Vytautas Šapranauskas

V. Baumila atskleidė visą tiesą apie savo muzikinę karjerą  (26)
2015 m. lapkričio 22 d. 09:58
Plati šypsena ir nuoširdus žvilgsnis – toks Vaidas Baumila (28) žingsniavo Vilniaus gatvėmis . Įsimylėjęs muziką, gyvenimą ir sceną, vos krestelėjęs į kėdę atsipalaidavo ir nusimetė švarką. Apie savo ilgą ir labiau žemišką nei dangišką kelią atlikėjas pirmą kartą prabilo be jokios gėdos, šmaikščiai ir atvirai. Šiek tiek priminė britų legendą Freddie Mercury , kuris kiekvieno interviu metu atsikratydavo šlovės šydo ir virsdavo kiek droviu pašnekovu, merkiančiu ūsus į kavą.
Prieš Vėlinių savaitgalį intensyviai gražinami įžymybių kapai  (43)
2015 m. spalio 30 d. 13:38
Artėjant Vėlinėms, daugelis rūpinasi, kad anapilin išėjusių artimųjų kapai būtų sutvarkyti, ant jų žydėtų gėlės ir degtų žvakelės. Vilniaus Antakalnio kapinėse prieš šį savaitgalį pradėti intensyviai gražinti ir įžymybių kapai.
S. Siparis prakalbo apie V. Šapranausko mirtį: jis jau buvo bandęs du kartus nusižudyti  (18)
2015 m. spalio 30 d. 12:34
Šį šeštadienį – „Lietuvos ryto“ televizijoje speciali Vėlinėms skirto „Ginčo” laida. Mirtis, laidojimas dažnai siejama su niūriomis emocijomis, tačiau šį kartą laidos vedėjai temą pristatė kiek kitaip. „Šiandien mūsų laidoje ypatinga tema. Laida nebus labai liūdna. Mirtį galima apkalbėti labai įvairiai ir pažiūrėti į tai ironiškai, su ja yra susiję net tragikomiški įvykiai. Kapinių, karstų ir anapilin išėjusiųjų mados. Laidotuvės, kuriose ne liūdima, o kaip tik priešingai, žmogus išlydimas smagiai“, – taip laidą pristatė Aušra Kilkuvienė.
S. Siparis prisipažino svarstęs apie savižudybę ir tebepykstąs ant V. Šapranausko  (25)
2015 m. spalio 30 d. 08:17
Šį šeštadienį „Lietuvos ryto“ televizijoje – speciali Vėlinėms skirto „Ginčo” laida. Mirtis, laidojimas dažnai siejama su niūriomis emocijomis, tačiau šį kartą laidos vedėjai temą pristatė kiek kitaip. „Šiandien mūsų laidoje ypatinga tema. Laida nebus labai liūdna. Mirtį galima apkalbėti labai įvairiai ir pažiūrėti į tai ironiškai, su ja yra susiję net tragikomiški įvykiai. Kapinių, karstų ir anapilin išėjusiųjų mados. Laidotuvės , kuriose ne liūdima, o kaip tik priešingai, žmogus išlydimas smagiai“, – taip laidą pristatė Aušra Kilkuvienė .
Rokeris Lukas užaugo ir turi rimtų planų  (45)
2015 m. liepos 6 d. 13:35
Kai Lukui Liepinaičiui (22) buvo ketveri, tėvai jį nuvedė į Vilkaviškio chorą „Abėcėlė“ – nuo tos akimirkos jo gyvenimas apvirto aukštyn kojomis. „Penkerių jau buvau žinomas visoje Lietuvoje “, – nusišypsojo Rokeris Lukas , sudainavęs hitą „Motociklas“. Ką šiuo metu veikia Lukas, kokią vietą jo gyvenime užima muzika ir ar jis iki šiol gali sudainuoti savo hitą apie motociklą - išskirtiniame interviu su Rokeriu Luku!
TV laidoje – įsimintiniausi V. Šapranausko kurti personažai  (11)
2015 m. birželio 3 d. 17:54
TV3 vasaros sezono programų tinklelyje – dvi humoro laidos. Antradieniais laidoje „Ta proga!..“ žiūrovai išgirs linksmiausius ir originaliausius sveikinimus žvaigždėms, švenčiančioms gimimo dieną, o trečiadieniais tuo pačiu laiku stebės geriausių šalies humoristų, aktorių pasirodymus premjeroje „Griūk iš juoko“.
