Erotinis-protinis pasaulio žemėlapis

 (43)
Vyrai iš moterų pasišaipo: ilgas plaukas - trumpas protas, o moterys dabar galės atsikirsti: ilgas penis – trumpas protas.
Nors vyrams jų penio ilgis labai svarbu, tačiau tik moterys žino, kad ne centimetruose esmė.
Nors vyrams jų penio ilgis labai svarbu, tačiau tik moterys žino, kad ne centimetruose esmė.
© Shutterstock nuotr.

Interaktyviame žemėlapyje, kurį užtikau, nėra nuorodų į muziejus, pilnus skulptūrų ar nuogų moterų bei vyrų portretų. Jame pažymėtas vidutinis pasaulio vyrų penio ilgis ir IQ (jeigu jau tiksliai, tai penio ilgis erekcijos metu).Žemėlapį užtikau atsitiktinai, per pietus naršydama internete ir ieškodama atsakymų, kodėl lietuvės vis dažniau dairosi į užsieniečius. Nei jie geresni vyrai, nei patrauklesni, tačiau sugeba prikabinti spagečių ant ausų.

Ir mano danisco sugar Nielsas taip mane pakabino. Jis, tiesą sakant, nesuokė pasakų, tik labai džentelmeniškai asistavo per vieną renginį, kurį organizavau. Mane sužavėjo jo apsiskaitymas, mokėjimas bendrauti, pasitikėjimas savimi, o vėliau, nenusivyliau juo ir lovoje. Visada žinojau, kad jei noriu alpti su partneriu malonumo ekstazėje, iš pradžių turiu patirti smegenų orgazmą.

Taigi, radusi stebuklingą erotoproto žemėlapį, tik patvirtinau faktą, kad Nielsas sužavėjo mane tikrai ne penio ilgiu, o intelektu. Bet įdomu buvo palyginti, kokios šalies vyrų pasididžiavimas yra ilgiausias, o kur, kaip Vaiva sako, microsoft'as kelnėse. Lyginau, žinoma, ir IQ lygį, tik ne visose šalyse jis išmatuotas, o štai penio ilgiui nustatyti tyrėjai kliūčių nematė.

Penio ilgio ir IQ lygio žemėlapis 

Targetmap.com žemėlapyje duomenų iš Lietuvos, deja, nėra.
Targetmap.com žemėlapyje duomenų iš Lietuvos, deja, nėra.

Taigi lyderiai pagal penio ilgį (primenu - vidutinis ilgis erekcijos būsenos!) yra Kongo vyrai - 17,93 cm (IQ 69-82), Ekvadoras - 17,77 cm (IQ - 88), Kolumbija - 17,03 cm (IQ - 88).
Europos vyrai, kiek palyginau, turi trumpesnius penius, tačiau yra protingesni. Pavyzdžiui:

  • estai - 13,78 cm (IQ - 99),
  • lenkai - 14,29 cm (IQ - 99),
  • italai - 15,74 cm (IQ - 102),
  • prancūzai - 16,01 cm (IQ - 98),
  • ispanai - 13,85 cm (IQ - 98).

O kieno penis trumpiausias? Pietų Korėjos vyrų. Jo ilgis - 9,66 cm. Lietuvaičių, kaip ir latvių, šiame žemėlapyje, deja, nėra...


Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (2)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?

Filmai, kuriuose aktoriai TAI darė iš tikrųjų VIDEO (2)

Kadangi kino teatruose rodomi filmai nėra pornografiniai, žmonės mano, kad sekso scenos juose inscenizuotos. Daug girdėjome apie choreografiją, nesimatančius apatinius drabužius, apie tai, kaip nejauku filmuotis sekso scenose priešais visą filmavimo komandą.

Tai turi žinoti apie skvirtingą: viskas ne taip, kaip rodoma filmuose suaugusiems (34)

Pripažinkite: kai išgirstate frazę „Turėjome skvirtingą“, jūs arba žiūrite sceną iš komedijos „Myliu tave žmogau“ (angl. „I Love You, Man“), arba manote sutikę laimingąją, kuri patyrė geriausią savo gyvenimo orgazmą. Tai tik įrodo, kaip mažai apie tai žinote.