45-eri – sekso eksperimentų amžius

 (123)
Tie 40-45 metų vyrai, kurie savo bendraamžę žmoną iškeičia į jaunesnę, tegu graužiasi nagus. Rankų – irgi.
45-eri: gyvenimas tik prasideda! Valio!
© Shutterstock nuotr.

Labai jau dažnai sakoma, kad vyrai savo libido nori sustiprinti, kai ima žilti ir dairytis į gerokai jaunesnes moteris. Tuo metu būna bene daugiausia skyrybų ir dramų, kurias paliktos žmonos įvardina paprastai: „Vyras susirado jaunesnę".

Tačiau vyrai gali ir žiauriai klysti, manydami, kad jie surado naujesnę ir įdomesnę knygą, negu ta, kuri gulėjo jų miegamajame 20 metų. Amerikiečiai psichologai įrodė, kad net 77 procentai moterų, sulaukusių 45 metų, pereina į visiškai naują ir kokybiškesnį seksualinio gyvenimo lygmenį.

2/3 apklaustų moterų prisipažino, kad sulaukus 45-erių, jų gyvenime įvyko kardinalūs, bet malonūs pokyčiai. Pirma, jų seksualinis pasitenkinimas tapo ryškesnis. Antra, beveik pusė apklaustų moterų pajuto, kad intymiame gyvenime trokšta kuo daugiau eksperimentų. Jos sekse būna išradingos, iniciatyvios ir nori kuo daugiau netikėtų pojūčių.

Ir trečia - dauguma damų džiaugsmingai pareiškė, kad pagaliau jos nebejaučia spaudimo imituoti orgazmą. Jos puikiai žino savo kūną ir tiesiog mėgaujasi malonumais...

Tai va, aš ir mąstau dabar - vasarą man kaip tik buvo 45-eri. Orgazmo nevaidinu, tačiau tikrai - tas potraukis naujovėms sustiprėjęs. Galvoju, jei ir vyrams tokie pat vėjai galvoje, tokios pačios hormonų audros kaip paauglystėje, tai netgi pradedu užjausti savo Ričardą, kad nebus ramių naktų jam greitai, oi, nebus...

O jei kas, tai bus kaip tam diedukui, kuris susirado naujesnę moterį ir vaikšto patenkintas, laimingas. Kai kaimynas jo paklausė, ko tas toks išsiviepęs, atsakė:
- Kaip gerai, Pauliau, su jauna žmona, tu net neįsivaizduoji! Ji grįžta tik paryčiais, užtat aš puikiai išsimiegu!

Susiję straipsniai:

MINTYS. 40-metės - meilės rinkos užribyje

40-metės - už seksą per pirmąjį pasimatymą

Specialus meniu 40-metėms

MINTYS. Jaunesnis vyras - nenuobodžiam gyvenimui


Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (477)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.