5 SMS išvesti JĮ iš proto

 (82)
Niekada nebus antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį, kaip ir nuspaudus „siųsti“, neįmanoma sugrąžinti SMS'o...
SMS
© Shutterstock nuotr.

... o jeigu dar žinutės tekstas saldus, ašaringas ar toks seilėtas, kad vaikino mobilaus telefono ekranas rasoja, galima sakyti, kad tavo šansai sulaukti atsakymo gerokai sumažėja. Bet jeigu tavo SMS bus rašomos užsiėmusios, svarbios, geidžiamos, valiūkiškos, šiek tiek atsainios merginos (taip, turiu omenyje tave), tuomet jo hormonai tikrai užkunkuliuos. Taigi, kokios tos 5 žinutės?

1. „Kas čia rašo?"
Patikėkit manimi, toks atsakymas jį tikrai išmuš iš vėžių ar bent jau trumpam privers susvyruoti bačką, ant kurios jis stovi. Žinoma, po to jūs galite nusiųsti trumpą atsiprašymą dėl seno/naujo mobilaus ar kažką panašaus, bet viena aišku - vadelės nuo šiol jūsų rankose.

2. „Atleisk, nėra ryšio. Pasuksiu rytoj."
Ši žinutė itin veiksminga santykių pradžioje, kai dar žaidžiami katės-pelės žaidimai, tačiau niekas netrukdo ja pasinaudoti, kai taviškis nusipelnys bausmės už blogą elgesį. Jam bus įdomu, kur tu, su kuo tu, ką veikti... Todėl labai svarbu neatsirasti ten, kur ryšys yra. Ir neskambink jam. Jis pats pasuks.

3. „Gerai." arba „OK".
Šis atsakymas puikiai suveiks, jei jis tave kur nors kviečia ir tikisi, kad būsi sužavėta ypatingo jo pasimatymo plano (tikriausiai pirmąkart keps vištą ar eis į operą). Jeigu jis parašo kažką panašaus į „Rytoj veduosi tave į gyvo garso koncertą, o po to užsuksime pavakarieniauti prie žvakių", užgniaužk savyje norą klykti iš laimės ir išlaikyk atstumą atsakydama tiesiog: „Gerai".

4. „Kaip smagu, kad parašei!"
Ši žinutė yra skirta vaikinui, kuri užtruko ne vieną ir ne dvi dienas, kol sugebėjo tau parašyti. Ir ji neturi būti parašyta su sarkazmu. Tai, kad tu nepuoli priekaištauti, jį gerokai sutrikdys - vadinasi, kad kol jis buvo dingęs, tu puikiai leidai laiką, susipažinai su begale įdomių žmonių... ir jis tau atrodo tooookia praeitis, kad sunkiai ir vardą beprisimintum. Tokia žinutė gali jį motyvuoti rašyti dažniau, kad iš tavo atminties neišsitrintų jo veidas.

5. „Ačiū, seksiuk. X"
Ar kada nors teko susitikinėti su vaikinu, iš kurio lūpų nuolat skambėjo „sveika mažule", „kaip sekasi, zuiki", ir suvokti, kad tu tikrai nesi vienintelė mergina, kurią jis apibūdina tokiais epitetais? Taigi, kaskart, kai jis parašys, pavartok kokį nuvalkiotą mažybinį žodelį: zuikis, pupsikas, mažylis ir t.t. Nors iš pradžių jis bus pamalonintas, po kurio laiko vaikiną gali apimti abejonės, ką dar tu vadini seksiuku...

Pabaigai...
Pasistenk, kad jo, o ne tavo žinutė dialoge būtų paskutinė. Jeigu, kad ir kaip besistengiant, tai sunkiai pavyksta ir jis visada tave palieka kabėti ant ragelio, tuomet kitąkart, kai judu susirašinėsite, vidury pokalbio imk ir nieko neatrašyk tol, kol jis neatsiųs antros žinutės. O ji tikrai bus.
Stenkis rašyti kuo trumpiau. Juk tikrai nenori sukalti knygos ir negauti jokio atsakymo... Nebijok kartais atsakyti ir vienu žodžiu: „puikuma!", „super!", „valio", nes tie, kurie įdeda mažiausiai pastangų, šioje situacijoje dažniausiai laimi.

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (15)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?