Eurovizija 2017

„Fusedmarc“ vokalistė išdavė, ką keis „euroviziniame“ pasirodyme: bus kitokie net dainos žodžiai (38)

2017 kovo mėn. 29 d. 15:45
Savo dainą Izraelyje, Ispanijoje ir Olandijoje artimiausiu metu žadantys pristatyti „Fusedmarc“ ją greičiausiai pateiks jau kiek kitokią nei per nacionalinę „Eurovizijos“ atranką. Grupės vokalistė Viktorija Ivanovskaja LRT.lt atskleidė, kad nutarta pakoreguoti kai kuriuos kūrinio žodžius.

J. Samoilova nė neketino vykti į Ukrainą? „Eurovizijos“ organizatoriai pateikė to įrodymų (190)

2017 kovo mėn. 28 d. 08:46
Dar prieš Ukrainai priimant sprendimą uždrausti įvažiuoti į šalį Rusijos atstovei į „Euroviziją“ Julijai Samoilovai, Rusijos delegacija, priešingai nei kitos, nedalyvavo pirminėje peržiūroje.

D. Montvydas trečią kartą „Eurovizijoje“ atstovaus ne Lietuvai? (15)

2017 kovo mėn. 27 d. 11:11
Donatas Montvydas žada grįžtį į didžiąją „Eurovizijos“ sceną. Tik šį kartą jam tai daryti siūloma Švedijos vardu. Taip jis sakė LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“.

Didžiausi „Eurovizijos“ netikėtumai: lesbiečių bučinys, sijoną pametusi vedėja ir įžūlus įsibrovėlis (38)

2017 kovo mėn. 26 d. 12:11
Pasirodymų akimirkos
Stopkadras
Nuo XX a. šeštojo dešimtmečio „Eurovizijos“ konkursas subūrė pačių įvairiausių kultūrų ir tautų atstovus, kartą per metus susirenkančius švęsti drauge. Vis tik kartais politiniai neramumai išsiveržia į paviršių, o tada dažniausiai jau nepavyksta išvengti nemalonių akimirkų „Eurovizijos“ dalyviams varžantis dėl geriausios dainos titulo, rašo sbs.co.au. Štai keli ryškiausi tokio pobūdžio atvejai visoje „Eurovizijos“ konkurso istorijoje, vertinti itin nevienareikšmiškai.

„Fusedmarc“ įvaizdį „eurovizinių“ atrankų finale kūrusi S. Yushka atskleidė kūrybinius užkulisius (6)

2017 kovo mėn. 24 d. 17:31
Kaip sukurti suknelę žvaigždei? Kodėl dizainerio studijoje privaloma atlikti pilną pasirodymą? Kokios aprangos tendencijos užplūs gatves šį sezoną? Atsakymus į šiuos klausimus sužinosite pavasariui ir mados šauksmui skirtoje „Pasaulis pagal moteris“ laidoje, kurioje susitiks dvi mados žinovės: laidos vedėja Renata Mikailionytė bei dizainerė Sandra Yushka.

Ukrainos saugumo tarnyba nemato pagrindo peržiūrėti sprendimą dėl draudimo į šalį įvažiuoti Rusijos atstovei (42)

2017 kovo mėn. 24 d. 15:32
Julija Samoilova
Instagram
Ukrainos saugumo tarnyba (SBU) penktadienį pareiškė, kad neturi pagrindo peržiūrėti sprendimą dėl draudimo į šalį įvažiuoti Rusijos atlikėjai Julijai Samoilovai, kuri buvo atrinkta dalyvauti 2017 metų Eurovizijos konkurse.

Viskas arba nieko: Rusija atsisako galimybės J. Samoilovai pasirodyti nuotoliniu būdu (499)

2017 kovo mėn. 23 d. 21:40
Rusijos pirmasis kanalas, deleguojantis atstovus į „Euroviziją“, atsisakė Europos transliuotojų sąjungos (EBU) pasiūlytos galimybės Julijai Samoilovai konkurse dalyvauti nuotoliniu būdu, praneša „Interfaks“.