Apie Šapranauską: žmonės jį matydavo linksmą, bet jis buvo pilnas graudulio  (95)
2015 m. balandžio 21 d. 00:00
Gimimas, gyvenimas ir mirtis Vytauto Šapranausko kūrybiniame gyvenime sutapatinti ir paversti teatrine egzekucija. Beckettas pasakytų: „Ir tai - bergždžia", bet kitos išeities nėra, kaip dar ir dar kartą pasinerti į savo esybės ištakas. Nuo V. Šapranausko mirties praėjo 2 metai, tačiau netekties skausmas nemąžta...
Klaipėdietis išsitatuiravo V. Šapranausko atvaizdą: jis – mano dievukas  (55)
2015 m. balandžio 16 d. 17:02
Aktorius ir TV laidų vedėjas Vytautas Šapranauskas iš gyvenimo pasitraukė beveik prieš dvejus metus, balandžio 18-ąją, tačiau jis dar gyvas didžiausių gerbėjų širdyse.
Vilniaus Mažasis teatras 25-ąjį jubiliejų paminėjo su ryškiausiomis žvaigždėmis  (11)
2015 m. kovo 8 d. 20:01
Sekmadienį Valstybinis Vilniaus Mažasis teatras paminėjo savo 25-ąjį jubiliejų. Šiai iškilmingai progai buvo skirtas renginių ciklas, kurį vainikavo Concerto Grosso „Bach Plus“.
Vilniaus mažojo teatro scenoje – jaudinanti legendinių aktorių ir žiūrovų akistata  (6)
2015 m. kovo 5 d. 17:37
Ketvirtadienio ir penktadienio vakarą Vilniaus mažojo teatro scenoje – 25 – ajam jubiliejui skirtas T. Bernhardo spektaklis „Minetis“, kurį režisuoja Rimas Tuminas .
A. Valinskas atskleidė detales apie iš gyvenimo pasitraukusį V. Šapranauską  (12)
2014 m. spalio 30 d. 14:09
Artėjant Vėlinėms LNK pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ studijoje šį ketvirtadienio vakarą susitiks prieš daugiau nei metus savo noru iš gyvenimo pasitraukusio aktoriaus Vytauto Šapranausko draugai. Jie atvirai papasakos, kokį Vytautą pažinojo. Koks jis buvo ne televizijos ekrane, o kai leisdavo laiką su artimaisiais, kolegomis, kai pabėgdavo nuo viešumos.
Papasakos, koks iš tiesų buvo V. Šapranauskas ne TV ekrane  (112)
2014 m. spalio 30 d. 14:07
Artėjant Vėlinėms LNK pokalbių laidos studijoje susitiks prieš daugiau nei metus savo noru iš gyvenimo pasitraukusio aktoriaus Vytauto Šapranausko draugai. Jie atvirai papasakos, kokį Vytautą pažinojo. Koks jis buvo ne televizijos ekrane, o kai leisdavo laiką su artimaisiais, kolegomis, kai pabėgdavo nuo viešumos.
Paminklas V. Šapranauskui vis dar laukia dienos šviesos  (187)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 18:07
Nors nuo aktoriaus Vytauto Šapranausko mirties praėjo šiek tiek mažiau nei pusantrų metų, tačiau ant jo kapo vis dar stovi laikinas medinis kryžius. Dažniausiai antkapis mirusiojo atminimui Lietuvoje pastatomas praėjus metams po netekties, tačiau V. Šapranausko artimieji to daryti neskuba. Kaip pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI pasakojo ilgametis Anapilin iškeliavusio aktoriaus vadybininkas Ričardas Pinikas, paminklo gamybos darbai vyksta. Visai netrukus V. Šapranausko gerbėjai, draugai ir artimieji galės pamatyti skulptoriaus darbą, kuris įamžins garsaus aktoriaus atminimą.
