Eurovizija 2016

A. Rožickas per „Eurovizijos“ atranką pamalonino garsią operos solistę N. Kazlaus (9)

2016 vasario mėn. 9 d. 18:53
A. Rožickas įteikė gėlių puokštę N. Kazlaus
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Antradienio vakarą prasidėję šeštosios „Eurovizijos“ atrankos filmavimas buvo itin malonus vienintelei dailiosios lyties komisijos narei, operos solistei Nomedai Kazlaus. Netrukus 42-ąjį gimtadienį švęsianti moteris sulaukė laidos vedėjo Andriaus Rožicko sveikinimų ir bučinio.

„Eurovizininkai“ į sceną žengė pasikeitę: išrinkite, kieno įvaizdis buvo geriausias! balsavimas (83)

2016 vasario mėn. 9 d. 21:44
E. Jakštytė, D. Montvydas, R. Ščiogolevaitė
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Antradienio vakarą LRT studijoje įvyko jau šeštosios „Eurovizijos“ laidos, kurią žiūrovai išvys ateinantį šeštadienį, filmavimas. Pavergti komisiją ir žiūrovus atlikėjai bandė ne tik patobulintomis dainų versijomis ar pasikeitusiomis dekoracijomis, bet ir pasirinkę kitokius įvaizdžius.

„Eurovizinėje“ karštinėje – netektys: konkursą paliko dvi merginos (372)

2016 vasario mėn. 6 d. 21:00
Šeštadienį „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje visi kedeno plunksnas, siekdami kuo palankesnių komisijos ir LRT žiūrovų vertinimų. Vis tik transliacijos pabaigoje dar dviems dalyviams teko palikti konkursą.

A. Pilvelytė jau susikrovė lagaminą keliauti į „Euroviziją“ (112)

2016 vasario mėn. 2 d. 19:57
Antradienio vakarą LRT studijoje vyko penktosios nacionalinių atrankų į „Euroviziją“ laidos filmavimas. Jos metu jau antrą kartą ant „eurovizinės“ scenos lipo Aistė Pilvelytė, kuri atrankose debiutavo gerokai negaluodama.

„Eurovizinėje“ kovoje – kardinalūs sprendimai bandant pavergti simpatijas (26)

2016 vasario mėn. 2 d. 19:04
„Eurovizinis“ įkarštis Lietuvoje vis įsibėgėja, o atlikėjai žiūrovų bei komisijos simpatijas bando užkariauti ne tik dainomis, bet ir aiktelėti verčiančiais įvaizdžiais. Pastarojoje laidoje bene labiausiai išsiskyrė atlikėja Catrinah, kuri scenoje pasirodė su šarvus primenančiu drabužiu, šįkart neatpažįstamai pasikeitė Berta Timinskaitė.

„Eurovizijos“ žiūrovams neįtiko komisijos vertinimai: įžvelgia nesąžiningumą (119)

2016 vasario mėn. 1 d. 17:58
Erica Jennings, Rūta Ščiogolevaitė, Donatas Montvydas
DELFI montažas
Šeštadienio vakarą vyko jau ketvirtoji nacionalinių atrankų į „Euroviziją“ transliacija. Jos metu dėl išlikimo konkurse varžėsi dešimt dalyvių. Vakaro pabaigoje, skirstant balus, lietuviškoji komisija nustebino dviem dalyviams skirdama po vienodą balų skaičių. Tai nepraslydo pro žiūrovų akis. Po laidos socialiniuose tinkluose užvirė diskusija, esą balai paskirstyti neskaidriai. Nacionalinių atrankų prodiuseris Audrius Giržadas DELFI papasakojo, kaip ir kodėl taip įvyko.

R. Kirilkinas - atvirai apie skandalus, bėgimą iš Lietuvos ir praloštus pinigus parsisiųsk eurovizinę dainą! (67)

2016 vasario mėn. 1 d. 13:49
Ruslanas Kirilkinas
Asmeninio albumo nuotr.
Vienas iš šių metų Eurovizijos atrankų lyderių – Ruslanas Kirilkinas pasidalijo itin atviromis bei nuoširdžiomis mintimis. „Noriu pasidalinti su jumis savo pasauliu“, – teigė atlikėjas.

