Les Echos

15 straipsnių

Трехлетний развод привел Британию и Евросоюз к краю обрыва. Следующий шаг на этом пути - в пустоту. Но Британия мнётся, а ЕС очень не хочет сталкивать ее в пропасть беспорядочного "брексита".

Prancūzijos ekonomikos augimo galimybės gali sustiprėti, jeigu bus imtasi veiksmų ir šalies darbo rinkoje įvyks teigiamų pokyčių. Tokią nuomonę penktadienį išsakė Europos centrinio banko (ECB) valdybos narys ir Prancūzijos centrinio banko vadovas Christianas Noyeris. Apie tai praneša portalas "Dow J...

Europos lėktuvų gamintoja "Airbus" anuliavo sutartį, sudarytą su Japonijos aviacijos bendrove "Skymark" dėl šešių A380 orlaivių užsakymo. Sandoris buvo įvertintas 2,25 mlrd. dolerių (5,8 mlrd. Lt), praneša Prancūzijos leidinys "Les Echos".

Prancūzijos automobilių gamintojo „PSA Peugeot Citroen“ valdyba nusprendė padidinti savo kapitalą. Prancūzijos valstybė ir Kinijos valstybinė įmonė „Dongfeng“ kiekviena įsigis po 14 proc. įmonės akcijų paketą, nurodo prancūzų laikraštis „Les Echos“.

Prancūzijos automobilių gamintojų „PSA Peugeot-Citroen“ ir „Renault“ vadovai ketvirtadienį perspėjo, kad ir toliau mažins darbuotojų skaičių, jeigu vyriausybė nepadės sumažinti darbo jėgos sąnaudų ir taip susidoroti su Europoje smukusiais automobilių pardavimais.