Eurovizija 2017

Diskusijų dėl grįžimo į „Euroviziją“ sukėlusi Lolita Zero: mano žvaigždė buvo per ryški Lietuvos šou padangei (30)

2017 vasario mėn. 27 d. 10:54
Socialiniuose tinkluose pasklidus Gabrieliaus Landsbergio ir Sauliaus Skvernelio juokams apie jųdviejų favoritę Lolitą Zero, kilo nemenkas sujudimas - ar gali būti, jog Gyčio Ivanausko įkūnyjamas personažas iš tiesų bus grąžintas į konkursą? Nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos prodiuseris Lauras Lučiūnas naujienų portalui DELFI minėjo, kad organizatoriai gali svarstyti iškritusių dalyvių grįžimą į atrankas, tačiau daugiau apie tai neatviravo.

G. Vagelis pristato savo „eurovizinės“ dainos lietuvišką versiją (10)

2017 vasario mėn. 27 d. 09:23
Sėkmingai nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos etapais keliaujantis ir publikos simpatijas pelnęs dainininkas Gabrielius Vagelis pristato visiškai šviežią savo „eurovizinės“ dainos „Feel Myself Free“ lietuvišką versiją – „Jausti laisvę stipriau“.

Jauniausia „Eurovizijos“ dalyvė Paula: puikiai žinau, ką reiškia būti keistuole ir ne visada pritapti (15)

2017 vasario mėn. 25 d. 16:06
Vienu didžiausių atradimų ir fenomenų nacionalinėje „Eurovizijos“ atrankoje šiais metais tapo jauniausia dalyvė Paula Valentaitė, kuri įrodė, kad sėkmė konkurse nepriklauso nuo amžiaus ar vardo žinomumo. Mergina greitai tapo konkurso favorite ir sulaukė milžiniško gerbėjų palaikymo, tačiau atskleidė ir kitą medalio pusę, kad jos talentas ne visuomet jai padeda ir individualumą įvardija kaip dažną kliūtį bendraamžių atžvilgiu.

Prieš „Eurovizijos“ pusfinalį – skaudus smūgis sukritikuotai Miai ir scenos senbuviams (486)

2017 vasario mėn. 25 d. 21:35
Šeštadienio vakarą LRT eteryje įvyko paskutinis nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalyvių pasispardymas prieš didįjį pusfinalį. Iš 8 šįvakar pasirodžiusių dalyvių į kitą etapą pateko tik pusė.

S. Vaitulionis pataria, kaip laimėti „eurovizines“ atrankas: meluok, verk ir pasakok apie patirtą smurtą (78)

2017 vasario mėn. 19 d. 11:36
Šeštadienio vakarą, po dar vienos „eurovizinės“ kovos, feisbuke kilo nemenkas sąmyšis. Lyderiais šį kartą tapo ir į kitą etapą pateko Aistė Pilvelytė, Sasha Song, Greta Zazza ir Ieva Zasimauskaitė. Deja, bet iš „eurovizinių“ kovų traukiasi Lolita Zero, Edgaras Lubys, Gražvydas ir grupė E.G.O. Kitą rytą po „eurovizinės“ kovos verdikto, savo nuomone apie atrankas pasidalijo Saugirdas Vaitulionis.

Iš „eurovizinių“ atrankų iškritusi Lolita Zero: kvepia korupcija (394)

2017 vasario mėn. 19 d. 00:29
Šeštadienio vakarą paaiškėjo, kad „eurovizinės“ durys užsivėrė didžiausiai šių metų „eurovizinei“ staigmenai – Lolitai Zero. Komisijos ir žiūrovų nuomonės kardinaliai išsiskyrė: komisijos lentelėje ji liko paskutinė, o žiūrovų – antroje vietoje. Vos po verdikto su DELFI bendravusi Lolita Zero neslėpė apmaudo.

Palangos stintų šventėje – netikėta „eurovizinės“ „Queens Of Roses“ dainos sėkmė (7)

2017 vasario mėn. 18 d. 16:44
Queens Of Roses Stintų šventėje
Grupės archyvas
„Queens of Roses“ merginos ir toliau bando užkariauti žvejų širdis. Panašu, kad joms tai puikiai sekasi. Šeštadienio vidurdienį atlikėjos su „eurovizine“ daina „Fisherman“ (liet. Žvejas), kuri jau praminta žvejų himnu, atidarė šventę „Palangos stinta 2017“.

