10 pašėlusios meilužės taisyklių

 (14)
Kad būtum patraukli, visai nebūtinas Pamelos biustas ar Beyonce užpakaliukas. Tą supratau, kai viršininkas anądien įžnybė man į kairį žandą. Apatinį.
Labai dažnai vyrai dievina moteris, kurių išvaizda visai neatitinka visuotinai pripažintų grožio standartų.
Labai dažnai vyrai dievina moteris, kurių išvaizda visai neatitinka visuotinai pripažintų grožio standartų.
© Shutterstock nuotr.

Aš ir pati pastebiu moteris, kurios traukia vyrus kaip žibintas – naktinius drugius. Ir jų išvaizda, beje, visai neatitinka visuotinai pripažintų grožio standartų. Ir atvirkščiai - pasitaiko gražuolių, kurias užvaldęs toks egzistencinis nerimas ir metafizinis skausmas, jog norisi bėgti nuo jų kuo toliau. Jeigu tokios eitų į grožio konkursus, jas neabejotinai turėtų remti statybų bendrovės – tiek glaisto sunaudoja veidui...

Taigi – ledinė, idealių proporcijų kiaunė vyrų nejaudina, o, žiūrėk, kumpesnė, žemesnė traukia juos kaip medus – bites? Kur slypi patrauklumo paslaptis? Žinoma, harmonijos į matematinę formulę nesukiši. Tačiau kokia moteris turi būti, kad ją pamačius, vyrui atviptų žandikaulis, verta įsidėmėti.

1. Ji žino savo vertę. Būtent savo vertės, o ne pranašumo pajautimas ir padaro ją tikra karaliene.Jai svetimos tipiškos moterų koketavimo gudrybės. Galima “nusipiešti” veidą, pakeisti šukuoseną, apsirengti madingiausiais drabužiais ir likti “virėjos dukrele”. Jei nejaučiate pagarbos sau, tai karaliene netapsite.

2. Ji nebijo savo moteriškumo. Pasaulio mados sostinių podiumais žingsniuojančios plokščios kaip lyginimo lentos merginos – ne jos idealas. Ji žino: nuo mamutų medžioklės laikų vyrų skonis bei troškimai pakito labai nedaug, ir apvalios formos juos traukia kur kas labiau, nei kampuotos.

3. Ji panaši į katę. Seksuali moteris turi tam tikrų katės bruožų – vaikšto gracingai ir sugeba pajusti pavojų. Joje telpa kraštutinumai: ji švelni ir klastinga, paslaptinga ir atvira, nuo jos sklinda galingas energijos užtaisas, ji jausminga, tačiau šio jausmingumo atvirai nedemonstruoja.

4. Ji nemaišo seksualumo su vulgarumu. „Ninon moka vaikščioti peilio ašmenimis, nesusižeisdama kojų”, - kalbėjo amžininkai apie garsią XVII amžiaus kurtizanę Ninon de l’Enclos. Tarp seksualumo ir vulgarumo labai plona riba. Tačiau tikra moteris jos niekada neperžengs.

5. Ji moka apsivilkti taip, kad ją norėtųsi nuvilkti. Seksuali moteris ne ta, kurios džinsai nuleisti iki bikinio depiliavimo linijos, o iškirptė siekia bambą. Jos drabužiai labiau dengia, nei atveria, jie sužadina vyro vaizduotę ir priverčia nusipiešti mintyse „savo svajonių moterį“. Ji žino savo stipriąsias puses ir būtinai jas pabrėžia, o silpnąsias – slepia.

6. Ji žino visas flirto subtilybes. Ji gundo vyrą taip, kad jis iki paskutinės sekundės mano, kad yra ne pasmerktas grobis, o narsus medžiotojas. Kitaip tariant, ji leidžia vyrui vadovauti žaidimui, nors iš anksto žino jo rezultatą.

