Eurovizija 2016

Rumunijos atstovas „Eurovizijoje“ kyla į kovą: bandys grįžti į konkursą (2)

2016 balandžio mėn. 27 d. 15:51
Ovidiu Anton
Ioana Chiriță ©TVR
Neseniai žiniasklaidoje pasirodė precedento neturinti naujiena: iš "Eurovizijos" dėl Rumunijos nacionalinio transliuotojo finansinių įsiskolinimų iš konkurso šalinamas šios šalies atstovas Ovidiu Antonas. Tačiau Pro TV kanalų grupė mano, jog tai neteisinga, todėl pasiūlė pagalbą, apie kurią pranešė specialioje spaudos konferencijoje, taip pat išplatino viešą laišką konkurso organizatoriams.

Europai prisistatęs D. Montvydas už save balsuoti neragino (19)

2016 balandžio mėn. 27 d. 14:41
Donatas Montvydas
LRT (V. Radžiūno nuotr.)
Gegužės 2-ąją į Stokholmą išvyksiantis Lietuvos atstovas „Euovizijoje“ Donatas Montvydas atlieka paskutinius darbus Lietuvoje. Trečiadienio popietę atlikėjas filmavosi euroviziniam klipui, kuriame papasakojo apie save, gimtąją šalį ir eurovizinius tikslus.

Ekspertai: „Eurovizijos“ konkursas – patraukliausias taikinys teroristams (29)

2016 balandžio mėn. 26 d. 20:41
Eurovizijos scena
Eurovision.tv
Švedijos pareigūnai tikrina informaciją, kad į šalį galėjo atvykti grupuotės „Islamo valstybė“ kovotojų. Šalyje padidintas teroro grėsmės lygis, tačiau švedų pareigūnai sako, kad padėties dramatizuoti nereikėtų, nes tokio pobūdžio informaciją jie gauna gana dažnai.

D. Montvydo šansai „Eurovizijoje“ didėja – iš konkurso pašalinta Rumunija (92)

2016 balandžio mėn. 22 d. 13:10
D. Montvydas ir O. Antonas
Vida Press
Šiemet Lietuvai atstovaujančio Donato Montvydo šansai laimėti „Euroviziją“ netikėtai padidėjo – paaiškėjo, jog dėl Rumunijos finansinių įsiskolinimų iš konkurso šalinamas šalies atstovas Ovidiu Antonas.

Rumunijai gresia pašalinimas iš „Eurovizijos“ (7)

2016 balandžio mėn. 20 d. 10:34
Ovidiu Anton
Ioana Chiriță ©TVR
Rumunijai antradienį iškilo pavojus būti pašalintai iš kitą mėnesį įvyksiančio „Eurovizijos“ dainų konkurso, jeigu ji nedelsdama nesumokės 10 mln. Šveicarijos frankų (9,2 mln. eurų) skolos Europos transliuotojų sąjungai (ETS).

Tyrimas atskleidė: lietuviai netiki D. Montvydo sėkme „Eurovizijoje“ (211)

2016 balandžio mėn. 19 d. 08:04
Donatas Montvydas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovė „Spinter tyrimai" šių metų 2016 metų kovo 15-25 dienomis, naujienų portalo DELFI užsakymu, atliko visuomenės nuomonės apklausą. Lietuvos gyventojų buvo teiraujamasi apie šių metų mūsų šalies atstovo Donato Montvydo galimybes "Eurovizijoje" Stokholme. Tyrimo rezultatai stebina: nors lietuviams ir patiko atlikėjo pasirodymas, tačiau jo sėkme didžiojoje scenoje beveik niekas netiki.

D. Montvydas surengė koncertą NATO būstinėje – vakare laukia dar didesnis šou (6)

2016 balandžio mėn. 15 d. 13:19
Donatas Montvydas NATO būstinėje
DELFI montažas
Penktadienį „eurovizininkas“ Donatas Montvydas surengė koncertą NATO oro bazėje netoli Šiaulių. Kelios dešimtys susirinkusiųjų šiltai dėkojo už pasirodymą ir nepagailėjo nei komplimentų, nei dovanų.

„Eurovizininkui“ D. Montvydui – prastos naujienos iš lažybininkų nepatikėsite, kam prognozuoja pergalę (129)

2016 balandžio mėn. 10 d. 19:56
Donatas Montvydas
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Lažybų bendrovės skeptiškai vertina Lietuvos galimybes laimėti šių metų Eurovizijos dainų konkursą, o pergalę prognozuoja Rusijos atstovui.Pagal galimybes laimėti konkursą, Lietuva patenka į trečiąjį arba ketvirtąjį dešimtukus.