„Eurovizinės“ atrankos žeria staigmenas: lydere tapo A. Pilvelytė, iš atrankų traukiasi Lolita Zero (867)

2017 vasario mėn. 18 d. 21:04
LRT žiūrovai jau septintą šeštadienį leido „eurovizinių“ aistrų sukūryje. Šį kartą scenoje pasirodė dar 8 dalyviai, iš kurių net keturiems teko atsisveikinti su „euroviziniu“ keliu.

D. Ibelhauptaitė sudirbo „eurovizinį“ Mios pasirodymą: naftalinas ir kičas (308)

2017 vasario mėn. 17 d. 19:24
Penktadienio vakarą LRT studijoje – dar vienos „eurovizinių“ atrankų laidos filmavimas. Šios laidos metu scenoje pasirodys dar aštuoni dalyviai, iš kurių į tolimesnį etapą pateks tik keturi. Penktadienį filmuotą laidą TV žiūrovai pamatys kitą šeštadienį, vasario 25-ąją.

Lietuviškų „eurovizinių“ atrankų rengėjai paskelbė stebinančią žinią dėl finalo (56)

2017 vasario mėn. 17 d. 15:23
Iki didžiojo „Eurovizinių“ atrankų finalo liko mažiau nei mėnuo. Intriga auga, o dalyvių kiekvieną šeštadienį lieka vis mažiau. Tiesa, intrigos netrūksta ne tik tarp dalyvių, penktadienio popietę žiniasklaidą į spaudos konferenciją sukvietę atrankų rengėjai atskleidė stebinančią žinią.

A. Giržadas prakalbo apie sudėtingą „Eurovizijos“ konkurso padėtį: yra tik dvi galimybės (76)

2017 vasario mėn. 17 d. 11:16
Lietuvos delegacijos vadovas Audrius Giržadas tikina, kad Europos transliuotojų sąjunga (EBU) neleis „Eurovizijos“ konkursui neįvykti, net jei patiems teks patirti nuostolių.

Ar „Eurovizijos“ konkursui iškilo grėsmė? (13)

2017 vasario mėn. 15 d. 19:19
„Eurovizijos“ dainų konkursas patyrė nemenką smūgį po to, kai 21 aukščiausio lygmens darbuotojas atsistatydino iš konkurso organizavimo komandos, skelbia BBC.

„Eurovizijos“ atrankos tęsiasi: susigrūmė lyderiai (94)

2017 vasario mėn. 15 d. 19:32
Vasario 15-ąją LRT studijoje vyko jau septintasis „eurovizinių“ atrankų filmavimas. Šįvakar scenoje pasirodė 8 atlikėjai, o 4 jų - jau šeštadienį atsisveikins su galimybe šiemet atstovauti Lietuvai Ukrainoje.

K. Juodzevičiūtė pristato: trys geriausios „Eurovizijoje“ Lietuvai atstovavusios dainos per tris minutes (9)

2017 vasario mėn. 11 d. 16:35
Eurovizijos karštinei įgavus pagreitį, į pusfinalį patekę dalyviai bando stebinti naujomis dainų aranžuotėmis, pakeistomis dainų tonacijomis, skirtingais įvaizdžiais ir pasirodymais. Kontrastingi komisijos narių vertinimai iššaukia vis daugiau diskusijų, kuriuo keliu atlikėjui pasukti ir koks yra teisingas įvaizdis pristatant atstovaujamą kūrinį.

„Eurovizijos“ lydere šeštadienio vakarą tapo A. Pilvelytė iškrito 4 dalyviai  (491)

2017 vasario mėn. 11 d. 21:01
Šeštadienį LRT rodė dar vieną ambicingą „Eurovizijos“ atrankos kovą dėl bilieto į kitą etapą. Šįvakar atrankas paliko dar 4 dalyviai.

„Eurovizinės“ atrankos tęsiasi: A. Chošnau komisija linkėjo susirasti choreografą (80)

2017 vasario mėn. 7 d. 19:32
Antradienio vakarą vyko šeštasis „eurovizinių“ kovų filmavimas, kuriame pasirodė 12 atlikėjų, kurie trokšta gegužės mėnesį pasirodyti didžiojoje scenoje Ukrainoje. Jau šeštadienį atrankas paliks 4 dalyviai.

