Viktoras Pranckietis

Viktoras Pranckietis

Viktoras Pranckietis (g. 1958 m. liepos 26 d. Ruteliuose, Kelmės rajone) – Lietuvos agronomas, profesorius, Kauno rajono politikas.

2014–2019 m. Viktoras Pranckietis dirbo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos tarybos ir valdybos nariu, pirmininko pavaduotoju.

2019 m. spalio mėn. LVŽS du kartus iniciavo balsavimą dėl nepasitikėjimo Viktoru Pranskiečiu ir jo atstatydinimo iš Seimo Pirmininko pareigų, tačiau abiems balsavimams neužteko balsų V. Pranskiečio atleidimui.

Ginklų sudėti nesiruošia – kalba, kad į Seimą dar gali grįžti klausimas dėl Pranckiečio likimo

Laikinuoju Seimo kancleriu bus Seimo kanceliarijos Finansų skyriaus vedėjas Žiūkas

Nuo šių metų birželio 1 d. iki lapkričio 30 d. laikinai Seimo kanclerio pareigas eis Seimo kanceliarijos Finansų skyriaus vedėjas Marius Žiūkas .

Naujų Konstitucinio Teismo teisėjų skyrimo klausimas – pakibęs ore (14)

Trijų Konstitucinio Teismo (KT) teisėjų kadencija baigėsi dar kovą, tačiau Seimui atmetus pasiūlytas kandidatūras Konstitucijoje numatyta teisėjų...

Buvę Seimo pirmininkai kritikuoja parlamento veiklą pandemijos metu (26)

Buvę Seimo pirmininkai teigia, kad prasidėjus karantinui parlamentas tapo nematomas ir Vyriausybei užleido vietą veikti.

Pranckietis pakomentavo Skvernelio reakciją: pasielgė neteisingai, „pasakomis“ nereikėtų vadinti (146)

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis pripažįsta, kad premjeras Saulius Skvernelis , „sekama pasaka“ pavadinęs žurnalistinį tyrimą, kuriame...

Pranckietis apie Vyriausybės ataskaitą: padaryta daugiau nei buvo užsibrėžta programoje (24)

Seimo pirmininkas Viktoras Pranckietis sako, kad Vyriausybė nuveikė daugiau negu buvo užsibrėžusi savo programoje, tačiau norint padidinti...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
|Populiariausi straipsniai ir video