Iš „eurovizinių“ kovų pasitraukė dar du dalyviai: vakaras nesėkmingas merginoms (173)

2016 sausio mėn. 30 d. 22:53
Rūta Ščiogolevaitė, Ištvanas Kvikas ir Ellada, Alice Way
DELFI montažas
Šeštadienio vakarą televizijos eteryje vyko jau ketvirtoji nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų transliacija. Iš 28 dalyvių iki šio vakaro kovoje buvo likę tik dvidešimt pretendentų atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“ Stokholme. Po šiandienos verdikto iš kovos pasitraukė dar du dalyviai.

„Eurovizinės“ kovos tęsiasi: šįkart ginklai – ne tik dainos, bet ir kostiumai išrink įspūdingiausią įvaizdį (151)

2016 sausio mėn. 30 d. 21:01
Donatas Montvydas, Erica Jennings, Catrinah, Alice Way
DELFI montažas
Šeštadienio vakarą televizijos eteryje – jau ketvirtoji nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų transliacija. Iš 28 dalyvių kovoje teliko tik dvidešimt pretendentų atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“ Stokholme.

Savaitgalio belaukiant: balsuokite, kas verčiausias atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse! (261)

2016 sausio mėn. 27 d. 09:27
Nacionalinė „Eurovizijos“ atranka įsibėgėja – kiekvieną savaitę iš konkurso iškrenta po keletą mažiausiai komisijos ir žiūrovų simpatijų sulaukusių dalyvių. Šiuo metu aršią kovą tęsią net 20 atlikėjų. Tačiau kuris iš jų verčiausias keliauti į Švediją?

„Eurovizijos“ lydere laikoma R. Ščiogolevaitė buvo priversta nutraukti pasirodymą (127)

2016 sausio mėn. 26 d. 19:33
Ant „Eurovizijos“ atrankos projekto scenos antradienio vakarą pasirodžiusi atlikėja Rūta Ščiogolevaitė, vos pradėjusi jausmingą dainą „United“, buvo priversta nutraukti savo pasirodymą.

Atlikėjos Catrinah įvaizdis vienus pašiurpino, kitus privertė aiktelėti (17)

2016 sausio mėn. 26 d. 18:44
Antradienio vakarą prasidėjo jau ketvirtoji kova dėl galimybės atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse. Pirmoje laidoje pasirodžiusi dalyvė Jekaterina Pranevič-Catrinah žiūrovus jau buvo nustebinusi originaliu sceniniu kostiumu. O štai šįsyk – privertė aiktelėti dar kartą.

„Eurovizijos“ atrankoje – dar viena arši kova dėl kelialapio į Švediją (4)

2016 sausio mėn. 26 d. 18:27
Antradienio vakarą prasidėjo jau ketvirtoji kova dėl galimybės atstovauti Lietuvai „Eurovizijos“ konkurse. Silpniausiems atlikėjams pamažu traukiantis, įtampa tarp likusių dalyvių, regis, vis didėja.

Prie E. Jennings sėkmės „Eurovizijos“ atrankose prisideda ir J. Statkevičius (61)

2016 sausio mėn. 26 d. 15:29
Erica Jennings matuojasi sukneles Eurovizijai
Asmeninio archyvo nuotr.
Erica Jennings nacionalinėse „Eurovizijos“ atrankose pasirodys su naujausiomis kostiumų kūrėjo ir dizainerio Juozo Statkevičiaus suknelėmis.

R. Kirilkinas sudirbo savo pasirodymą „Eurovizijoje“: nesusitvarkiau su vidiniais demonais (18)

2016 sausio mėn. 25 d. 15:14
Ruslanas Kirilkinas
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Atlikėjas Ruslanas Kirilkinas, šeštadienio vakarą debiutavęs „eurovizinių“ atrankų transliacijoje, pirmadienį neištvėrė ir aštriai sukritikavo pats save. Anot atlikėjo, pasirodymas buvo labai netikęs.

Paaiškėjo, kada šįmet „Eurovizijoje“ pasirodys lietuviai (6)

2016 sausio mėn. 25 d. 14:02
„Eurovizinės“ kovos pamažu vis įsibėgėja, nors dar nėra aišku, kas šįmet atstovaus Lietuvai grandioziniame muzikos konkurse. Vis tik pamažu aiškėja vis daugiau detalių apie Stokholme vyksiantį konkursą.

