Penny Mordaunt, lažybų tarpininkų favoritė pakeisti Borisą Johnsoną garsiojoje rezidencijoje, interneto forume atskleidė, kad turi keturias Birmos kates – ji jas paminėjo paklausta apie didžiausią savo silpnybę. „Jų pasirodymas Dauningstryto name nr. 10 gali sukelti tam tikrų iššūkių Lariui“, – sakė ji, atsakinėdama į klausimus Konservatorių svetainėje surengtame forume.

Didžiosios Britanijos politinėje scenoje Laris valdo būstą Dauningstryte daugiau nei dešimtmetį. Prie jo vadovavo trys ministrai pirmininkai konservatoriai: Davidas Cameronas, Theresa May ir Borisas Johnsonas. Jis atvyko 2011 m., būdamas ketverių, priimtas iš Londono gyvūnų prieglaudos ir pasirinktas dėl peliavimo įgūdžių. Gavęs vyriausiojo peliautojo titulą, jis turi ir neoficialią paskyrą tviteryje @Number10cat ir daugiau nei 635 tūkst. sekėjų.

Anksčiau šį mėnesį, kai į skandalus įklimpęs B. Johnsonas paskelbė atsistatydinsiąs, kai bus išrinktas įpėdinis, Laris pasitelkė socialinę žiniasklaidą, kad „paaiškintų keletą dalykų“.

„1. Aš nesu „Boriso Johnsono katinas“. 2. Jis, kaip ir visi ministrai pirmininkai, yra tik laikinas Dauningstryto gyventojas. 3. Aš čia gyvenu nuolat. Kai jis pagaliau išvyks, aš liksiu. 4. Taip, visa tai labai gėdinga, bet netrukus baigsis“, – tviteryje parašė @Number10cat.

Šaltinis
Temos
Be raštiško ELTA sutikimo šios naujienos tekstą kopijuoti draudžiama.
ELTA
Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją