Sužaidus 90 minučių „Šachtior“ futbolininkai po tikslaus Žambylo Kukejevo smūgio (40 min. iš 11 m baudinio) pirmavo 1:0, tad teko žaisti pratęsimą, nes prieš savaitę „Slovan“ ekipa namuose laimėjo tokiu pat rezultatu 1:0.

Išlyginamąjį įvartį pačioje susitikimo pabaigoje įmušė čekas Janas Blažekas (120 min.).

Į trečią etapą nepateko ir Simono Pauliaus atstovaujamas Latvijos čempionas „Ventspils“ klubas, kuris po nesėkmės 0:3 išvykoje prieš savaitę, antradienį rungtynes savo aikštėje su „Molde FK“ (Norvegija) komanda baigė lygiosiomis 1:1 (1:1).

Lietuvis žaidė visą susitikimą, kuriame Antonas Kurakinas (24 min.) išvedė šeimininkus į priekį, o rezultatą dar iki pertraukos išlygino Magnus Eikremas (37 min.), kuris antrame kėlinyje (71 min.) nerealizavo 11 m baudinio.

Kitų antradienį vykusių 2012-2013 metų sezono UEFA Čempionų lygos atsakomųjų rungtynių rezultatai (skliaustuose - pirmų susitikimų rezultatai, o žvaigždute* pažymėta į kitą etapą patekusi ekipa):

*Belgrado „FK Partizan“ (Serbija) - „Valletta FC“ (Malta) - 3:1 (4:1);
„FK Željezničar“ (Bosnija ir Hercegovina) - *„NK Maribor“ (Slovėnija) - 1:2 (1:4);
„KR Reykjavik“ (Islandija) - *Helsinio HJK (Suomija) - 1:2 (0:7).

Likusios penkerios atsakomos antro kvalifikacinio etapo rungtynės bus žaidžiamos trečiadienį.

2012-2013 metų sezono UEFA Čempionų lygos nugalėtojas paaiškės gegužės 25-ą dieną Vemblio stadione Londone.