Savo pasirodymo „Eurovizijoje“ numerį sužinojęs D. Montvydas: skaičius yra net labai puikus (82)

2016 balandžio mėn. 8 d. 10:28
Vis mažėjant laikui iki „Eurovizijos“, penktadienio rytą paaiškėjo, kokia tvarka konkurse pasirodys šalių atstovai.

DELFI premjera: „Radistai“ įrašė bendrą dainą su D. Montvydu (68)

2016 balandžio mėn. 7 d. 13:15
Donatas Montvydas ir Radistai
Stop kadras
Iš pradžių – intriguojanti nuotrauka, tuomet – dar daugiau klaustukų keliantis vaizdo klipas. Radijo ir klubų sunkiasvoriai „Radistai“, į automobilį pasisodinę Lietuvos atstovą „Eurovizijos“ dainų konkurse Donatą Montvydą, užminė mįslę tiek savo, tiek dainininko gerbėjams.

Intriguojančios detalės apie D. Montvydo „eurovizinį“ prisistatymą: tyla ir sukeltas kauniečių pyktis (38)

2016 balandžio mėn. 5 d. 15:57
Donatas Montvydas
DELFI (M. Ažušilio nuotr.)
Antradienio rytą Vilniuje prasidėjusius ir Trakuose tęstus „eurovizinio“ filmuko filmavimo darbus Donatas Montvydas su švedų komanda vėl tęsia sostinėje. Čia Donatas įsiamžino Bernardinų bažnyčioje. Beje, DELFI Donatas prisipažino, kad šiandien, filmuodamasis šiam vaizdo klipui, įgyvendino ir vaikystės svajonę.

Kokią Lietuvą D. Montvydas parodys „Eurovizijoje“? (13)

2016 balandžio mėn. 5 d. 13:38
D. Montvydas su šeima
V. Radžiūno nuotr.
Antradienio rytas Lietuvos atstovui „Eurovizijoje“ Donatui Montvydui prasidėjo anksti. Jis bei švedų operatorių komanda ėmėsi eurovizinio atviruko, kuriuo atlikėjas bus pristatytas prieš pat jo pasirodymą didžiojoje scenoje, filmavimo.

D. Montvydui palaikymo koncertas atnešė beveik 10 tūkst. eurų (27)

2016 kovo mėn. 29 d. 00:15
Donatas Montvydas
DELFI (R. Achmedovo nuotr.)
Šiais metais Švedijoje vyksiančiame „Eurovizijos“ dainų konkurse Lietuvai atstovausiantis Donatas Montvydas jau pradėjo ruoštis lemiamoms kovoms. Prisidėti prie mūsų šalies atlikėjo sėkmės buvo raginami visi, neabejingi Donato likimui „Eurovizijoje“.

Stokholme laiką iki „Eurovizijos“ skaičiuoja ypatinga skulptūra

2016 kovo mėn. 26 d. 23:09
Skulptūra
Eurovision.tv nuotr.
Stokholmo merė Karin Wanngard oficialios ceremonijos metu pradėjo laiko, likusio iki „Eurovizijos“ konkurso, skaičiavimą. Trijų dimensijų skulptūra – šiųmetinės Europos muzikos šventės simbolis – buvo atidengta vienoje miesto aikščių.

Baltarusijos atstovas paskelbė „Eurovizijos“ scenoje pasirodysiantis nuogas, apsuptas vilkų (234)

2016 kovo mėn. 24 d. 09:16
Baltarusijos atstovas Eurovizijoje Ivan
Asmeninio albumo nuotr.
Rusų prodiuserio Viktoro Drobyšo globotinis dainininkas IVAN (Aleksandras Ivanovas) ketina šokiruoti dainų konkurso „Eurovizija 2016“ žiūrovus – 21 m. Baltarusijos atstovas konkurse išeis į sceną nuogutėlis, apsuptas gyvų vilkų.