„Eurovizijos“ rengėjai rado sprendimą: J. Samoilova galės dalyvauti konkurse, Ukrainos kultūros ministras priešinasi papildyta 18:30 (896)

2017 kovo mėn. 23 d. 16:35
Kilus sąmyšiui dėl Ukrainos sprendimo uždrausti „Eurovizijoje“ dalyvauti Rusijos atstovei Julijai Samoilovai, „Eurovizijos“ rengėjai rado sprendimą – atlikėja vis dėlto galės dalyvauti konkurse nekirsdama šalies sienos.

Kremliaus atstovas – apie Ukrainos verdiktą dėl „Eurovizijos“: sprendimas yra apgailėtinas (42)

2017 kovo mėn. 23 d. 11:55
Kremlius ketvirtadienį išreiškė viltį, kad Ukraina atšauks savo sprendimą neleisti Rusijos atstovei dalyvauti šįmet Kijeve vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Žiniasklaida: Rusijos televizijos atsisako transliuoti „Euroviziją“ (375)

2017 kovo mėn. 23 d. 10:14
Nė vienas Rusijos televizijos kanalas šiemet netransliuos Eurovizijos dainų konkurso, ketvirtadienį pranešė žiniasklaida. „Iš Rusijos (į "Euroviziją") niekas šiemet nevažiuos, todėl, kad niekas šiemet šio konkurso (Rusijoje) netransliuos“, – paskelbė Rusijos valstybinės televizijos ir radijo kompanijos (VGTRK) korespondentas per televizijos „Rossija 24“ reportažą, kuris buvo paskelbtas interneto svetainėje vesti.ru.

Rusijai „Eurovizijoje“ turėjusi atstovauti J. Samoilova: nesuprantu, ką jie manyje įžvelgė, juk aš tik smulkutė mergaičiukė (248)

2017 kovo mėn. 23 d. 09:18
Rusijai „Eurovizijoje“ turėjusi atstovauti J. Samoilova: nesuprantu, ką jie manyje įžvelgė, juk aš tik smulkutė mergaičiukė
Sputnik / Scanpix
Trečiadienį Ukrainos saugumo pareigūnai pranešė apie oficialų sprendimą neįsileisti į šalį Rusijos atstovės „Eurovizijos“ dainų konkurse, nes 2015 metais ji koncertavo Kryme ir pažeidė Ukrainos įstatymus, skelbia wiwibloggs.com. Praėjus kelioms valandoms Rusijos dainininkė Julija Samoilova teigė nenuleidžianti rankų ir neprarandanti vilties, sakė besivilianti, kad dabartinė situacija greitai ir kardinaliai pasikeis.

A. Giržadas apie „Euroviziją“: Ukraina padarė ėjimą, dabar reikia laukti atsakymo iš Rusijos (49)

2017 kovo mėn. 22 d. 18:49
Trečiadienio pavakarę Ukraina, šiemet rengianti didžiausią Europos dainų konkursą, paskelbė, kad neleis „Eurovizijoje“ dalyvauti Rusijos atstovei Julijai Samoilovai – atlikėja yra įtraukta į nepageidaujamų artistų šalyje sąrašą. Ilgametis Lietuvos delegacijos „Eurovizijoje“ vadovas Audrius Giržadas Rusijos pasirinkimą vadina politiniu šachmatų žaidimu.

Ukraina uždraudė rusų atlikėjai vykti į „Eurovizijos“ konkursą Kijeve, Rusija žada boikotą organizatoriai išreiškė nusivylimą (1644)

2017 kovo mėn. 22 d. 15:16
Julija Samoilova
Instagram
Naujienų agentūra „Interfaks“ praneša, jog Ukraina uždraudė rusų atlikėjai Julijai Samoilovai vykti į „Eurovizijos“ konkursą Kijeve,, nes ji yra dalyvavusi koncerte Rusijos aneksuotame Kryme. Dėl šio pažeidimo jai uždrausta į Ukrainą atvykti trejus metus.

Ukraina parengė dokumentus dėl draudimo į šalį atvykti Rusijos atstovei „Eurovizijoje“ (56)

2017 kovo mėn. 22 d. 13:46
Julija Samoilova
Instagram
Sprendimas neleisti atvykti į Ukrainą Julijai Samoilovai, išrinktai atstovauti Rusijai Kijeve vyksiančiame Eurovizijos dainų konkurse, dar nepriimtas, bet dokumentai dėl tokio uždraudimo trejų metų laikotarpiui jau parengti, trečiadienį sakė Ukrainos saugumo tarnybos (SBU) pareigūnas Oleksandras Tkačukas.

