dvyniai

dvyniai

Dvyniai (Gemini, Gem) – 30-as pagal dydį ryškus šiaurės pusrutulio žvaigždynas. Lietuvoje geriausiai matomas žiemą. Senovinis lietuviškas žvaigždyno pavadinimas – Du Jaučiai.

Travoltos gyvenimą paženklino dar viena netikėta mirtis: nauja šeimos tragedija įvyko vos po kelių mėnesių palaidojus žmoną (3)

Panašu, kad aktoriaus Johno Travoltos gyvenime vis dar nesibaigia tamsusis, artimųjų mirtimis paženklintas, etapas.

Naujienas pristatanti kultinė vaikinų grupė „Tokio Hotel“ pasikeitė neatpažįstamai

Jaunimo kultu tapusi vokiečių poproko grupė „ Tokio Hotel “ po didžiulės staigiai užgriuvusios sėkmės ir daugybės tarptautinių įvertinimų...

Svarbūs metai kiekvieno Zodiako ženklo gyvenime

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna tiek sunkių, tiek sėkmingų laikotarpių. Astrologai teigia, kad tai susiję su žvaigždėmis.

Ketvertuko mama Viktorija apie nepasitvirtinusius „gąsdinimus“, iššūkius ir džiugias akimirkas: esu iš tų mamų, kurios neina iš proto (88)

Prieš dvejus metus Viktorijai Paltanavičienei spalio 18 d. tapo ta, kurios ji nepamirš visą gyvenimą. Tą dieną šeimai gimė nuostabus ketvertukas...

Vaivos Budraitytės spalio horoskopas: nepraleiskite ženklų, kurie gali lemti ne tik naujus santykius, bet ir finasinę gerovę (5)

Anot astrologės Vaivos Budraitytės, spalis daugeliui gali atnešti pokyčių: vieniems – malonių: su naujomis galimybėmis ir apčiuopiama nauda,...

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
|Populiariausi straipsniai ir video