7. Ji išlieka nepasiekiama. Tiksliau, moka tuo pat metu būti artima ir nepasiekiama. Seksuali moteris – ne iš tų, kuri alpsta grybštelėjus jai už užpakaliuko ar pabučiavus į skruostuką. Ji nėra baikšti prisilietimams, meiliai sutinka eiti pasivaikščioti arba pavakaroti tete-a-tete. Tačiau net ir tada vyras niekada negali būti tikras, ar pasiguldys tokią moterį į lovą. Čia vertėtų prisiminti anglų posakį: „Jei ledi sako „ne“, tai reiškia „galbūt“. Jei ledi sako „galbūt“, tai reiškia „taip“. Jei ledi sako „taip“, tai nėra ledi“.

8. Ji natūrali ir nuoširdi. Ji nesibaimina savo troškimų ir nesidrovi pasakyti vyrui, ko tiksliai nori - nei restorane, nei lovoje. Ji nesigėdija meilės žaidimų metu vartoti „riebius“ žodelius, visiškai teisingai manydama, kad daiktus reikia vadinti savais vardais.

9. Ji žino, kad „padorios moters praeitis yra turtinga“ ir nė kiek to nesigėdija. Ją visada supa gerbėjų minia, nes ji žino, kad būtent jie yra geriausia jos patrauklumo reklama.

10. Bendraudama su vyrais, ji išlieka paprasta. Net jei ji turi du diplomus ir yra apgynusi vieną disertaciją, niekada pokalbio metu nevaidins superintelektualės. Ji bus sąmojinga, tačiau painiai įmantri – niekada.

Didis moterų žinovas Victoras Hugo yra gana nedviprasmiškai pareiškęs: „Būti gyvu moterišku kūnu ir būti moterimi – du visiškai skirtingi dalykai“. Išmokti būti nepakartojama ir seksualia galima – reikia tik panorėti...

Naujienų prenumerata
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

ATVIRAI. Ką jos mano apie vyrus, kurie žiūri erotinius filmus (32)

Dar prieš 20 metų pornografija buvo ne taip lengvai prieinama, jos reikėjo ieškoti ir pirkti. O dabar ji gali gyventi kiekvienuose namuose, kiekviename kompiuteryje. Šis užsiėmimas jau nieko nebestebina, tačiau garsiai kalbėti nedrįstama, todėl tai padarėme už jus.

Protu sunkiai suvokiama tai, ką seniau liepdavo daryti dėl sekso įbaugintiems žmonėms (22)

Neseniai per visą šalį nuvilnijo skandalas dėl aukštas pareigas užimančios valdžios atstovės pareiškimų, esą Dievas žmoniją baudžia lytiniu keliu plintančia liga už padarytą moralinį blogį.

Daugkartinis vyrų orgazmas: reikia žinoti tik vieną sekso gudrybę (3)

Visiems žinoma, kad moterys gali patirti daugkartinį orgazmą, bet turbūt nustebsite išgirdę, kad ir vyrai į aukščiausią palaimą gali pakilti daug kartų.

Likimas, užšifruotas žmogaus akyse: kokių partnerių vengti, o kas išgydys jūsų sielą (9)

Manoma, kad mėlynų akių žmonėms rudaakiai yra tikri sielos gydytojai! Pasitikrinkite, koks likimas užšifruotas jūsų akyse? Su kokiu partneriu jums reikėtų nuoširdžiai bendrauti, o kokio – vengti?

Sėdimos pozos, kurios suteiks iki šiol dar nepatirto malonumo (1)

Tarp jūsų ir mylimojo lovoje įsiterpė nuobodulys? Išsirinkite ką nors naudingo iš gausaus Kamasutros pozų arsenalo. Pateikiame 5 sėdimas sekso pozas, kurios tikrai paįvairins jūsų seksualinį gyvenimą ir suteiks nepamirštamo malonumo tiek moteriai, tiek vyrui.

Sekso pozos, kurių moterys nenori net prisiminti (3)

Kartais norėdamos paįvairinti savo seksualinį gyvenimą poros išbando neįprastas pozas, kurios jas nuskraidins į rojų. Deja, bet neretais atvejais tenka skaudžiai nusivilti, o pastangos tikrai neatperka malonumo.