R. Williamsas pasisiūlė šių metų „Eurovizijoje“ atstovauti Rusijai (111)

2017 kovo mėn. 21 d. 15:22
Dainininkas Robbie Williamsas televizijos laidai „Pust Govoryat“ davė interviu, kurio metu pasisiūlė atstovauti Rusijai šių metų „Eurovizijoje“, rašo užsienio spauda ir naujienų agentūra AFP.

Komiški „Eurovizijos“ nesusipratimai: užsieniečiams užkliuvo net dvi lietuviškos dainos (67)

2017 kovo mėn. 20 d. 19:24
„Eurovizijos“ dainų konkursas tiesiog neįsivaizduojamas be neteisingai išgirstų dainų tekstų. Tiesą sakant, konkurso dalyvių (tiek konkurso finalo, tiek nacionalinių atrankų) dainų tekstuose galima, gerai įsiklausius, išgirsti pačių keisčiausių dalykų – pradedant spurgomis ir baigiant žemės drebėjimu Norvegijoje. Ką gi, anglų kalba dainų tekstuose gali iškrėsti pačių įvairiausių – kartais netgi piktokų – pokštų, rašoma wiwibloggs.com.

Į „Euroviziją“ Lietuvos atstovai vyks ne tuščiomis: jau numatyta parama ir įvaizdžiui (41)

2017 kovo mėn. 18 d. 12:54
Gegužę „Eurovizijos“ dainų konkurse Kijeve Lietuvai atstovausianti grupė „Fusedmarc“ šią savaitę sulaukė asociacijos LATGA paramos, pasiruošimą finansuos ir nacionalinis transliuotojas. Galimybės paremti neatmeta ir Vilniaus savivaldybė.

Po praeitų metų diskvalifikacijos į „Euroviziją“ grįžta Rumunija (9)

2017 kovo mėn. 16 d. 09:58
Rumunijos atstovai Eurovizijoje Ilinca ir Alexas Florea
Stopkadras
Rumunija „Eurovizijoje“ debiutavo 1994 m. Dainų konkurse rumunams geriausiai sekėsi 2005 m. ir 2010 m. – abu kartus jie pelnė trečią vietą. 2016 m. Rumunija buvo pašalinta iš „Eurovizijos“ dainų konkurso dėl susikaupusių skolų Europos transliuotojų sąjungai.

„Fusedmarc“ skirta 6000 eurų parama (22)

2017 kovo mėn. 15 d. 12:30
Asociacijos LATGA taryba vakar, kovo 14 d., vykusio posėdžio metu priėmė nutarimą skirti 6 tūkst. Eur dydžio paramą iš savo Socialinio-kultūrinio fondo visiems trims Lietuvai „Eurovizijoje“ Kijeve atstovausiančios dainos „Rain of Revolution“ autoriams – Viktorijai Ivanovskajai, Denisui Zujevui ir Michailui Levinui.

Kas liko už kadro: nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo užkulisiai (2)

2017 kovo mėn. 15 d. 10:34
Lietuva į „Eurovizijos“ dainų konkurso finalą Kijeve šiais metais siunčia grupę „Fusedmarc“, na o mes apsilankykime nacionalinės atrankos užkulisiuose Klaipėdoje, prisiminkime kaip vyko kovo dėl didžiojo prizo ir kaip buvo sutikti nugalėtojai.

„Eurovizinė“ „Fusedmarc“ daina suskambo visiškai kitaip: išgirsk akustinę brito versiją (10)

2017 kovo mėn. 14 d. 18:01
Danny McEvoy
Youtube
Britas Danny McEvoy perdainavo vos šeštadienį į didžiąją „Euroviziją“ išrinktą „eurovizinę“ „Fusedmarc“ dainą „Rain of Revolution“.