Specialistų verdiktas: Lietuva nepasirengusi laimėti „Euroviziją“ (27)

2016 kovo mėn. 23 d. 11:24
Lietuvos atlikėjai dar niekada nėra laimėję „Eurovizijos“ tarptautinio dainų konkurso, maža to, aukščiausia vieta, kuria gali didžiuotis mūsų šalis – 6-oji, kurią 2006 metais Graikijoje tai pavyko pasiekti „LT United“ kolektyvui. Specialistai teigia, kad lietuvių atlikėjai į Euroviziją važiuoja su niekiniais biudžetais bei dažnai bando kopijuoti praėjusių metų „Euroviziją“.

T. Sinickis „Eurovizijos“ dalyvį išdėjo į šuns dienas: blogiau už jį dainuoju tik aš (15)

2016 kovo mėn. 19 d. 14:03
Tomas Sinickis ir Vaidas Baumila
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Šį šeštadienio vakarą 21 val. LRT eteryje – speciali „Eurovizijos“ prognozių laida, kurioje nuskambės muzikos profesionalų nuomonės ir įžvalgos. Laidos vedėja Gerūta Griniūtė kvies studijos svečius sudalyvauti savotiškame žaidime „Rask dešimt montvydų „Eurovizijos“ antrajame pusfinalyje“.

„Eurovizijos“ komisijos narė D. Ibelhauptaitė: atlikėjams labai svarbu lavinti savo skonį (112)

2016 kovo mėn. 15 d. 15:18
Nesvarbu, kokio aukšto lygio yra atlikėjas ar kaip stipriai jis yra pasiruošęs, jo sėkmę konkurse gali nulemti tiesiog „jo vakaras“. Taip sako LRT radijo studijoje kartu su kitais nacionalinės atrankos komisijos nariais, rengėjais ir nugalėtoju viešėjusi režisierė Dalia Ibelhauptaitė.

Laiškas „Eurovizijos“ komisijai: paskaitykite, jei išdrįsite (382)

2016 kovo mėn. 19 d. 20:32
Eurovizijos atrankų finalas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Šeštadienį pasibaigusių nacionalinių „Eurovizijos“ atrankų aistros vis dar nerimsta iki šiol. DELFI redakciją pasiekė pasipiktinusio skaitytojo laiškas. Rūta P. vis dar negali pamiršti, jos manymu, nekompetetingos finalo komisijos ir žodžių į vatą nevynioja.

Užsienio žiniasklaida jau dabar pirmą vietą „Eurovizijoje“ prognozuoja Ukrainos atstovei (348)

2016 kovo mėn. 15 d. 07:40
Jamala
Stop kadras
Iki gegužės, kuomet Stokholmą apgaubs „eurovizinė“ manija, liko vos du mėnesiai. Artėjant grandioziniam šou, pamažu aiškėja ir atlikėjai, kurie surėmę „ginklus“ sieks pirmosios vietos.

D. Montvydas atskleidė, ko reikia, kad jis laimėtų didžiąją „Euroviziją“ (290)

2016 kovo mėn. 14 d. 10:56
Donatas Montvydas aka Donny Montell
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Tikrai galime laimėti „Euroviziją“, bet tam reikia nekasdienio darbo ir didelių investicijų. Taip sakė pirmadienį LRT televizijos laidoje „Labas rytas, Lietuva“ svečiavęsis nacionalinės atrankos nugalėtojas Donatas Montvydas.

„Eurovizijos” Lietuvos nacionalinės atrankos akimirkos ir užkulisiai iš arti

2016 kovo mėn. 13 d. 18:23
Donatas Montvydas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Šeštadienio vakarą kone didžioji dalis Lietuvos buvo prikaustyta prie televizijos ekranų. Vyko atrankų į „Euroviziją“ finalas. Lemtingai kovai buvo pasiruošę šeši dalyviai, kurių likimą vakaro pabaigoje sprendė ne tik žiūrovai, bet ir komisija.

„Eurovizinės“ aistros nerimsta: ir džiugus, ir kandus garsenybių verdiktas (467)

2016 kovo mėn. 13 d. 11:11
Marijonas Mikutavičius, Gerda Stiklickienė, Andrius Užkalnis
DELFI montažas
Vėlyvą šeštadienio vakarą televizijos eteryje sprogo „eurovizinė“ bomba. Paaiškėjo, kad Lietuvai šįmet atstovaus Donatas Montvydas. Iš karto po laimėjimo atlikėjas žiniasklaidai tikino, kad į konkursą važiuoja laimėti, nes tiki, jog Lietuvai „Eurovizijos“ pergalė būtų ne ką menkesnė nei aukso medaliai krepšinio čempionate. Pergalės džiaugsmu švytintis Donatas tapo pagrindine tema ir feisbuke.

