Savaitės diva: naujoji Australijos grožio deivė

 (7)
Kas žino, galbūt jei Australija nebūtų taip nutolusi nuo pasaulinių mados ir grožio industrijos centrų – Paryžiaus, Milano bei Niujorko, galbūt ant žurnalų viršelių bei podiumų dažniau išvystume gražuoles iš kengūrų šalies.
Elyse Knowles
© Vida Press

Tačiau net ir tūkstančiai kilometrų bei kelios laiko juostos 23 metų Elyse Knowles netrukdo siekti užsibrėžto tikslo. Mergina jau spėjo pagarsėti savo reklaminėmis maudymosi kostiumėlių fotosesijomis, jos „instagramo“ paskyra skaičiuoja arti pusės milijono sekėjų – ir tai, galima sakyti, dar tik pradžia judant populiarumo aukštumų link.

Ar 2016-ieji bus jai sėkmingi? Kol kas sunku spręsti, tačiau aišku viena – stipriosios lyties atstovai tikrai turės į ką paganyti akis.

Parašykite savo nuomonę
arba diskutuokite anonimiškai čia
Skelbdami savo nuomonę, Jūs sutinkate su taisyklėmis
Rodyti diskusiją Rodyti diskusiją

Savaitės diva

Savaitės diva: nuogas protestas prieš Donaldą Trumpą (15)

Savaitės diva: nuogas protestas prieš Donaldą Trumpą
Iš Vokietijos kilusi Amerikos aktorė bei erotinis modelis Erika Jordan aiškiai išreiškė savo požiūrį į 45-ąjį JAV prezidentą Donaldą Trumpą: geriau ji vaikščios nuoga, nei šaliai vadovaus toks prezidentas.

Savaitės diva: Emily Ratajkowski, maudymukų deivė (16)

Savaitės diva: Emily Ratajkowski, maudymukų deivė
Lenkų ir žydų kraujo savo venose turinti Emily Ratajkowski šiandien vadinama viena seksualiausių pasaulio moterų, o labiausiai jai tinkantis drabužis – maudymosi kostiumėlis, kas, žinoma, džiugina vyrų akis.

Savaitės diva: pasaulio futbolo čempionato ambasadorės iš Rusijos seksualumas - neatremiamas (3)

Savaitės diva: pasaulio futbolo čempionato ambasadorės iš Rusijos seksualumas - neatremiamas
Nors Rusijos pasiruošimas 2018 metų pasaulio futbolo čempionatui vyksta vangiai ir ganėtini skandalingai, organizacinis turnyro komitetas tikrai neprašovė dėl vieno dalyko – paskelbti gražiausią 2003 metų rusaitę, modelį, įvairių televizijos laidų (tarp jų – ir sportinių) vedėją Viktoriją Lopyrevą turnyro ambasadore buvo teisingas sprendimas.

Savaitės diva: Anglijos „Premier“ lygos futbolininkų numylėtinė (10)

Savaitės diva: Anglijos „Premier“ lygos futbolininkų numylėtinė
Nors motinystės atostogos dar nesibaigė, Velso gražuolė Imogen Thomas vėl grįžta į viešą gyvenimą – pastaruoju metu įspūdingų kūno formų 33 metų moteris gana dažnai šmėžuoja paparacių akiratyje.

Savaitės diva: „bibliotekos mergaitė“, pasukusi nuodėmingu keliu (5)

Savaitės diva: „bibliotekos mergaitė“, pasukusi nuodėmingu keliu
Kas žino, kaip būtų susiklostęs Kendros Sunderland likimas, jei praėjusių metų sausį ji nebūtų nusprendusi žengti drastiško žingsnio. Amerikos visuomenė buvo šokiruota išvydusi jos nepadorias scenas, atliktas prieš web-kameras. Ir ne kur kitur – o Oregono (JAV) universiteto bibliotekoje.