Valgomoji soda

5 būdai, kaip panaikinti vyno dėmes  (2)
2015 m. gruodžio 24 d. 23:17
Raudonas vynas įsigeria į pluoštą, jei dėmė ilgesnį laiką paliekama ant audinio, o jei dar pakaitinama džiovyklėje, tada ji lieka amžiams – išimti nebeįmanoma. Todėl visų pirma reikia „iškelti“ raudoną vyną iš pluošto ir jį sugerti. Šveisti ir grandyti jokiu būdu negalima.
Kaip nuo stiklainio ar kito indo ar daikto nuvalyti etiketę ir jos paliktus klijus?  (90)
2015 m. lapkričio 13 d. 00:01
Gyvenantiems ekologiškai, kai stengiamasi kuo mažiau išmesti ir kuo mažiau vartoti, ir, jei tik įmanoma, rasti pritaikymą namuose jau turimiems daiktams, ko gero pažįstama situacija, kai norint stiklainį panaudoti kaip indą biriems produktams laikyti arba butelį kaip vazą gėlėms, visą vaizdą gadina likusi etiketė . Kartais vien vandens ir kempinės neužtenka – geriausiu atveju, ant indo lieka neestetiškai atrodančių dėmių nuo klijų.
Kokiomis ligomis sergant padės tiesiog soda  (10)
2015 m. rugsėjo 4 d. 00:00
Ar žinote, kad valgomoji soda gali būti naudojama ne tik kepimui ir valymui. Šiame straipsnyje aptarsime, kokius negalavimus galime gydyti maistine soda .
Ne tik maistui ar švarai: kokias ligas gali padėti išgydyti soda  (25)
2015 m. kovo 23 d. 00:00
Ar žinote, kad valgomoji soda gali būti naudojama ne tik kepimui ir valymui. Šiame straipsnyje aptarsime, kokius negalavimus galime gydyti maistine soda.
Švelnios it kūdikio pėdos: padės pigus produktas kiekvieno namuose  (18)
2015 m. vasario 21 d. 00:00
Kiekviena moteris svajoja apie dailias, išpuoselėtas pėdas. Suragėjusi oda, suskeldėję kulnai nesuteikia žavesio ir sukelia begalę nepatogumų. Healthylifetricks.com rašo, kad šią problemą padeda išspręsti paprasčiausias buityje naudojamas produktas – geriamoji soda . Ji turi antiseptinių savybių, be to, ji minkština vandenį, tad labai greit gali tapti mėgstamiausiu produktu pėdų priežiūrai.
Patarimai, kaip valyti pjaustymo lentą  (1)
2014 m. rugsėjo 17 d. 11:53
Plastikines ir medines pjaustymo lentas reikia reguliariai valyti ir dezinfekuoti. Skaitytojų dėmesiui – keli patarimai, kaip jas valyti.
Kaip išvalyti mikrobangų krosnelę  (2)
2014 m. birželio 28 d. 09:00
Nešvari ar prastai kvepianti mikrobangų krosnelė ? Jokiu būdu nenorite naudoti valiklių, ypač čia, kur šildote maistą? Pasinaudokite šiais patarimais.
10 būdų išvalyti sidabrą namuose turimomis priemonėmis  (26)
2014 m. birželio 1 d. 00:01
Pasirodo, geriausios sidabro valymo priemonės yra čia pat po ranka, namuose, tik mes to nežinome!
Soda grožiui - ir dantims balinti, ir inkštirams šalinti  (2)
2014 m. balandžio 24 d. 00:10
Pavasarį dairomės ne tik natūralesnių audinių, bet ir grožio priemonių. Virtuvėje rasite ne vieną produktą, kurį galėsite panaudoti grožio reikmėms. Šį kartą siūlome sužinoti, kokioms grožio procedūroms gali praversti valgomoji soda .
Švariname namus: savadarbiai valikliai be chemikalų  (5)
2014 m. kovo 20 d. 00:00
Iki šv. Velykų liko lygiai mėnuo, todėl pats metas pradėti švarinti namus. Šiuolaikinių valymo priemonių sudėtyje yra medžiagų, kenksmingų sveikatai. Bet visuomet galime rinktis – alternatyva yra!
Kokiomis ligomis sergant padės tiesiog soda  (51)
2013 m. birželio 6 d. 09:23
Ar žinote, kad valgomoji soda gali būti naudojama ne tik kepimui ir valymui. Šiame straipsnyje aptarsime, kokius negalavimus galime gydyti maistine soda.
Pasidaryk pati: ekologiškos valymo priemonės  (10)
2013 m. balandžio 30 d. 09:00
Ekologiškų valymo priemonių sudėtinių dalių lengva įsigyti, jas paprasta naudoti, jos nedaro žalos nei sveikatai, nei gamtai.
Tvarka namuose (II dalis): valymas be chemikalų  (5)
2013 m. balandžio 25 d. 07:20
Daugumoje valymo priemonių yra kenksmingų medžiagų, kurios sukelia alergiją ar dermatologinius susirgimus. Tačiau visuomet yra išeitis - valymo priemones galima pakeisti produktais, kuriuos naudojame kasdien.
Gydyk negalavimus be chemijos (II dalis) (praktiški patarimai)
2012 m. spalio 3 d. 09:26
Nebūtina kaskart sunegalavus griebtis piliulės. Natūralios priemonės gali būti ne ką mažiau veiksmingos.
Padovanokite sau naminių SPA procedūrų dieną  (1)
2011 m. gegužės 4 d. 00:02
Ar panikuojate, kai reikia nusipirkti naują drėkinamąjį kremą? O gal saugumo kameros užfiksavo jus, slankiojančią tarp kosmetikos parduotuvės lentynų ir niekaip nepajėgiančią išsirinkti tinkamų priemonių iš didžiulės pasiūlos? Riebi oda. Sausa oda. Jautri. Mišri... Susigaudyti šioje įvairovėje galėtų nebent žmogus, baigęs chemijos studijas.
Valgomoji soda - grožiui ir sveikatai  (41)
2011 m. kovo 21 d. 17:20
Valgomosios sodos tikriausiai rastume bet kurioje virtuvėje. Žiupsnelis kepimo sodos padeda iškildinti pyragą ir panaikinti iš šaldytuvo sklindančius kvapus. Tačiau ji gali būti naudojama ne tik kepimui ir valymui. Štai daugiau valgomosios sodos panaudojimo būdų.
Natūralios gyvūnų priežiūros priemonės  (7)
2010 m. gruodžio 9 d. 00:00
Kai reikia ką nors iššveisti ar panaikinti nemalonų kvapą, dažnai pasikliauname paprastais natūraliais ingredientais: valgomąja soda, actu, druska ir citrina. Šios priemonės yra netoksiškos ir saugios, todėl gali būti naudojamos namuose, kuriuose yra gyvūnų.
Kuo kvepia jūsų šaldytuve?  (23)
2008 m. birželio 4 d. 10:58
Visi mes retkarčiais susiduriame su nemaloniu kvapu šaldytuve. Vieną dieną atidarome dureles, o ten... Maža kas nutinka: pamirštame kur nors šaldytuvo kamputyje įspraustą produktą, laiku neišmetame, ir kvapelis garantuotas. O kaip jo atsikratyti?