Apie superherojus fantazuoja religingos?

 (6)
Išsiaiškinau, kad mano seksualinės fantazijos apie superherojus turi religinį pagrindą. Gal vis dėlto tai - ne nuodėmė?
Šalia knarkiant Gedui kartais pasvajoju, jog mane per miegamojo langą galėtų išsinešti Supermenas.

Vieną vakarą žiūrėjau į sofoje paskendusį Gedą ir galvojau, kad jis ant manęs tikriausiai nepyktų, sužinojęs, kad savo fantazijose jam neištikima esu su superherojais. Juk visų pirma - jie ne žmonės, antra - jų jėga ir gėris atima bet kokį norą priešintis, trečia - tai realybėje nebūtų įmanoma. Na, apvilk tu Žydrūną Savicką Supermeno kostiumu... ir ką? Pakaaaa! Žodžiu, tiu tiu. Todėl ir galvoju, kad Gedutis nepyktų. Juk skraido tik su savo mašina. Ir tai... Net nuo policijos pasprukt nesugeba, ką jau apie pasaulio gelbėjimą bekalbėti.
Tiesa, mano fantazijos drauges šiek tiek nustebino. Kai aš išrėžiau, jog geidžiu vyro su Supermeno galiomis, Spidermeno judesiais ir Batmeno kostiumu visų veidai ištįso ir stojo nejauki tyla. Pasirodo, daugelis jų svajoja tiesiog (na, „tiesiog“ - per silpnai pasakyta) apie grupinį seksą ar sadomazochistinius žaidimus lovoje. Pradėjau galvoti, kad aš nenormali su savo fantazijomis. Bet mane nuramino Dr. Susan Block publikacija tinklapyje counterpunch.org, kur moterų fantazijos apie nežemiškas būtybes vadinamos tiesiog dvasinėmis.
Mokslininkė teigia, kad fantazavimas apie seksą su skraidančiais, fantastiniais padarais yra tiesioginė orgazmo metafora. Tokius vaizdinius, anot jos, sukelia religinis auklėjimas, intymius santykius perkeliantis į aukštesniąją, nežemišką kategoriją. Tai noras su mylimuoju susilieti sielomis, pakilti į nepatirtas orbitas, nieko bendra neturintis su gyvuliškais instinktais. Na, gal aš jau ne tokia ir bloga. Ir gal jau nesu tokia pasiutusi, kad laukiu šią vasarą pasirodysiančių „X-menų“...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (67)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...