Minija

Klaipėdos rajonas pradeda skiepų loteriją: pirmą vakcinos dozę gavusių lauks eilė prizų (81)

Klaipėdos rajono savivaldybė ieško naujų būdų gana pasyvius gyventojus paraginti skiepytis nuo koronaviruso. Antradienį Klaipėdos rajono...

Milijonus pritraukusio startuolio kūrėjas Urbonas: tai padeda susikalbėti ir naikina sienas tarp kultūrų Klientai – Europos Parlamentas, Europos Komisija, Jungtinės Tautos (13)

„ Klaipėda – ideali vieta gyventi ir kurti. Galima per keliolika minučių pasiekti darbo vietą ir susitelkti į savo veiklą. Arba studijuoti...

A lygos turo anonsas: svarbus „Žalgirių“ derbis ir lauktas mačas Telšiuose

Prieš rinktinių pertrauką ketvirtadienį, penktadienį ir šeštadienį bus sužaistos penkerios A lygos 16-ojo turo rungtynės.

„Žalgirio“ puolėjas taurės mače per 9 minutes pelnė tris įvarčius visi rezultatai (5)

LFF taurės pirmąjį etapą „Žalgiris“ įveikė triuškinančia pergale – 5:0 (0:0) nugalėta Gargždų „Bangos“ komanda.

Startuoja kovos dėl LFF taurės (1)

Jau šeštadienį oficialiai startuoja dar vienas šio sezono lietuviško futbolo turnyras – Hegelmann LFF taurė .