Lolita Zero: kritikai nekenčia savęs, nes aš esu atspindys to, kuo jie svajoja tapti (64)

2017 vasario mėn. 7 d. 08:51
„Eurovizijos“ scena – per maža mano talentui ir ambicijoms. Tai tėra trumpa stotelė mano kelionėje į pasaulinę šlovę. Ir, patikėkite, čia kalba ne ego, ne ragai, o realybė.“ – įsitikinusi į lietuviškąją muzikos sceną su trenksmu įsiveržusi Lolita Zero. Šiandien su įspūdinga atlikėja kalbamės ne tik apie jos šlovę „Eurovizijos“ nacionalinėje atrankoje, tačiau ir apie muzikinius įkvėpimus, viešojoje erdvėje sklandančius gandus ir artimiausią koncertą – jau šį šeštadienį, vasario 11 d., Lolita surengs pasirodymą klube „Soho“.

Lolita Zero sužibo užsienio žiniasklaidoje: Lietuvoje sulaukiu daugybės kritikos (62)

2017 vasario mėn. 6 d. 13:59
„Eurovizinių“ naujienų portale „ESC+Plus“ sužibo Lolitos Zero vardas. „Mano pasirodymas susideda iš „kabinančios“ dainos, puikaus šou ir žinutės apie meilę ir laisvę“, – tokia Lolitos Zero citata puošia antraštę „ESC+Plus“ portale.

Kriminaline praeitimi pagarsėjusi lietuvė sužibėjo Šveicarijos „eurovizinėse“ atrankose (22)

2017 vasario mėn. 6 d. 11:34
Lietuvoje ne tik talentu, bet ir skandalais pagarsėjusi Gintarė Kubiliūtė, arba tiesiog Ginta Biku, sužibėjo šveicariškose atrankose į „Euroviziją“. Ten nuo 9-erių metų gyvenanti lietuvė pateko tarp šešių geriausiųjų, nors kelialapio į „Euroviziją“ nepelnė, skelbia portalas eurovision.tv.

„Eurovizinę“ laimę bandanti Otreya prisipažino, kad atranką žiūrėjo valgydama cepelinus (9)

2017 vasario mėn. 4 d. 20:53
Kaunietė Ugnė Kudlaitė, dar žinoma kaip Otreya arba Ugnė Smile, nėra „Eurovizijos“ atrankų naujokė. Šiemet mergina paįvairina renginį šviežiu roko skambesiu, kuris turėtų pradžiuginti nuo popmuzikos pavargusius klausytojus. Vietoje nenustygstanti mergina intensyviai rengiasi pasirodymams ir tikina, kad svarbiausia – išsiskirti.

Dar vienos „eurovizinės“ kovos rezultatai: atlikėjai, kuriuos Lietuva norėtų matyti didžiojoje scenoje (325)

2017 vasario mėn. 4 d. 21:19
Per jau praėjusias 4 nacionalinių atrankų laidas, durys į didžiąją „Euroviziją“ užsivėrė lygiai pusei dalyvių. Šįvakar ant scenos žengė ir dėl kelialapio į tolimesnį etapą kovojo dar dvylika dalyvių.

„Eurovizinėse“ atrankose sukritikuotas duetas nesusilaikė: panašu, kad komisijai apsisuko galvos (35)

2017 vasario mėn. 1 d. 22:19
Antradienio vakarą LRT studijoje vyko jau penktosios „eurovizinių“ atrankų laidos filmavimas. Jo metu jau antrą kartą atrankų scenoje pasirodė Saulenė Chlevickaitė ir Milda Martinkėnaitė. Šį kartą merginos nusprendė savo pasirodymą pagyvinti tiesiog scenoje piešiamu grafičiu, tačiau jų idėja neįtikino komisijos. Su kritika nesutinkančios merginos rėžė atgal.

„Eurovizinio“ pasirodymo sužavėta N. Kazlaus prašė vyrų išsirengti (95)

2017 sausio mėn. 31 d. 19:35
Sausį prasidėjusios „eurovizinės“ kovos, galima sakyti, jau įpusėjo. Per keturias nacionalinių atrankų laidas, durys į didžiąją „Euroviziją“ užsivėrė lygiai pusei dalyvių. Giliau įkvėpkime, dar aršesnę kovą pradeda laimingieji dalyviai, iš kurių vienas jau gegužę atstovaus Lietuvai didžiojoje „Eurovizijoje“ Kijeve.

