Vytautas Šapranauskas

Vilniaus Mažasis teatras 25-ąjį jubiliejų paminėjo su ryškiausiomis žvaigždėmis  (11)
2015 m. kovo 8 d. 20:01
Sekmadienį Valstybinis Vilniaus Mažasis teatras paminėjo savo 25-ąjį jubiliejų. Šiai iškilmingai progai buvo skirtas renginių ciklas, kurį vainikavo Concerto Grosso „Bach Plus“.
Vilniaus mažojo teatro scenoje – jaudinanti legendinių aktorių ir žiūrovų akistata  (6)
2015 m. kovo 5 d. 17:37
Ketvirtadienio ir penktadienio vakarą Vilniaus mažojo teatro scenoje – 25 – ajam jubiliejui skirtas T. Bernhardo spektaklis „Minetis“, kurį režisuoja Rimas Tuminas .
A. Valinskas atskleidė detales apie iš gyvenimo pasitraukusį V. Šapranauską  (12)
2014 m. spalio 30 d. 14:09
Artėjant Vėlinėms LNK pokalbių laidos „Valanda su Rūta“ studijoje šį ketvirtadienio vakarą susitiks prieš daugiau nei metus savo noru iš gyvenimo pasitraukusio aktoriaus Vytauto Šapranausko draugai. Jie atvirai papasakos, kokį Vytautą pažinojo. Koks jis buvo ne televizijos ekrane, o kai leisdavo laiką su artimaisiais, kolegomis, kai pabėgdavo nuo viešumos.
Papasakos, koks iš tiesų buvo V. Šapranauskas ne TV ekrane  (112)
2014 m. spalio 30 d. 14:07
Artėjant Vėlinėms LNK pokalbių laidos studijoje susitiks prieš daugiau nei metus savo noru iš gyvenimo pasitraukusio aktoriaus Vytauto Šapranausko draugai. Jie atvirai papasakos, kokį Vytautą pažinojo. Koks jis buvo ne televizijos ekrane, o kai leisdavo laiką su artimaisiais, kolegomis, kai pabėgdavo nuo viešumos.
Paminklas V. Šapranauskui vis dar laukia dienos šviesos  (186)
2014 m. rugpjūčio 25 d. 18:07
Nors nuo aktoriaus Vytauto Šapranausko mirties praėjo šiek tiek mažiau nei pusantrų metų, tačiau ant jo kapo vis dar stovi laikinas medinis kryžius. Dažniausiai antkapis mirusiojo atminimui Lietuvoje pastatomas praėjus metams po netekties, tačiau V. Šapranausko artimieji to daryti neskuba. Kaip pagrindiniam Lietuvos naujienų portalui DELFI pasakojo ilgametis Anapilin iškeliavusio aktoriaus vadybininkas Ričardas Pinikas, paminklo gamybos darbai vyksta. Visai netrukus V. Šapranausko gerbėjai, draugai ir artimieji galės pamatyti skulptoriaus darbą, kuris įamžins garsaus aktoriaus atminimą.
V. Mauručaitės duktė VASHA pristato savo dainą „Pistonai balionai“  (90)
2014 m. gegužės 14 d. 15:47
Grupės „Dinamika“ vokalistės Viktorijos Mauručaitės duktė  Gabrielė Grygolaitytė , pasivadinusi VASHA pseudonimu, savo būsimiems gerbėjams naujienų portale DELFI pristato naują dainą „Pistonai balionai“.
E. Vėlyvis ėmėsi ambicingo projekto – kuria filmą apie V. Šapranauską  (71)
2014 m. balandžio 16 d. 18:15
Penktadienį, balandžio 18 dieną sueis lygiai metai, kai Anapilin išėjo Vytautas Šapranauskas . Per šiuos metus žiūrovams buvo pristatyti filmai, kuriuose savo paskutinius vaidmenis sukūrė žinomas aktorius. Pastatyti spektakliai, kuriuose jis nebespėjo suvaidinti.