„Eurovizijos“ žiūrovas suabejojo balsavimo skaidrumu (67)

2017 kovo mėn. 14 d. 15:43
Po šeštadienį vykusio nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos finalo feisbuke kilo tikra audra dėl neva išgėrusio LRT prodiuserio eteryje, vėliau sumaištį sukėlė peticija, raginanti iš naujo rinkti atstovus Lietuvai, o šiandien atsirado ir nerimaujančių dėl savaitgalį vykusio balsavimo skaidrumo.

Latvijos atstovai „Eurovizijoje“ tikisi Kijeve kartu sukelti revoliuciją su „Fusedmarc“ (5)

2017 kovo mėn. 14 d. 11:52
Latvių grupė Triana Park
Grupės archyvas
Pirmadienį grupė „Triana Park“ paviešino vaizdo klipą dainai „Line“. Su šia daina grupė atstovaus Latvijai Kijeve vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse.

Į „Euroviziją“ važiuosiantys „Fusedmarc“: mes atsipūtę, mes švenčiam! (82)

2017 kovo mėn. 13 d. 15:59
Šeštadienio vakarą pagaliau paaiškėjo du mėnesius trukusi intriga – į didžiąją „Euroviziją“ važiuos „Fusedmarc“. Pirmadienio popietę DELFI redakcijoje viešėjusi grupė neslėpė – poilsiui laiko dar nebuvo.

Rusijai „Eurovizijoje“ šiemet atstovaus vėžimėlyje sėdinti neįgalioji (53)

2017 kovo mėn. 13 d. 11:01
Julija Samoilova
Instagram
Rusijai „Eurovizijos“ konkurse Kijeve atstovaus Julija Samoilova. Ši informacija pateikta „Pervyj kanal“ internetinėje svetainėje pasibaigus vidinei atlikėjų ir kompozicijų atrankai, rašo inforesist.org.

Dalis internautų sukilo prieš „Fusedmarc“: peticija reikalauja pakartoti balsavimą (514)

2017 kovo mėn. 13 d. 10:20
Šeštadienio naktį paaiškėjo, kad šiemet Lietuvai „Eurovizijoje“ atstovaus grupė „Fusedmarc“. Kaip visuomet, dalis aktyviai nacionalinę atranką stebėjusių žiūrovų buvo patenkinti laimėtoja, o dalis – ne.

Viktorija iš „Fusedmarc“ kartą jau džiaugėsi galimybe atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“, bet išvažiavo A. Stepukonis (156)

2017 kovo mėn. 13 d. 09:38
Mažai kas pamena, kad prieš 15 metų, Lietuvai išrinkus savo atstovą „Eurovizijai“, konkurso komisija atmetė jo galimybę dalyvauti ir į „Euroviziją“ važiavo antrosios vietos nugalėtojas Aivaras Stepukonis. Tuomet sėkmė trumpam šyptelėjo ir šiųmetinių atrankų nugalėtojai Viktorijai Ivanovskajai.

G. Urnikienė. Lietuva „Euroviziją“ Kijeve jau laimėjo (592)

2017 kovo mėn. 12 d. 13:21
Gintarė Urnikienė
Asmeninis archyvas
Šeštadienį paaiškėjo, jog Lietuvai „Eurovizijoje“ Kijeve šiais metais atstovaus grupė „Fusedmarc“ – daugiau nei dešimtmetį gyvuojanti grupė, kurios pavadinimą kokie 99 procentai potencialios mūsų šalies „eurovizininkų-mėgėjų“ auditorijos šiemet išgirdo pirmą kartą.

Pasisakė „Fusedmarc“ solistės įvaizdį kūrusi dizainerė (86)

2017 kovo mėn. 12 d. 03:33
Šeštadienio naktį Lietuva išsirinko atstovą geriausios Europos dainos konkurse „Eurovizija“. Pasak grupės „Fusedmarc“ dainininkės Viktorios suknelę sukūrusios dizainerės, kurdama atlikėjos įvaizdį Sandra Yushka tikėjo grupės pergale.

„Eurovizinėse“ dūzgėse – komisijos narių ir nelaimėjusių dalyvių šėlsmas (91)

2017 kovo mėn. 12 d. 02:55
Naktį iš šeštadienio į sekmadienį Klaipėdoje vyko trankiausias metų vakarėlis muzikos pasaulyje – „eurovizinės“ dūzgės.