10 pašėlusios meilužės taisyklių

 (14)
Kad būtum patraukli, visai nebūtinas Pamelos biustas ar Beyonce užpakaliukas. Tą supratau, kai viršininkas anądien įžnybė man į kairį žandą. Apatinį.
Labai dažnai vyrai dievina moteris, kurių išvaizda visai neatitinka visuotinai pripažintų grožio standartų.
© Shutterstock nuotr.

Aš ir pati pastebiu moteris, kurios traukia vyrus kaip žibintas – naktinius drugius. Ir jų išvaizda, beje, visai neatitinka visuotinai pripažintų grožio standartų. Ir atvirkščiai - pasitaiko gražuolių, kurias užvaldęs toks egzistencinis nerimas ir metafizinis skausmas, jog norisi bėgti nuo jų kuo toliau. Jeigu tokios eitų į grožio konkursus, jas neabejotinai turėtų remti statybų bendrovės – tiek glaisto sunaudoja veidui...

Taigi – ledinė, idealių proporcijų kiaunė vyrų nejaudina, o, žiūrėk, kumpesnė, žemesnė traukia juos kaip medus – bites? Kur slypi patrauklumo paslaptis? Žinoma, harmonijos į matematinę formulę nesukiši. Tačiau kokia moteris turi būti, kad ją pamačius, vyrui atviptų žandikaulis, verta įsidėmėti.

1. Ji žino savo vertę. Būtent savo vertės, o ne pranašumo pajautimas ir padaro ją tikra karaliene.Jai svetimos tipiškos moterų koketavimo gudrybės. Galima “nusipiešti” veidą, pakeisti šukuoseną, apsirengti madingiausiais drabužiais ir likti “virėjos dukrele”. Jei nejaučiate pagarbos sau, tai karaliene netapsite.

2. Ji nebijo savo moteriškumo. Pasaulio mados sostinių podiumais žingsniuojančios plokščios kaip lyginimo lentos merginos – ne jos idealas. Ji žino: nuo mamutų medžioklės laikų vyrų skonis bei troškimai pakito labai nedaug, ir apvalios formos juos traukia kur kas labiau, nei kampuotos.

3. Ji panaši į katę. Seksuali moteris turi tam tikrų katės bruožų – vaikšto gracingai ir sugeba pajusti pavojų. Joje telpa kraštutinumai: ji švelni ir klastinga, paslaptinga ir atvira, nuo jos sklinda galingas energijos užtaisas, ji jausminga, tačiau šio jausmingumo atvirai nedemonstruoja.

4. Ji nemaišo seksualumo su vulgarumu. „Ninon moka vaikščioti peilio ašmenimis, nesusižeisdama kojų”, - kalbėjo amžininkai apie garsią XVII amžiaus kurtizanę Ninon de l’Enclos. Tarp seksualumo ir vulgarumo labai plona riba. Tačiau tikra moteris jos niekada neperžengs.

5. Ji moka apsivilkti taip, kad ją norėtųsi nuvilkti. Seksuali moteris ne ta, kurios džinsai nuleisti iki bikinio depiliavimo linijos, o iškirptė siekia bambą. Jos drabužiai labiau dengia, nei atveria, jie sužadina vyro vaizduotę ir priverčia nusipiešti mintyse „savo svajonių moterį“. Ji žino savo stipriąsias puses ir būtinai jas pabrėžia, o silpnąsias – slepia.

6. Ji žino visas flirto subtilybes. Ji gundo vyrą taip, kad jis iki paskutinės sekundės mano, kad yra ne pasmerktas grobis, o narsus medžiotojas. Kitaip tariant, ji leidžia vyrui vadovauti žaidimui, nors iš anksto žino jo rezultatą.

7. Ji išlieka nepasiekiama. Tiksliau, moka tuo pat metu būti artima ir nepasiekiama. Seksuali moteris – ne iš tų, kuri alpsta grybštelėjus jai už užpakaliuko ar pabučiavus į skruostuką. Ji nėra baikšti prisilietimams, meiliai sutinka eiti pasivaikščioti arba pavakaroti tete-a-tete. Tačiau net ir tada vyras niekada negali būti tikras, ar pasiguldys tokią moterį į lovą. Čia vertėtų prisiminti anglų posakį: „Jei ledi sako „ne“, tai reiškia „galbūt“. Jei ledi sako „galbūt“, tai reiškia „taip“. Jei ledi sako „taip“, tai nėra ledi“.

8. Ji natūrali ir nuoširdi. Ji nesibaimina savo troškimų ir nesidrovi pasakyti vyrui, ko tiksliai nori - nei restorane, nei lovoje. Ji nesigėdija meilės žaidimų metu vartoti „riebius“ žodelius, visiškai teisingai manydama, kad daiktus reikia vadinti savais vardais.

9. Ji žino, kad „padorios moters praeitis yra turtinga“ ir nė kiek to nesigėdija. Ją visada supa gerbėjų minia, nes ji žino, kad būtent jie yra geriausia jos patrauklumo reklama.

10. Bendraudama su vyrais, ji išlieka paprasta. Net jei ji turi du diplomus ir yra apgynusi vieną disertaciją, niekada pokalbio metu nevaidins superintelektualės. Ji bus sąmojinga, tačiau painiai įmantri – niekada.

