6. Gediminas Bagdonas (Lietuva) - 6
...
161. Kristian Forbord (Norvegija) - 36:57

E.Šiškevičius lenktynes Norvegijoje baigė keturioliktas

Norvegijoje finišavusiose penkių etapų daugiadienėse dviratininkų lenktynėse „Glava Tour of Norway“ keturioliktą vietą bendroje įskaitoje užėmė „La Pomme Marseille“ komandos narys Evaldas Šiškevičius, o Aidis Kruopis („Orica-GreenEdge“) tenkinosi 89-a pozicija.

Pirmas Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui norvegui Edvaldui Boassonui Hagenui pralaimėjo 1 minutę ir 52 sekundes, o antras - daugiau nei 29 minutes.

Galutinė įskaita:

1. Edvald Boasson Hagen (Norvegija) - 21 val. 11 min. 40 sek.
2. Simon Clarke (Australija) - atsiliko 8 sek.
94. Mikael Schou (Norvegija) - 40:29

Penktą 165 km etapą laimėjo britas Russelas Downingas (4:06:36). Kartu su lyderiais finišavęs E. Šiškevičius buvo devintas, o A. Kruopis (+10 min. 49 sek.) liko 92-as.

G.Kaupas lenktynėse Liuksemburge užėmė 27-ą vietą

63-ią kartą Liuksemburge surengtose daugiadienėse dviratininkų lenktynėse „Fleche du Sud“ 27-ą vietą bendroje įskaitoje užėmė „Team Differdange-Magic-Sportfood.de“ komandos narys Gediminas Kaupas.

Bendroje įskaitoje Lietuvos dviratininkas lenktynių nugalėtojui liuksemburgiečiui Bobui Jungelsui pralaimėjo 8 minutes ir 48 sekundes.

Bendra įskaita:

1. Bob Jungels (Liuksemburgas) - 14 val. 48 min. 22 sek.
2. Julian Kern (Vokietija) - atsiliko 16 sek.
108. Roy Goldstein (Izraelis) - 47:48

Sekmadienį penktą 181,6 km etapą laimėjo danas Patrickas Clausenas (4:14:41), o lyderių grupėje finišavęs G. Kaupas buvo devintas.