Egidijus Dragūnas

591 straipsnių

Egidijus Dragūnas – grupės „SEL“ įkūrėjas, vokalistas ir lyderis, vienas skandalingiausių Lietuvos pop muzikos atlikėjų. Gimė 1976 metais balandžio 23 dieną, Vilniuje.

Nuo 1983 iki 1989 m. mokėsi muzikos mokykloje, fortepijono klasėje. 1994 m. baigė Vilniaus 54-ąją vidurinę mokyklą. Egidijus metė muziką, įprastą gyvenimą ir 1999 metais įstojo į Talino „Concordia” universitetą studijuoti ryšių su visuomene, tačiau nebaigęs studijų grįžo į Lietuvą.

„SEL“ grupės dainos nuolat patekdavo į geriausių Lietuvos dainų topus.

Nuolatinis narys grupėje yra tik jos lyderis E. Dragūnas.

2011 m. vasario mėnesį Egidijaus Dragūno fondo lėšomis Neonatologijos (Naujagimių) centras įsigijo diagnostinės ir gyvybinėms funkcijoms palaikyti skirtos aparatūros. Pranešama, kad VU vaikų ligoninės pacientams E. Dragūno fondas skyrė 120 tūkst. litų. Didžiąją dalį lėšų VšĮ Egidijaus Dragūno fondas gavo platindamas SEL albumą „Aš kaip žąsis“.

2015 metais gruodžio 5 dieną SEL surengė brangiausią savo pasirodymą, kuris kainavo 400 000 eurų, o Kauno "Žalgirio" arenoje dar kartą buvo užfiksuotas naujas lankomumo rekordas - SEL "360" 2015 pasirodymą stebėjo net 20 517 žiūrovių.

Grupė beveik kasmet rengia įspūdingus šou. 2023 metais koncertą Selas surengė Kauno Dariaus ir Girėno stadione, kur ir vėl pagerintas lankomumo rekordas.

Kauną sudrebino įspūdingiausias iki šiol „SEL“ šou: pamatykite grandiozinio koncerto akimirkas

Pirmadienį it žaibas žiniasklaidą nutvieskė žinia, kad po ilgų kūrybos metų LNK televizijos laidoje „Bus visko“ nebelieka itin svarbios dalies – Simonos Albavičiūtės-Banditos. Televizijos laidų vedėja ir turinio autorė pasisakė apie galimai nederamą partnerės Gintarės Gurevičiūtės poelgį, kuris sugr...

Tomas Sinickis

Visi ne kartą esame girdėję posakį „pinigai priverčia pasaulį suktis“. Mus skaito ne vien visko matę, patyrę gyvenimo vilkai, bet ir jaunimas, kuris dažnai pinigų misiją mūsų gyvenime vertina paviršutiniškai. Tad prieš tradiciškai nusifilosofuojant, leiskite paaiškinti šio posakio esmę mūsų jauniems...

Taip ir Ne

Kadaise žaidimas „Taip ir Ne“ prie TV ekranų suburdavo gausų būrį žiūrovų. Šiandien Delfi Plius prenumeratoriai turi išskirtinę galimybę pamatyti senas laidas, kurių nedėjas – Arūnas Valinskas. Vienoje iš šių laidų dar 1996-iais metais dalyvavo ir SEL lyderis Egidijus Dragūnas.