Aukso medalio savininku šioje rungtyje tapo be klaidų šaudęs norvegas Tarjei Boe (36:15,8), kuris šiose pirmenybėse aukščiausius apdovanojimus dar pelnė vyrų bei mišrioje estafetėse.

Sidabras atiteko rusui Antonui Šipulinui, kurį nuo čempiono skyrė 3,7 sekundės, o bronza tenkinosi keturių aukso medalių šiame čempionate savininkas kitas norvegas Emilis Hegle'as Svendsenas, kuris tautiečiui pralaimėjo 7,4 sekundės.

1. Tarjai Boe (Norvegija) - 36 min. 15,8 sek. (0 baudos ratų)
2. Anton Šipulin (Rusija) - atsiliko 3,7 sek. (1)
3. Emil Hegle Svendsen (Norvegija) - 7,4 (1)
4. Ondrej Moravec (Čekija) - 10,4 (1)
5. Erik Lesser (Vokietija) - 12,8 (1)
...
29.Tomas Kaukėnas (Lietuva) - 3:43,1 (3)
30.Tim Burke (JAV) - 4:59,7 (5)

Planetos biatlono pirmenybių priešpaskutinėje rungtyje moterys kovojo 12,5 km masinio starto (finišavo 29 dalyvės iš 30) lenktynėse. Aukso medalis atiteko baltarusei Darijai Domračevai, kuri po klaidų šaudykloje šliuožė du baudos ratus, o distancijoje sugaišo 35 minutes 54,5 sekundės.

Sidabro apdovanojimas - šeštasis medalis šiose pirmenybėse (4 aukso ir 2 sidabro) - atiteko šios rungties planetos čempionės titulą praradusiai norvegei Torai Berger. Ji, kaip ir Baltarusijos sportininkė, šliuožė du baudos ratus, o finiše nugalėtojai pralaimėjo 8,7 sekundės.

Bronza tenkinosi be klaidų šaudžiusi Lenkijos biatlonininkė Monika Hojnisz, kurią nuo čempionės skyrė 27,6 sekundės.

1. Darija Domračiova (Baltarusija) - 35 min. 54,5 sek. (2 baudos ratai)
2. Tora Berger (Norvegija) - atsiliko 8,7 sek. (2)