mRNR

42 straipsnių

Melas
Melo detektorius
Ar tiesa, kad žmonių širdyse rastas mirtinas COVID-19 vakcinos kiekis?

Nors jau praėjo beveik treji metai, kai žmonės skiepijami vakcinomis nuo COVID-19 ligos ir daugybė tyrimų įrodė, kad jos yra saugios, tačiau melagienų skleidėjai ir toliau skleidžia gąsdinančią informaciją apie skiepų žalą. Viena jų ta, kad mokslininkai nustatė, jog miručių žmonių širdyje rastas mir...

Melas
Melo detektorius
Ar tiesa, kad JAV nuo COVID-19 vakcinos mirė 120 tūkst. vaikų?

Socialiniuose tinkluose ir interneto portaluose prikelta prieš pusmetį platinta melaginga informacija, jog po leidimo naudoti COVID-19 vakciną vaikams net 120 tūkst. jų staiga mirė. Tokia ataskaitą esą pateikė JAV Ligų kontrolės ir prevencijos centras, tačiau tai yra melas.

Melas
Melo detektorius
Ar tikrai nuo COVID-19 vakcinų galima apakti?

Interneto portaluose pasirodė melaginga informacija, jog naujas ir didelės apimties tyrimas patvirtino įtarimus, jog COVID-19 vakcinos kenkia akims, o viena skiepų poveikio baigčių gali būti apakimas.

Melas
Melo detektorius
Ar tiesa, kad sukurta geriamoji COVID-19 vakcina, kuri bus piene?

Internete pasklido gąsdinimai, kad žmonės, kurie vengė skiepytis mRNR vakcinomis, dabar vis tiek bus vakcinuoti, nes esą sukurta geriamoji vakcina, kuri bus „infiltruota“ į karvės pieną, tad kiekvienas, kuris jo išgers, bus vakcinuotas. Visa tai yra sąmokslo teorija ir melas.