Tamarine Tanasugarn

11 straipsnių

Tailande vykusio WTA serijos „PTT Thailand Open“ tarptautinio moterų teniso turnyro, kurio prizų fondą sudarė ketvirtis milijono JAV dolerių, vienetų varžybų nugalėtoja trečią kartą po trejų metų pertraukos tapo 31-erių metų slovakė Daniela Hantuchova.

Tailande tęsiasi WTA serijos „PTT Thailand Open“ tarptautinis moterų teniso turnyras, kurio prizų fondą sudaro ketvirtis milijono JAV dolerių. Pergale vienetų varžybas pradėjo favorite laikoma kinė Peng Shuai, antradienį pirmame rate 6:3, 6:2 nugalėjusi rusę Allą Kudriavcevą.

Japonijoje tęsiasi WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras „HP Japan Women's Open Tennis 2012“, kurio prizų fondą sudaro 220 JAV dolerių. Antradienį staigmeną vienetų varžybų šešioliktfinalio mače pateikė 2010-ais šį turnyrą laimėjusi Tamarine Tanasugarn iš Tailando, 6:3, 6:2 nugalėjusi penk...

Azerbaidžano sostinėje vykstančiame WTA serijos moterų teniso turnyre „Baku Cup“, kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių, trečiadienį baigėsi vienetų varžybų aštuntfinalio etapas. Pergales iškovojo bei į ketvirtfinalį iškopė trys rusės, liuksemburgietė, dvi serbės, amerikietė ir slovakė.

Anglijoje prasidėjo WTA serijos tarptautinis moterų teniso turnyras „Aegon Classic“, kurio prizų fondą sudaro 220 tūkst. JAV dolerių. Vienetų varžybų pirmame rate pergalės iškovojo bei į antrą ratą iškopė dvidešimt tenisininkių. Be pagrindinio prizo nugalėtojai atiteks 37 tūkst. dolerių čekis bei 28...