Teatro fotografas D. Matvejevas: moterys ypač skaudžiai išgyvena senėjimą  (5)
2014 m. balandžio 14 d. 00:00
Dmitrijus Matvejevas (50 m.) teatrą fotografuoja apie 20 metų. Vis dėlto kalbėti apie ten dirbančius žmones menininkas nelabai mėgsta – sako neturintis spaudai tinkamų pikantiškų istorijų. Apie savo nuotraukas – taip pat: juk viską, ką norėjo, pasakė jomis. Tad mūsų pokalbis rutuliojasi ne pagal iš anksto numatytą siužetą, o pažyra fragmentais tarsi nuotraukų kadrai.
„Valentinas už 2rų“ kūrėjai filmą skiria V. Šapranauskui  (28)
2014 m. vasario 4 d. 15:58
Antradienį kino centre „Forum Cinemas Vingis“ įvyko išankstinė naujausios romantinės komedijos „Valentinas už 2rų“ peržiūra. Pasitarus, vis dėlto buvo nuspręsta kurti praėjusių metų bene pelningiausios komedijos tęsinį.
„Valentinas už 2rų“ kūrėjai filmą skiria V. Šapranauskui: Vytuko nebėra, bet vertybės lieka amžinos  (24)
2014 m. vasario 4 d. 14:05
Antradienį kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ įvyko išankstinė naujausios romantinės komedijos „ Valentinas už 2rų “ peržiūra. Juostoje pagrindinius vaidmenis sukūrė ryškiausi scenos aktoriai: Vidas Petkevičius , Asta Baukutė , Vaidotas Martinaitis , Algirdas Gradauskas, Jurgita Jurkutė , Karina Stungytė. Šioje juostoje debiutavo ir atlikėjas Vaidas Baumila bei kostiumų dailininkė Agnė Jagelavičiūtė.
Pirmuosiuose žiūrovų „KINFO apdovanojimuose“ triumfavo „Ekskursantė“ ir „Emigrantai“  (7)
2014 m. sausio 29 d. 19:19
Trečiadienį „ Forum Cinemas Vingis“ kino teatre įvyko pirmieji Lietuvoje internetiniai kino rinkimai „KINFO apdovanojimai 2014, kuriuose nugalėtojus internetu rinko patys žiūrovai. Daugiausiai apdovanojimų ir žiūrovų simpatijų sulaukė juostos „Ekskursantė“ ir „Emigrantai“.
E. Vėlyvis: vienas iš mano tikslų buvo įskaudinti žiūrovo sielą  (90)
2014 m. sausio 26 d. 13:15
Režisierius Emilis Vėlyvis sako, kad jo filmų žiūrovas – labai įvairus, pretenzingas ir šiek tiek trenktas, o savo naujausiu darbu, filmu „Redirected / Už Lietuvą!“ lietuviško kino kūrėjas siekė įskaudinti jo sielą.
„Redirected/Už Lietuvą!“ dauguma Lietuvos aktorių filmavosi už maistą  (259)
2014 m. sausio 23 d. 14:23
Naujausias režisieriaus Emilio Vėlyvio filmas „Redirected/Už Lietuvą!“ skina lankomumo rekordus – vos per pusantros savaitės juosta surinko beveik 2,5 mln. litų. Tačiau kaip DELFI pasakojo kino kūrėjai, kad ir kaip gerai tai beskambėtų, filmas vis dar neatnešė realaus pelno, nes jo biudžetas buvo daugiau nei 3 mln. litų.
Menininkų tvin pyksai: kalta ne prigimtis, o alkoholis  (168)
2014 m. sausio 21 d. 05:30
Alkoholis, įtampa, o gal jautri menininko asmenybė? Kas lemia savaitgalio dramas, kai kino režisierius Algimantas Maceina , įtariama, nudūrė savo bičiulį dailininką Naglį Karvelį?