„Eurovizijos“ dūzgėse – pusnuogių merginų aistros ir E. Dragūnas (144)

2016 kovo mėn. 13 d. 03:40
Syron su grupe, Egidijus Dragūnas
DELFI montažas
Šeštadienio vakarą televizijos eteryje virusios aistros nuslūgo tik vidurnaktį, tada, kai pagaliau paaiškėjo, kas šįmet atstovaus Lietuvai „Eurovizijoje“. Būrys atlikėjų, už kadro dirbančių žmonių ir „eurovizininkų“ bičiulių, pasibaigus tiesioginei „Eurovizijos“ atrankų transliacijai, Donato Montvydo pergalę patraukė švęsti viename naktiniame klube.

„Eurovizijoje“ dalyvausiantis D. Montvydas: jei šįmet nelaimėsiu, dalyvausiu dar kartą (1167)

2016 kovo mėn. 12 d. 23:50
Donatas Montvydas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Šeštadienio vakarą paaiškėjo, kad Lietuvai šįmet atstovaus Donatas Montvydas. Vos po žinios paskelbimo daininikas pasakojo, kad šis pergalės jausmas jam pažįstamas, tačiau dabar jis „malonus iš naujo“.

A. Pilvelytė „Eurovizijos“ finale pribloškė įvaizdžiu: išvadinta kaimo merga išreikškite nuomonę apklausoje! (701)

2016 kovo mėn. 12 d. 22:19
Aistė Pilvelytė
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Šeštadienį vykstančiame "Eurovizijos" atrankų finale trečioji scenoje pasirodžiusi Aistė Pilvelytė privertė ne vieną žiūrovą pakelti antakį iš nuostabos. Prieš tai ji visuomet žavėjo elegantiškomis suknelėmis, o šįkart nustebino į sceną užlipusi dėvėdama vien baltus berankovius marškinėlius ir mėlynus paplėšytus džinsus.

„Eurovizininkus“ lemtingoje kovoje palaiko ir mylimieji, ir konkurentai (2)

2016 kovo mėn. 12 d. 22:01
Eurovizijos atrankų žiūrovai
DELFI montažas
Šeštadienio vakarą Vilniuje, LRT studijoje, vyksta tiesiogiai transliuojamų atrankų į „Euroviziją“ finalas. Lemtingoje kovoje kaunasi šeši dalyviai. Juos palaiko ir šeimos nariai, ir draugai, ir konkurentai, kartu kovęsi dėl galimybės atstovauti Lietuvai „Eurovizijoje“.

„Eurovizinės“ komisijos narys V. Baumila: daugiausia balų duosiu tam, kuris suvirpins ne tik širdį, bet ir kitas kūno dalis (27)

2016 kovo mėn. 12 d. 20:13
Vaidas Baumila
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Šeštadienio vakarą eteryje karaliauja „eurovizinių“ atrankų finalo transliacija. Dėl galimybės atstovauti Lietuvai susikaus šeši atlikėjai. Juos vertins ne tik žiūrovai, bet ir užsienio bei Lietuvos komisija. Vieną komisijos kėdę užims ir pernai Lietuvai atstovavęs Vaidas Baumila.

Paaiškėjo Lietuvos atstovas „Eurovizijoje“: į Stokholmą vyks D. Montvydas! (1007)

2016 kovo mėn. 12 d. 20:22
Donatas Montvydas
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Vėlų šeštadienio vakarą paaiškėjo: į Stokholmą vyksta Donatas Montvydas! Būtent Donny Montell su daina „I've been waiting for this night“ laimėjo nacionalinę „Eurovizijos“ atranką.

„Eurovizijos“ dalyviams – prodiuserių staigmena: tokios komisijos dar nebuvo (324)

2016 kovo mėn. 12 d. 20:41
Justė Arlauskaitė-Jazzu
DELFI (D.Pipo nuotr.)
Šeštadienio vakarą kone didžioji dalis Lietuvos – prikaustyta prie televizijos ekranų. Vyksta atrankų į „Euroviziją“ finalas. Lemtingai kovai jau pasiruošę šeši dalyviai, kurių likimą šio vakaro pabaigoje spręs ne tik žiūrovai, bet ir komisija. Šįvakar prodiuseriai tiek atlikėjams, tiek žiūrovams paruošė staigmeną - komisiją sudaro net devyni nariai, to lietuviškose atrankose dar nėra buvę.