Kurio Zodiako ženklo bučiniai veda iš proto labiausiai? (9)

Kurio Zodiako ženklo bučiniai gali išvesti iš proto? Kas gali sujaudinti iki virpulio vien savo lūpų prisilietimu?

10 slaptų Kamasutros pozų, skirtų vedusioms poroms: to net nesusapnuotumėte (18)

Kiekvienas nors kartą yra vartęs Kamasutrą. Grynai iš smalsumo. Todėl neaiškinsime, kas ten parašyta ir kokie paveikslėliai ten yra. Tačiau kai žmonės tampa pora ir pradeda labai rimtus santykius su antspaudu pase, jie susipažįsta su išties slaptomis pozomis, kurios nesisapnavo net Kamasutros autoriams.

Koks Zodiako ženklas yra pats ištikimiausias, o kuo jokiais būdais negalima pasitikėti? (3)

Kiekvienas iš mūsų nori rasti ištikimą, patikimą partnerį, su kuriuo drauge nugyventume visą gyvenimą. Paieškos kartais gali būti itin nesėkmingos, bevaisės ir bergždžios. Todėl mes norime palengvinti jūsų dalią.

Psichologas paaiškino, kodėl vyrams kyla noras flirtuoti darbe (4)

Flirtas - tai žaidimas žodžiais. Jis įkvepia, suteikia adrenalino, įtraukia. Flirtas turi žavesio. Tai bendravimas tarp eilučių. Kai apsikeiti frazėmis ir stebi pašnekovo šmaikštumą, humoro jausmą, įvertini intelektą, pagavumą. Kai lyg ir pasakai, bet palieki erdvės spėlionėms.

10 savybių, kuriomis pasižymi tobulos moterys (2)

Rinkdamiesi pastovias merginas vaikinai neieško idealios išvaizdos supermodelių. Pažinčių svetainės ekspertas tvirtina, kad kalbėdami apie tobulas antrąsias puses lietuviai žymiai dažniau mini jų charakterio savybes. Ideali mergina nesijaudina dėl menkniekių, supranta jų poreikius ir yra tiesiog miela.

Lietuvės atsisveikina su „stringais“: kokie apatiniai populiariausi dabar? (26)

Jei prieš tūkstančius metų pagrindinė apatinių drabužių funkcija buvo apsaugoti nuo šalčio, o vėliau – pakoreguoti menamus moteriškos figūros trūkumus, tai nūdien seksualūs apatiniai yra tapę vienu galingiausių moteriškų ginklų: pasidabinusios gležnais it drugelio sparnai drabužėliais švelniosios lyties atstovės gali paskatinti sparčiau plakti net ir viskam abejingą širdį.

Mokslininkai išsiaiškino, kokie vyrai dažniausiai suka į kairę (77)

Gali atrodyti, kad vyro pėdų dydis neturi nieko bendra su jo seksualiniu gyvenimu. Ir vis tik pasirodo, kad didžiapėdžiai dažniau būna neištikimi.

Visa tiesa apie geišas: iš vyrų perimtas menas ir keistas nekaltybės atėmimo ritualas (2)

Esame pratę manyti, kad geišų darbas ne pats padoriausias, - juk jų pareiga vyrus linksminti. Vis tik tenka pripažinti, kad iš tikrųjų žodis „geiša“ išvertus iš japonų kalbos reiškia meno žmogų. Taigi geišos nėra tokios, kokias jas dauguma pratę įsivaizduoti. Pats laikas išsiaiškinti, kuo gi geišos skiriasi nuo laisvo elgesio merginų, ir ko reikia, kad moteris galėtų tapti viena iš vyrus linksminančių moterimi-gėle vadinamų geišų.

Neištikimiausi Zodiako ženklai: kuo negalima pasitikėti (18)

Jautis ryžtasi neištikimybei retai, todėl yra laikomas patikimiausiu partneriu iš visų Zodiako ženklų. O štai Žuvys pasiduoda neištikimybei labai išradingai. Kokie Zodiako ženklai yra patys neištikimiausi ir kuo negalima pasitikėti?