geba ilgiau mylėtis su moterimi nei tie stipriosios lyties atstovai, kurie dėl savo statuso jaučiasi ramūs.

Tokias išvadas mokslininkai padarė, stebėdami drozofilas (paprastąsias vaisines museles). Jų patelės paprastai turi keletą partnerių. Tokiu būdu patinams, kad užkariautų patelę, atsiranda motyvacija - būti geresniam meilužiui, kad būtent jis galėtų apvaisinti patelę.

Kažin ar muselės taip jau giliai mąsto, tačiau gamtos instinktai veikia. Panašios išvados gautos ir stebint įvairias gyvūnų rūšis.

Kaip teigia Liverpulio universiteto mokslininkai, toms gyvūnų rūšims, kurioms būdingi monogaminiai santykiai, patinas, jei jis jaučia konkurenciją, išgyvena savotišką paranoją, kuri leidžia jam lytinį aktą pailginti beveik du kartus (93 proc.) - visa tai iš baimės, kad jo patelė bus apvaisinta kito patino sperma.

Tyrėjų nuomone, kažkas panašaus vyksta ir vyro bei moters santykiuose. Vyras, ypač pavydus, niekada negali būti tikras, kad jo draugė neturi „atsarginio varianto", todėl ta nerimo būsena padidina jo reprodukcijos galią. Paranojiškai pavydūs vyrai dažnai yra nesugyvenamo charakterio, tačiau geri meilužiai, sakoma tyrime. Dabar mokslininkai nori išsiaiškinti pavydo priežastis ir rasti būdą, kaip su tuo pavydu kovoti.

Pavydas vyrus skatina ilgiau mylėtis, o moteris veikia kitaip - jas akina tiesiogine to žodžio prasme.

Pavydas taip stipriai emociškai paveikia moterį, kad pablogina jos regėjimą, rašo Rambler.ru. Tyrimo metu moterims kompiuterio ekrane buvo pateikti gražūs panoraminiai vaizdai, besikeičiantys su ne tokiomis maloniomis akiai fotografijomis. Moterims reikėjo tuos vaizdus sugrupuoti. Atliekant eksperimentą, šalia moters sėdėjo jos partneris, kuris vertino savo kompiuteryje kitų moterų patrauklumą.

Eksperimento rezultatai parodė štai ką: kuo moteris jausdavo didesnį pavydą, tuo didesnį atstūmimą joms sukeldavo nemalonūs vaizdai ir tuo blogiau susidorodavo su gražių panoraminių vaizdų atranka.

„Emocijos žmogų gali paveikti taip, kad sutrikdo normalų aplinkos priėmimą ir adekvatų vertinimą", - sako mokslininkai.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.