Ekvadoro ekipa pirmavo 1:0 po Ennero Valenecia įvarčio (8-ą min.), o Michaelis Antonio Arroyo (70-ą min.) išlygino rezultatą 2:2.

Anglai planetos pirmenybėse žais D grupėje su Italija, Urugvajumi ir Kosta Rika. Ekvadoras rungtyniaus E grupėje su Šveicarija, Prancūzija ir Hondūru.

2010 metų pasaulio čempionato sidabro medalių laimėtojai Olandijos futbolininkai namuose - Amsterdame - jėgas išbandė su Velsu, kurio gretose nebuvo rinktinės lyderio Garetho Bale'o ir laimėjo prieš varžovus rezultatu 2:0 (1:0). Įvarčius pelnė Arjenas Robbenas ir Jeremainas Lensas 32-ą ir 76-ą minutėmis.

Olandų varžovai D grupėje bus ispanai, čiliečiai ir australai.

Trečia čempionato dalyvė Italija egzaminavo Liuksemburgą. Egzaminas nepavyko - lygiosios - 1:1 (1:0). Italai 9-ą minutę pirmavo po Claudio Marchisio smūgio, bet 85-ą minutę Maxime'as Chanot santykį išlygino.

Pasaulio čempionato H grupėje žaisiantis Alžyras 2:1 (1:1) nugalėjo Rumuniją. Nugalėtojams po įvartį pelnė Nabilas Bentalebas ir El Soudani. Pralaimėjusios komandos gretose pasižymėjo Alexandru Chipciu. Alžyriečių varžovai pasaulio čempionate bus belgai, rusai ir korėjiečiai.

Ekvadoras 2 - 2 Anglija

8' Enner Valencia [1 - 0]
29' Wayne Rooney [1 - 1]
51' Rickie Lambert [1 - 2]
70' Michael Antonio Arroyo [2 - 2]

79' Antonio Valencia (Ekvadoras) - raudona kortelė
79' Raheem Sterling (Anglija) - raudona kortelė

Olandija 2 - 0 Velsas

32' Arjen Robben [1 - 0]
76' Jeremain Lens [2 - 0]

Italija 1 - 1 Liuksemburgas

9' Claudio Marchisio [1 - 0]
85' Maxime Chanot [1 - 1]

Alžyras 2 - 1 Rumunija

22' Nabil Bentaleb [1 - 0]
28' Alexandru Chipciu [1 - 1]
66' El Arabi Hillel Soudani [2 - 1]

Vengrija 1 - 0 Albanija

82' Tomaš Priskin [1 -0] (iš 11 metrų baudinio)

Egiptas 2 - 2 Jamaika

5' Mohamed El Nenny [1 - 0]
27' Simon Dawkins [1 - 1]
38' Joel Grant [1 - 2]
72' Basem Morsi [2 - 2]

Gibraltaras 1 - 0 Malta

66' Kyle Casciaro [1 - 0]

Islandija 1 - 0 Estija

54' Sigthorsson (iš 11 metrų baudinio)

Prisijungti prie diskusijos Rodyti diskusiją (35)