Iš mirusiųjų prikeltas V. Šapranauskas papiktino internautus: reklamuojami jo spektakliai  (37)
2014 m. sausio 12 d. 21:17
Internetinėje erdvėje bei socialiniuose tinkluose pasipylė pasipiktinimo laiškai, kuriuose žmonės baisėjosi iš numirusiųjų prikeltu Vytautu Šapranausku. Apie šalies renginius skelbiančiame viename interneto portale sausio bei vasario mėnesiais siūloma apsilankyti spektaklyje „Mano žmonos vyras“, kuriame vaidmenį kuria V. Šapranauskas.
E. Vėlyvio filmo žvaigždę - australą G. Darnellį į premjerą atlydėjo Lietuvoje sutikta mylimoji  (96)
2014 m. sausio 7 d. 20:28
Antradienio vakarą kino centre „ Forum Cinemas Vingis“ ištiestu raudonuoju kilimu žengė režisierius Emilis Vėlyvis ir gausi jo naujausiame filme „Redirected/Už Lietuvą!“ nusifilmavusi tarptautinė komanda.
„Redirected“/Už Lietuvą!“ pristatęs E. Vėlyvis: filmas skaudins lietuvio savimeilę blogąja prasme  (70)
2014 m. sausio 7 d. 13:19
Antradienį „ Forum Cinemas Vingis“ vyko filmo „ Redirected “/Už Lietuvą!“ spaudos konferencija. Jos metu juostos režisierius Emilis Vėlyvis susirinkusiems žurnalistams pristatė sausio 10 dieną kino teatrus pasieksiantį kino filmą, kuriame pasakojama apie kultūrinį šoką, kokį patirtų kiekvienas doras europietis, netikėtai stačia galva pasinėręs į visas mūsų turimas „lietuviškas grožybes“.
Svarbiausi 2013 metų įvykiai  (27)
2013 m. gruodžio 30 d. 17:00
Naujienų agentūra BNS pateikia, jos požiūriu, svarbesnius 2013 metų Lietuvos politikos ir visuomeninio gyvenimo įvykius.
Talentas: išskirtinį balsą turinčiam lietuvaičiui neatsispiria ir užsienietės(VIDEO)  (6)
2013 m. gruodžio 18 d. 13:12
Prieš dvejus metus į televizijos projektą „Lietuvos talentai“ sceną nešinas gitara lipo jaunas, vos 17 metų sulaukęs nedrąsus vaikinas Lukas Beleška. Tą kartą jam teko išbandymas gerai pasirodyti prieš Lietuvos scenos grandus : Anapilin išėjusį Vytautą Šapranauską , Rūtą Ščiogolevaitę ir Marijoną Mikutavičių .
„Eugenijus Oneginas“ – netikėtu rakursu  (5)
2013 m. gruodžio 2 d. 18:00
Lietuvos rusų dramos teatras ruošiasi europinei premjerai. Gruodžio 13 ir 29 dienomis pirmą kartą dramos spektaklyje Aleksandro Puškino „ Eugenijus Oneginas “ nuskambės kartu su specialiai šiam kūriniui parašyta kompozitoriaus Sergejaus Prokofjevo muzika. Prieš daugiau kaip septyniasdešimt metų ją turėjo išgirsti Maskvos kamerinio teatro žiūrovai rašytojo šimtosioms mirties metinėms skirtame spektaklyje.
Pakvipo afera: prifotografavo įžymybių, surinko pinigus ir dingo  (125)
2013 m. lapkričio 30 d. 00:01
Tūkstančiai žmonių, kurie prieš keletą metų mokėjo pinigus ir fotografavosi Lietuvos žmonių tūkstantmečio albumui , liko ant ledo: didžiausios visų laikų lietuviškos knygos iki šiol nėra. Garsiai reklamuoto projekto „LT 1000“ vadovas Arūnas Balvočius teisinasi, kad dėl visko kalta krizė.
Lietuviai vis dažniau seka žymių žmonių pėdomis: gula ne į karstą  (52)
2013 m. spalio 31 d. 07:35
3200 – tiek palaikų virto pelenais Kėdainiuose, kur nuo 2011-ųjų lapkričio veikia pirmasis ir vienintelis krematoriumas šalyje. Lietuvoje žmonės vis dar labiau linkę užkasti urną nei atiduoti ją saugoti į kolumbariumą.
