Theresa May

452 straipsnių

Marc Champion ir Jonathan Stearns

Kyla pavojus, kad vienos svarbiausių pasaulio karinių sąjungų pagerbimu turėjęs būti susitikimas pademonstruos tik vienybės stoką – ir šį kartą taip nutiko ne dėl to, kad kažką pasakė ar padarė Donaldas Trumpas.

Ian Wishart, Arne Delfs, Dara Doyle

Daugelis žmonių, susipažinę su Borisu Johnsonu, tvirtina, kad jis „vakarėlio siela“. Jiems jis patinka, jis juokingas ir žavus. Net kiti Europos šalių lyderiai, santūriai vertinantys jo, kaip „Brexit“ veido ir Donaldo Trumpo bičiulio, vaidmenį, apie jį atsiliepia teigiamai.

Dovydas Paškauskas

Taip! Apie „Brexit“ procesą girdime tiek daug ir tiek ilgai, kad apie jį kalbėti tikrai atrodo sunku: Jungtinės Karalystės gyvenimas, bent jau politinis, o daugeliu atveju ir ekonominis, stovi, o gal verčiau keistai vartosi sau nemalonioje pozicijoje jau 3 metus.

Alex Morales

Borisas Johnsonas per Didžiojo septyneto (G7) viršūnių susitikimą, vyksiantį šį savaitgalį Bjarice (Prancūzijoje) iš kiekvienos šalies tikisi kažko. Jis viliasi, kad pusė jo dalyvių, priklausančių Europos Sąjungai, leis jam pasiekti geresnį pasitraukimo („Brexit“) susitarimą, o kita pusė, kuri jai n...

Kitty Donaldson, Jessica Shankleman, Peter Flanagan

Borisas Johnsonas šiuo metu lankosi Škotijoje, kur jau susitiko su Škotijos pirmąja ministre Nicola Sturgeon ir škotų konservatorių lydere Ruth Davidson. Pastaroji perspėjo premjerą, jog ji niekada nerems jo atsarginio plano išvesti Jungtinę Karalystę (JK) iš Europos Sąjungos (ES) be sutarties. Svar...