rezervas

18 straipsnių

Dainius Žalimas, kandidatas į LR prezidentus, Laisvės partija

Valdžioje ginčijamasi, savaitę ar dvi Lietuvai reikės atlaikyti vienai, kol NATO sąjungininkių pajėgos ateis mūsų ginti. Bet niekas – nei dabar jau atsistatydinęs krašto apsaugos ministras, nei premjerė, nei Prezidentas – nesako, kad mes laikysimės ir ginsimės tiek, kiek reikės, iki pergalės.

Tautvydas Marčiulaitis

Vienas gerų būdų nustebinti žmogų yra pasakyti jam subjektyviai didelį skaičių. Pavyzdžiui, vietoj to, kad sakytum, jog uždirbi tūkstantį, gali sakyti – uždirbu dešimt. Ir nutylėti, kad dešimt šimtų, ne tūkstančių. Lyg nemeluoji, o atrodai žymiai solidžiau bei įspūdingiau.

Remigijus Žemaitaitis, partijos „Tvarka ir teisingumas“ pirmininkas

Kai kelininkus nepasiruošusius užklumpa snygis, tai nieko tragiško neįvyksta, tik paburnojam ir tiek. Kai nepasirengusius komunalininkus netikėtai užklumpa liūtis – vėl tas pats. Bet kai valstybė nepasiruošusi susiduria su ekonomine krize – pasekmės būna kur kas rimtesnės.

Vyriausybės rezervo piniginė šiemet dažniau atveriama ne nukentėjusiesiems nuo stichijų ir nelaimių, o priteistoms nesumokėtoms teisėjų algoms kompensuoti, Ukrainos vaikams, žymių asmenų laidotuvėms, rašo „Lietuvos žinios“.