Didis moterų žinovas Victoras Hugo yra gana nedviprasmiškai pareiškęs: „Būti gyvu moterišku kūnu ir būti moterimi – du visiškai skirtingi dalykai“. Išmokti būti nepakartojama ir seksualia galima – reikia tik panorėti...

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Karštos

Analinio sekso pozos, kurios patiks ir moterims (476)

Toms poroms, kurios nori drauge mėgautis egzotiškesniais pojučiais, atrinkome moterims maloniausias analinio sekso pozas. Šalin senas ir dažnai neracionalias baimes ir pasimėgaukite kartu.

11 priežasčių, kodėl vis daugiaų moterų nenori gimdyti vaikų (199)

Visuomenė dažnai bando primesti savo laimės, gyvenimo prasmės suvokimą, todėl vaduotis iš tų pančių, kaip voratinklio gijų, tenka per kiekvieną šeimos susiėjimą.

Vyrų tinkamai neįvertinta moters kūno vieta, kuri padeda JAI pasiekti orgazmą (52)

Moterys jau nebeneigia, kad sportuodamos gali patirti kūniško malonumo ekstazę. Tačiau vyras gali išlydyti moterį, net nenumovęs jai kelnaičių.

Vyro sėdmenys - jo charakterio ir ydų veidrodis (34)

Pasirodo, kad vyro charakterį išduoda ne tik lūpos, akys, smakras, bet ir ta vieta iš kurios kojos dygsta.

Miegamajame darosi nuobodu? 10 patarimų kaip patobulinti savo seksualinį gyvenimą (7)

Vienuoliktą vakaro jus labiau domina per televiziją rodomos laidos, nei aistringos akimirkos su savo antrąja puse? Ir net jeigu atsiduodate kūniškiems malonumams, seksas atrodo toks nuspėjamas. Susijaudinimas ir aistra – dingę be žinios...

Urologas B. Dainys: kodėl daugėja vyrų negalinčių patirti orgazmo ir kaip tai spręsti (14)

Orgazmo nebuvimas – tai nemaloni tiesa, kurią slepia su šia problema susiduriantys vyrai. „Kasdien mano kabinete pasirodo vis daugiau vyrų kamuojamų uždelstos ejakuliacijos sutrikimo dėl vartojamų antidepresantų. Bet tai ne vienintelė priežastis, kodėl vyras gali nepatirti orgazmo,“ – teigia garsus urologas, medicinos mokslų daktaras Balys Dainys.

Moters atsakas su sutuoktiniais mylėtis tinginčioms žmonoms: 5 priežastys, kodėl turėtum TAI daryti kasnakt (262)

„Jeigu vyras nori ir gali mylėtis, reikia džiaugtis, o ne 5Braškėms skųstis." - taip atsakė vienas skaitytojas į moters laišką dėl per dažai norinčio mylėtis vyro. O ką apie tai mano moterys?

Nuo išlepusių moterų pavargęs vyras: oralinis seksas mums nėra prizas ar paslauga (183)

Kodėl vis dar yra moterų manančių, kad vyras oralinį seksą turėtų gauti kaip apdovanojimą - mėgautis juo retai, bet jaustis pelnytai užsitarnavus?

Padėkite, mano vyras nori mylėtis kasdien! Ką daryti? (223)

Mūsų skaitytoja prisipažino, kad ją erzina vyro poreikis itin dažnai mylėtis. Ką jai patartumėte?

7 auksinės taisyklės stipresniam vyro orgazmui (22)

Moteriai, kuri trokšta vyro atmintin įsirėžti ilgam, o kaip ideali meilužė – amžinai, vertėtų žinoti, kaip valdyti vyro orgazmą.

Įsimylėjau gerokai už mane jaunesnį vyrą ir štai ko išmokau (54)

Jau nustojome stebėtis, kai vyresnis vyras susižavi gerokai jaunesne moterimi. Tačiau jaunesni vyrai vis dažniau įsižiūri į vyresnes moteris. O gal jos moka juos suvystyti?

Patarimai vyrams, kurie padės pailginti lytinį aktą (56)

Lytinio akto trukmė – svarbus veiksnys seksualiniame poros gyvenime. Neišmintingai elgiasi moterys, jei prisižiūrėjusios filmų, iš mylimojo reikalauja sekso visą naktį.

Netikėti tyrimo apie masturbaciją rezultatai moterys tai daro dažniau?! (147)

Masturbacija – tai dalykas, apie kurį moterys kalbėti nemėgsta. Vis dėlto, įdomu tai, jog moterys vidutiniškai bent kartą per savaitę masturbuojasi, rodo naujas tyrimas.

Moteris priaugo 20 kg ir neatsigina gerbėjų: dabar žinau, kodėl vyrams patinka stambesnės moterys (200)

Nesu perkarusi, nors anksčiau buvau labai liesa. Kai padėjau dirbti sėdimą darbą, svoris padidėjo apie 20 kg. Iš pradžių man tai kėlė siaubą. O tuometinis vaikinas pareiškė, kad labiau jam patikau, kai buvau liesa...

Lietuvės pasakė, ką vyrai lovoje daro blogai (+10 patarimų vyrams) (226)

Kiekvienas vyras nori būti nepakartojamas lovoje, bet štai kokia nelinksma naujiena: apytikriai pusė vyrų yra niekam tikę meilužiai, ir dauguma jų apie tai nenutuokia.