Madingiausi šio sezono aksesuarai, be kurių negalima kojos kelti iš namų FOTO

 (9)
Atėjus rudeniui, vis aktyviau kalbame apie tamsesnius vakarus. Atšvaitai, atšvaitai... Toks neįdomus ir kartais iš šalies atrodantis nestilingas daiktas. Išeičių, kaip šį itin svarbų daiktą prisijaukinti, tikrai yra.
© Fotolia nuotr.

Stiliaus žinovas Evaldas Valantiejus pateikia keletą puikių pavyzdžių, kas šiais metais galėtų tapti stilingais tamsos sargais.

Evaldas Valantiejus
Evaldas Valantiejus
© A. Vabalaitės nuotr.

Nesinorėtų pamiršti ir turbūt reikėtų pradėti visgi nuo taip pabodusio atšvaito. Pamirškime standartinį apskritimą ar juostas ant riešo.

Suaugusieji galėtų rinktis jaukias aplikacijas ant drabužių (kurios beje šį sezoną neapsakomai populiarios), o mažiesiems tikrai rastumėte internete jų mylimiausius šviesą atspindinčius herojus.

Ne viena parduotuvė gali pasiūlyti jau pagamintus lygintuvo pagalba priklijuojamus atšvaitus, o nusipirkę klijuojamas juostas sukursite savo unikalius šviesoje išryškėjančius žaismingus aksesuarus: rankinėms, kepurėms ar net avalynei.

Madingiausi šio sezono aksesuarai, be kurių negalima kojos kelti iš namų <strong style="color: #ff4040;">FOTO</strong>
© LTidentity nuotr.

Na, o jei nėra kūrybinės nuotaikos, verta pasižvalgyti ką siūlo parduotuvės. Vis plačiau naudojami tekstilės gaminiai, iš pirmo žvilgsnio niekuo nesiskiriantys nuo kitų, tačiau tamsoje pasižymintys ypač stipria šviesos atspindėjimo kokybe.

Madingiausi šio sezono aksesuarai, be kurių negalima kojos kelti iš namų <strong style="color: #ff4040;">FOTO</strong>
© MARCH nuotr.

Šį šaltąjį sezoną populiarus sportinis stilius ir masyvios pūstos striukės. Kodėl nepasirinkti tokios, kuri dar padėtų išvengti nelaimės? Norintiems mažiau į save atkreipti dėmesį galima rinktis: šalikus, kepures, pirštines ar batų raištelius, kurių gamybai buvo naudojami atšvaitų savybių turintys siūlai.

Madingiausi šio sezono aksesuarai, be kurių negalima kojos kelti iš namų <strong style="color: #ff4040;">FOTO</strong>
© HELLO!MOON nuotr.

Galbūt reikėtų pamiršti atšvaitus ir rinktis šviečiančius daiktus?! Užsienyje jau prieš porą sezonų pasirodė sportiniai bateliai su šviečiančiais LED padais, tikrai surastų vietą jaunimo aprangos ansamblyje.

Tokių, beje, mačiau net verslo parke „Gariūnai“. O jei visgi yra nuotaikos kūrybai, kalėdinės girliandos, pakraunamos elementais, tikrai galėtų įvairiais būdais puošti jūsų kuprinę ar kitą žiemos aksesuarą.

Madingiausi šio sezono aksesuarai, be kurių negalima kojos kelti iš namų <strong style="color: #ff4040;">FOTO</strong>
© D. Janulis fashion nuotr.

Kosmetikos industrija tokia didelė ir galinga, kad drąsiausioms vertėtų išbandyti atšvaito savybių nagų laką. Dienos metu pilki nagai – šio sezono must have.

Madingiausi šio sezono aksesuarai, be kurių negalima kojos kelti iš namų <strong style="color: #ff4040;">FOTO</strong>
© Fotolia nuotr.
Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Eismo braškės

10 netradicinių klausimų G. Alijevai: apie tai nebesusimąstydavau (8)

Žinoma atlikėja, drabužių kūrėja Goda Alijeva sutiko atsakyti į 10 klausimų, kurie tikrai privers susimąstyti ne vieną vairuotoją.

Brangiausi pasaulyje žvaigždžių automobiliai: demonstruoja statusą ir valdžią (9)

Automobilis jau seniai žmonėms tapo ne tik susisiekimo priemone. Mašina neretai atspindi asmens socialinį statusą, asmenybę ir finansines galimybes.

Kaip namų sąlygomis panaikinti blogą kvapą automobilyje: gaiva išsilaikys iki kelių savaičių (9)

Kai blogą kvapą pradeda skleisti drabužiai, juos įmeti į skalbimo mašiną ar nuneši į valyklą. Tačiau jei pradeda nemaloniai dvelkti automobilio salonas, dažnas vairuotojas susiduria su nelengva užduotimi. Nes automobilio kvapų neretai taip paprastai nepašalinsi.

