STT

Lietuvos Respublikos specialiųjų tyrimų tarnyba (STT) - Lietuvos Respublikos institucija, kurios misija – mažinti korupciją, keliančią grėsmę žmogaus teisėms ir laisvėms, teisinės valstybės principams, ekonomikos plėtrai. STT vizija – turinti didelį visuomenės pasitikėjimą valstybės teisėsaugos įstaiga, veiksmingai atskleidžianti korupcinio pobūdžio nusikalstamas veikas, kryptingai vykdanti korupcijos prevenciją, antikorupcinį visuomenės švietimą ir informavimą. Vadovas - Saulius Urbanavičius.

Lošimų verslas piktinasi, kad reikės savivaldos leidimų (5)

Verslas kritikuoja Seimo sprendimą, kad Lošimų priežiūros tarnyba leidimus lošikams išduotų tik jiems gavus savivaldybių tarybų sutikimą.

Seimo komitetas: lošikai galės veikti tik pritarus savivaldai (3)

Seimo Biudžeto ir finansų komitetas siūlo suteikti platesnes galias savivaldybėms sprendžiant dėl lošimo vietų steigimo ir jų skaičiaus....

Seimas balsuos dėl lošimų verslo pertvarkos (5)

Seime numatytas balsavimas dėl Biudžeto ir finansų komiteto pirmininko konservatoriaus Mykolo Majausko inicijuotos lošimų verslo pertvarkos.

Konkurencijos taryba nagrinės „Latvijas tilti“ vadovo skundą, nors tyrimas nutrauktas

Konkurencijos taryba vasaros pradžioje nutraukė tyrimą dėl galimai draudžiamų susitarimų rekonstruojant Klaipėdos uosto krantines, tačiau...

Nausėda iš pareigų atleido kyšininkavimu įtariamą teisėją Grigą (20)

Prezidentas Gitanas Nausėda iš pareigų atleido kyšininkavimu įtariamą Kauno teisėją Rimantą Grigą, pažeminus teisėjo vardą.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10