Paaiškėjo, kuriame „Eurovizijos“ pusfinalyje pasirodys Lietuva (25)

2017 sausio mėn. 31 d. 13:41
Šį antradienį 12 val. Lietuvos laiku buvo traukiami „Eurovizijos“ burtai – taip nuspręsta, kuriuose pusfinaliuose pasirodys šiemet konkurse dalyvaujančios šalys. Lietuvos atstovas pasirodys II-ojo pusfinalio antrojoje dalyje.

Ukraina skelbia pirmąsias „eurovizines“ naujienas (6)

2017 sausio mėn. 30 d. 17:14
Ukraina skelbia pirmąsias „eurovizines“ naujienas
Vida Press nuotr.
Pirmadienį šių metų „euroviziniai“ šeimininkai paskelbė logotipą ir šūkį, kuriuo šiais metais remsis didžiausias Europoje dainų konkursas. „Švęskime įvairovę“, – šiuo šūkiu šįmet bus puošiami visi „euroviziniai“ logotipai.

Rekordu pažymėta „eurovizinė“ kova: dar 5 dalyviai paliko atrankas (188)

2017 sausio mėn. 28 d. 21:05
Šįvakar ant „eurovizinės“ scenos lipo ir dėl kelialapio į Ukrainoje įvyksiantį muzikinį konkursą kovoje jėgas atiduoda 11 dalyvių, tarp kurių – slapyvardžiu Alanas pasivadinęs Alanas Chošnau, Valerija Iljinaitė, Vlad Max, grupė „Queens of Roses“, Evaldas Vaikasas, Elvina Milkauskaitė, Aistė Pilvelytė, Julija Jegorova, Audrius Janonis, Rasa Vaštaikaitė ir Neringa Šiaudikytė.

„Lietuvos balso“ nugalėtoja J. Jegorova: „Eurovizijos“ atrankoje mane pamatysite kitokią, nei esate pratę

2017 sausio mėn. 26 d. 09:50
Julija Jegorova
Fotogenijai nuotr.
Pirmojo sezono muzikinio projekto „Lietuvos balsas“ nugalėtoja Julija Jegorova atskleidžia, jog šiemet „Eurovizijos“ atrankoje ją pamatysite kitokią, nei esate pratę: „dažniausiai visi mane įsivaizduoja atliekančią sudėtingas, lyrines baladęs, o aš ruošiuosi Jus nustebinti.

R. Kirilkinas nebedalyvaus „Eurovizijos“ atrankose (36)

2017 sausio mėn. 24 d. 17:57
Antradienio vakarą vyksiančiame „Eurovizijos“ atrankos filmavime nebepasirodys Ruslanas Kirilkinas.

11 kartą „eurovizinę“ laimę bandanti A. Pilvelytė nutraukė savo pasirodymą (122)

2017 sausio mėn. 24 d. 20:00
Paskutinė, ketvirtoji nacionalinės „Eurovizijos“ atrankos dalis ir vėl pažėrė malonių netikėtumų. Tarp 11 ant scenos žengusių dalyvių – dar tik su muzikiniu pasauliu bandantys susipažinti naujokai ir tikrieji popmuzikos veteranai. Tačiau kam iš jų likimas bus negailestingas?
OKT teatras

PO LEDU
2017 vasario 27 d. 19.00 val.

MIRANDA
2017 vasario 28 d. 19.00 val.
„Labiausiai džiaugčiausi, jei spektaklį pamatytų mūsų tėvų karta. Būtų mano valia, jų kartos žmonėms dalinčiau nemokamus kvietimus“, – paklaustas apie Oskaro Koršunovo režisuoto spektaklio „Apvalytieji“ publiką, atsakė Gremo vaidmenį kuriantis Kęstutis Cicėnas. Užsienio kritikų pripažinimo festivalyje Ispanijoje sulaukusių aktorių laukia dvi akistatos su lietuviška publika – jau vasario 15 d. Vilniuje bei balandžio 12 d. Kaune. Artėjant spektakliams kalbamės su aktoriumi K. Cicėnu.
Aktorius Kęstutis Cicėnas: „Apvalytuosius“ būtina pamatyti vyresniąjai kartai
2017 vasario 10 d.