Atviros moterų išpažintys: to daugiau niekada neleisčiau sau daryti... (20)

Prieš Naujuosius metus dažnai mėgstame pasižadėti sau, ką norime nuveikti kitais metais. Numesti svorio, atsikratyti žalingų įpročių, pakeisti valytuvą...

Nuodėmė, kurios labai bijo N. Bunkė: man tai kainuotų per brangiai (15)

Pramogų pasaulio atstovų pavardės į policijos suvestines neretai patenka dėl padarytos nuodėmės – vairavimo išgėrus. Teisę vairuoti dėl padauginto alkoholio yra praradęs ne vienas žinomas žmogus.

Iš svetimų klaidų pasimokiusi N. Narmontaitė: stengiuosi niekam nepridaryti problemų (29)

Atslinkus šaltajam ir tamsiajam metų laikotarpiui, ne visi skuba rūsiuose, sandėliukuose ar garažuose iki pavasario palikti dvirates transporto priemones. Štai aktorė Nijolė Narmontaitė su vyru Pauliumi Kovu dviračiais mėgsta važinėti net ir lapkritį ar prasidėjus žiemos sezonui.

I. Mackevičienė čia nedaro jokių išimčių net mylimiausiam sūnui (5)

Drabužių kūrėja Ieva Mackevičienė automobilį vairuoja jau 10 metų. Per tą laiką jauna moteris nėra padariusi nė vieno eismo įvykio. „Mane policija tik kartą buvo sustabdžiusi, – juokiasi ji. – Visada buvau labai pavyzdinga vairuotoja.“ Tačiau gimus sūnui Motiejui Ieva automobilyje pradėjo elgtis visiškai kitaip.

Madingiausi šio sezono aksesuarai, be kurių negalima kojos kelti iš namų FOTO (9)

Atėjus rudeniui, vis aktyviau kalbame apie tamsesnius vakarus. Atšvaitai, atšvaitai... Toks neįdomus ir kartais iš šalies atrodantis nestilingas daiktas. Išeičių, kaip šį itin svarbų daiktą prisijaukinti, tikrai yra.

Karališkasis garažas: 7 automobiliai, kuriuos princas Williamas ir K. Middleton vairuoja patys FOTO (11)

Nepaisant asmeninių asistentų, apsaugos darbuotojų ir vairuotojų gausos, karališkosios šeimos nariai kartais automobilius vairuoja patys. Prie vairo nepasididžiuoja atsisėsti ir damos – tiek hercogienė Kate Middleton, tiek garbaus amžiaus sulaukusi karalienė Elizabeth II.

Kūdikio besilaukianti K. Zvonkuvienė rodo pavyzdį ir daro tai, ko kitos nėštukės neretai atsisako (93)

Su kompozitoriumi Deivydu Zvonkumi kūdikio netrukus susilauksianti Katažina Zvonkuvienė kurį laiką nebekoncertuoja. Tačiau garsi moteris – ne iš tų, kuri norėtų užsidaryti namuose.

Automobilis apie žmogų pasako kai ką kita – su libido tai visai nesusiję (11)

Sakoma, kuo mažesnis vyro daikčiukas, tuo didesnį automobilį jis vairuoja. Esą savo kompleksus ir trūkumus prabangiais automobiliais bando kompensuoti ir moterys. Tačiau psichologas sako, kad mašinos markė apie žmogų pasako kai ką kita – su libido tai visai nesusiję.

Moterų trūkumai, kurie labiausiai erzina vyrus (33)

Nors moterys kiekvieną dieną mėgsta kartoti, kokie vyrai yra kiaulės, neverta pamiršti, kad ir pačios nesame tobulybės. Vyrai jums, mielosios, pateikia ilgą sąrašą, kuriame juodu ant balto užrašyti juos labiausiai erzinantys dailiųjų lyties atstovių trūkumai.

Paaiškėjo, kas šioje srityje yra pavojingesni – vyrai ar moterys (1)

„Moteris prie vairo, nelaimė už kampo“, – mėgsta vairuojančias moteris pašiepti vyrai. Tačiau ar tokį sarkazmą jau turbūt dešimtmečius moterys kenčia pelnytai? Mes nusprendėme išsiaiškinti, kas kelyje padaro daugiau avarijų – vyrai ar moterys.

Poniai Irenai pabodo plušėti prie viryklės – dabar ji dirba mylimą darbą ir namo grįžta su gėlėmis

Iš Šakių kilusi ponia Irena Platukienė pagal profesiją yra kulinarė. Tačiau 59-erių moteriai pabodo darbas prie viryklės ir ji nusprendė daryti tai, kas miela jos širdžiai - vairuoti. Pasirodo, kad taksi vairuojančios moterys yra labai paklausios.

Vyrai atvirai pasisakė, kodėl juos erzina tokios moterys (22)

„Kai kurios moterys būna kaip žvaigždės danguje, jas visi mato, o jos mūsų ne“, - su tokiu lyriniu nukrypimu apie vairuojančias moteris atsiliepia kai kurie vyrai. Iš tiesų, kalbėdami apie dailiosios lyties atstoves prie vairo, jie nestokoja ironijos.