V. Mauručaitės duktė VASHA pristato savo dainą „Pistonai balionai“  (92)
2014 m. gegužės 14 d. 15:47
Grupės „Dinamika“ vokalistės Viktorijos Mauručaitės duktė  Gabrielė Grygolaitytė , pasivadinusi VASHA pseudonimu, savo būsimiems gerbėjams naujienų portale DELFI pristato naują dainą „Pistonai balionai“.
E. Vėlyvis ėmėsi ambicingo projekto – kuria filmą apie V. Šapranauską  (71)
2014 m. balandžio 16 d. 18:15
Penktadienį, balandžio 18 dieną sueis lygiai metai, kai Anapilin išėjo Vytautas Šapranauskas . Per šiuos metus žiūrovams buvo pristatyti filmai, kuriuose savo paskutinius vaidmenis sukūrė žinomas aktorius. Pastatyti spektakliai, kuriuose jis nebespėjo suvaidinti.
Teatro fotografas D. Matvejevas: moterys ypač skaudžiai išgyvena senėjimą  (5)
2014 m. balandžio 14 d. 00:00
Dmitrijus Matvejevas (50 m.) teatrą fotografuoja apie 20 metų. Vis dėlto kalbėti apie ten dirbančius žmones menininkas nelabai mėgsta – sako neturintis spaudai tinkamų pikantiškų istorijų. Apie savo nuotraukas – taip pat: juk viską, ką norėjo, pasakė jomis. Tad mūsų pokalbis rutuliojasi ne pagal iš anksto numatytą siužetą, o pažyra fragmentais tarsi nuotraukų kadrai.
„Valentinas už 2rų“ kūrėjai filmą skiria V. Šapranauskui  (28)
2014 m. vasario 4 d. 15:58
Antradienį kino centre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko išankstinė naujausios romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ peržiūra. Pasitarus, vis dėlto buvo nuspręsta kurti praėjusių metų bene pelningiausios komedijos tęsinį.
„Valentinas už 2rų“ kūrėjai filmą skiria V. Šapranauskui: Vytuko nebėra, bet vertybės lieka amžinos  (24)
2014 m. vasario 4 d. 14:05
Antradienį kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ įvyko išankstinė naujausios romantinės komedijos „ Valentinas už 2rų “ peržiūra. Juostoje pagrindinius vaidmenis sukūrė ryškiausi scenos aktoriai: Vidas Petkevičius , Asta Baukutė , Vaidotas Martinaitis , Algirdas Gradauskas, Jurgita Jurkutė , Karina Stungytė. Šioje juostoje debiutavo ir atlikėjas Vaidas Baumila bei kostiumų dailininkė Agnė Jagelavičiūtė.
Pirmuosiuose žiūrovų „KINFO apdovanojimuose“ triumfavo „Ekskursantė“ ir „Emigrantai“  (7)
2014 m. sausio 29 d. 19:19
Trečiadienį „ Forum Cinemas Vingis“ kino teatre įvyko pirmieji Lietuvoje internetiniai kino rinkimai „KINFO apdovanojimai 2014, kuriuose nugalėtojus internetu rinko patys žiūrovai. Daugiausiai apdovanojimų ir žiūrovų simpatijų sulaukė juostos „Ekskursantė“ ir „Emigrantai“.
E. Vėlyvis: vienas iš mano tikslų buvo įskaudinti žiūrovo sielą  (90)
2014 m. sausio 26 d. 13:15
Režisierius Emilis Vėlyvis sako, kad jo filmų žiūrovas – labai įvairus, pretenzingas ir šiek tiek trenktas, o savo naujausiu darbu, filmu „Redirected / Už Lietuvą!“ lietuviško kino kūrėjas siekė įskaudinti jo sielą.
„Redirected/Už Lietuvą!“ dauguma Lietuvos aktorių filmavosi už maistą  (259)
2014 m. sausio 23 d. 14:23
Naujausias režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected/Už Lietuvą!“ skina lankomumo rekordus – vos per pusantros savaitės juosta surinko beveik 2,5 mln. litų. Tačiau kaip DELFI pasakojo kino kūrėjai, kad ir kaip gerai tai beskambėtų, filmas vis dar neatnešė realaus pelno, nes jo biudžetas buvo daugiau nei 3 mln. litų.