„Eurovizinės“ viltys dužo į šipulius: iškrito dar du dalyviai (434)

2016 sausio mėn. 23 d. 20:58
Neringa Šiaudikytė, Ruslanas Kirilkinas, Aistė Pilvelytė
DELFI (M.Ažušilio nuotr.)
Šeštadienio vakarą žiūrovus prie televizijos ekrano prikaustė jau trečioji nacionalinė „Eurovizijos“ atranka. Šįvakar ant scenos žengė daugybė pramogų pasaulyje puikiai atpažįstamų veidų, kurie tarpusavyje rungėsi dėl kelialapio į tolimesnį etapą.

„Eurovizijos“ atrankoje atlikėja Baiba už save nebalsuos (2)

2016 sausio mėn. 22 d. 15:16
Baiba Skurstenė-Serdiukė
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Šį šeštadienį 21 val. LRT eteryje – trečiasis „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos vakaras, kuriame – ypač daug žinomų scenos nimfų. Kol kas, atrodytų, visos palaiko vienos kitas, tačiau ar jos balsuotų už savo varžoves? Nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje šį šeštadienį viena pirmųjų pasirodys atlikėja Baiba, kurį laiką nematyta eteryje.

Itin seksualų įvaizdį pademonstravusios „4 Roses“ merginos sulaukė A. Rožicko kirčio (14)

2016 sausio mėn. 19 d. 23:47
Andrius Rožickas, 4 Roses
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Antradienio vakarą vyko jau trečiosios nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos laidos filmavimas. Scenoje šįvakar pasirodė ir „4 Roses“ merginos, kurios savo dainą atliko pasipuošusios itin atviromis suknelėmis.

Pernai „Eurovizijoje“ dalyvavusi M. Linkytė šįmet to nebekartotų (23)

2016 sausio mėn. 19 d. 20:40
Monika Linkytė
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Prieš metus „Eurovizijoje“ kartu su Vaidu Baumila dalyvavusi Monika Linkytė šįmet taip pat nepraleidžia nacionalinių atrankų. Antradienio vakarą ji stebėjo jau trečiosios laidos filmavimą.

Vis dažniau kaip solo atlikėja pasirodanti N. Šiaudikytė: koncertuojame daug mažiau (6)

2016 sausio mėn. 19 d. 18:48
Neringa Šiaudikytė
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Atlikėja Neringa Šiaudikytė jau ketvirtąjį kartą bando laimę nacionalinėje „Eurovozijos“ atrankoje. Vis dažniau kaip solo atlikėja pasirodanti Neringa patikino, kad grupė veiklos tikrai nesustabdė, tačiau tai dabar daro daug tyliau nei anksčiau.

E. Jennings apie „Euroviziją“: norėčiau, kad bereikalingo blizgesio būtų šiek tiek mažiau (13)

2016 sausio mėn. 19 d. 11:11
Erika Jennings
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Intensyviai pastarąją savaitę antrajam pasirodymui nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje besiruošianti dainininkė ir dainų autorė Erica Jennings prisipažįsta, kad šį konkursą seka jau daugybę metų ir išskiria porą jame pastebėtų svarbiausių tendencijų.

„X Faktoriuje“ svečio teisėmis pasirodžiusi E. Jennings išgirdo teisėjų verdiktą (30)

2016 sausio mėn. 18 d. 00:07
Erika Jennings
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Erica Jennings tiesioginiame „Faktoriaus“ eteryje pristatė savo kūrybos baladę, su kuria ji dalyvauja nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje. Pirmajame atrankos etape šis kūrinys surinko daugiausiai komisijos balsų.

„Eurovizijos“ senbuviui patirtis nepadėjo: pirmasis vakaras tapo paskutiniu daugiausia simpatijų iškovojo R. Ščiogolevaitė (143)

2016 sausio mėn. 16 d. 21:10
Jurgis Bruzga
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Šeštadienio vakarą LRT eteryje – jau antroji „Eurovizijos“ atrankų transliacija. Šįvakar iš aštuonių dalyvių tik penkiems bus suteikta galimybė toliau tęsti savo pasirodymus atrankose ir varžytis dėl galimybės atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“. Vakaro pabaigoje paaiškėjo, kad iš kovos traukiasi ir Jurgis Brūzga, ne pirmus metus bandęs laimę šiame konkurse.

Išgirsk: R. Ščiogolevaitė pristato „eurovizinę“ dainą (116)

2016 sausio mėn. 16 d. 17:01
Jau šį vakarą televizijos žiūrovai išvys antrąją Nacionalinę atranką į Eurovizijos konkursą, kurioje pasirodys ir scenos profesionalė Rūta Ščiogolevaitė. Prieš kelias savaites vykusių filmavimų metu atlikėjai komisija pagyrų negailėjo. Be to, šiandien atlikėja eurovizinę dainą pristato skaitytojams bei sutiko apie patį kūrinį papasakoti daugiau. Pasirodo, ji dainos „United“ žodžių bendraautorė.

