Kenijos stajerė tapo septintąja bėgike per visą Bostono maratonų istoriją, kuriai nugalėti pavyko tris kartus.

Finišuoja Rita Jeptoo

Antrąją bei trečiąją vietas tarp moterų užėmė etiopės Buzunesh Deba (2:19:59) ir Mare Dibaba (2:20:35).

10.Desiree Linden (JAV) 2:23:54

Bostono maratono nugalėtoju tarp vyrų tapo Eritrėjoje gimęs JAV bėgikas Mebrahtomas Keflezighi. Jis tapo pirmuoju amerikiečiu po Grego Meyerio (1983), kuriam pavyko tapti šio maratono nugalėtoju.

38-erių metų nugalėtojo, kuris 2006 metais Bostone finišavo trečias, laikas - 2 valandos 8 minutės bei 37 sekundės.

Mebas Keflezighi

Antrąją bei trečiąją vietas užėmė Kenijos stajeriai Wilsonas Chebetas (2:08:48) ir Franklinas Chepkwony'is (2:08:50).