Menininkų tvin pyksai: kalta ne prigimtis, o alkoholis  (168)
2014 m. sausio 21 d. 05:30
Alkoholis, įtampa, o gal jautri menininko asmenybė? Kas lemia savaitgalio dramas, kai kino režisierius Algimantas Maceina , įtariama, nudūrė savo bičiulį dailininką Naglį Karvelį?
Iš mirusiųjų prikeltas V. Šapranauskas papiktino internautus: reklamuojami jo spektakliai  (37)
2014 m. sausio 12 d. 21:17
Internetinėje erdvėje bei socialiniuose tinkluose pasipylė pasipiktinimo laiškai, kuriuose žmonės baisėjosi iš numirusiųjų prikeltu Vytautu Šapranausku. Apie šalies renginius skelbiančiame viename interneto portale sausio bei vasario mėnesiais siūloma apsilankyti spektaklyje „Mano žmonos vyras“, kuriame vaidmenį kuria V. Šapranauskas.
E. Vėlyvio filmo žvaigždę - australą G. Darnellį į premjerą atlydėjo Lietuvoje sutikta mylimoji  (96)
2014 m. sausio 7 d. 20:28
Antradienio vakarą kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ ištiestu raudonuoju kilimu žengė režisierius Emilis Vėlyvis ir gausi jo naujausiame filme „Redirected/Už Lietuvą!“ nusifilmavusi tarptautinė komanda.
„Redirected“/Už Lietuvą!“ pristatęs E. Vėlyvis: filmas skaudins lietuvio savimeilę blogąja prasme  (70)
2014 m. sausio 7 d. 13:19
Antradienį „ Forum Cinemas Vingis“ vyko filmo „ Redirected “/Už Lietuvą!“ spaudos konferencija. Jos metu juostos režisierius Emilis Vėlyvis susirinkusiems žurnalistams pristatė sausio 10 dieną kino teatrus pasieksiantį kino filmą, kuriame pasakojama apie kultūrinį šoką, kokį patirtų kiekvienas doras europietis, netikėtai stačia galva pasinėręs į visas mūsų turimas „lietuviškas grožybes“.
Svarbiausi 2013 metų įvykiai  (27)
2013 m. gruodžio 30 d. 17:00
Naujienų agentūra BNS pateikia, jos požiūriu, svarbesnius 2013 metų Lietuvos politikos ir visuomeninio gyvenimo įvykius.
Talentas: išskirtinį balsą turinčiam lietuvaičiui neatsispiria ir užsienietės(VIDEO)  (6)
2013 m. gruodžio 18 d. 13:12
Prieš dvejus metus į televizijos projektą „Lietuvos talentai“ sceną nešinas gitara lipo jaunas, vos 17 metų sulaukęs nedrąsus vaikinas Lukas Beleška. Tą kartą jam teko išbandymas gerai pasirodyti prieš Lietuvos scenos grandus : Anapilin išėjusį Vytautą Šapranauską , Rūtą Ščiogolevaitę ir Marijoną Mikutavičių .
„Eugenijus Oneginas“ – netikėtu rakursu  (5)
2013 m. gruodžio 2 d. 18:00
Lietuvos rusų dramos teatras ruošiasi europinei premjerai. Gruodžio 13 ir 29 dienomis pirmą kartą dramos spektaklyje Aleksandro Puškino „ Eugenijus Oneginas “ nuskambės kartu su specialiai šiam kūriniui parašyta kompozitoriaus Sergejaus Prokofjevo muzika. Prieš daugiau kaip septyniasdešimt metų ją turėjo išgirsti Maskvos kamerinio teatro žiūrovai rašytojo šimtosioms mirties metinėms skirtame spektaklyje.
Pakvipo afera: prifotografavo įžymybių, surinko pinigus ir dingo  (125)
2013 m. lapkričio 30 d. 00:01
Tūkstančiai žmonių, kurie prieš keletą metų mokėjo pinigus ir fotografavosi Lietuvos žmonių tūkstantmečio albumui , liko ant ledo: didžiausios visų laikų lietuviškos knygos iki šiol nėra. Garsiai reklamuoto projekto „LT 1000“ vadovas Arūnas Balvočius teisinasi, kad dėl visko kalta krizė.