J. Brūzgai eurovizinę dainą parašė jo žmona (5)

2016 sausio mėn. 15 d. 16:19
Jau šeštadieno vakarą pirmą kartą šiais metais Eurovizijos nacionalinėje atrankoje pasirodysiantis Jurgis Brūzga pristatys konkursinę dainą „Hold on”. Atlikėjas atskleidžia, jog pasirodymas bus skiriamas Krašto apsaugos savanorių pajėgų įkūrimo 25-mečiui paminėti. „Pats esu karys savanoris ir tokiu būdu noriu pasveikinti visus savo kolegas“, – sako Jurgis.

„Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje ietis sukryžiuos buvę muzikinio šou konkurentai (2)

2016 sausio mėn. 14 d. 14:32
Jekaterina Pranevič-Catrinah
DELFI (T. Vinicko nuotr.)
Šeštadienį 21 val. LRT eteryje – antrasis „Eurovizijos“ nacionalinės atrankos koncertas, kuriame susitiks atlikėjai, jau anksčiau konkuravę kitame muzikiniame šou. Tarp jų – ir „Lietuvos balse“ sublizgėjęs Valdas Lacko, už kurį neabejotinai balsuos pamario gyventojai, ir vilnietė Catrinah, kitados plyšavusi roką gatvėje, o vėliau studijavusi kartu su Rūta Ščiogolevaite, – dar viena šiandienine savo varžove.

Rusai negali nurimti: Europos žiūrovai P. Gagarinai skyrė pirmąją vietą (298)

2015 gegužės mėn. 26 d. 17:58
Iš pradžių Poliną Gagariną Europa pasitiko įtariai. Tačiau, pastebėjusi jos nuoširdumą bei charizmą ir nepamačiusi špygos kišenėje, įvertino ir pamilo. Austrijos žurnalistai nusprendė sumenkinti šios meilės laipsnį, prilipdę jai „seksualiosios Polinos“ etiketę: esą mes žinome, kodėl ji jums taip patinka: juk ji seksuali ir žaidžia jūsų kūniškais instinktais. Rusijai „sekso eksporto“ tema yra seniai žinoma. Tačiau europiečiai nepasidavė ir „Eurovizijos“ finalo vakarą milijonai balsų kartu dainavo jos dainą „Million Voices“, rašo „Komsomolskaja pravda“ svetainė kp.ru.

Dar kartą apie „eurovizinį“ vaikinų bučinį: baikime, kieme – jau 2015-ieji! (303)

2015 gegužės mėn. 26 d. 17:51
Vaidas Baumila ir Monika Linkytė
Stopkadras
Būdamas profesionalus pianistas, renginių meno vadovas bei aistringas „Eurovizijos“ gerbėjas, šiuo straipsniu norėčiau padėkoti mūsų šalies atstovams už fantastišką pasirodymą ir pasidalinti keliais pastebėjimais, susijusiais su šiuo konkursu.

DELFI skaitytojas pabandė įrodyti, kad švedo daina – plagiatas (136)

2015 gegužės mėn. 26 d. 11:49
„Kaip parašyti dainą „Eurovizijai“, kad ją laimėtum? Tiesiog surinkite dalis iš kitų dainų. Kai klausau Manso Zelmerlowo dainos „Heroes“, tai dainoje yra tiek daug vietų, kur atrodo, kad tikrai kažkur girdėjai. Užteko 10 minučių pasukti galvą“, – DELFI atsiųstame laiške rašė skaitytojas tautvydas.
DIEVAS YRA DJ Falk Richter
DIEVAS YRA DJ
2016 vasario 18 d. 19.00 val.
DIEVAS YRA DJ Falk Richter
DIEVAS YRA DJ
2016 vasario 19 d. 19.00 val.
Kviečiame į aktorės Nelės Savičenko kūrybos vakarą Lietuvos nacionalinės kultūros ir meno premijos laureatų kūrybos vakarų ciklas MEISTRAI DIDŽIOJOJE. Dalyvauja teatro ir kino aktorė NELĖ SAVIČENKO. Vakaro moderatorė kino kritikė RASA PAUKŠTYTĖ.
Kviečiame į aktorės Nelės Savičenko kūrybos vakarą
2016 vasario 10 d.