Virginija Baltraitienė

221 straipsnių

Virginija Baltraitienė (g. 1958 m. kovo 4 d. Želvaičių kaime, Telšių raj.) – Lietuvos ir Kėdainių rajono politinė bei visuomenės veikėja.

Arūnas Milašius

Traktoriams užplūdus Vilniaus Gedimino prospektą net užkietėję hipsteriai išgirdo terminą „daugiametės pievos“ (nepainioti su „natūraliomis pievomis“ – tai kita problema, kuruojama kitos ministerijos), nes jų atstatymo tvarkos pakeitimai buvo įrašyti pirmuoju punktu šešiuose žemdirbių reikalavimuose...

Jolanta Blažytė, įmonių grupės „Vikonda“ valdybos pirmininkė

Jau n metų tiek ES, tiek ir Lietuvos ekspertai baksnoja į niekaip nepagydomas Lietuvos švietimo sistemos žaizdas: Lietuvoje mokyklų tinklas neefektyvus, mokinių pasiekimų atskirtis yra viena iš didžiausių ES, o mokymo kokybei skirtas lėšas „suvalgo“ tuščių mokyklų plotų ir išpūsto aptarnaujančio per...

Mindaugas Jackevičius, Birutė Davidonytė

Mažiau nei po dviejų savaičių vyksiantis antrasis Seimo rinkimų turas kai kuriems kandidatams taps kova dėl likimo didžiojoje politikoje. Nuo rinkėjų valios priklausys, ar naujajame Seime matysime Algirdą Paleckį, Naglį Puteikį, Artūrą Zuoką, Aušrą Maldeikienę, Virginiją Baltraitienę ir kitus.

Vyriausybė neigiamai įvertino Valstybinės maisto ir veterinarijos tarnybos (VMVT) vadovo Jono Miliaus ataskaitą ir jis bus atleistas iš pareigų.