paukščiai

paukščiai

Paukščiai (lot. Aves) – specializuota aukštesniųjų stuburinių klasė. Tai dvikojai, šiltakraujai, kiaušinius dedantys stuburiniai, kuriems būdingos plunksnos, sparnais virtusios priekinės galūnės, bedančiai snapai ir tuščiaviduriai kaulai. Jie kilo iš archozaurų grupės roplių, tačiau įgiję progresyvių požymių, tapo nepanašūs į savo protėvius.

Svarbi žinia poilsiautojams: kur galima stovyklauti ir kurti laužą, o kuriose vietose palapinių jokiu būdu nestatyti? (13)

Artėjant vasaros sezonui, Valstybinė saugomų teritorijų tarnyba prie AM sukūrė specialų žemėlapį su stovyklavietėmis, kempingais ir...

Paukščių gripas patvirtintas Šiaulių, Prienų, Marijampolės, Vilniaus ir Raseinių rajonuose (5)

Paukščių gripas per paskutinę savaitę patvirtintas dar penkiose savivaldybėse –Šiaulių, Prienų, Marijampolės, Vilniaus ir Raseinių rajonuose...

Donatas Katkus knygoje dalinasi prisiminimais: Noreiką lydėjusios intrigos, keistai smagios Gorbulskio laidotuvės, komplikuotas Erlicko būdas knygos ištrauka (5)

Dirigentas, pedagogas, vienas charizmatiškiausių muzikos komentatorių, Nacionalinės premijos laureatas Donatas Katkus visuomet atsiduria istoriją...

Naujausia Selemono Paltanavičiaus knyga supažindins su Lietuvos paukščiais ir pakvies paklausyti jų giesmių (4)

Populiarus knygų apie gamtą vaikams ir suaugusiesiems autorius Selemonas Paltanavičius pristatė naujausią savo knygą „Paukščiai paukščiai“.

Naujausia Selemono Paltanavičiaus knyga supažindins su Lietuvos paukščiais ir pakvies paklausyti jų giesmių

Populiarus knygų apie gamtą vaikams ir suaugusiesiems autorius Selemonas Paltanavičius pristatė naujausią savo knygą „Paukščiai paukščiai“.

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10