5 SMS išvesti JĮ iš proto

 (82)
Niekada nebus antros progos padaryti gerą pirmąjį įspūdį, kaip ir nuspaudus „siųsti“, neįmanoma sugrąžinti SMS'o...
© Shutterstock nuotr.

... o jeigu dar žinutės tekstas saldus, ašaringas ar toks seilėtas, kad vaikino mobilaus telefono ekranas rasoja, galima sakyti, kad tavo šansai sulaukti atsakymo gerokai sumažėja. Bet jeigu tavo SMS bus rašomos užsiėmusios, svarbios, geidžiamos, valiūkiškos, šiek tiek atsainios merginos (taip, turiu omenyje tave), tuomet jo hormonai tikrai užkunkuliuos. Taigi, kokios tos 5 žinutės?

1. „Kas čia rašo?"
Patikėkit manimi, toks atsakymas jį tikrai išmuš iš vėžių ar bent jau trumpam privers susvyruoti bačką, ant kurios jis stovi. Žinoma, po to jūs galite nusiųsti trumpą atsiprašymą dėl seno/naujo mobilaus ar kažką panašaus, bet viena aišku - vadelės nuo šiol jūsų rankose.

2. „Atleisk, nėra ryšio. Pasuksiu rytoj."
Ši žinutė itin veiksminga santykių pradžioje, kai dar žaidžiami katės-pelės žaidimai, tačiau niekas netrukdo ja pasinaudoti, kai taviškis nusipelnys bausmės už blogą elgesį. Jam bus įdomu, kur tu, su kuo tu, ką veikti... Todėl labai svarbu neatsirasti ten, kur ryšys yra. Ir neskambink jam. Jis pats pasuks.

3. „Gerai." arba „OK".
Šis atsakymas puikiai suveiks, jei jis tave kur nors kviečia ir tikisi, kad būsi sužavėta ypatingo jo pasimatymo plano (tikriausiai pirmąkart keps vištą ar eis į operą). Jeigu jis parašo kažką panašaus į „Rytoj veduosi tave į gyvo garso koncertą, o po to užsuksime pavakarieniauti prie žvakių", užgniaužk savyje norą klykti iš laimės ir išlaikyk atstumą atsakydama tiesiog: „Gerai".

4. „Kaip smagu, kad parašei!"
Ši žinutė yra skirta vaikinui, kuri užtruko ne vieną ir ne dvi dienas, kol sugebėjo tau parašyti. Ir ji neturi būti parašyta su sarkazmu. Tai, kad tu nepuoli priekaištauti, jį gerokai sutrikdys - vadinasi, kad kol jis buvo dingęs, tu puikiai leidai laiką, susipažinai su begale įdomių žmonių... ir jis tau atrodo tooookia praeitis, kad sunkiai ir vardą beprisimintum. Tokia žinutė gali jį motyvuoti rašyti dažniau, kad iš tavo atminties neišsitrintų jo veidas.

5. „Ačiū, seksiuk. X"
Ar kada nors teko susitikinėti su vaikinu, iš kurio lūpų nuolat skambėjo „sveika mažule", „kaip sekasi, zuiki", ir suvokti, kad tu tikrai nesi vienintelė mergina, kurią jis apibūdina tokiais epitetais? Taigi, kaskart, kai jis parašys, pavartok kokį nuvalkiotą mažybinį žodelį: zuikis, pupsikas, mažylis ir t.t. Nors iš pradžių jis bus pamalonintas, po kurio laiko vaikiną gali apimti abejonės, ką dar tu vadini seksiuku...

Pabaigai...
Pasistenk, kad jo, o ne tavo žinutė dialoge būtų paskutinė. Jeigu, kad ir kaip besistengiant, tai sunkiai pavyksta ir jis visada tave palieka kabėti ant ragelio, tuomet kitąkart, kai judu susirašinėsite, vidury pokalbio imk ir nieko neatrašyk tol, kol jis neatsiųs antros žinutės. O ji tikrai bus.
Stenkis rašyti kuo trumpiau. Juk tikrai nenori sukalti knygos ir negauti jokio atsakymo... Nebijok kartais atsakyti ir vienu žodžiu: „puikuma!", „super!", „valio", nes tie, kurie įdeda mažiausiai pastangų, šioje situacijoje dažniausiai laimi.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

4 būdai pagyvinti pabodusias sekso pozas (7)

Kažkodėl, kai kalbama apie seksą, žodis "klasika" ima asocijuotis su "nuoboduliu". Tačiau galime jus pradžiuginti - "Misionierius" nėra jau toks nekaltas...

Internete plinta nauja mada - nuogų užpakaliukų nuotraukos gamtoje (FOTO) (81)

Visi puikiai žino, kad keliaujant reikia fotografuotis ir kelti nuotraukas į socialinius tinklus, kitaip niekas nesužinos, kad kažkur buvai. Dabar žaibiškai ėmė plisti įdomi mada - gražių peizažų fone rodyti ne savo veidą, o... užpakalį.

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (267)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (224)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.