Scenoje - specialiai V. Šapranauskui sukurta pjesė, kurios jis taip ir nespėjo suvaidinti  (52)
2013 m. rugsėjo 17 d. 10:18
Tiesa be pudros įtraukiančiais Kosto Smorigino monologais jau greitai liesis į publikos širdis bei protus ilgai lauktoje premjeroje. Mono šou „Purvas“ pagal talentingo dramaturgo Sigito Parulskio kūrinį dedikuojamas šviesios atminties aktoriui Vytautui Šapranauskui , turėjusiam vaidinti šioje specialiai jam parašytoje pjesėje.
Specialistai: nusižudyti nusprendusį žmogų galima perkalbėti  (108)
2013 m. rugsėjo 14 d. 17:12
Savižudybių skaičius šių metų pirmąjį pusmetį, palyginti su praėjusių metų atitinkamu laikotarpiu, išaugo beveik penktadaliu. Specialistai ieško atsakymo, kas lemia šį padidėjimą. Viena iš versijų – žinomo žmogaus savižudybė, viešojoje erdvėje sukėlusi nemažai diskusijų. „Žmonės turi teisę diskutuoti [...], bet yra tam tikros ribos“, – pabrėžia psichiatras Dainius Pūras .
Lietuviško kino žvaigždės kviečia į paskutinius „Kino po žvaigždėmis“ seansus  (1)
2013 m. rugpjūčio 29 d. 10:44
Ketvirtą sezoną baigiantis „Kino po žvaigždėmis“ projektas kviečia visus kino mylėtojus į paskutines filmų peržiūras. Šios savaitės seansuose žibės lietuviško kino žvaigždės.
R. Zabarauskas. Kur yra Nidos Vasiliauskaitės meilė?  (263)
2013 m. rugpjūčio 9 d. 14:35
Žinote tą jausmą, kai jus nuvilia jūsų herojus? Vytautas Šapranauskas , toks tvirtas ir linksmas vyras, nebesusitvarko su savo problemomis ir nusižudo. Britney Spears , tokia geidžiama žvaigždė, palūžta ir nesėkmingai reabilituojasi, nusiskuta galvą ir nesirūpina savo vaikais. Nida Vasiliauskaitė, kovojanti už LGBT lygiateisiškumą ir skleidžianti kairės idėjas, ima atvirai lieti pagiežą ir neapykantą savo skaitytojams.
„Sidabrinės gervės naktys“ atkeliauja į Raudondvarį  (4)
2013 m. liepos 19 d. 10:06
Lietuviško kino gerbėjai liepos 20 dieną (šeštadienį) kviečiami į Raudondvario dvaro parką. 21.30 val. čia prasidės vasaros kino festivalio „ Sidabrinės gervės naktys“ renginys.
Įspūdingo „X Faktoriaus“ pristatymo metu paaiškėjo ilgai slėptas projekto vedėjas  (111)
2013 m. liepos 18 d. 13:27
Ketvirtadienį gana neįprastoje vietoje – sostinėje prie Baltojo tilto esančioje sraigtasparnių nusileidimo aikštelėje įvyko TV3 projekto „X Faktorius“ naujo sezono pristatymas, kurio metu buvo pristatyti ne tik teisėjai, bet ir ilgai paslaptyje laikytas vedėjas.
V. Šapranausko gerbėjai užbombarduoti reklaminėmis žinutėmis  (52)
2013 m. birželio 28 d. 13:37
Nors nuo aktoriaus Vytauto Šapranausko mirties jau praėjo daugiau nei du mėnesiai, sukčiai vis dar bando iš to pasipelnyti. Socialiniame tinkle „ Facebook “ sukurtoje grupėje „Vytautui Šapranauskui pagerbti“ skelbiama reklama, niekuo nesusijusi su pagarba tragiškai mirusiam aktoriui.